Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 26 17 4 5 53 28 25 55
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
G
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
13:15 | 19/07/19 | R 22
Bentleigh Greens 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
2 26 16 5 5 63 29 34 53
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
M
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
3 26 13 6 7 45 32 13 45
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
4 26 12 8 6 55 40 15 44
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
G
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
5 26 13 4 9 47 45 2 43
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
6 26 12 5 9 41 37 4 41
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
G
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
M
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
G
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
7 26 10 5 11 42 47 -5 35
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
M
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/07/19 | R 21
Oakleigh Cannons 3
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
8 26 10 4 12 35 42 -7 34
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 26 10 4 12 27 42 -15 34
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
M
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
10 26 8 7 11 41 37 4 31
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
B
12:45 | 19/07/19 | R 22
Oakleigh Cannons 1
Port Melbourne Sharks 1
Maç Detayı
G
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
11 26 9 2 15 43 51 -8 29
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
13:15 | 12/07/19 | R 21
Bentleigh Greens 2
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
12 26 6 6 14 44 70 -26 24
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
G
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
B
12:00 | 20/07/19 | R 22
Dandenong Thunder 1
Avondale FC 1
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
13 26 6 5 15 35 51 -16 23
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
M
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Bentleigh Greens 2
Kingston City FC 2
Maç Detayı
M
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
G
13:30 | 15/07/19 | R 21
Kingston City FC 1
Heidelberg United 0
Maç Detayı
14 26 6 3 17 33 53 -20 21
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
M
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Pascoe Vale 0
Green Gully Cavaliers 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 9 2 2 28 15 13 29
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
2 13 9 1 3 31 13 18 28
M
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
3 13 9 1 3 27 19 8 28
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
4 13 7 4 2 25 13 12 25
5 13 8 1 4 24 17 7 25
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
M
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
G
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
6 13 5 5 3 32 24 8 20
G
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
7 13 6 2 5 20 18 2 20
M
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
G
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
8 13 6 2 5 14 17 -3 20
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
G
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 13 5 4 4 24 17 7 19
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
G
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
10 13 5 1 7 19 19 0 16
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
11 13 4 3 6 20 24 -4 15
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
M
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
12 13 3 2 8 22 29 -7 11
M
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Pascoe Vale 0
Green Gully Cavaliers 1
Maç Detayı
13 13 3 2 8 14 25 -11 11
M
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
G
13:30 | 15/07/19 | R 21
Kingston City FC 1
Heidelberg United 0
Maç Detayı
14 13 2 4 7 20 34 -14 10
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
12:00 | 20/07/19 | R 22
Dandenong Thunder 1
Avondale FC 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 10 0 3 28 15 13 30
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
G
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
13:15 | 19/07/19 | R 22
Bentleigh Greens 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
2 13 7 4 2 32 16 16 25
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
3 13 7 3 3 23 16 7 24
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
4 13 6 2 5 22 23 -1 20
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/07/19 | R 21
Oakleigh Cannons 3
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
5 13 4 4 5 17 17 0 16
G
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
6 13 4 4 5 17 20 -3 16
G
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
7 13 4 3 6 20 26 -6 15
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
8 13 4 2 7 15 24 -9 14
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 13 4 2 7 24 36 -12 14
M
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
M
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
10 13 4 2 7 13 25 -12 14
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
M
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
11 13 4 1 8 24 32 -8 13
M
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
M
13:15 | 12/07/19 | R 21
Bentleigh Greens 2
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
12 13 3 3 7 17 20 -3 12
B
12:45 | 19/07/19 | R 22
Oakleigh Cannons 1
Port Melbourne Sharks 1
Maç Detayı
13 13 3 3 7 21 26 -5 12
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Bentleigh Greens 2
Kingston City FC 2
Maç Detayı
M
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
14 13 3 1 9 11 24 -13 10
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 26 17 4 5 53 28 25 55 13 7 4 2 25 13 12 25 13 10 0 3 28 15 13 30
2 26 16 5 5 63 29 34 53 13 9 1 3 31 13 18 28 13 7 4 2 32 16 16 25
3 26 13 6 7 45 32 13 45 13 9 2 2 28 15 13 29 13 4 4 5 17 17 0 16
4 26 12 8 6 55 40 15 44 13 5 5 3 32 24 8 20 13 7 3 3 23 16 7 24
5 26 13 4 9 47 45 2 43 13 9 1 3 27 19 8 28 13 4 3 6 20 26 -6 15
6 26 12 5 9 41 37 4 41 13 8 1 4 24 17 7 25 13 4 4 5 17 20 -3 16
7 26 10 5 11 42 47 -5 35 13 4 3 6 20 24 -4 15 13 6 2 5 22 23 -1 20
8 26 10 4 12 35 42 -7 34 13 6 2 5 20 18 2 20 13 4 2 7 15 24 -9 14
9 26 10 4 12 27 42 -15 34 13 6 2 5 14 17 -3 20 13 4 2 7 13 25 -12 14
10 26 8 7 11 41 37 4 31 13 5 4 4 24 17 7 19 13 3 3 7 17 20 -3 12
11 26 9 2 15 43 51 -8 29 13 5 1 7 19 19 0 16 13 4 1 8 24 32 -8 13
12 26 6 6 14 44 70 -26 24 13 2 4 7 20 34 -14 10 13 4 2 7 24 36 -12 14
13 26 6 5 15 35 51 -16 23 13 3 2 8 14 25 -11 11 13 3 3 7 21 26 -5 12
14 26 6 3 17 33 53 -20 21 13 3 2 8 22 29 -7 11 13 3 1 9 11 24 -13 10
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 53 28 25 26
55
M
11:00 | 07/09/19 | R 2
Heidelberg United 1
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
G
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
13:15 | 19/07/19 | R 22
Bentleigh Greens 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
2 63 29 34 26
53
M
11:30 | 15/09/19 | R final
Avondale FC (3) 1
Bentleigh Greens (4) 1
Maç Detayı
G
07:00 | 07/09/19 | R 2
Avondale FC 2
Oakleigh Cannons 0
Maç Detayı
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
M
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
3 45 32 13 26
45
M
07:00 | 07/09/19 | R 2
Avondale FC 2
Oakleigh Cannons 0
Maç Detayı
G
12:30 | 31/08/19 | R 1
Oakleigh Cannons 2
Hume City 0
Maç Detayı
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
4 55 40 15 26
44
M
08:00 | 31/08/19 | R 1
Green Gully Cavaliers 0
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
G
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
5 47 45 2 26
43
G
11:30 | 15/09/19 | R final
Avondale FC (3) 1
Bentleigh Greens (4) 1
Maç Detayı
G
11:00 | 07/09/19 | R 2
Heidelberg United 1
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
G
08:00 | 31/08/19 | R 1
Green Gully Cavaliers 0
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
6 41 37 4 26
41
M
12:30 | 31/08/19 | R 1
Oakleigh Cannons 2
Hume City 0
Maç Detayı
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
G
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
M
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
G
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
7 42 47 -5 26
35
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
M
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/07/19 | R 21
Oakleigh Cannons 3
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
8 35 42 -7 26
34
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 27 42 -15 26
34
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
M
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
10 41 37 4 26
31
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
B
12:45 | 19/07/19 | R 22
Oakleigh Cannons 1
Port Melbourne Sharks 1
Maç Detayı
G
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
11 43 51 -8 26
29
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
13:15 | 12/07/19 | R 21
Bentleigh Greens 2
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
12 44 70 -26 26
24
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
G
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
B
12:00 | 20/07/19 | R 22
Dandenong Thunder 1
Avondale FC 1
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
13 35 51 -16 26
23
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
M
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Bentleigh Greens 2
Kingston City FC 2
Maç Detayı
M
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
G
13:30 | 15/07/19 | R 21
Kingston City FC 1
Heidelberg United 0
Maç Detayı
14 33 53 -20 26
21
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
M
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Pascoe Vale 0
Green Gully Cavaliers 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 28 15 13 13
29
G
12:30 | 31/08/19 | R 1
Oakleigh Cannons 2
Hume City 0
Maç Detayı
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
2 31 13 18 13
28
M
11:30 | 15/09/19 | R final
Avondale FC (3) 1
Bentleigh Greens (4) 1
Maç Detayı
G
07:00 | 07/09/19 | R 2
Avondale FC 2
Oakleigh Cannons 0
Maç Detayı
M
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
3 27 19 8 13
28
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
4 25 13 12 13
25
M
11:00 | 07/09/19 | R 2
Heidelberg United 1
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
5 24 17 7 13
25
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
M
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
G
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
6 32 24 8 13
20
M
08:00 | 31/08/19 | R 1
Green Gully Cavaliers 0
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
G
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
7 20 18 2 13
20
M
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
G
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
8 14 17 -3 13
20
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
G
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 24 17 7 13
19
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
G
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
10 19 19 0 13
16
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
11 20 24 -4 13
15
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
M
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
12 22 29 -7 13
11
M
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Pascoe Vale 0
Green Gully Cavaliers 1
Maç Detayı
13 14 25 -11 13
11
M
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
G
13:30 | 15/07/19 | R 21
Kingston City FC 1
Heidelberg United 0
Maç Detayı
14 20 34 -14 13
10
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
12:00 | 20/07/19 | R 22
Dandenong Thunder 1
Avondale FC 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 28 15 13 13
30
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
G
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
13:15 | 19/07/19 | R 22
Bentleigh Greens 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
2 32 16 16 13
25
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
3 23 16 7 13
24
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
4 22 23 -1 13
20
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/07/19 | R 21
Oakleigh Cannons 3
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
5 17 17 0 13
16
M
07:00 | 07/09/19 | R 2
Avondale FC 2
Oakleigh Cannons 0
Maç Detayı
G
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
6 17 20 -3 13
16
M
12:30 | 31/08/19 | R 1
Oakleigh Cannons 2
Hume City 0
Maç Detayı
G
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
7 20 26 -6 13
15
G
11:30 | 15/09/19 | R final
Avondale FC (3) 1
Bentleigh Greens (4) 1
Maç Detayı
G
11:00 | 07/09/19 | R 2
Heidelberg United 1
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
G
08:00 | 31/08/19 | R 1
Green Gully Cavaliers 0
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
8 15 24 -9 13
14
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 24 36 -12 13
14
M
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
M
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
10 13 25 -12 13
14
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
M
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
11 24 32 -8 13
13
M
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
M
13:15 | 12/07/19 | R 21
Bentleigh Greens 2
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
12 17 20 -3 13
12
B
12:45 | 19/07/19 | R 22
Oakleigh Cannons 1
Port Melbourne Sharks 1
Maç Detayı
13 21 26 -5 13
12
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Bentleigh Greens 2
Kingston City FC 2
Maç Detayı
M
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
14 11 24 -13 13
10
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
Takım Ev Sahibi Deplasman
03/08/19 0:2
04/05/19 3:0
06/04/19 3:0
12/07/19 2:1
20/07/19 1:2
12/04/19 1:4
15/06/19 3:2
09/03/19 1:3
16/02/19 0:1
25/05/19 2:4
06/07/19 0:1
30/03/19 4:1
02/03/19 2:2
08/06/19 2:0
29/06/19 3:1
23/03/19 1:2
01/06/19 1:2
22/02/19 4:3
16/03/19 2:1
23/06/19 1:0
25/08/19 1:2
17/05/19 5:2
25/04/19 2:1
27/07/19 4:4
11/05/19 1:2
18/08/19 2:0
04/05/19 3:0
03/08/19 0:2
18/05/19 1:2
25/08/19 0:3
25/05/19 0:0
15/02/19 1:4
13/04/19 6:2
20/07/19 1:1
29/06/19 1:2
23/03/19 2:5
17/08/19 2:3
11/05/19 1:1
13/07/19 3:0
06/04/19 1:1
02/03/19 2:1
08/06/19 1:3
30/03/19 2:1
05/07/19 2:0
27/04/19 3:1
27/07/19 4:3
16/03/19 3:1
21/06/19 2:5
23/02/19 1:0
01/06/19 1:1
09/03/19 4:0
16/06/19 0:3
12/07/19 2:1
06/04/19 3:0
25/08/19 0:3
18/05/19 1:2
03/05/19 1:0
02/08/19 3:2
28/06/19 1:3
23/03/19 2:2
01/03/19 3:1
08/06/19 1:1
19/07/19 0:3
13/04/19 2:0
15/03/19 2:0
21/06/19 0:2
26/07/19 2:2
29/04/19 3:4
15/06/19 4:0
08/03/19 2:0
29/03/19 3:2
05/07/19 3:0
02/06/19 3:1
22/02/19 2:4
10/05/19 3:2
17/08/19 1:1
15/02/19 3:1
26/05/19 3:2
12/04/19 1:4
20/07/19 1:2
15/02/19 1:4
25/05/19 0:0
02/08/19 3:2
03/05/19 1:0
29/03/19 3:4
06/07/19 1:1
14/06/19 2:2
09/03/19 2:3
26/07/19 2:3
27/04/19 5:2
28/06/19 1:0
22/03/19 5:1
10/05/19 2:0
19/08/19 1:3
15/03/19 0:2
21/06/19 0:2
05/04/19 1:1
13/07/19 3:1
01/03/19 0:1
07/06/19 1:4
17/05/19 1:1
25/08/19 2:3
31/05/19 3:0
22/02/19 1:0
09/03/19 1:3
15/06/19 3:2
20/07/19 1:1
13/04/19 6:2
23/03/19 2:2
28/06/19 1:3
06/07/19 1:1
29/03/19 3:4
11/05/19 2:4
17/08/19 6:2
22/06/19 2:5
16/03/19 2:0
16/02/19 0:4
25/05/19 3:0
01/06/19 0:2
25/02/19 1:3
25/08/19 4:1
17/05/19 3:3
08/06/19 3:5
01/03/19 1:3
03/08/19 2:1
03/05/19 1:1
06/04/19 0:3
13/07/19 3:1
27/04/19 2:2
28/07/19 3:0
25/05/19 2:4
16/02/19 0:1
23/03/19 2:5
29/06/19 1:2
08/06/19 1:1
01/03/19 3:1
09/03/19 2:3
14/06/19 2:2
17/08/19 6:2
11/05/19 2:4
23/02/19 4:2
01/06/19 1:1
03/05/19 1:0
03/08/19 1:3
20/07/19 5:2
15/04/19 0:4
27/07/19 1:1
26/04/19 2:1
18/05/19 1:1
25/08/19 3:0
06/04/19 4:0
13/07/19 0:1
22/06/19 3:3
15/03/19 0:2
06/07/19 0:0
31/03/19 1:1
30/03/19 4:1
06/07/19 0:1
11/05/19 1:1
17/08/19 2:3
13/04/19 2:0
19/07/19 0:3
27/04/19 5:2
26/07/19 2:3
16/03/19 2:0
22/06/19 2:5
01/06/19 1:1
23/02/19 4:2
15/06/19 1:2
09/03/19 1:2
05/04/19 3:2
15/07/19 1:0
02/03/19 2:0
07/06/19 0:1
29/06/19 -:-
22/03/19 2:1
14/02/19 1:1
24/05/19 1:3
03/05/19 2:0
03/08/19 0:1
18/05/19 1:3
25/08/19 0:3
08/06/19 2:0
02/03/19 2:2
06/04/19 1:1
13/07/19 3:0
21/06/19 0:2
15/03/19 2:0
22/03/19 5:1
28/06/19 1:0
25/05/19 3:0
16/02/19 0:4
03/08/19 1:3
03/05/19 1:0
09/03/19 1:2
15/06/19 1:2
25/08/19 1:5
20/05/19 1:1
11/05/19 3:1
18/08/19 1:2
22/02/19 1:0
02/06/19 1:1
27/04/19 2:1
26/07/19 2:2
06/07/19 1:0
29/03/19 5:1
20/07/19 3:1
14/04/19 0:2
23/03/19 1:2
29/06/19 3:1
08/06/19 1:3
02/03/19 2:1
29/04/19 3:4
26/07/19 2:2
19/08/19 1:3
10/05/19 2:0
25/02/19 1:3
01/06/19 0:2
15/04/19 0:4
20/07/19 5:2
15/07/19 1:0
05/04/19 3:2
20/05/19 1:1
25/08/19 1:5
02/08/19 2:0
03/05/19 1:1
11/03/19 1:1
14/06/19 3:2
08/07/19 0:2
29/03/19 4:1
27/05/19 1:2
16/02/19 0:0
18/03/19 1:0
23/06/19 0:2
22/02/19 4:3
01/06/19 1:2
05/07/19 2:0
30/03/19 2:1
08/03/19 2:0
15/06/19 4:0
21/06/19 0:2
15/03/19 0:2
17/05/19 3:3
25/08/19 4:1
26/04/19 2:1
27/07/19 1:1
07/06/19 0:1
02/03/19 2:0
18/08/19 1:2
11/05/19 3:1
03/05/19 1:1
02/08/19 2:0
24/05/19 0:1
15/02/19 1:2
19/07/19 2:1
12/04/19 1:3
22/03/19 3:2
29/06/19 2:1
05/04/19 0:1
14/07/19 1:1
23/06/19 1:0
16/03/19 2:1
27/07/19 4:3
27/04/19 3:1
05/07/19 3:0
29/03/19 3:2
13/07/19 3:1
05/04/19 1:1
01/03/19 1:3
08/06/19 3:5
25/08/19 3:0
18/05/19 1:1
22/03/19 2:1
29/06/19 -:-
02/06/19 1:1
22/02/19 1:0
14/06/19 3:2
11/03/19 1:1
15/02/19 1:2
24/05/19 0:1
12/05/19 1:0
16/08/19 1:2
19/07/19 1:1
13/04/19 1:0
02/08/19 4:1
05/05/19 0:2
17/05/19 5:2
25/08/19 1:2
21/06/19 2:5
16/03/19 3:1
22/02/19 2:4
02/06/19 3:1
07/06/19 1:4
01/03/19 0:1
03/05/19 1:1
03/08/19 2:1
13/07/19 0:1
06/04/19 4:0
24/05/19 1:3
14/02/19 1:1
26/07/19 2:2
27/04/19 2:1
29/03/19 4:1
08/07/19 0:2
12/04/19 1:3
19/07/19 2:1
16/08/19 1:2
12/05/19 1:0
08/03/19 0:1
15/06/19 4:0
22/03/19 2:0
30/06/19 1:0
27/07/19 4:4
25/04/19 2:1
01/06/19 1:1
23/02/19 1:0
17/08/19 1:1
10/05/19 3:2
25/08/19 2:3
17/05/19 1:1
13/07/19 3:1
06/04/19 0:3
15/03/19 0:2
22/06/19 3:3
03/08/19 0:1
03/05/19 2:0
29/03/19 5:1
06/07/19 1:0
16/02/19 0:0
27/05/19 1:2
29/06/19 2:1
22/03/19 3:2
13/04/19 1:0
19/07/19 1:1
15/06/19 4:0
08/03/19 0:1
02/03/19 1:2
09/06/19 2:1
18/08/19