Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 11 0 2 28 8 20 33
G
16:30 | 17/11/19 | R 13
Wegberg Beeck 2
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
FC Pesch 2
Wegberg Beeck 0
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
Wegberg Beeck 1
Wesseling-Urfeld 0
Maç Detayı
G
21:45 | 30/10/19 | R 9
1. FC Duren 1
Wegberg Beeck 4
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 10
Wegberg Beeck 2
Fortuna Koln II 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Wegberg Beeck 3
Blau-Weiss Friesdorf 0
Maç Detayı
2 13 9 3 1 34 13 21 30
G
16:30 | 17/11/19 | R 13
1. FC Duren 4
SV Deutz 05 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
VfL Vichttal 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
1. FC Duren 4
FC Pesch 1
Maç Detayı
M
21:45 | 30/10/19 | R 9
1. FC Duren 1
Wegberg Beeck 4
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
Wesseling-Urfeld 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
1. FC Duren 3
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
3 13 8 0 5 22 17 5 24
M
17:30 | 17/11/19 | R 13
Blau-Weiss Friesdorf 3
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
Siegburger SV 04 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
SV 1914 Eilendorf 0
Siegburger SV 04 3
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
Siegburger SV 04 3
SV Breinig 0
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hurth 0
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
Siegburger SV 04 2
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
4 13 6 4 3 34 24 10 22
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
Wesseling-Urfeld 1
FC Pesch 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
FC Pesch 2
Wegberg Beeck 0
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
1. FC Duren 4
FC Pesch 1
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
FC Pesch 3
Blau-Weiss Friesdorf 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hennef 05 2
FC Pesch 2
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
FC Pesch 5
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
5 13 5 6 2 20 13 7 21
B
17:00 | 17/11/19 | R 13
FC Hennef 05 1
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
Siegburger SV 04 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
FC Hennef 05 1
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
VfL Vichttal 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
B
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hennef 05 2
FC Pesch 2
Maç Detayı
B
16:15 | 13/10/19 | R 8
Wesseling-Urfeld 1
FC Hennef 05 1
Maç Detayı
6 13 6 2 5 19 18 1 20
B
17:00 | 17/11/19 | R 13
FC Hennef 05 1
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
SPVG Frechen 20 2
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
SV Breinig 2
SPVG Frechen 20 0
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
SPVG Frechen 20 2
FC Hurth 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
Bor. Freialdenhoven 2
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
G
16:15 | 13/10/19 | R 8
SPVG Frechen 20 2
Viktoria Arnoldsweiler 0
Maç Detayı
7 13 5 4 4 19 22 -3 19
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
SV Breinig 1
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/11/19 | R 12
Bor. Freialdenhoven 2
FC Hurth 2
Maç Detayı
G
17:30 | 03/11/19 | R 11
Fortuna Koln II 0
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 10
Viktoria Arnoldsweiler 0
Bor. Freialdenhoven 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
Bor. Freialdenhoven 2
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
Siegburger SV 04 2
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
8 13 5 3 5 22 22 0 18
M
16:30 | 17/11/19 | R 13
1. FC Duren 4
SV Deutz 05 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
SV Deutz 05 1
Blau-Weiss Friesdorf 3
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
FC Hennef 05 1
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
SV Deutz 05 6
SV 1914 Eilendorf 2
Maç Detayı
B
21:00 | 23/10/19 | R 9
SV Breinig 2
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
SV Deutz 05 0
FC Hurth 1
Maç Detayı
9 13 5 3 5 17 21 -4 18
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
Wesseling-Urfeld 1
FC Pesch 1
Maç Detayı
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
Wesseling-Urfeld 2
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
Wegberg Beeck 1
Wesseling-Urfeld 0
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
Wesseling-Urfeld 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
G
20:30 | 23/10/19 | R 9
Blau-Weiss Friesdorf 1
Wesseling-Urfeld 3
Maç Detayı
B
16:15 | 13/10/19 | R 8
Wesseling-Urfeld 1
FC Hennef 05 1
Maç Detayı
10 13 4 4 5 19 25 -6 16
G
17:30 | 17/11/19 | R 13
Blau-Weiss Friesdorf 3
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
SV Deutz 05 1
Blau-Weiss Friesdorf 3
Maç Detayı
B
16:45 | 03/11/19 | R 11
Blau-Weiss Friesdorf 1
VfL Vichttal 1
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
FC Pesch 3
Blau-Weiss Friesdorf 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/10/19 | R 9
Blau-Weiss Friesdorf 1
Wesseling-Urfeld 3
Maç Detayı
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Wegberg Beeck 3
Blau-Weiss Friesdorf 0
Maç Detayı
11 13 3 4 6 15 19 -4 13
B
22:00 | 15/11/19 | R 13
FC Hurth 1
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/11/19 | R 12
Bor. Freialdenhoven 2
FC Hurth 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
FC Hurth 4
Viktoria Arnoldsweiler 2
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
SPVG Frechen 20 2
FC Hurth 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hurth 0
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
SV Deutz 05 0
FC Hurth 1
Maç Detayı
12 13 4 1 8 12 16 -4 13
M
16:30 | 17/11/19 | R 13
Wegberg Beeck 2
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
VfL Vichttal 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
B
16:45 | 03/11/19 | R 11
Blau-Weiss Friesdorf 1
VfL Vichttal 1
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
VfL Vichttal 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
SV 1914 Eilendorf 1
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
M
19:00 | 13/10/19 | R 8
VfL Vichttal 0
SV Breinig 1
Maç Detayı
13 13 3 4 6 19 27 -8 13
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
SV Breinig 1
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 12
Viktoria Arnoldsweiler 2
SV Breinig 3
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
SV Breinig 2
SPVG Frechen 20 0
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
Siegburger SV 04 3
SV Breinig 0
Maç Detayı
B
21:00 | 23/10/19 | R 9
SV Breinig 2
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
G
19:00 | 13/10/19 | R 8
VfL Vichttal 0
SV Breinig 1
Maç Detayı
14 13 4 0 9 24 33 -9 12
G
17:00 | 17/11/19 | R 13
SV 1914 Eilendorf 2
Viktoria Arnoldsweiler 3
Maç Detayı
M
16:30 | 10/11/19 | R 12
Viktoria Arnoldsweiler 2
SV Breinig 3
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
FC Hurth 4
Viktoria Arnoldsweiler 2
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 10
Viktoria Arnoldsweiler 0
Bor. Freialdenhoven 2
Maç Detayı
G
20:30 | 23/10/19 | R 9
Fortuna Koln II 3
Viktoria Arnoldsweiler 4
Maç Detayı
M
16:15 | 13/10/19 | R 8
SPVG Frechen 20 2
Viktoria Arnoldsweiler 0
Maç Detayı
15 13 3 1 9 15 22 -7 10
B
22:00 | 15/11/19 | R 13
FC Hurth 1
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
Wesseling-Urfeld 2
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
17:30 | 03/11/19 | R 11
Fortuna Koln II 0
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 10
Wegberg Beeck 2
Fortuna Koln II 0
Maç Detayı
M
20:30 | 23/10/19 | R 9
Fortuna Koln II 3
Viktoria Arnoldsweiler 4
Maç Detayı
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
1. FC Duren 3
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
16 13 2 3 8 12 31 -19 9
M
17:00 | 17/11/19 | R 13
SV 1914 Eilendorf 2
Viktoria Arnoldsweiler 3
Maç Detayı
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
SPVG Frechen 20 2
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
SV 1914 Eilendorf 0
Siegburger SV 04 3
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
SV Deutz 05 6
SV 1914 Eilendorf 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
SV 1914 Eilendorf 1
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
FC Pesch 5
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 7 6 0 1 14 4 10 18
G
16:30 | 17/11/19 | R 13
Wegberg Beeck 2
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
Wegberg Beeck 1
Wesseling-Urfeld 0
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 10
Wegberg Beeck 2
Fortuna Koln II 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Wegberg Beeck 3
Blau-Weiss Friesdorf 0
Maç Detayı
2 7 5 1 1 21 10 11 16
G
16:30 | 17/11/19 | R 13
1. FC Duren 4
SV Deutz 05 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
1. FC Duren 4
FC Pesch 1
Maç Detayı
M
21:45 | 30/10/19 | R 9
1. FC Duren 1
Wegberg Beeck 4
Maç Detayı
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
1. FC Duren 3
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
3 6 5 0 1 18 6 12 15
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
FC Pesch 2
Wegberg Beeck 0
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
FC Pesch 3
Blau-Weiss Friesdorf 1
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
FC Pesch 5
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
4 6 4 1 1 11 8 3 13
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
SPVG Frechen 20 2
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
SPVG Frechen 20 2
FC Hurth 1
Maç Detayı
G
16:15 | 13/10/19 | R 8
SPVG Frechen 20 2
Viktoria Arnoldsweiler 0
Maç Detayı
5 7 3 1 3 11 14 -3 10
G
17:30 | 17/11/19 | R 13
Blau-Weiss Friesdorf 3
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
B
16:45 | 03/11/19 | R 11
Blau-Weiss Friesdorf 1
VfL Vichttal 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/10/19 | R 9
Blau-Weiss Friesdorf 1
Wesseling-Urfeld 3
Maç Detayı
6 7 2 3 2 10 9 1 9
B
17:00 | 17/11/19 | R 13
FC Hennef 05 1
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
FC Hennef 05 1
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
B
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hennef 05 2
FC Pesch 2
Maç Detayı
7 6 3 0 3 8 8 0 9
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
Siegburger SV 04 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
Siegburger SV 04 3
SV Breinig 0
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
Siegburger SV 04 2
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
8 6 2 3 1 10 11 -1 9
B
16:30 | 10/11/19 | R 12
Bor. Freialdenhoven 2
FC Hurth 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
Bor. Freialdenhoven 2
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
9 7 2 2 3 7 10 -3 8
M
17:00 | 17/11/19 | R 13
SV 1914 Eilendorf 2
Viktoria Arnoldsweiler 3
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
SV 1914 Eilendorf 0
Siegburger SV 04 3
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
SV 1914 Eilendorf 1
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
10 7 2 2 3 10 14 -4 8
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
Wesseling-Urfeld 1
FC Pesch 1
Maç Detayı
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
Wesseling-Urfeld 2
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
Wesseling-Urfeld 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
B
16:15 | 13/10/19 | R 8
Wesseling-Urfeld 1
FC Hennef 05 1
Maç Detayı
11 6 2 1 3 13 11 2 7
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
SV Deutz 05 1
Blau-Weiss Friesdorf 3
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
SV Deutz 05 6
SV 1914 Eilendorf 2
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
SV Deutz 05 0
FC Hurth 1
Maç Detayı
12 7 1 4 2 12 13 -1 7
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
SV Breinig 1
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
SV Breinig 2
SPVG Frechen 20 0
Maç Detayı
B
21:00 | 23/10/19 | R 9
SV Breinig 2
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
13 6 2 0 4 7 8 -1 6
M
17:30 | 03/11/19 | R 11
Fortuna Koln II 0
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/10/19 | R 9
Fortuna Koln II 3
Viktoria Arnoldsweiler 4
Maç Detayı
14 7 1 3 3 7 10 -3 6
B
22:00 | 15/11/19 | R 13
FC Hurth 1
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
FC Hurth 4
Viktoria Arnoldsweiler 2
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hurth 0
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
15 6 1 0 5 4 8 -4 3
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
VfL Vichttal 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
VfL Vichttal 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
M
19:00 | 13/10/19 | R 8
VfL Vichttal 0
SV Breinig 1
Maç Detayı
16 6 1 0 5 9 15 -6 3
M
16:30 | 10/11/19 | R 12
Viktoria Arnoldsweiler 2
SV Breinig 3
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 10
Viktoria Arnoldsweiler 0
Bor. Freialdenhoven 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 5 0 1 14 4 10 15
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
FC Pesch 2
Wegberg Beeck 0
Maç Detayı
G
21:45 | 30/10/19 | R 9
1. FC Duren 1
Wegberg Beeck 4
Maç Detayı
2 7 5 0 2 14 9 5 15
M
17:30 | 17/11/19 | R 13
Blau-Weiss Friesdorf 3
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
SV 1914 Eilendorf 0
Siegburger SV 04 3
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hurth 0
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
3 6 4 2 0 13 3 10 14
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
VfL Vichttal 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
Wesseling-Urfeld 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
4 6 3 3 0 10 4 6 12
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
Siegburger SV 04 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
VfL Vichttal 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
B
16:15 | 13/10/19 | R 8
Wesseling-Urfeld 1
FC Hennef 05 1
Maç Detayı
5 7 3 2 2 9 11 -2 11
M
16:30 | 17/11/19 | R 13
1. FC Duren 4
SV Deutz 05 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
FC Hennef 05 1
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
B
21:00 | 23/10/19 | R 9
SV Breinig 2
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
6 7 3 1 3 8 8 0 10
M
16:30 | 17/11/19 | R 13
Wegberg Beeck 2
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
B
16:45 | 03/11/19 | R 11
Blau-Weiss Friesdorf 1
VfL Vichttal 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
SV 1914 Eilendorf 1
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
7 6 3 1 2 7 7 0 10
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
Wegberg Beeck 1
Wesseling-Urfeld 0
Maç Detayı
G
20:30 | 23/10/19 | R 9
Blau-Weiss Friesdorf 1
Wesseling-Urfeld 3
Maç Detayı
8 7 3 1 3 9 11 -2 10
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
SV Breinig 1
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
17:30 | 03/11/19 | R 11
Fortuna Koln II 0
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 10
Viktoria Arnoldsweiler 0
Bor. Freialdenhoven 2
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
Siegburger SV 04 2
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
9 7 3 0 4 15 18 -3 9
G
17:00 | 17/11/19 | R 13
SV 1914 Eilendorf 2
Viktoria Arnoldsweiler 3
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
FC Hurth 4
Viktoria Arnoldsweiler 2
Maç Detayı
G
20:30 | 23/10/19 | R 9
Fortuna Koln II 3
Viktoria Arnoldsweiler 4
Maç Detayı
M
16:15 | 13/10/19 | R 8
SPVG Frechen 20 2
Viktoria Arnoldsweiler 0
Maç Detayı
10 6 2 1 3 8 9 -1 7
B
16:30 | 10/11/19 | R 12
Bor. Freialdenhoven 2
FC Hurth 2
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
SPVG Frechen 20 2
FC Hurth 1
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
SV Deutz 05 0
FC Hurth 1
Maç Detayı
11 7 1 4 2 16 18 -2 7
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
Wesseling-Urfeld 1
FC Pesch 1
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
1. FC Duren 4
FC Pesch 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hennef 05 2
FC Pesch 2
Maç Detayı
12 7 2 1 4 8 10 -2 7
B
17:00 | 17/11/19 | R 13
FC Hennef 05 1
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
SV Breinig 2
SPVG Frechen 20 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
Bor. Freialdenhoven 2
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
13 6 1 3 2 8 11 -3 6
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
SV Deutz 05 1
Blau-Weiss Friesdorf 3
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
FC Pesch 3
Blau-Weiss Friesdorf 1
Maç Detayı
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Wegberg Beeck 3
Blau-Weiss Friesdorf 0
Maç Detayı
14 6 2 0 4 7 14 -7 6
G
16:30 | 10/11/19 | R 12
Viktoria Arnoldsweiler 2
SV Breinig 3
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
Siegburger SV 04 3
SV Breinig 0
Maç Detayı
G
19:00 | 13/10/19 | R 8
VfL Vichttal 0
SV Breinig 1
Maç Detayı
15 7 1 1 5 8 14 -6 4
B
22:00 | 15/11/19 | R 13
FC Hurth 1
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
Wesseling-Urfeld 2
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 10
Wegberg Beeck 2
Fortuna Koln II 0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
1. FC Duren 3
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
16 6 0 1 5 5 21 -16 1
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
SPVG Frechen 20 2
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
SV Deutz 05 6
SV 1914 Eilendorf 2
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
FC Pesch 5
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 13 11 0 2 28 8 20 33 7 6 0 1 14 4 10 18 6 5 0 1 14 4 10 15
2 13 9 3 1 34 13 21 30 7 5 1 1 21 10 11 16 6 4 2 0 13 3 10 14
3 13 8 0 5 22 17 5 24 6 3 0 3 8 8 0 9 7 5 0 2 14 9 5 15
4 13 6 4 3 34 24 10 22 6 5 0 1 18 6 12 15 7 1 4 2 16 18 -2 7
5 13 5 6 2 20 13 7 21 7 2 3 2 10 9 1 9 6 3 3 0 10 4 6 12
6 13 6 2 5 19 18 1 20 6 4 1 1 11 8 3 13 7 2 1 4 8 10 -2 7
7 13 5 4 4 19 22 -3 19 6 2 3 1 10 11 -1 9 7 3 1 3 9 11 -2 10
8 13 5 3 5 22 22 0 18 6 2 1 3 13 11 2 7 7 3 2 2 9 11 -2 11
9 13 5 3 5 17 21 -4 18 7 2 2 3 10 14 -4 8 6 3 1 2 7 7 0 10
10 13 4 4 5 19 25 -6 16 7 3 1 3 11 14 -3 10 6 1 3 2 8 11 -3 6
11 13 3 4 6 15 19 -4 13 7 1 3 3 7 10 -3 6 6 2 1 3 8 9 -1 7
12 13 4 1 8 12 16 -4 13 6 1 0 5 4 8 -4 3 7 3 1 3 8 8 0 10
13 13 3 4 6 19 27 -8 13 7 1 4 2 12 13 -1 7 6 2 0 4 7 14 -7 6
14 13 4 0 9 24 33 -9 12 6 1 0 5 9 15 -6 3 7 3 0 4 15 18 -3 9
15 13 3 1 9 15 22 -7 10 6 2 0 4 7 8 -1 6 7 1 1 5 8 14 -6 4
16 13 2 3 8 12 31 -19 9 7 2 2 3 7 10 -3 8 6 0 1 5 5 21 -16 1
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 28 8 20 13
33
G
16:30 | 17/11/19 | R 13
Wegberg Beeck 2
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
FC Pesch 2
Wegberg Beeck 0
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
Wegberg Beeck 1
Wesseling-Urfeld 0
Maç Detayı
G
21:45 | 30/10/19 | R 9
1. FC Duren 1
Wegberg Beeck 4
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 10
Wegberg Beeck 2
Fortuna Koln II 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Wegberg Beeck 3
Blau-Weiss Friesdorf 0
Maç Detayı
2 34 13 21 13
30
G
16:30 | 17/11/19 | R 13
1. FC Duren 4
SV Deutz 05 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
VfL Vichttal 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
1. FC Duren 4
FC Pesch 1
Maç Detayı
M
21:45 | 30/10/19 | R 9
1. FC Duren 1
Wegberg Beeck 4
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
Wesseling-Urfeld 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
1. FC Duren 3
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
3 22 17 5 13
24
M
17:30 | 17/11/19 | R 13
Blau-Weiss Friesdorf 3
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
Siegburger SV 04 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
SV 1914 Eilendorf 0
Siegburger SV 04 3
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
Siegburger SV 04 3
SV Breinig 0
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hurth 0
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
Siegburger SV 04 2
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
4 34 24 10 13
22
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
Wesseling-Urfeld 1
FC Pesch 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
FC Pesch 2
Wegberg Beeck 0
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
1. FC Duren 4
FC Pesch 1
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
FC Pesch 3
Blau-Weiss Friesdorf 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hennef 05 2
FC Pesch 2
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
FC Pesch 5
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
5 20 13 7 13
21
B
17:00 | 17/11/19 | R 13
FC Hennef 05 1
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
Siegburger SV 04 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
FC Hennef 05 1
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
VfL Vichttal 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
B
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hennef 05 2
FC Pesch 2
Maç Detayı
B
16:15 | 13/10/19 | R 8
Wesseling-Urfeld 1
FC Hennef 05 1
Maç Detayı
6 19 18 1 13
20
B
17:00 | 17/11/19 | R 13
FC Hennef 05 1
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
SPVG Frechen 20 2
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
SV Breinig 2
SPVG Frechen 20 0
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
SPVG Frechen 20 2
FC Hurth 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
Bor. Freialdenhoven 2
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
G
16:15 | 13/10/19 | R 8
SPVG Frechen 20 2
Viktoria Arnoldsweiler 0
Maç Detayı
7 19 22 -3 13
19
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
SV Breinig 1
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/11/19 | R 12
Bor. Freialdenhoven 2
FC Hurth 2
Maç Detayı
G
17:30 | 03/11/19 | R 11
Fortuna Koln II 0
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 10
Viktoria Arnoldsweiler 0
Bor. Freialdenhoven 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
Bor. Freialdenhoven 2
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
Siegburger SV 04 2
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
8 22 22 0 13
18
M
16:30 | 17/11/19 | R 13
1. FC Duren 4
SV Deutz 05 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
SV Deutz 05 1
Blau-Weiss Friesdorf 3
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
FC Hennef 05 1
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
SV Deutz 05 6
SV 1914 Eilendorf 2
Maç Detayı
B
21:00 | 23/10/19 | R 9
SV Breinig 2
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
SV Deutz 05 0
FC Hurth 1
Maç Detayı
9 17 21 -4 13
18
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
Wesseling-Urfeld 1
FC Pesch 1
Maç Detayı
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
Wesseling-Urfeld 2
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
Wegberg Beeck 1
Wesseling-Urfeld 0
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
Wesseling-Urfeld 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
G
20:30 | 23/10/19 | R 9
Blau-Weiss Friesdorf 1
Wesseling-Urfeld 3
Maç Detayı
B
16:15 | 13/10/19 | R 8
Wesseling-Urfeld 1
FC Hennef 05 1
Maç Detayı
10 19 25 -6 13
16
G
17:30 | 17/11/19 | R 13
Blau-Weiss Friesdorf 3
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
SV Deutz 05 1
Blau-Weiss Friesdorf 3
Maç Detayı
B
16:45 | 03/11/19 | R 11
Blau-Weiss Friesdorf 1
VfL Vichttal 1
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
FC Pesch 3
Blau-Weiss Friesdorf 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/10/19 | R 9
Blau-Weiss Friesdorf 1
Wesseling-Urfeld 3
Maç Detayı
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Wegberg Beeck 3
Blau-Weiss Friesdorf 0
Maç Detayı
11 15 19 -4 13
13
B
22:00 | 15/11/19 | R 13
FC Hurth 1
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
B
16:30 | 10/11/19 | R 12
Bor. Freialdenhoven 2
FC Hurth 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
FC Hurth 4
Viktoria Arnoldsweiler 2
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
SPVG Frechen 20 2
FC Hurth 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hurth 0
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
SV Deutz 05 0
FC Hurth 1
Maç Detayı
12 12 16 -4 13
13
M
16:30 | 17/11/19 | R 13
Wegberg Beeck 2
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
VfL Vichttal 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
B
16:45 | 03/11/19 | R 11
Blau-Weiss Friesdorf 1
VfL Vichttal 1
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
VfL Vichttal 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
SV 1914 Eilendorf 1
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
M
19:00 | 13/10/19 | R 8
VfL Vichttal 0
SV Breinig 1
Maç Detayı
13 19 27 -8 13
13
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
SV Breinig 1
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 12
Viktoria Arnoldsweiler 2
SV Breinig 3
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
SV Breinig 2
SPVG Frechen 20 0
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
Siegburger SV 04 3
SV Breinig 0
Maç Detayı
B
21:00 | 23/10/19 | R 9
SV Breinig 2
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
G
19:00 | 13/10/19 | R 8
VfL Vichttal 0
SV Breinig 1
Maç Detayı
14 24 33 -9 13
12
G
17:00 | 17/11/19 | R 13
SV 1914 Eilendorf 2
Viktoria Arnoldsweiler 3
Maç Detayı
M
16:30 | 10/11/19 | R 12
Viktoria Arnoldsweiler 2
SV Breinig 3
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
FC Hurth 4
Viktoria Arnoldsweiler 2
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 10
Viktoria Arnoldsweiler 0
Bor. Freialdenhoven 2
Maç Detayı
G
20:30 | 23/10/19 | R 9
Fortuna Koln II 3
Viktoria Arnoldsweiler 4
Maç Detayı
M
16:15 | 13/10/19 | R 8
SPVG Frechen 20 2
Viktoria Arnoldsweiler 0
Maç Detayı
15 15 22 -7 13
10
B
22:00 | 15/11/19 | R 13
FC Hurth 1
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
Wesseling-Urfeld 2
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
17:30 | 03/11/19 | R 11
Fortuna Koln II 0
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 10
Wegberg Beeck 2
Fortuna Koln II 0
Maç Detayı
M
20:30 | 23/10/19 | R 9
Fortuna Koln II 3
Viktoria Arnoldsweiler 4
Maç Detayı
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
1. FC Duren 3
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
16 12 31 -19 13
9
M
17:00 | 17/11/19 | R 13
SV 1914 Eilendorf 2
Viktoria Arnoldsweiler 3
Maç Detayı
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
SPVG Frechen 20 2
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
SV 1914 Eilendorf 0
Siegburger SV 04 3
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
SV Deutz 05 6
SV 1914 Eilendorf 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
SV 1914 Eilendorf 1
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
FC Pesch 5
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 14 4 10 7
18
G
16:30 | 17/11/19 | R 13
Wegberg Beeck 2
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
Wegberg Beeck 1
Wesseling-Urfeld 0
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 10
Wegberg Beeck 2
Fortuna Koln II 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
Wegberg Beeck 3
Blau-Weiss Friesdorf 0
Maç Detayı
2 21 10 11 7
16
G
16:30 | 17/11/19 | R 13
1. FC Duren 4
SV Deutz 05 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
1. FC Duren 4
FC Pesch 1
Maç Detayı
M
21:45 | 30/10/19 | R 9
1. FC Duren 1
Wegberg Beeck 4
Maç Detayı
G
16:00 | 13/10/19 | R 8
1. FC Duren 3
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
3 18 6 12 6
15
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
FC Pesch 2
Wegberg Beeck 0
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
FC Pesch 3
Blau-Weiss Friesdorf 1
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
FC Pesch 5
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
4 11 8 3 6
13
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
SPVG Frechen 20 2
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
SPVG Frechen 20 2
FC Hurth 1
Maç Detayı
G
16:15 | 13/10/19 | R 8
SPVG Frechen 20 2
Viktoria Arnoldsweiler 0
Maç Detayı
5 11 14 -3 7
10
G
17:30 | 17/11/19 | R 13
Blau-Weiss Friesdorf 3
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
B
16:45 | 03/11/19 | R 11
Blau-Weiss Friesdorf 1
VfL Vichttal 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/10/19 | R 9
Blau-Weiss Friesdorf 1
Wesseling-Urfeld 3
Maç Detayı
6 10 9 1 7
9
B
17:00 | 17/11/19 | R 13
FC Hennef 05 1
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
FC Hennef 05 1
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
B
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hennef 05 2
FC Pesch 2
Maç Detayı
7 8 8 0 6
9
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
Siegburger SV 04 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
Siegburger SV 04 3
SV Breinig 0
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
Siegburger SV 04 2
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
8 10 11 -1 6
9
B
16:30 | 10/11/19 | R 12
Bor. Freialdenhoven 2
FC Hurth 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
Bor. Freialdenhoven 2
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
9 7 10 -3 7
8
M
17:00 | 17/11/19 | R 13
SV 1914 Eilendorf 2
Viktoria Arnoldsweiler 3
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
SV 1914 Eilendorf 0
Siegburger SV 04 3
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
SV 1914 Eilendorf 1
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
10 10 14 -4 7
8
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
Wesseling-Urfeld 1
FC Pesch 1
Maç Detayı
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
Wesseling-Urfeld 2
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
Wesseling-Urfeld 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
B
16:15 | 13/10/19 | R 8
Wesseling-Urfeld 1
FC Hennef 05 1
Maç Detayı
11 13 11 2 6
7
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
SV Deutz 05 1
Blau-Weiss Friesdorf 3
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
SV Deutz 05 6
SV 1914 Eilendorf 2
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
SV Deutz 05 0
FC Hurth 1
Maç Detayı
12 12 13 -1 7
7
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
SV Breinig 1
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
SV Breinig 2
SPVG Frechen 20 0
Maç Detayı
B
21:00 | 23/10/19 | R 9
SV Breinig 2
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
13 7 8 -1 6
6
M
17:30 | 03/11/19 | R 11
Fortuna Koln II 0
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/10/19 | R 9
Fortuna Koln II 3
Viktoria Arnoldsweiler 4
Maç Detayı
14 7 10 -3 7
6
B
22:00 | 15/11/19 | R 13
FC Hurth 1
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
FC Hurth 4
Viktoria Arnoldsweiler 2
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hurth 0
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
15 4 8 -4 6
3
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
VfL Vichttal 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
VfL Vichttal 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
M
19:00 | 13/10/19 | R 8
VfL Vichttal 0
SV Breinig 1
Maç Detayı
16 9 15 -6 6
3
M
16:30 | 10/11/19 | R 12
Viktoria Arnoldsweiler 2
SV Breinig 3
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 10
Viktoria Arnoldsweiler 0
Bor. Freialdenhoven 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 14 4 10 6
15
M
17:00 | 10/11/19 | R 12
FC Pesch 2
Wegberg Beeck 0
Maç Detayı
G
21:45 | 30/10/19 | R 9
1. FC Duren 1
Wegberg Beeck 4
Maç Detayı
2 14 9 5 7
15
M
17:30 | 17/11/19 | R 13
Blau-Weiss Friesdorf 3
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
SV 1914 Eilendorf 0
Siegburger SV 04 3
Maç Detayı
G
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hurth 0
Siegburger SV 04 2
Maç Detayı
3 13 3 10 6
14
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
VfL Vichttal 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
G
17:15 | 27/10/19 | R 10
Wesseling-Urfeld 0
1. FC Duren 2
Maç Detayı
4 10 4 6 6
12
G
16:45 | 10/11/19 | R 12
Siegburger SV 04 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
G
17:30 | 27/10/19 | R 10
VfL Vichttal 0
FC Hennef 05 2
Maç Detayı
B
16:15 | 13/10/19 | R 8
Wesseling-Urfeld 1
FC Hennef 05 1
Maç Detayı
5 9 11 -2 7
11
M
16:30 | 17/11/19 | R 13
1. FC Duren 4
SV Deutz 05 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 11
FC Hennef 05 1
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
B
21:00 | 23/10/19 | R 9
SV Breinig 2
SV Deutz 05 2
Maç Detayı
6 8 8 0 7
10
M
16:30 | 17/11/19 | R 13
Wegberg Beeck 2
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
B
16:45 | 03/11/19 | R 11
Blau-Weiss Friesdorf 1
VfL Vichttal 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
SV 1914 Eilendorf 1
VfL Vichttal 0
Maç Detayı
7 7 7 0 6
10
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
Wegberg Beeck 1
Wesseling-Urfeld 0
Maç Detayı
G
20:30 | 23/10/19 | R 9
Blau-Weiss Friesdorf 1
Wesseling-Urfeld 3
Maç Detayı
8 9 11 -2 7
10
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
SV Breinig 1
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
17:30 | 03/11/19 | R 11
Fortuna Koln II 0
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 10
Viktoria Arnoldsweiler 0
Bor. Freialdenhoven 2
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
Siegburger SV 04 2
Bor. Freialdenhoven 1
Maç Detayı
9 15 18 -3 7
9
G
17:00 | 17/11/19 | R 13
SV 1914 Eilendorf 2
Viktoria Arnoldsweiler 3
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
FC Hurth 4
Viktoria Arnoldsweiler 2
Maç Detayı
G
20:30 | 23/10/19 | R 9
Fortuna Koln II 3
Viktoria Arnoldsweiler 4
Maç Detayı
M
16:15 | 13/10/19 | R 8
SPVG Frechen 20 2
Viktoria Arnoldsweiler 0
Maç Detayı
10 8 9 -1 6
7
B
16:30 | 10/11/19 | R 12
Bor. Freialdenhoven 2
FC Hurth 2
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
SPVG Frechen 20 2
FC Hurth 1
Maç Detayı
G
16:30 | 13/10/19 | R 8
SV Deutz 05 0
FC Hurth 1
Maç Detayı
11 16 18 -2 7
7
B
16:45 | 17/11/19 | R 13
Wesseling-Urfeld 1
FC Pesch 1
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
1. FC Duren 4
FC Pesch 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/10/19 | R 9
FC Hennef 05 2
FC Pesch 2
Maç Detayı
12 8 10 -2 7
7
B
17:00 | 17/11/19 | R 13
FC Hennef 05 1
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
M
16:30 | 03/11/19 | R 11
SV Breinig 2
SPVG Frechen 20 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/10/19 | R 9
Bor. Freialdenhoven 2
SPVG Frechen 20 1
Maç Detayı
13 8 11 -3 6
6
G
17:00 | 10/11/19 | R 12
SV Deutz 05 1
Blau-Weiss Friesdorf 3
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
FC Pesch 3
Blau-Weiss Friesdorf 1
Maç Detayı
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
Wegberg Beeck 3
Blau-Weiss Friesdorf 0
Maç Detayı
14 7 14 -7 6
6
G
16:30 | 10/11/19 | R 12
Viktoria Arnoldsweiler 2
SV Breinig 3
Maç Detayı
M
17:15 | 27/10/19 | R 10
Siegburger SV 04 3
SV Breinig 0
Maç Detayı
G
19:00 | 13/10/19 | R 8
VfL Vichttal 0
SV Breinig 1
Maç Detayı
15 8 14 -6 7
4
B
22:00 | 15/11/19 | R 13
FC Hurth 1
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
Wesseling-Urfeld 2
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 10
Wegberg Beeck 2
Fortuna Koln II 0
Maç Detayı
M
16:00 | 13/10/19 | R 8
1. FC Duren 3
Fortuna Koln II 1
Maç Detayı
16 5 21 -16 6
1
M
16:45 | 10/11/19 | R 12
SPVG Frechen 20 2
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
M
17:30 | 27/10/19 | R 10
SV Deutz 05 6
SV 1914 Eilendorf 2
Maç Detayı
M
16:30 | 13/10/19 | R 8
FC Pesch 5
SV 1914 Eilendorf 0
Maç Detayı
1FC BWF FRE HEN HUR FCP FOR SIB SPV EIL BREI SVD VIT ARN WEG WES
1. FC Duren 19/04 3:0 2:2 15/03 4:1 3:1 07/06 08/12 29/03 4:1 4:1 24/05 01/03 1:4 10/05
Blau-Weiss Friesdorf 0:4 01/03 29/03 2:1 10/05 1:3 3:2 07/06 3:0 15/03 24/05 1:1 08/12 26/04 1:3
Bor. Freialdenhoven 08/03 1:1 14/06 2:2 3:2 17/05 26/04 2:1 01/12 01/06 1:1 05/04 10/05 1:4 22/03
FC Hennef 05 05/04 1:1 08/12 01/03 2:2 3:2 24/05 1:1 15/03 2:0 1:2 10/05 07/06 0:1 26/04
FC Hurth 1:1 08/03 24/05 1:1 05/04 1:1 0:2 10/05 14/06 01/12 26/04 0:2 4:2 22/03 0:1
FC Pesch 17/05 3:1 29/03 03/05 1:3 07/06 4:0 15/03 5:0 19/04 01/03 08/12 3:2 2:0 01/06
Fortuna Koln II 26/04 05/04 0:1 22/03 31/05 01/12 1:2 1:0 08/03 14/06 0:1 2:0 3:4 10/05 24/05
Siegburger SV 04 01/12 01/06 2:1 0:2 03/05 08/03 29/03 2:1 17/05 3:0 22/03 0:2 19/04 14/06 1:2
SPVG Frechen 20 14/06 01/12 03/05 01/06 2:1 2:2 19/04 05/04 2:0 17/05 3:1 22/03 2:0 0:4 08/03
SV 1914 Eilendorf 2:2 22/03 07/06 0:2 08/12 26/04 2:0 0:3 24/05 01/03 10/05 1:0 2:3 05/04 0:0
SV Breinig 22/03 2:2 1:1 08/03 07/06 3:5 08/12 10/05 2:0 2:2 2:2 26/04 24/05 0:1 05/04
SV Deutz 05 01/06 1:3 19/04 17/05 0:1 3:3 15/03 0:1 29/03 6:2 03/05 08/03 3:1 01/12 14/06
VfL Vichttal 0:2 17/05 4:0 0:2 19/04 14/06 01/03 15/03 0:2 03/05 0:1 0:1 29/03 01/06 01/12
Viktoria Arnoldsweiler 0:2 14/06 0:2 01/12 17/05 22/03 03/05 1:4 26/04 01/06 2:3 05/04 2:3 08/03 4:1
Wegberg Beeck 03/05 3:0 15/03 19/04 2:0 24/05 2:0 08/12 01/03 3:1 29/03 07/06 2:0 1:3 1:0
Wesseling-Urfeld 0:2 03/05 1:4 1:1 29/03 1:1 2:1 01/03 2:3 19/04 3:2 08/12 07/06 15/03 17/05
Takım Ev Sahibi Deplasman
19/04/20 -:-
06/10/19 0:4
01/09/19 3:0
08/03/20 -:-
29/09/19 2:2
05/04/20 -:-
15/03/20 -:-
08/09/19 1:1
03/11/19 4:1
17/05/20 -:-
13/10/19 3:1
26/04/20 -:-
07/06/20 -:-
01/12/19 -:-
08/12/19 -:-
14/06/20 -:-
29/03/20 -:-
22/09/19 2:2
15/09/19 4:1
22/03/20 -:-
17/11/19 4:1
01/06/20 -:-
24/05/20 -:-
10/11/19 0:2
01/03/20 -:-
25/08/19 0:2
30/10/19 1:4
03/05/20 -:-
10/05/20 -:-
27/10/19 0:2
06/10/19 0:4
19/04/20 -:-
01/03/20 -:-
25/08/19 1:1
29/03/20 -:-
22/09/19 1:1
01/09/19 2:1
08/03/20 -:-
10/05/20 -:-
27/10/19 3:1
29/09/19 1:3
05/04/20 -:-
17/11/19 3:2
01/06/20 -:-
07/06/20 -:-
01/12/19 -:-
15/09/19 3:0
22/03/20 -:-
15/03/20 -:-
08/09/19 2:2
24/05/20 -:-
10/11/19 1:3
03/11/19 1:1
17/05/20 -:-
08/12/19 -:-
14/06/20 -:-
26/04/20 -:-
13/10/19 3:0
23/10/19 1:3
03/05/20 -:-
08/03/20 -:-
01/09/19 3:0
25/08/19 1:1
01/03/20 -:-
14/06/20 -:-
08/12/19 -:-
10/11/19 2:2
24/05/20 -:-
22/09/19 3:2
29/03/20 -:-
17/05/20 -:-
03/11/19 0:1
26/04/20 -:-
13/10/19 2:1
20/10/19 2:1
03/05/20 -:-
01/12/19 -:-
07/06/20 -:-
01/06/20 -:-
17/11/19 1:1
06/10/19 1:1
19/04/20 -:-
05/04/20 -:-
29/09/19 4:0
10/05/20 -:-
27/10/19 0:2
08/09/19 1:4
15/03/20 -:-
22/03/20 -:-
15/09/19 1:4
05/04/20 -:-
29/09/19 2:2
22/09/19 1:1
29/03/20 -:-
08/12/19 -:-
14/06/20 -:-
01/03/20 -:-
25/08/19 1:1
20/10/19 2:2
03/05/20 -:-
15/09/19 3:2
22/03/20 -:-
24/05/20 -:-
10/11/19 0:2
17/11/19 1:1
01/06/20 -:-
15/03/20 -:-
08/09/19 0:2
01/09/19 2:0
08/03/20 -:-
03/11/19 1:2
17/05/20 -:-
10/05/20 -:-
27/10/19 0:2
07/06/20 -:-
01/12/19 -:-
06/10/19 0:1
19/04/20 -:-
26/04/20 -:-
13/10/19 1:1
08/09/19 1:1
15/03/20 -:-
08/03/20 -:-
01/09/19 2:1
24/05/20 -:-
10/11/19 2:2
25/08/19 1:1
01/03/20 -:-
05/04/20 -:-
29/09/19 1:3
15/11/19 1:1
31/05/20 -:-
20/10/19 0:2
03/05/20 -:-
10/05/20 -:-
27/10/19 2:1
14/06/20 -:-
08/12/19 -:-
01/12/19 -:-
07/06/20 -:-
26/04/20 -:-
13/10/19 0:1
06/10/19 0:2
19/04/20 -:-
03/11/19 4:2
17/05/20 -:-
22/03/20 -:-
13/09/19 2:0
10/10/19 0:1
29/03/20 -:-
17/05/20 -:-
03/11/19 4:1
27/10/19 3:1
10/05/20 -:-
29/03/20 -:-
22/09/19 3:2
03/05/20 -:-
20/10/19 2:2
29/09/19 1:3
05/04/20 -:-
07/06/20 -:-
01/12/19 -:-
01/09/19 4:0
08/03/20 -:-
15/03/20 -:-
08/09/19 2:2
13/10/19 5:0
26/04/20 -:-
19/04/20 -:-
06/10/19 3:5
01/03/20 -:-
25/08/19 3:3
08/12/19 -:-
14/06/20 -:-
15/09/19 3:2
22/03/20 -:-
10/11/19 2:0
24/05/20 -:-
01/06/20 -:-
17/11/19 1:1
26/04/20 -:-
13/10/19 3:1
05/04/20 -:-
29/09/19 1:3
03/11/19 0:1
17/05/20 -:-
22/03/20 -:-
15/09/19 3:2
31/05/20 -:-
15/11/19 1:1
01/12/19 -:-
07/06/20 -:-
22/09/19 1:2
29/03/20 -:-
06/10/19 1:0
19/04/20 -:-
08/03/20 -:-
01/09/19 2:0
14/06/20 -:-
08/12/19 -:-
08/09/19 0:1
15/03/20 -:-
25/08/19 2:0
01/03/20 -:-
23/10/19 3:4
03/05/20 -:-
10/05/20 -:-
27/10/19 2:0
24/05/20 -:-
10/11/19 2:1
01/12/19 -:-