Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 21 17 2 2 57 17 40 53
B
17:00 | 08/03/20 | R 25
Hildesheim 1
E. Northeim 1
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 24
SC Spelle-Venhaus 1
Hildesheim 4
Maç Detayı
G
16:00 | 07/12/19 | R 20
U.S.I. Lupo-Martini 0
Hildesheim 4
Maç Detayı
G
16:00 | 01/12/19 | R 19
Hildesheim 6
Arminia Hannover 2
Maç Detayı
G
16:00 | 17/11/19 | R 17
TUS Bersenbruck 0
Hildesheim 5
Maç Detayı
G
16:00 | 10/11/19 | R 16
Hildesheim 4
Oldenburg 3
Maç Detayı
2 22 14 6 2 50 22 28 48
G
17:00 | 08/03/20 | R 25
SV Atlas Delmenhorst 3
Kickers Emden 0
Maç Detayı
G
16:00 | 01/03/20 | R 23
SV Atlas Delmenhorst 1
TB Uphusen 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 22
U.S.I. Lupo-Martini 1
SV Atlas Delmenhorst 1
Maç Detayı
G
16:00 | 09/02/20 | R 21
SV Atlas Delmenhorst 2
Arminia Hannover 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/12/19 | R 20
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 3
SV Atlas Delmenhorst 1
Maç Detayı
M
16:00 | 30/11/19 | R 19
SV Atlas Delmenhorst 0
FC Hagen / Uthlede 3
Maç Detayı
3 22 14 5 3 61 36 25 47
G
17:00 | 08/03/20 | R 25
Oldenburg 5
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/02/20 | R 23
Oldenburg 5
U.S.I. Lupo-Martini 3
Maç Detayı
G
16:00 | 08/12/19 | R 20
Oldenburg 3
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
B
16:00 | 01/12/19 | R 19
Oldenburg 2
MTV Eintracht Celle 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/11/19 | R 18
Oldenburg 3
TUS Bersenbruck 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/11/19 | R 17
Oldenburg 4
Gifhorn 1
Maç Detayı
4 22 14 4 4 58 30 28 46
G
17:00 | 08/03/20 | R 25
Braunschweig 0
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 7
Maç Detayı
B
21:30 | 04/03/20 | R 15
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 1
Kickers Emden 1
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 24
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 4
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
G
16:00 | 16/02/20 | R 22
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 3
TUS Bersenbruck 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/12/19 | R 20
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 3
SV Atlas Delmenhorst 1
Maç Detayı
G
16:00 | 30/11/19 | R 19
Gifhorn 1
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 2
Maç Detayı
5 24 15 0 9 72 39 33 45
M
17:00 | 01/03/20 | R 24
SC Spelle-Venhaus 1
Hildesheim 4
Maç Detayı
G
18:00 | 22/02/20 | R 23
HSC Tundern 1
SC Spelle-Venhaus 2
Maç Detayı
M
20:00 | 15/02/20 | R 22
SC Spelle-Venhaus 1
Heeslinger SC 2
Maç Detayı
G
16:00 | 09/02/20 | R 21
E. Northeim 2
SC Spelle-Venhaus 5
Maç Detayı
G
18:00 | 07/12/19 | R 20
SC Spelle-Venhaus 5
Braunschweig 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/12/19 | R 19
SC Spelle-Venhaus 4
Kickers Emden 1
Maç Detayı
6 23 11 4 8 47 34 13 37
B
18:00 | 07/03/20 | R 25
HSC Tundern 1
Heeslinger SC 1
Maç Detayı
M
17:00 | 01/03/20 | R 24
Heeslinger SC 0
Braunschweig 3
Maç Detayı
G
20:00 | 15/02/20 | R 22
SC Spelle-Venhaus 1
Heeslinger SC 2
Maç Detayı
M
17:00 | 09/02/20 | R 21
Heeslinger SC 1
Kickers Emden 2
Maç Detayı
G
16:00 | 01/12/19 | R 19
Heeslinger SC 1
TB Uphusen 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
U.S.I. Lupo-Martini 1
Heeslinger SC 1
Maç Detayı
7 21 8 5 8 42 40 2 29
B
17:00 | 01/03/20 | R 24
Arminia Hannover 1
MTV Eintracht Celle 1
Maç Detayı
G
17:00 | 08/02/20 | R 21
Braunschweig 3
MTV Eintracht Celle 4
Maç Detayı
B
16:00 | 08/12/19 | R 20
MTV Eintracht Celle 3
TUS Bersenbruck 3
Maç Detayı
B
16:00 | 01/12/19 | R 19
Oldenburg 2
MTV Eintracht Celle 2
Maç Detayı
M
16:00 | 24/11/19 | R 18
MTV Eintracht Celle 1
SV Atlas Delmenhorst 2
Maç Detayı
M
22:00 | 19/11/19 | R 15
E. Northeim 2
MTV Eintracht Celle 1
Maç Detayı
8 20 6 7 7 34 40 -6 25
B
17:00 | 08/03/20 | R 25
TUS Bersenbruck 3
TB Uphusen 3
Maç Detayı
M
16:00 | 16/02/20 | R 22
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 3
TUS Bersenbruck 0
Maç Detayı
B
16:00 | 08/12/19 | R 20
MTV Eintracht Celle 3
TUS Bersenbruck 3
Maç Detayı
B
16:00 | 01/12/19 | R 19
Braunschweig 1
TUS Bersenbruck 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/11/19 | R 18
Oldenburg 3
TUS Bersenbruck 0
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 17
TUS Bersenbruck 0
Hildesheim 5
Maç Detayı
9 24 6 7 11 35 49 -14 25
M
17:00 | 08/03/20 | R 25
Braunschweig 0
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 7
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 24
Heeslinger SC 0
Braunschweig 3
Maç Detayı
B
17:00 | 22/02/20 | R 23
Braunschweig 1
FC Hagen / Uthlede 1
Maç Detayı
M
16:00 | 16/02/20 | R 22
E. Northeim 2
Braunschweig 1
Maç Detayı
M
17:00 | 08/02/20 | R 21
Braunschweig 3
MTV Eintracht Celle 4
Maç Detayı
M
18:00 | 07/12/19 | R 20
SC Spelle-Venhaus 5
Braunschweig 1
Maç Detayı
10 20 5 9 6 32 33 -1 24
G
17:00 | 09/02/20 | R 21
Gifhorn 3
U.S.I. Lupo-Martini 1
Maç Detayı
M
16:00 | 30/11/19 | R 19
Gifhorn 1
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
FC Hagen / Uthlede 1
Gifhorn 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 17
Oldenburg 4
Gifhorn 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 16
Gifhorn 1
SV Atlas Delmenhorst 3
Maç Detayı
B
16:00 | 03/11/19 | R 15
Braunschweig 1
Gifhorn 1
Maç Detayı
11 19 7 3 9 29 32 -3 24
M
17:00 | 08/03/20 | R 25
SV Atlas Delmenhorst 3
Kickers Emden 0
Maç Detayı
B
21:30 | 04/03/20 | R 15
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 1
Kickers Emden 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/02/20 | R 21
Heeslinger SC 1
Kickers Emden 2
Maç Detayı
M
16:00 | 01/12/19 | R 19
SC Spelle-Venhaus 4
Kickers Emden 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 17
U.S.I. Lupo-Martini 2
Kickers Emden 1
Maç Detayı
M
16:00 | 10/11/19 | R 16
Kickers Emden 1
Arminia Hannover 3
Maç Detayı
12 22 5 8 9 37 43 -6 23
M
17:00 | 23/02/20 | R 23
Oldenburg 5
U.S.I. Lupo-Martini 3
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 22
U.S.I. Lupo-Martini 1
SV Atlas Delmenhorst 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/02/20 | R 21
Gifhorn 3
U.S.I. Lupo-Martini 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/12/19 | R 20
U.S.I. Lupo-Martini 0
Hildesheim 4
Maç Detayı
G
16:00 | 30/11/19 | R 19
HSC Tundern 0
U.S.I. Lupo-Martini 4
Maç Detayı
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
U.S.I. Lupo-Martini 1
Heeslinger SC 1
Maç Detayı
13 21 6 5 10 29 36 -7 23
B
17:00 | 01/03/20 | R 24
Arminia Hannover 1
MTV Eintracht Celle 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/02/20 | R 21
SV Atlas Delmenhorst 2
Arminia Hannover 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/12/19 | R 19
Hildesheim 6
Arminia Hannover 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
Arminia Hannover 3
HSC Tundern 3
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 17
Arminia Hannover 0
SC Spelle-Venhaus 1
Maç Detayı
G
16:00 | 10/11/19 | R 16
Kickers Emden 1
Arminia Hannover 3
Maç Detayı
14 22 6 4 12 29 63 -34 22
M
17:00 | 01/03/20 | R 24
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 4
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
B
17:00 | 22/02/20 | R 23
Braunschweig 1
FC Hagen / Uthlede 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/12/19 | R 20
Oldenburg 3
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
G
16:00 | 30/11/19 | R 19
SV Atlas Delmenhorst 0
FC Hagen / Uthlede 3
Maç Detayı
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
FC Hagen / Uthlede 1
Gifhorn 1
Maç Detayı
M
21:30 | 20/11/19 | R 15
SC Spelle-Venhaus 10
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
15 20 6 3 11 24 32 -8 21
B
17:00 | 08/03/20 | R 25
TUS Bersenbruck 3
TB Uphusen 3
Maç Detayı
M
16:00 | 01/03/20 | R 23
SV Atlas Delmenhorst 1
TB Uphusen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/12/19 | R 20
HSC Tundern 3
TB Uphusen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/12/19 | R 19
Heeslinger SC 1
TB Uphusen 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/11/19 | R 18
E. Northeim 0
TB Uphusen 4
Maç Detayı
B
16:00 | 17/11/19 | R 17
TB Uphusen 1
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
16 23 5 4 14 30 59 -29 19
B
17:00 | 08/03/20 | R 25
Hildesheim 1
E. Northeim 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/03/20 | R 24
E. Northeim 1
HSC Tundern 3
Maç Detayı
G
16:00 | 16/02/20 | R 22
E. Northeim 2
Braunschweig 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/02/20 | R 21
E. Northeim 2
SC Spelle-Venhaus 5
Maç Detayı
G
16:00 | 01/12/19 | R 19
E. Northeim 2
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
M
17:00 | 24/11/19 | R 18
E. Northeim 0
TB Uphusen 4
Maç Detayı
17 24 5 2 17 27 60 -33 17
B
18:00 | 07/03/20 | R 25
HSC Tundern 1
Heeslinger SC 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/03/20 | R 24
E. Northeim 1
HSC Tundern 3
Maç Detayı
M
18:00 | 22/02/20 | R 23
HSC Tundern 1
SC Spelle-Venhaus 2
Maç Detayı
G
18:00 | 08/02/20 | R 21
HSC Tundern 2
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/12/19 | R 20
HSC Tundern 3
TB Uphusen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/11/19 | R 19
HSC Tundern 0
U.S.I. Lupo-Martini 4
Maç Detayı
18 20 4 4 12 26 54 -28 16
M
17:00 | 08/03/20 | R 25
Oldenburg 5
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
M
18:00 | 08/02/20 | R 21
HSC Tundern 2
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/12/19 | R 19
E. Northeim 2
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/11/19 | R 18
MTV Wolfenbuttel 2
SC Spelle-Venhaus 1
Maç Detayı
B
16:00 | 17/11/19 | R 17
TB Uphusen 1
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 15
Arminia Hannover 3
MTV Wolfenbuttel 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 10 2 0 40 15 25 32
G
17:00 | 08/03/20 | R 25
Oldenburg 5
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/02/20 | R 23
Oldenburg 5
U.S.I. Lupo-Martini 3
Maç Detayı
G
16:00 | 08/12/19 | R 20
Oldenburg 3
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
B
16:00 | 01/12/19 | R 19
Oldenburg 2
MTV Eintracht Celle 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/11/19 | R 18
Oldenburg 3
TUS Bersenbruck 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/11/19 | R 17
Oldenburg 4
Gifhorn 1
Maç Detayı
2 12 9 2 1 28 13 15 29
B
21:30 | 04/03/20 | R 15
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 1
Kickers Emden 1
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 24
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 4
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
G
16:00 | 16/02/20 | R 22
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 3
TUS Bersenbruck 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/12/19 | R 20
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 3
SV Atlas Delmenhorst 1
Maç Detayı
3 10 9 1 0 29 9 20 28
B
17:00 | 08/03/20 | R 25
Hildesheim 1
E. Northeim 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/12/19 | R 19
Hildesheim 6
Arminia Hannover 2
Maç Detayı
G
16:00 | 10/11/19 | R 16
Hildesheim 4
Oldenburg 3
Maç Detayı
4 13 9 0 4 51 19 32 27
M
17:00 | 01/03/20 | R 24
SC Spelle-Venhaus 1
Hildesheim 4
Maç Detayı
M
20:00 | 15/02/20 | R 22
SC Spelle-Venhaus 1
Heeslinger SC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 07/12/19 | R 20
SC Spelle-Venhaus 5
Braunschweig 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/12/19 | R 19
SC Spelle-Venhaus 4
Kickers Emden 1
Maç Detayı
5 10 8 1 1 27 12 15 25
G
17:00 | 08/03/20 | R 25
SV Atlas Delmenhorst 3
Kickers Emden 0
Maç Detayı
G
16:00 | 01/03/20 | R 23
SV Atlas Delmenhorst 1
TB Uphusen 0
Maç Detayı
G
16:00 | 09/02/20 | R 21
SV Atlas Delmenhorst 2
Arminia Hannover 1
Maç Detayı
M
16:00 | 30/11/19 | R 19
SV Atlas Delmenhorst 0
FC Hagen / Uthlede 3
Maç Detayı
6 11 6 1 4 25 15 10 19
M
17:00 | 01/03/20 | R 24
Heeslinger SC 0
Braunschweig 3
Maç Detayı
M
17:00 | 09/02/20 | R 21
Heeslinger SC 1
Kickers Emden 2
Maç Detayı
G
16:00 | 01/12/19 | R 19
Heeslinger SC 1
TB Uphusen 0
Maç Detayı
7 11 4 4 3 19 22 -3 16
B
17:00 | 08/03/20 | R 25
TUS Bersenbruck 3
TB Uphusen 3
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 17
TUS Bersenbruck 0
Hildesheim 5
Maç Detayı
8 12 3 6 3 21 20 1 15
B
17:00 | 16/02/20 | R 22
U.S.I. Lupo-Martini 1
SV Atlas Delmenhorst 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/12/19 | R 20
U.S.I. Lupo-Martini 0
Hildesheim 4
Maç Detayı
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
U.S.I. Lupo-Martini 1
Heeslinger SC 1
Maç Detayı
9 13 3 6 4 20 25 -5 15
M
17:00 | 08/03/20 | R 25
Braunschweig 0
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 7
Maç Detayı
B
17:00 | 22/02/20 | R 23
Braunschweig 1
FC Hagen / Uthlede 1
Maç Detayı
M
17:00 | 08/02/20 | R 21
Braunschweig 3
MTV Eintracht Celle 4
Maç Detayı
10 10 3 4 3 17 16 1 13
G
17:00 | 09/02/20 | R 21
Gifhorn 3
U.S.I. Lupo-Martini 1
Maç Detayı
M
16:00 | 30/11/19 | R 19
Gifhorn 1
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 2
Maç Detayı
M
16:00 | 09/11/19 | R 16
Gifhorn 1
SV Atlas Delmenhorst 3
Maç Detayı
11 11 3 4 4 14 14 0 13
B
17:00 | 01/03/20 | R 24
Arminia Hannover 1
MTV Eintracht Celle 1
Maç Detayı
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
Arminia Hannover 3
HSC Tundern 3
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 17
Arminia Hannover 0
SC Spelle-Venhaus 1
Maç Detayı
12 11 4 1 6 12 15 -3 13
B
16:00 | 17/11/19 | R 17
TB Uphusen 1
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
13 12 4 1 7 15 23 -8 13
B
18:00 | 07/03/20 | R 25
HSC Tundern 1
Heeslinger SC 1
Maç Detayı
M
18:00 | 22/02/20 | R 23
HSC Tundern 1
SC Spelle-Venhaus 2
Maç Detayı
G
18:00 | 08/02/20 | R 21
HSC Tundern 2
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/12/19 | R 20
HSC Tundern 3
TB Uphusen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/11/19 | R 19
HSC Tundern 0
U.S.I. Lupo-Martini 4
Maç Detayı
14 9 3 3 3 19 17 2 12
B
16:00 | 08/12/19 | R 20
MTV Eintracht Celle 3
TUS Bersenbruck 3
Maç Detayı
M
16:00 | 24/11/19 | R 18
MTV Eintracht Celle 1
SV Atlas Delmenhorst 2
Maç Detayı
15 13 4 0 9 18 34 -16 12
M
16:00 | 01/03/20 | R 24
E. Northeim 1
HSC Tundern 3
Maç Detayı
G
16:00 | 16/02/20 | R 22
E. Northeim 2
Braunschweig 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/02/20 | R 21
E. Northeim 2
SC Spelle-Venhaus 5
Maç Detayı
G
16:00 | 01/12/19 | R 19
E. Northeim 2
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
M
17:00 | 24/11/19 | R 18
E. Northeim 0
TB Uphusen 4
Maç Detayı
16 8 3 2 3 14 16 -2 11
G
16:00 | 24/11/19 | R 18
MTV Wolfenbuttel 2
SC Spelle-Venhaus 1
Maç Detayı
17 10 2 2 6 12 28 -16 8
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
FC Hagen / Uthlede 1
Gifhorn 1
Maç Detayı
18 7 2 1 4 12 13 -1 7
M
16:00 | 10/11/19 | R 16
Kickers Emden 1
Arminia Hannover 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 11 8 1 2 28 8 20 25
G
17:00 | 01/03/20 | R 24
SC Spelle-Venhaus 1
Hildesheim 4
Maç Detayı
G
16:00 | 07/12/19 | R 20
U.S.I. Lupo-Martini 0
Hildesheim 4
Maç Detayı
G
16:00 | 17/11/19 | R 17
TUS Bersenbruck 0
Hildesheim 5
Maç Detayı
2 12 6 5 1 23 10 13 23
B
17:00 | 16/02/20 | R 22
U.S.I. Lupo-Martini 1
SV Atlas Delmenhorst 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/12/19 | R 20
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 3
SV Atlas Delmenhorst 1
Maç Detayı
3 12 5 3 4 22 19 3 18
B
18:00 | 07/03/20 | R 25
HSC Tundern 1
Heeslinger SC 1
Maç Detayı
G
20:00 | 15/02/20 | R 22
SC Spelle-Venhaus 1
Heeslinger SC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
U.S.I. Lupo-Martini 1
Heeslinger SC 1
Maç Detayı
4 11 6 0 5 21 20 1 18
G
18:00 | 22/02/20 | R 23
HSC Tundern 1
SC Spelle-Venhaus 2
Maç Detayı
G
16:00 | 09/02/20 | R 21
E. Northeim 2
SC Spelle-Venhaus 5
Maç Detayı
5 10 5 2 3 30 17 13 17
G
17:00 | 08/03/20 | R 25
Braunschweig 0
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 7
Maç Detayı
G
16:00 | 30/11/19 | R 19
Gifhorn 1
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 2
Maç Detayı
6 12 5 2 5 23 23 0 17
B
17:00 | 01/03/20 | R 24
Arminia Hannover 1
MTV Eintracht Celle 1
Maç Detayı
G
17:00 | 08/02/20 | R 21
Braunschweig 3
MTV Eintracht Celle 4
Maç Detayı
B
16:00 | 01/12/19 | R 19
Oldenburg 2
MTV Eintracht Celle 2
Maç Detayı
M
22:00 | 19/11/19 | R 15
E. Northeim 2
MTV Eintracht Celle 1
Maç Detayı
7 12 5 2 5 17 19 -2 17
M
17:00 | 08/03/20 | R 25
SV Atlas Delmenhorst 3
Kickers Emden 0
Maç Detayı
B
21:30 | 04/03/20 | R 15
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 1
Kickers Emden 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/02/20 | R 21
Heeslinger SC 1
Kickers Emden 2
Maç Detayı
M
16:00 | 01/12/19 | R 19
SC Spelle-Venhaus 4
Kickers Emden 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 17
U.S.I. Lupo-Martini 2
Kickers Emden 1
Maç Detayı
8 10 4 3 3 21 21 0 15
9 12 4 2 6 17 35 -18 14
M
17:00 | 01/03/20 | R 24
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 4
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
B
17:00 | 22/02/20 | R 23
Braunschweig 1
FC Hagen / Uthlede 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/12/19 | R 20
Oldenburg 3
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
G
16:00 | 30/11/19 | R 19
SV Atlas Delmenhorst 0
FC Hagen / Uthlede 3
Maç Detayı
M
21:30 | 20/11/19 | R 15
SC Spelle-Venhaus 10
FC Hagen / Uthlede 0
Maç Detayı
10 10 2 5 3 15 17 -2 11
B
16:00 | 24/11/19 | R 18
FC Hagen / Uthlede 1
Gifhorn 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/11/19 | R 17
Oldenburg 4
Gifhorn 1
Maç Detayı
B
16:00 | 03/11/19 | R 15
Braunschweig 1
Gifhorn 1
Maç Detayı
11 10 3 1 6 15 22 -7 10
M
16:00 | 09/02/20 | R 21
SV Atlas Delmenhorst 2
Arminia Hannover 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/12/19 | R 19
Hildesheim 6
Arminia Hannover 2
Maç Detayı
G
16:00 | 10/11/19 | R 16
Kickers Emden 1
Arminia Hannover 3
Maç Detayı
12 11 3 1 7 15 24 -9 10
G
17:00 | 01/03/20 | R 24
Heeslinger SC 0
Braunschweig 3
Maç Detayı
M
16:00 | 16/02/20 | R 22
E. Northeim 2
Braunschweig 1
Maç Detayı
M
18:00 | 07/12/19 | R 20
SC Spelle-Venhaus 5
Braunschweig 1
Maç Detayı
13 9 2 3 4 15 18 -3 9
M
16:00 | 16/02/20 | R 22
1 FC GERM EGESTORF/LANGREDER 3
TUS Bersenbruck 0
Maç Detayı
B
16:00 | 08/12/19 | R 20
MTV Eintracht Celle 3
TUS Bersenbruck 3
Maç Detayı
B
16:00 | 01/12/19 | R 19
Braunschweig 1
TUS Bersenbruck 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/11/19 | R 18
Oldenburg 3
TUS Bersenbruck 0
Maç Detayı
14 9 2 2 5 12 17 -5 8
B
17:00 | 08/03/20 | R 25
TUS Bersenbruck 3
TB Uphusen 3
Maç Detayı
M
16:00 | 01/03/20 | R 23
SV Atlas Delmenhorst 1
TB Uphusen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/12/19 | R 20
HSC Tundern 3
TB Uphusen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/12/19 | R 19
Heeslinger SC 1
TB Uphusen 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/11/19 | R 18
E. Northeim 0
TB Uphusen 4
Maç Detayı
15 10 2 2 6 16 23 -7 8
M
17:00 | 23/02/20 | R 23
Oldenburg 5
U.S.I. Lupo-Martini 3
Maç Detayı
M
17:00 | 09/02/20 | R 21
Gifhorn 3
U.S.I. Lupo-Martini 1
Maç Detayı
G
16:00 | 30/11/19 | R 19
HSC Tundern 0
U.S.I. Lupo-Martini 4
Maç Detayı
16 10 1 4 5 12 25 -13 7
B
17:00 | 08/03/20 | R 25
Hildesheim 1
E. Northeim 1
Maç Detayı
17 12 1 2 9 12 38 -26 5
M
17:00 | 08/03/20 | R 25
Oldenburg 5
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
M
18:00 | 08/02/20 | R 21
HSC Tundern 2
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/12/19 | R 19
E. Northeim 2
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
B
16:00 | 17/11/19 | R 17
TB Uphusen 1
MTV Wolfenbuttel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 15
Arminia Hannover 3
MTV Wolfenbuttel 0
Maç Detayı
18 12 1 1 10 12 37 -25 4
G
16:00 | 01/03/20 | R 24
E. Northeim 1
HSC Tundern 3
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 21 17 2 2 57 17 40 53 10 9 1 0 29 9 20 28 11 8 1 2 28 8 20 25
2 22 14 6 2 50 22 28 48 10 8 1 1 27 12 15 25 12 6 5 1 23 10 13 23
3 22 14 5 3 61 36 25 47 12 10 2 0 40 15 25 32 10 4 3 3 21 21 0 15
4 22 14 4 4 58 30 28 46 12 9 2 1 28 13 15 29 10 5 2 3 30 17 13 17
5 24 15 0 9 72 39 33 45 13 9 0 4 51 19 32 27 11 6 0 5 21 20 1 18
6 23 11 4 8 47 34 13 37 11 6 1 4 25 15 10 19 12 5 3 4 22 19 3 18
7 21 8 5 8 42 40 2 29 9 3 3 3 19 17 2 12 12 5 2 5 23 23 0 17
8 20 6 7 7 34 40 -6 25 11 4 4 3 19 22 -3 16 9 2 3 4 15 18 -3 9
9 24 6 7 11 35 49 -14 25 13 3 6 4 20 25 -5 15 11 3 1 7 15 24 -9 10
10 20 5 9 6 32 33 -1 24 10 3 4 3 17 16 1 13 10 2 5 3 15 17 -2 11
11 19 7 3 9 29 32 -3 24 7 2 1 4 12 13 -1 7 12 5 2 5 17 19 -2 17
12 22 5 8 9 37 43 -6 23 12 3 6 3 21 20 1 15 10 2 2 6 16 23 -7 8
13 21 6 5 10 29 36 -7 23 11 3 4 4 14 14 0 13 10 3 1 6 15 22 -7 10
14 22 6 4 12 29 63 -34 22 10 2 2 6 12 28 -16 8 12 4 2 6 17 35 -18 14
15 20 6 3 11 24 32 -8 21 11 4 1 6 12 15 -3 13 9 2 2 5 12 17 -5 8
16 23 5 4 14 30 59 -29 19 13 4 0 9 18 34 -16 12 10 1 4 5 12 25 -13 7
17 24 5 2 17 27 60 -33 17 12 4 1 7 15 23 -8 13 12 1 1 10 12 37 -25 4
18 20 4 4 12 26 54 -28 16 8 3 2 3 14 16 -2 11 12 1 2 9 12 38 -26 5

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. Oberliga Niedersachsen 19/20 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu yeniasir.com.tr'nin canlı skor sayfasında!