Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. İkinci Lig B 15/16 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu yeniasir.com.tr'nin canlı skor sayfasında!

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 38 21 11 6 56 28 28 74
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
Racing Santander 1
FC Coruxo 0
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
Racing Club de Ferrol 2
Racing Santander 2
Maç Detayı
2 38 21 10 7 60 28 32 73
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
Atletico Astorga 2
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
Racing Club de Ferrol 2
Racing Santander 2
Maç Detayı
B
19:30 | 30/04/16 | R 36
FC Coruxo 0
Racing Club de Ferrol 0
Maç Detayı
G
19:00 | 23/04/16 | R 35
Celta Vigo B 0
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
3 38 20 12 6 48 23 25 72
B
18:00 | 15/05/16 | R 38
Pena Sport 0
CD Tudelano 0
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Tudelano 0
Logrones 0
Maç Detayı
G
19:00 | 01/05/16 | R 36
Arandina CF 0
CD Tudelano 3
Maç Detayı
G
18:00 | 24/04/16 | R 35
CD Tudelano 2
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
4 38 18 12 8 50 28 22 66
M
19:30 | 14/05/16 | R 38
Logrones 1
CD Lealtad de Villaviciosa 3
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Tudelano 0
Logrones 0
Maç Detayı
5 38 15 13 10 47 39 8 58
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Pontevedra 1
Burgos 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Burgos 2
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/05/16 | R 36
Izarra 1
Burgos 0
Maç Detayı
G
18:00 | 24/04/16 | R 35
Burgos 1
Pena Sport 0
Maç Detayı
B
19:00 | 17/04/16 | R 34
Logrones 0
Burgos 0
Maç Detayı
G
18:00 | 10/04/16 | R 33
Burgos 3
Arandina CF 1
Maç Detayı
6 38 17 6 15 35 35 0 57
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
Sporting Gijon (A) 3
CD Guijuelo 0
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Guijuelo 1
Izarra 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/04/16 | R 36
Pena Sport 0
CD Guijuelo 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/16 | R 35
CD Guijuelo 1
Logrones 1
Maç Detayı
G
18:30 | 17/04/16 | R 34
Arandina CF 0
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
G
18:00 | 10/04/16 | R 33
CD Guijuelo 2
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
7 38 14 14 10 39 32 7 56
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
UD Somozas 2
Cultural Leonesa 1
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
Cultural Leonesa 0
Pontevedra 0
Maç Detayı
B
13:00 | 01/05/16 | R 36
Sporting Gijon (A) 0
Cultural Leonesa 0
Maç Detayı
G
18:00 | 24/04/16 | R 35
Cultural Leonesa 3
Izarra 1
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Pena Sport 0
Cultural Leonesa 5
Maç Detayı
8 38 15 10 13 41 38 3 55
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
UD Somozas 2
Cultural Leonesa 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Valladolid B 1
UD Somozas 2
Maç Detayı
M
19:00 | 01/05/16 | R 36
UD Somozas 1
Celta Vigo B 3
Maç Detayı
B
19:45 | 24/04/16 | R 35
UD Somozas 1
Pontevedra 1
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Sporting Gijon (A) 0
UD Somozas 1
Maç Detayı
B
19:00 | 10/04/16 | R 33
UD Somozas 0
Izarra 0
Maç Detayı
9 38 14 12 12 38 37 1 54
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Pontevedra 1
Burgos 1
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
Cultural Leonesa 0
Pontevedra 0
Maç Detayı
M
18:00 | 01/05/16 | R 36
Pontevedra 1
Valladolid B 2
Maç Detayı
B
19:45 | 24/04/16 | R 35
UD Somozas 1
Pontevedra 1
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/16 | R 34
Pontevedra 1
Celta Vigo B 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/04/16 | R 33
Pontevedra 1
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
10 38 14 8 16 50 44 6 50
G
19:30 | 14/05/16 | R 38
Logrones 1
CD Lealtad de Villaviciosa 3
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Arandina CF 3
Maç Detayı
B
19:00 | 30/04/16 | R 36
Atletico Astorga 1
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/04/16 | R 35
CD Lealtad de Villaviciosa 0
Racing Santander 1
Maç Detayı
M
19:00 | 17/04/16 | R 34
FC Coruxo 2
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Maç Detayı
B
18:30 | 09/04/16 | R 33
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
11 38 14 8 16 47 55 -8 50
G
17:00 | 14/05/16 | R 38
Celta Vigo B 4
Valladolid B 2
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
FC Coruxo 1
Celta Vigo B 3
Maç Detayı
G
19:00 | 01/05/16 | R 36
UD Somozas 1
Celta Vigo B 3
Maç Detayı
M
19:00 | 23/04/16 | R 35
Celta Vigo B 0
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Pontevedra 1
Celta Vigo B 2
Maç Detayı
G
17:30 | 10/04/16 | R 33
Celta Vigo B 1
Compostela 0
Maç Detayı
12 38 13 11 14 35 37 -2 50
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
Izarra 1
Cacereno 2
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Guijuelo 1
Izarra 0
Maç Detayı
G
18:00 | 01/05/16 | R 36
Izarra 1
Burgos 0
Maç Detayı
M
18:00 | 24/04/16 | R 35
Cultural Leonesa 3
Izarra 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/16 | R 34
Izarra 0
Valladolid B 0
Maç Detayı
B
19:00 | 10/04/16 | R 33
UD Somozas 0
Izarra 0
Maç Detayı
13 38 13 9 16 42 49 -7 48
M
17:00 | 14/05/16 | R 38
Celta Vigo B 4
Valladolid B 2
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Valladolid B 1
UD Somozas 2
Maç Detayı
G
18:00 | 01/05/16 | R 36
Pontevedra 1
Valladolid B 2
Maç Detayı
M
19:45 | 24/04/16 | R 35
Valladolid B 0
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/16 | R 34
Izarra 0
Valladolid B 0
Maç Detayı
G
13:00 | 10/04/16 | R 33
Valladolid B 1
Pena Sport 0
Maç Detayı
14 38 13 7 18 49 51 -2 46
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
Racing Santander 1
FC Coruxo 0
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
FC Coruxo 1
Celta Vigo B 3
Maç Detayı
B
19:30 | 30/04/16 | R 36
FC Coruxo 0
Racing Club de Ferrol 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/04/16 | R 35
Compostela 1
FC Coruxo 2
Maç Detayı
G
19:00 | 17/04/16 | R 34
FC Coruxo 2
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/16 | R 33
CD Tudelano 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
15 38 12 9 17 43 61 -18 45
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
Arandina CF 1
Compostela 2
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Arandina CF 3
Maç Detayı
M
19:00 | 01/05/16 | R 36
Arandina CF 0
CD Tudelano 3
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/16 | R 35
Cacereno 0
Arandina CF 0
Maç Detayı
M
18:30 | 17/04/16 | R 34
Arandina CF 0
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/16 | R 33
Burgos 3
Arandina CF 1
Maç Detayı
16 38 11 10 17 33 45 -12 43
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
Izarra 1
Cacereno 2
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Cacereno 3
Pena Sport 0
Maç Detayı
B
19:00 | 01/05/16 | R 36
Logrones 1
Cacereno 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/16 | R 35
Cacereno 0
Arandina CF 0
Maç Detayı
17 38 12 6 20 34 52 -18 42
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
Sporting Gijon (A) 3
CD Guijuelo 0
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Burgos 2
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
B
13:00 | 01/05/16 | R 36
Sporting Gijon (A) 0
Cultural Leonesa 0
Maç Detayı
G
19:45 | 24/04/16 | R 35
Valladolid B 0
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/16 | R 34
Sporting Gijon (A) 0
UD Somozas 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/04/16 | R 33
Pontevedra 1
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
18 38 10 10 18 44 55 -11 40
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
Atletico Astorga 2
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Compostela 4
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/04/16 | R 36
Atletico Astorga 1
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/04/16 | R 35
CD Tudelano 2
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/04/16 | R 34
Atletico Astorga 5
Cacereno 3
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/16 | R 33
CD Guijuelo 2
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
19 38 9 11 18 29 42 -13 38
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Arandina CF 1
Compostela 2
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Compostela 4
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/05/16 | R 36
Racing Santander 1
Compostela 0
Maç Detayı
M
18:00 | 23/04/16 | R 35
Compostela 1
FC Coruxo 2
Maç Detayı
G
19:15 | 16/04/16 | R 34
Racing Club de Ferrol 0
Compostela 1
Maç Detayı
M
17:30 | 10/04/16 | R 33
Celta Vigo B 1
Compostela 0
Maç Detayı
20 38 7 5 26 29 70 -41 26
B
18:00 | 15/05/16 | R 38
Pena Sport 0
CD Tudelano 0
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Cacereno 3
Pena Sport 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/04/16 | R 36
Pena Sport 0
CD Guijuelo 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/04/16 | R 35
Burgos 1
Pena Sport 0
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/16 | R 34
Pena Sport 0
Cultural Leonesa 5
Maç Detayı
M
13:00 | 10/04/16 | R 33
Valladolid B 1
Pena Sport 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 14 3 2 35 8 27 45
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
Racing Santander 1
FC Coruxo 0
Maç Detayı
2 19 12 6 1 26 9 17 42
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Tudelano 0
Logrones 0
Maç Detayı
G
18:00 | 24/04/16 | R 35
CD Tudelano 2
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
3 19 12 5 2 36 14 22 41
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
Racing Club de Ferrol 2
Racing Santander 2
Maç Detayı
4 19 10 6 3 17 5 12 36
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
Izarra 1
Cacereno 2
Maç Detayı
G
18:00 | 01/05/16 | R 36
Izarra 1
Burgos 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/16 | R 34
Izarra 0
Valladolid B 0
Maç Detayı
5 19 11 2 6 28 14 14 35
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Arandina CF 3
Maç Detayı
M
18:00 | 24/04/16 | R 35
CD Lealtad de Villaviciosa 0
Racing Santander 1
Maç Detayı
B
18:30 | 09/04/16 | R 33
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
6 19 10 3 6 26 18 8 33
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Guijuelo 1
Izarra 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/16 | R 35
CD Guijuelo 1
Logrones 1
Maç Detayı
G
18:00 | 10/04/16 | R 33
CD Guijuelo 2
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
7 19 9 5 5 30 24 6 32
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Burgos 2
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
G
18:00 | 24/04/16 | R 35
Burgos 1
Pena Sport 0
Maç Detayı
G
18:00 | 10/04/16 | R 33
Burgos 3
Arandina CF 1
Maç Detayı
8 19 8 7 4 18 12 6 31
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
Cultural Leonesa 0
Pontevedra 0
Maç Detayı
G
18:00 | 24/04/16 | R 35
Cultural Leonesa 3
Izarra 1
Maç Detayı
9 19 8 6 5 23 18 5 30
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Pontevedra 1
Burgos 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/05/16 | R 36
Pontevedra 1
Valladolid B 2
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/16 | R 34
Pontevedra 1
Celta Vigo B 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/04/16 | R 33
Pontevedra 1
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
10 19 8 5 6 18 12 6 29
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Cacereno 3
Pena Sport 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/16 | R 35
Cacereno 0
Arandina CF 0
Maç Detayı
11 19 7 8 4 26 16 10 29
M
19:30 | 14/05/16 | R 38
Logrones 1
CD Lealtad de Villaviciosa 3
Maç Detayı
12 19 8 5 6 25 18 7 29
G
17:00 | 14/05/16 | R 38
Celta Vigo B 4
Valladolid B 2
Maç Detayı
M
19:00 | 23/04/16 | R 35
Celta Vigo B 0
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
G
17:30 | 10/04/16 | R 33
Celta Vigo B 1
Compostela 0
Maç Detayı
13 19 9 2 8 32 21 11 29
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
FC Coruxo 1
Celta Vigo B 3
Maç Detayı
B
19:30 | 30/04/16 | R 36
FC Coruxo 0
Racing Club de Ferrol 0
Maç Detayı
G
19:00 | 17/04/16 | R 34
FC Coruxo 2
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Maç Detayı
14 19 7 5 7 24 25 -1 26
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
Arandina CF 1
Compostela 2
Maç Detayı
M
19:00 | 01/05/16 | R 36
Arandina CF 0
CD Tudelano 3
Maç Detayı
M
18:30 | 17/04/16 | R 34
Arandina CF 0
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
15 19 6 6 7 20 19 1 24
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Valladolid B 1
UD Somozas 2
Maç Detayı
M
19:45 | 24/04/16 | R 35
Valladolid B 0
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
G
13:00 | 10/04/16 | R 33
Valladolid B 1
Pena Sport 0
Maç Detayı
16 19 6 6 7 21 19 2 24
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
UD Somozas 2
Cultural Leonesa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 01/05/16 | R 36
UD Somozas 1
Celta Vigo B 3
Maç Detayı
B
19:45 | 24/04/16 | R 35
UD Somozas 1
Pontevedra 1
Maç Detayı
B
19:00 | 10/04/16 | R 33
UD Somozas 0
Izarra 0
Maç Detayı
17 19 7 3 9 20 19 1 24
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Compostela 4
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/04/16 | R 35
Compostela 1
FC Coruxo 2
Maç Detayı
18 19 6 6 7 26 24 2 24
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
Atletico Astorga 2
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/04/16 | R 36
Atletico Astorga 1
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/04/16 | R 34
Atletico Astorga 5
Cacereno 3
Maç Detayı
19 19 6 4 9 20 28 -8 22
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
Sporting Gijon (A) 3
CD Guijuelo 0
Maç Detayı
B
13:00 | 01/05/16 | R 36
Sporting Gijon (A) 0
Cultural Leonesa 0
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/16 | R 34
Sporting Gijon (A) 0
UD Somozas 1
Maç Detayı
20 19 6 4 9 22 33 -11 22
B
18:00 | 15/05/16 | R 38
Pena Sport 0
CD Tudelano 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/04/16 | R 36
Pena Sport 0
CD Guijuelo 2
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/16 | R 34
Pena Sport 0
Cultural Leonesa 5
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 11 4 4 24 12 12 37
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Tudelano 0
Logrones 0
Maç Detayı
2 19 9 5 5 24 14 10 32
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
Atletico Astorga 2
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
B
19:30 | 30/04/16 | R 36
FC Coruxo 0
Racing Club de Ferrol 0
Maç Detayı
G
19:00 | 23/04/16 | R 35
Celta Vigo B 0
Racing Club de Ferrol 1
Maç Detayı
3 19 9 4 6 20 19 1 31
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Valladolid B 1
UD Somozas 2
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Sporting Gijon (A) 0
UD Somozas 1
Maç Detayı
4 19 8 6 5 22 14 8 30
B
18:00 | 15/05/16 | R 38
Pena Sport 0
CD Tudelano 0
Maç Detayı
G
19:00 | 01/05/16 | R 36
Arandina CF 0
CD Tudelano 3
Maç Detayı
5 19 7 8 4 21 20 1 29
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
Racing Club de Ferrol 2
Racing Santander 2
Maç Detayı
6 19 6 8 5 17 15 2 26
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Pontevedra 1
Burgos 1
Maç Detayı
M
18:00 | 01/05/16 | R 36
Izarra 1
Burgos 0
Maç Detayı
B
19:00 | 17/04/16 | R 34
Logrones 0
Burgos 0
Maç Detayı
7 19 6 7 6 21 20 1 25
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
UD Somozas 2
Cultural Leonesa 1
Maç Detayı
B
13:00 | 01/05/16 | R 36
Sporting Gijon (A) 0
Cultural Leonesa 0
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Pena Sport 0
Cultural Leonesa 5
Maç Detayı
8 19 7 3 9 22 30 -8 24
M
17:00 | 14/05/16 | R 38
Celta Vigo B 4
Valladolid B 2
Maç Detayı
G
18:00 | 01/05/16 | R 36
Pontevedra 1
Valladolid B 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/16 | R 34
Izarra 0
Valladolid B 0
Maç Detayı
9 19 6 6 7 15 19 -4 24
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
Cultural Leonesa 0
Pontevedra 0
Maç Detayı
B
19:45 | 24/04/16 | R 35
UD Somozas 1
Pontevedra 1
Maç Detayı
10 19 7 3 9 9 17 -8 24
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
Sporting Gijon (A) 3
CD Guijuelo 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/04/16 | R 36
Pena Sport 0
CD Guijuelo 2
Maç Detayı
G
18:30 | 17/04/16 | R 34
Arandina CF 0
CD Guijuelo 1
Maç Detayı
11 19 6 3 10 22 37 -15 21
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
FC Coruxo 1
Celta Vigo B 3
Maç Detayı
G
19:00 | 01/05/16 | R 36
UD Somozas 1
Celta Vigo B 3
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Pontevedra 1
Celta Vigo B 2
Maç Detayı
12 19 6 2 11 14 24 -10 20
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Burgos 2
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
G
19:45 | 24/04/16 | R 35
Valladolid B 0
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/04/16 | R 33
Pontevedra 1
Sporting Gijon (A) 1
Maç Detayı
13 19 5 4 10 19 36 -17 19
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Arandina CF 3
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/16 | R 35
Cacereno 0
Arandina CF 0
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/16 | R 33
Burgos 3
Arandina CF 1
Maç Detayı
14 19 4 5 10 17 30 -13 17
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
Racing Santander 1
FC Coruxo 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/04/16 | R 35
Compostela 1
FC Coruxo 2
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/16 | R 33
CD Tudelano 3
FC Coruxo 0
Maç Detayı
15 19 4 4 11 18 31 -13 16
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Compostela 4
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
M
18:00 | 24/04/16 | R 35
CD Tudelano 2
Atletico Astorga 0
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/16 | R 33
CD Guijuelo 2
Atletico Astorga 1
Maç Detayı
16 19 3 6 10 22 30 -8 15
G
19:30 | 14/05/16 | R 38
Logrones 1
CD Lealtad de Villaviciosa 3
Maç Detayı
B
19:00 | 30/04/16 | R 36
Atletico Astorga 1
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 17/04/16 | R 34
FC Coruxo 2
CD Lealtad de Villaviciosa 1
Maç Detayı
17 19 3 5 11 15 33 -18 14
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
Izarra 1
Cacereno 2
Maç Detayı
B
19:00 | 01/05/16 | R 36
Logrones 1
Cacereno 1
Maç Detayı
18 19 3 5 11 18 32 -14 14
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Guijuelo 1
Izarra 0
Maç Detayı
M
18:00 | 24/04/16 | R 35
Cultural Leonesa 3
Izarra 1
Maç Detayı
B
19:00 | 10/04/16 | R 33
UD Somozas 0
Izarra 0
Maç Detayı
19 19 2 8 9 9 23 -14 14
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Arandina CF 1
Compostela 2
Maç Detayı
M
18:00 | 01/05/16 | R 36
Racing Santander 1
Compostela 0
Maç Detayı
G
19:15 | 16/04/16 | R 34
Racing Club de Ferrol 0
Compostela 1
Maç Detayı
M
17:30 | 10/04/16 | R 33
Celta Vigo B 1
Compostela 0
Maç Detayı
20 19 1 1 17 7 37 -30 4
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Cacereno 3
Pena Sport 0
Maç Detayı
M
18:00 | 24/04/16 | R 35
Burgos 1
Pena Sport 0
Maç Detayı
M
13:00 | 10/04/16 | R 33
Valladolid B 1
Pena Sport 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 38 21 11 6 56 28 28 74 19 14 3 2 35 8 27 45 19 7 8 4 21 20 1 29
2 38 21 10 7 60 28 32 73 19 12 5 2 36 14 22 41 19 9 5 5 24 14 10 32
3 38 20 12 6 48 23 25 72 19 12 6 1 26 9 17 42 19 8 6 5 22 14 8 30
4 38 18 12 8 50 28 22 66 19 7 8 4 26 16 10 29 19 11 4 4 24 12 12 37
5 38 15 13 10 47 39 8 58 19 9 5 5 30 24 6 32 19 6 8 5 17 15 2 26
6 38 17 6 15 35 35 0 57 19 10 3 6 26 18 8 33 19 7 3 9 9 17 -8 24
7 38 14 14 10 39 32 7 56 19 8 7 4 18 12 6 31 19 6 7 6 21 20 1 25
8 38 15 10 13 41 38 3 55 19 6 6 7 21 19 2 24 19 9 4 6 20 19 1 31
9 38 14 12 12 38 37 1 54 19 8 6 5 23 18 5 30 19 6 6 7 15 19 -4 24
10 38 14 8 16 50 44 6 50 19 11 2 6 28 14 14 35 19 3 6 10 22 30 -8 15
11 38 14 8 16 47 55 -8 50 19 8 5 6 25 18 7 29 19 6 3 10 22 37 -15 21
12 38 13 11 14 35 37 -2 50 19 10 6 3 17 5 12 36 19 3 5 11 18 32 -14 14
13 38 13 9 16 42 49 -7 48 19 6 6 7 20 19 1 24 19 7 3 9 22 30 -8 24
14 38 13 7 18 49 51 -2 46 19 9 2 8 32 21 11 29 19 4 5 10 17 30 -13 17
15 38 12 9 17 43 61 -18 45 19 7 5 7 24 25 -1 26 19 5 4 10 19 36 -17 19
16 38 11 10 17 33 45 -12 43 19 8 5 6 18 12 6 29 19 3 5 11 15 33 -18 14
17 38 12 6 20 34 52 -18 42 19 6 4 9 20 28 -8 22 19 6 2 11 14 24 -10 20
18 38 10 10 18 44 55 -11 40 19 6 6 7 26 24 2 24 19 4 4 11 18 31 -13 16
19 38 9 11 18 29 42 -13 38 19 7 3 9 20 19 1 24 19 2 8 9 9 23 -14 14
20 38 7 5 26 29 70 -41 26 19 6 4 9 22 33 -11 22 19 1 1 17 7 37 -30 4
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 38 24 8 6 72 40 32 80
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Madrid B 6
CF La Roda 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF Talavera de la Reina 3
Real Madrid B 4
Maç Detayı
2 38 24 8 6 52 24 28 80
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Arenas Club de Getxo 1
Barakaldo CF 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Barakaldo CF 3
Sestao River Club 1
Maç Detayı
G
17:00 | 30/04/16 | R 36
SD Amorebieta 0
Barakaldo CF 2
Maç Detayı
G
17:00 | 23/04/16 | R 35
Barakaldo CF 3
Real Union Irun 2
Maç Detayı
3 38 19 7 12 51 43 8 64
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
UD Socuellamos CF 3
Fuenlabrada CF 2
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF Getafe B 2
UD Socuellamos CF 1
Maç Detayı
G
13:15 | 01/05/16 | R 36
UD Socuellamos CF 2
CD Mensajero 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/04/16 | R 35
UD Socuellamos CF 1
Toledo Sad 0
Maç Detayı
4 38 18 9 11 49 33 16 63
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Toledo Sad 1
Guadalajara 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Fuenlabrada CF 0
Toledo Sad 1
Maç Detayı
5 38 17 9 12 59 37 22 60
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Union Irun 0
SD Leioa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Club Portugalete 1
Real Union Irun 0
Maç Detayı
B
18:00 | 01/05/16 | R 36
Real Union Irun 1
SD Gernika Club 1
Maç Detayı
M
17:00 | 23/04/16 | R 35
Barakaldo CF 3
Real Union Irun 2
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Real Union Irun 3
Guadalajara 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/04/16 | R 33
Fuenlabrada CF 2
Real Union Irun 2
Maç Detayı
6 38 15 15 8 38 29 9 60
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Sestao River Club 2
SD Gernika Club 0
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Barakaldo CF 3
Sestao River Club 1
Maç Detayı
G
19:00 | 01/05/16 | R 36
Sestao River Club 1
Guadalajara 0
Maç Detayı
M
13:00 | 24/04/16 | R 35
Fuenlabrada CF 3
Sestao River Club 1
Maç Detayı
G
19:00 | 16/04/16 | R 34
Sestao River Club 4
CF Getafe B 0
Maç Detayı
M
13:15 | 10/04/16 | R 33
UD Socuellamos CF 1
Sestao River Club 0
Maç Detayı
7 38 16 12 10 58 44 14 60
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Sociedad B 3
CF Talavera de la Reina 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
SD Leioa 0
Real Sociedad B 4
Maç Detayı
G
13:00 | 01/05/16 | R 36
Real Sociedad B 3
Club Portugalete 2
Maç Detayı
B
19:00 | 23/04/16 | R 35
SD Gernika Club 1
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/04/16 | R 34
Real Sociedad B 1
Barakaldo CF 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/04/16 | R 33
Guadalajara 2
Real Sociedad B 2
Maç Detayı
8 38 15 12 11 50 43 7 57
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Arenas Club de Getxo 1
Barakaldo CF 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Guadalajara 0
Arenas Club de Getxo 1
Maç Detayı
G
19:00 | 30/04/16 | R 36
Arenas Club de Getxo 1
Fuenlabrada CF 0
Maç Detayı
M
13:00 | 24/04/16 | R 35
CF Getafe B 3
Arenas Club de Getxo 2
Maç Detayı
M
19:00 | 16/04/16 | R 34
Arenas Club de Getxo 1
UD Socuellamos CF 2
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/16 | R 33
Toledo Sad 3
Arenas Club de Getxo 0
Maç Detayı
9 38 15 11 12 50 43 7 56
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
SD Amorebieta 3
Club Portugalete 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
SD Gernika Club 0
SD Amorebieta 2
Maç Detayı
M
17:00 | 30/04/16 | R 36
SD Amorebieta 0
Barakaldo CF 2
Maç Detayı
M
13:00 | 24/04/16 | R 35
Guadalajara 2
SD Amorebieta 0
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/16 | R 34
SD Amorebieta 1
Fuenlabrada CF 1
Maç Detayı
M
13:00 | 10/04/16 | R 33
CF Getafe B 4
SD Amorebieta 2
Maç Detayı
10 38 13 14 11 43 37 6 53
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
CF Rayo Majadahonda 0
CD Ebro 0
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Ebro 2
CD Mensajero 2
Maç Detayı
G
19:00 | 30/04/16 | R 36
CD Ebro 1
CF La Roda 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/04/16 | R 35
CF Talavera de la Reina 1
CD Ebro 0
Maç Detayı
G
13:00 | 17/04/16 | R 34
CD Ebro 5
SD Leioa 0
Maç Detayı
M
12:30 | 10/04/16 | R 33
Club Portugalete 1
CD Ebro 0
Maç Detayı
11 38 12 13 13 40 40 0 49
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
UD Socuellamos CF 3
Fuenlabrada CF 2
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Fuenlabrada CF 0
Toledo Sad 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/04/16 | R 36
Arenas Club de Getxo 1
Fuenlabrada CF 0
Maç Detayı
G
13:00 | 24/04/16 | R 35
Fuenlabrada CF 3
Sestao River Club 1
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/16 | R 34
SD Amorebieta 1
Fuenlabrada CF 1
Maç Detayı
B
13:00 | 10/04/16 | R 33
Fuenlabrada CF 2
Real Union Irun 2
Maç Detayı
12 38 10 15 13 41 49 -8 45
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
Sestao River Club 2
SD Gernika Club 0
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
SD Gernika Club 0
SD Amorebieta 2
Maç Detayı
B
18:00 | 01/05/16 | R 36
Real Union Irun 1
SD Gernika Club 1
Maç Detayı
B
19:00 | 23/04/16 | R 35
SD Gernika Club 1
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
M
22:00 | 17/04/16 | R 34
Real Madrid B 3
SD Gernika Club 0
Maç Detayı
B
18:00 | 10/04/16 | R 33
SD Gernika Club 2
CF Rayo Majadahonda 2
Maç Detayı
13 38 12 8 18 37 47 -10 44
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
CD Mensajero 5
CF Getafe B 0
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Ebro 2
CD Mensajero 2
Maç Detayı
M
13:15 | 01/05/16 | R 36
UD Socuellamos CF 2
CD Mensajero 0
Maç Detayı
B
12:15 | 24/04/16 | R 35
CD Mensajero 1
CF La Roda 1
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Toledo Sad 0
CD Mensajero 1
Maç Detayı
G
12:00 | 10/04/16 | R 33
CD Mensajero 3
CF Talavera de la Reina 0
Maç Detayı
14 38 11 10 17 42 50 -8 43
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
CF Rayo Majadahonda 0
CD Ebro 0
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF La Roda 1
CF Rayo Majadahonda 1
Maç Detayı
M
13:00 | 01/05/16 | R 36
CF Rayo Majadahonda 1
CF Talavera de la Reina 2
Maç Detayı
G
19:00 | 23/04/16 | R 35
SD Leioa 0
CF Rayo Majadahonda 3
Maç Detayı
G
17:30 | 17/04/16 | R 34
CF Rayo Majadahonda 2
Club Portugalete 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/04/16 | R 33
SD Gernika Club 2
CF Rayo Majadahonda 2
Maç Detayı
15 38 12 7 19 40 52 -12 43
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Madrid B 6
CF La Roda 1
Maç Detayı
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF La Roda 1
CF Rayo Majadahonda 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/04/16 | R 36
CD Ebro 1
CF La Roda 0
Maç Detayı
B
12:15 | 24/04/16 | R 35
CD Mensajero 1
CF La Roda 1
Maç Detayı
G
13:15 | 17/04/16 | R 34
CF La Roda 2
CF Talavera de la Reina 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/04/16 | R 33
SD Leioa 1
CF La Roda 0
Maç Detayı
16 38 11 8 19 37 59 -22 41
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Union Irun 0
SD Leioa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
SD Leioa 0
Real Sociedad B 4
Maç Detayı
M
13:00 | 01/05/16 | R 36
Real Madrid B 2
SD Leioa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 23/04/16 | R 35
SD Leioa 0
CF Rayo Majadahonda 3
Maç Detayı
17 38 10 10 18 40 56 -16 40
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Toledo Sad 1
Guadalajara 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Guadalajara 0
Arenas Club de Getxo 1
Maç Detayı
M
19:00 | 01/05/16 | R 36
Sestao River Club 1
Guadalajara 0
Maç Detayı
G
13:00 | 24/04/16 | R 35
Guadalajara 2
SD Amorebieta 0
Maç Detayı
M
18:00 | 17/04/16 | R 34
Real Union Irun 3
Guadalajara 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/04/16 | R 33
Guadalajara 2
Real Sociedad B 2
Maç Detayı
18 38 9 10 19 42 59 -17 37
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Sociedad B 3
CF Talavera de la Reina 1
Maç Detayı
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF Talavera de la Reina 3
Real Madrid B 4
Maç Detayı
G
13:00 | 01/05/16 | R 36
CF Rayo Majadahonda 1
CF Talavera de la Reina 2
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/16 | R 35
CF Talavera de la Reina 1
CD Ebro 0
Maç Detayı
M
13:15 | 17/04/16 | R 34
CF La Roda 2
CF Talavera de la Reina 0
Maç Detayı
M
12:00 | 10/04/16 | R 33
CD Mensajero 3
CF Talavera de la Reina 0
Maç Detayı
19 38 6 14 18 29 48 -19 32
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
SD Amorebieta 3
Club Portugalete 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Club Portugalete 1
Real Union Irun 0
Maç Detayı
M
13:00 | 01/05/16 | R 36
Real Sociedad B 3
Club Portugalete 2
Maç Detayı
B
19:00 | 23/04/16 | R 35
Club Portugalete 0
Real Madrid B 0
Maç Detayı
M
17:30 | 17/04/16 | R 34
CF Rayo Majadahonda 2
Club Portugalete 1
Maç Detayı
G
12:30 | 10/04/16 | R 33
Club Portugalete 1
CD Ebro 0
Maç Detayı
20 38 10 2 26 43 80 -37 32
M
18:00 | 15/05/16 | R 38
CD Mensajero 5
CF Getafe B 0
Maç Detayı
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF Getafe B 2
UD Socuellamos CF 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/04/16 | R 36
Toledo Sad 3
CF Getafe B 1
Maç Detayı
G
13:00 | 24/04/16 | R 35
CF Getafe B 3
Arenas Club de Getxo 2
Maç Detayı
M
19:00 | 16/04/16 | R 34
Sestao River Club 4
CF Getafe B 0
Maç Detayı
G
13:00 | 10/04/16 | R 33
CF Getafe B 4
SD Amorebieta 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 16 1 2 33 11 22 49
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Barakaldo CF 3
Sestao River Club 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/04/16 | R 35
Barakaldo CF 3
Real Union Irun 2
Maç Detayı
2 19 15 3 1 46 16 30 48
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Madrid B 6
CF La Roda 1
Maç Detayı
3 19 11 5 3 33 18 15 38
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Arenas Club de Getxo 1
Barakaldo CF 1
Maç Detayı
G
19:00 | 30/04/16 | R 36
Arenas Club de Getxo 1
Fuenlabrada CF 0
Maç Detayı
M
19:00 | 16/04/16 | R 34
Arenas Club de Getxo 1
UD Socuellamos CF 2
Maç Detayı
4 19 10 8 1 21 8 13 38
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Sestao River Club 2
SD Gernika Club 0
Maç Detayı
G
19:00 | 01/05/16 | R 36
Sestao River Club 1
Guadalajara 0
Maç Detayı
G
19:00 | 16/04/16 | R 34
Sestao River Club 4
CF Getafe B 0
Maç Detayı
5 19 10 6 3 31 17 14 36
M
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Union Irun 0
SD Leioa 1
Maç Detayı
B
18:00 | 01/05/16 | R 36
Real Union Irun 1
SD Gernika Club 1
Maç Detayı
G
18:00 | 17/04/16 | R 34
Real Union Irun 3
Guadalajara 0
Maç Detayı
6 19 10 6 3 29 17 12 36
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
Real Sociedad B 3
CF Talavera de la Reina 1
Maç Detayı
G
13:00 | 01/05/16 | R 36
Real Sociedad B 3
Club Portugalete 2
Maç Detayı
G
17:00 | 16/04/16 | R 34
Real Sociedad B 1
Barakaldo CF 0
Maç Detayı
7 19 11 2 6 31 26 5 35
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
UD Socuellamos CF 3
Fuenlabrada CF 2
Maç Detayı
G
13:15 | 01/05/16 | R 36
UD Socuellamos CF 2
CD Mensajero 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/04/16 | R 35
UD Socuellamos CF 1
Toledo Sad 0
Maç Detayı
8 19 10 5 4 31 21 10 35
G
19:00 | 15/05/16 | R 38
SD Amorebieta 3
Club Portugalete 1
Maç Detayı
M
17:00 | 30/04/16 | R 36
SD Amorebieta 0
Barakaldo CF 2
Maç Detayı
B
18:00 | 16/04/16 | R 34
SD Amorebieta 1
Fuenlabrada CF 1
Maç Detayı
9 19 10 5 4 24 13 11 35
G
18:00 | 15/05/16 | R 38
CD Mensajero 5
CF Getafe B 0
Maç Detayı
B
12:15 | 24/04/16 | R 35
CD Mensajero 1
CF La Roda 1
Maç Detayı
G
12:00 | 10/04/16 | R 33
CD Mensajero 3
CF Talavera de la Reina 0
Maç Detayı
10 19 11 2 6 24 17 7 35
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Toledo Sad 1
Guadalajara 1
Maç Detayı
11 19 9 7 3 30 17 13 34
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CD Ebro 2
CD Mensajero 2
Maç Detayı
G
19:00 | 30/04/16 | R 36
CD Ebro 1
CF La Roda 0
Maç Detayı
G
13:00 | 17/04/16 | R 34
CD Ebro 5
SD Leioa 0
Maç Detayı
12 19 8 8 3 27 21 6 32
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
SD Gernika Club 0
SD Amorebieta 2
Maç Detayı
B
19:00 | 23/04/16 | R 35
SD Gernika Club 1
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/04/16 | R 33
SD Gernika Club 2
CF Rayo Majadahonda 2
Maç Detayı
13 19 8 8 3 19 14 5 32
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Fuenlabrada CF 0
Toledo Sad 1
Maç Detayı
G
13:00 | 24/04/16 | R 35
Fuenlabrada CF 3
Sestao River Club 1
Maç Detayı
B
13:00 | 10/04/16 | R 33
Fuenlabrada CF 2
Real Union Irun 2
Maç Detayı
14 19 9 4 6 23 16 7 31
B
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF La Roda 1
CF Rayo Majadahonda 1
Maç Detayı
G
13:15 | 17/04/16 | R 34
CF La Roda 2
CF Talavera de la Reina 0
Maç Detayı
15 19 7 5 7 30 26 4 26
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF Talavera de la Reina 3
Real Madrid B 4
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/16 | R 35
CF Talavera de la Reina 1
CD Ebro 0
Maç Detayı
16 19 5 9 5 14 15 -1 24
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Club Portugalete 1
Real Union Irun 0
Maç Detayı
B
19:00 | 23/04/16 | R 35
Club Portugalete 0
Real Madrid B 0
Maç Detayı
G
12:30 | 10/04/16 | R 33
Club Portugalete 1
CD Ebro 0
Maç Detayı
17 19 6 5 8 21 29 -8 23
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
SD Leioa 0
Real Sociedad B 4
Maç Detayı
M
19:00 | 23/04/16 | R 35
SD Leioa 0
CF Rayo Majadahonda 3
Maç Detayı
18 19 5 7 7 20 19 1 22
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Guadalajara 0
Arenas Club de Getxo 1
Maç Detayı
G
13:00 | 24/04/16 | R 35
Guadalajara 2
SD Amorebieta 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/04/16 | R 33
Guadalajara 2
Real Sociedad B 2
Maç Detayı
19 19 6 4 9 22 26 -4 22
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
CF Rayo Majadahonda 0
CD Ebro 0
Maç Detayı
M
13:00 | 01/05/16 | R 36
CF Rayo Majadahonda 1
CF Talavera de la Reina 2
Maç Detayı
G
17:30 | 17/04/16 | R 34
CF Rayo Majadahonda 2
Club Portugalete 1
Maç Detayı
20 19 7 1 11 25 32 -7 22
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF Getafe B 2
UD Socuellamos CF 1
Maç Detayı
G
13:00 | 24/04/16 | R 35
CF Getafe B 3
Arenas Club de Getxo 2
Maç Detayı
G
13:00 | 10/04/16 | R 33
CF Getafe B 4
SD Amorebieta 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 9 5 5 26 24 2 32
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF Talavera de la Reina 3
Real Madrid B 4
Maç Detayı
2 19 8 7 4 19 13 6 31
B
19:00 | 15/05/16 | R 38
Arenas Club de Getxo 1
Barakaldo CF 1
Maç Detayı
G
17:00 | 30/04/16 | R 36
SD Amorebieta 0
Barakaldo CF 2
Maç Detayı
3 19 8 5 6 20 17 3 29
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
CF Getafe B 2
UD Socuellamos CF 1
Maç Detayı
4 19 7 7 5 25 16 9 28
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
Fuenlabrada CF 0
Toledo Sad 1
Maç Detayı
5 19 7 3 9 28 20 8 24
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Club Portugalete 1
Real Union Irun 0
Maç Detayı
M
17:00 | 23/04/16 | R 35
Barakaldo CF 3
Real Union Irun 2
Maç Detayı
B
13:00 | 10/04/16 | R 33
Fuenlabrada CF 2
Real Union Irun 2
Maç Detayı
6 19 6 6 7 29 27 2 24
G
19:00 | 07/05/16 | R 37
SD Leioa 0
Real Sociedad B 4
Maç Detayı
B
19:00 | 23/04/16 | R 35
SD Gernika Club 1
Real Sociedad B 1
Maç Detayı
B
13:00 | 10/04/16 | R 33
Guadalajara 2
Real Sociedad B 2
Maç Detayı
7 19 5 7 7 17 21 -4 22
M
19:00 | 07/05/16 | R 37
Barakaldo CF 3
Sestao River Club 1
Maç Detayı
M
13:00 | 24/04/16 | R 35
Fuenlabrada CF 3
Sestao River Club 1
Maç Detayı
M
13:15 | 10/04/16 | R 33