Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. NPL,Victoria 2020 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu yeniasir.com.tr'nin canlı skor sayfasında!

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 5 0 0 11 3 8 15
G
11:30 | 14/03/20 | R 5
Hume City 1
Bentleigh Greens 0
Maç Detayı
G
11:30 | 06/03/20 | R 4
Melbourne Knights 2
Hume City 4
Maç Detayı
G
12:00 | 29/02/20 | R 3
Hume City 2
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
G
12:00 | 21/02/20 | R 2
Green Gully Cavaliers 0
Hume City 2
Maç Detayı
G
12:00 | 15/02/20 | R 1
Hume City 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
2 5 4 0 1 14 4 10 12
G
12:00 | 14/03/20 | R 5
Avondale FC 6
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
12:30 | 06/03/20 | R 4
Dandenong City SC 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
G
12:00 | 28/02/20 | R 3
Green Gully Cavaliers 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
G
10:00 | 22/02/20 | R 2
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
11:45 | 13/02/20 | R 1
Oakleigh Cannons 3
Avondale FC 1
Maç Detayı
3 5 3 1 1 11 6 5 10
M
12:30 | 13/03/20 | R 5
Oakleigh Cannons 0
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
G
12:30 | 06/03/20 | R 4
Oakleigh Cannons 5
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
B
12:30 | 28/02/20 | R 3
Oakleigh Cannons 0
South Melbourne 0
Maç Detayı
G
12:30 | 21/02/20 | R 2
Oakleigh Cannons 3
Heidelberg United 2
Maç Detayı
G
11:45 | 13/02/20 | R 1
Oakleigh Cannons 3
Avondale FC 1
Maç Detayı
4 5 3 1 1 9 7 2 10
M
09:00 | 15/03/20 | R 5
Dandenong Thunder 1
Port Melbourne Sharks 2
Maç Detayı
G
11:00 | 09/03/20 | R 4
Eastern Lions SC 0
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
G
11:00 | 29/02/20 | R 3
Dandenong Thunder 1
Bentleigh Greens 0
Maç Detayı
B
11:30 | 21/02/20 | R 2
Melbourne Knights 3
Dandenong Thunder 3
Maç Detayı
G
11:00 | 15/02/20 | R 1
Dandenong Thunder 3
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
5 5 3 0 2 10 6 4 9
G
12:30 | 13/03/20 | R 5
Dandenong City SC 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
M
12:00 | 06/03/20 | R 4
Green Gully Cavaliers 2
Heidelberg United 1
Maç Detayı
G
09:00 | 29/02/20 | R 3
Heidelberg United 3
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
M
12:30 | 21/02/20 | R 2
Oakleigh Cannons 3
Heidelberg United 2
Maç Detayı
G
11:30 | 14/02/20 | R 1
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
6 5 2 3 0 8 4 4 9
G
09:00 | 15/03/20 | R 5
Dandenong Thunder 1
Port Melbourne Sharks 2
Maç Detayı
B
11:45 | 06/03/20 | R 4
Port Melbourne Sharks 1
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
11:45 | 28/02/20 | R 3
Port Melbourne Sharks 3
Eastern Lions SC 0
Maç Detayı
B
11:45 | 21/02/20 | R 2
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
B
11:45 | 14/02/20 | R 1
Port Melbourne Sharks 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
7 5 2 3 0 7 3 4 9
B
09:00 | 14/03/20 | R 5
St Albans Saints SC 0
Eastern Lions SC 0
Maç Detayı
B
12:15 | 06/03/20 | R 4
Bentleigh Greens 0
St Albans Saints SC 0
Maç Detayı
G
09:00 | 01/03/20 | R 3
St Albans Saints SC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
12:30 | 21/02/20 | R 2
Dandenong City SC 1
St Albans Saints SC 1
Maç Detayı
G
09:00 | 16/02/20 | R 1
St Albans Saints SC 4
Green Gully Cavaliers 2
Maç Detayı
8 5 1 3 1 7 7 0 6
B
10:00 | 14/03/20 | R 5
Altona Magic SC 1
South Melbourne 1
Maç Detayı
B
11:45 | 06/03/20 | R 4
Port Melbourne Sharks 1
South Melbourne 1
Maç Detayı
B
12:30 | 28/02/20 | R 3
Oakleigh Cannons 0
South Melbourne 0
Maç Detayı
G
09:00 | 23/02/20 | R 2
South Melbourne 5
Eastern Lions SC 2
Maç Detayı
M
11:30 | 14/02/20 | R 1
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
9 5 2 0 3 7 9 -2 6
G
12:30 | 13/03/20 | R 5
Oakleigh Cannons 0
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
G
12:00 | 06/03/20 | R 4
Green Gully Cavaliers 2
Heidelberg United 1
Maç Detayı
M
12:00 | 28/02/20 | R 3
Green Gully Cavaliers 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:00 | 21/02/20 | R 2
Green Gully Cavaliers 0
Hume City 2
Maç Detayı
M
09:00 | 16/02/20 | R 1
St Albans Saints SC 4
Green Gully Cavaliers 2
Maç Detayı
10 5 1 2 2 4 3 1 5
M
11:30 | 14/03/20 | R 5
Hume City 1
Bentleigh Greens 0
Maç Detayı
B
12:15 | 06/03/20 | R 4
Bentleigh Greens 0
St Albans Saints SC 0
Maç Detayı
M
11:00 | 29/02/20 | R 3
Dandenong Thunder 1
Bentleigh Greens 0
Maç Detayı
B
11:45 | 21/02/20 | R 2
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
G
10:00 | 16/02/20 | R 1
Eastern Lions SC 0
Bentleigh Greens 3
Maç Detayı
11 5 0 2 3 7 16 -9 2
M
12:00 | 14/03/20 | R 5
Avondale FC 6
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
11:30 | 06/03/20 | R 4
Melbourne Knights 2
Hume City 4
Maç Detayı
M
09:00 | 01/03/20 | R 3
St Albans Saints SC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
11:30 | 21/02/20 | R 2
Melbourne Knights 3
Dandenong Thunder 3
Maç Detayı
B
11:45 | 14/02/20 | R 1
Port Melbourne Sharks 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
12 5 0 1 4 4 10 -6 1
M
12:30 | 13/03/20 | R 5
Dandenong City SC 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
M
12:30 | 06/03/20 | R 4
Dandenong City SC 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
M
12:00 | 29/02/20 | R 3
Hume City 2
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
B
12:30 | 21/02/20 | R 2
Dandenong City SC 1
St Albans Saints SC 1
Maç Detayı
M
11:00 | 15/02/20 | R 1
Dandenong Thunder 3
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
13 5 0 1 4 2 12 -10 1
B
09:00 | 14/03/20 | R 5
St Albans Saints SC 0
Eastern Lions SC 0
Maç Detayı
M
11:00 | 09/03/20 | R 4
Eastern Lions SC 0
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
M
11:45 | 28/02/20 | R 3
Port Melbourne Sharks 3
Eastern Lions SC 0
Maç Detayı
M
09:00 | 23/02/20 | R 2
South Melbourne 5
Eastern Lions SC 2
Maç Detayı
M
10:00 | 16/02/20 | R 1
Eastern Lions SC 0
Bentleigh Greens 3
Maç Detayı
14 5 0 1 4 2 13 -11 1
B
10:00 | 14/03/20 | R 5
Altona Magic SC 1
South Melbourne 1
Maç Detayı
M
12:30 | 06/03/20 | R 4
Oakleigh Cannons 5
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
M
09:00 | 29/02/20 | R 3
Heidelberg United 3
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
M
10:00 | 22/02/20 | R 2
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:00 | 15/02/20 | R 1
Hume City 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 3 1 1 11 6 5 10
M
12:30 | 13/03/20 | R 5
Oakleigh Cannons 0
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
G
12:30 | 06/03/20 | R 4
Oakleigh Cannons 5
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
B
12:30 | 28/02/20 | R 3
Oakleigh Cannons 0
South Melbourne 0
Maç Detayı
G
12:30 | 21/02/20 | R 2
Oakleigh Cannons 3
Heidelberg United 2
Maç Detayı
G
11:45 | 13/02/20 | R 1
Oakleigh Cannons 3
Avondale FC 1
Maç Detayı
2 3 3 0 0 5 1 4 9
G
11:30 | 14/03/20 | R 5
Hume City 1
Bentleigh Greens 0
Maç Detayı
G
12:00 | 29/02/20 | R 3
Hume City 2
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
G
12:00 | 15/02/20 | R 1
Hume City 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
3 3 2 1 0 6 2 4 7
B
09:00 | 14/03/20 | R 5
St Albans Saints SC 0
Eastern Lions SC 0
Maç Detayı
G
09:00 | 01/03/20 | R 3
St Albans Saints SC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
G
09:00 | 16/02/20 | R 1
St Albans Saints SC 4
Green Gully Cavaliers 2
Maç Detayı
4 4 1 3 0 6 3 3 6
B
11:45 | 06/03/20 | R 4
Port Melbourne Sharks 1
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
11:45 | 28/02/20 | R 3
Port Melbourne Sharks 3
Eastern Lions SC 0
Maç Detayı
B
11:45 | 21/02/20 | R 2
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
B
11:45 | 14/02/20 | R 1
Port Melbourne Sharks 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
5 3 2 0 1 5 4 1 6
M
09:00 | 15/03/20 | R 5
Dandenong Thunder 1
Port Melbourne Sharks 2
Maç Detayı
G
11:00 | 29/02/20 | R 3
Dandenong Thunder 1
Bentleigh Greens 0
Maç Detayı
G
11:00 | 15/02/20 | R 1
Dandenong Thunder 3
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
6 1 1 0 0 6 1 5 3
G
12:00 | 14/03/20 | R 5
Avondale FC 6
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
7 1 1 0 0 3 1 2 3
G
09:00 | 29/02/20 | R 3
Heidelberg United 3
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
8 2 1 0 1 5 5 0 3
G
09:00 | 23/02/20 | R 2
South Melbourne 5
Eastern Lions SC 2
Maç Detayı
M
11:30 | 14/02/20 | R 1
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
9 3 1 0 2 2 5 -3 3
G
12:00 | 06/03/20 | R 4
Green Gully Cavaliers 2
Heidelberg United 1
Maç Detayı
M
12:00 | 28/02/20 | R 3
Green Gully Cavaliers 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:00 | 21/02/20 | R 2
Green Gully Cavaliers 0
Hume City 2
Maç Detayı
10 1 0 1 0 0 0 0 1
B
12:15 | 06/03/20 | R 4
Bentleigh Greens 0
St Albans Saints SC 0
Maç Detayı
11 2 0 1 1 5 7 -2 1
M
11:30 | 06/03/20 | R 4
Melbourne Knights 2
Hume City 4
Maç Detayı
B
11:30 | 21/02/20 | R 2
Melbourne Knights 3
Dandenong Thunder 3
Maç Detayı
12 2 0 1 1 1 3 -2 1
B
10:00 | 14/03/20 | R 5
Altona Magic SC 1
South Melbourne 1
Maç Detayı
M
10:00 | 22/02/20 | R 2
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
13 3 0 1 2 1 5 -4 1
M
12:30 | 13/03/20 | R 5
Dandenong City SC 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
M
12:30 | 06/03/20 | R 4
Dandenong City SC 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
B
12:30 | 21/02/20 | R 2
Dandenong City SC 1
St Albans Saints SC 1
Maç Detayı
14 2 0 0 2 0 4 -4 0
M
11:00 | 09/03/20 | R 4
Eastern Lions SC 0
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
M
10:00 | 16/02/20 | R 1
Eastern Lions SC 0
Bentleigh Greens 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 4 3 0 1 8 3 5 9
G
12:30 | 06/03/20 | R 4
Dandenong City SC 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
G
12:00 | 28/02/20 | R 3
Green Gully Cavaliers 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
G
10:00 | 22/02/20 | R 2
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
11:45 | 13/02/20 | R 1
Oakleigh Cannons 3
Avondale FC 1
Maç Detayı
2 2 2 0 0 6 2 4 6
G
11:30 | 06/03/20 | R 4
Melbourne Knights 2
Hume City 4
Maç Detayı
G
12:00 | 21/02/20 | R 2
Green Gully Cavaliers 0
Hume City 2
Maç Detayı
3 4 2 0 2 7 5 2 6
G
12:30 | 13/03/20 | R 5
Dandenong City SC 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
M
12:00 | 06/03/20 | R 4
Green Gully Cavaliers 2
Heidelberg United 1
Maç Detayı
M
12:30 | 21/02/20 | R 2
Oakleigh Cannons 3
Heidelberg United 2
Maç Detayı
G
11:30 | 14/02/20 | R 1
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
4 2 1 1 0 4 3 1 4
G
11:00 | 09/03/20 | R 4
Eastern Lions SC 0
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
B
11:30 | 21/02/20 | R 2
Melbourne Knights 3
Dandenong Thunder 3
Maç Detayı
5 4 1 1 2 4 3 1 4
M
11:30 | 14/03/20 | R 5
Hume City 1
Bentleigh Greens 0
Maç Detayı
M
11:00 | 29/02/20 | R 3
Dandenong Thunder 1
Bentleigh Greens 0
Maç Detayı
B
11:45 | 21/02/20 | R 2
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
G
10:00 | 16/02/20 | R 1
Eastern Lions SC 0
Bentleigh Greens 3
Maç Detayı
6 2 1 0 1 5 4 1 3
G
12:30 | 13/03/20 | R 5
Oakleigh Cannons 0
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
M
09:00 | 16/02/20 | R 1
St Albans Saints SC 4
Green Gully Cavaliers 2
Maç Detayı
7 1 1 0 0 2 1 1 3
G
09:00 | 15/03/20 | R 5
Dandenong Thunder 1
Port Melbourne Sharks 2
Maç Detayı
8 3 0 3 0 2 2 0 3
B
10:00 | 14/03/20 | R 5
Altona Magic SC 1
South Melbourne 1
Maç Detayı
B
11:45 | 06/03/20 | R 4
Port Melbourne Sharks 1
South Melbourne 1
Maç Detayı
B
12:30 | 28/02/20 | R 3
Oakleigh Cannons 0
South Melbourne 0
Maç Detayı
9 2 0 2 0 1 1 0 2
B
12:15 | 06/03/20 | R 4
Bentleigh Greens 0
St Albans Saints SC 0
Maç Detayı
B
12:30 | 21/02/20 | R 2
Dandenong City SC 1
St Albans Saints SC 1
Maç Detayı
10 3 0 1 2 2 8 -6 1
B
09:00 | 14/03/20 | R 5
St Albans Saints SC 0
Eastern Lions SC 0
Maç Detayı
M
11:45 | 28/02/20 | R 3
Port Melbourne Sharks 3
Eastern Lions SC 0
Maç Detayı
M
09:00 | 23/02/20 | R 2
South Melbourne 5
Eastern Lions SC 2
Maç Detayı
11 3 0 1 2 2 9 -7 1
M
12:00 | 14/03/20 | R 5
Avondale FC 6
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
09:00 | 01/03/20 | R 3
St Albans Saints SC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
11:45 | 14/02/20 | R 1
Port Melbourne Sharks 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
12 0 0 0 0 0 0 0 0
13 2 0 0 2 3 5 -2 0
M
12:00 | 29/02/20 | R 3
Hume City 2
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
M
11:00 | 15/02/20 | R 1
Dandenong Thunder 3
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
14 3 0 0 3 1 10 -9 0
M
12:30 | 06/03/20 | R 4
Oakleigh Cannons 5
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
M
09:00 | 29/02/20 | R 3
Heidelberg United 3
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
M
12:00 | 15/02/20 | R 1
Hume City 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 5 5 0 0 11 3 8 15 3 3 0 0 5 1 4 9 2 2 0 0 6 2 4 6
2 5 4 0 1 14 4 10 12 1 1 0 0 6 1 5 3 4 3 0 1 8 3 5 9
3 5 3 1 1 11 6 5 10 5 3 1 1 11 6 5 10 0 0 0 0 0 0 0 0
4 5 3 1 1 9 7 2 10 3 2 0 1 5 4 1 6 2 1 1 0 4 3 1 4
5 5 3 0 2 10 6 4 9 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 0 2 7 5 2 6
6 5 2 3 0 8 4 4 9 4 1 3 0 6 3 3 6 1 1 0 0 2 1 1 3
7 5 2 3 0 7 3 4 9 3 2 1 0 6 2 4 7 2 0 2 0 1 1 0 2
8 5 1 3 1 7 7 0 6 2 1 0 1 5 5 0 3 3 0 3 0 2 2 0 3
9 5 2 0 3 7 9 -2 6 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 1 0 1 5 4 1 3
10 5 1 2 2 4 3 1 5 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 1 2 4 3 1 4
11 5 0 2 3 7 16 -9 2 2 0 1 1 5 7 -2 1 3 0 1 2 2 9 -7 1
12 5 0 1 4 4 10 -6 1 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 0 2 3 5 -2 0
13 5 0 1 4 2 12 -10 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 2 8 -6 1
14 5 0 1 4 2 13 -11 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 0 3 1 10 -9 0