Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 6 2 1 24 9 15 20
G
15:30 | 14/09/19 | R 9
TSV Schott Mainz 5
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
TSG Pfeddersheim 0
TSV Schott Mainz 5
Maç Detayı
B
15:30 | 01/09/19 | R 7
TSV Schott Mainz 0
Engers 0
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Mechtersheim 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
B
15:30 | 17/08/19 | R 5
TSV Schott Mainz 1
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
G
20:00 | 13/08/19 | R 4
Hassia Bingen 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
2 9 6 2 1 16 7 9 20
G
15:00 | 14/09/19 | R 9
Eintracht Trier 3
Koblenz 1911 2
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
Hassia Bingen 0
Eintracht Trier 2
Maç Detayı
B
20:30 | 28/08/19 | R 7
Eintracht Trier 1
K'Lautern (A) 1
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
FC Karbach 1
Eintracht Trier 4
Maç Detayı
G
20:30 | 16/08/19 | R 5
Eintracht Trier 2
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Eintracht Trier 1
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
3 9 5 2 2 18 9 9 17
B
16:00 | 15/09/19 | R 9
SV. Gonsenheim 2
FV Diefflen 2
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
FV Diefflen 2
Rochling Volklingen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
FV Dudenhofen 2
FV Diefflen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hertha Wiesbach 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 5
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 0
Maç Detayı
G
20:00 | 13/08/19 | R 4
Engers 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
4 8 5 2 1 17 10 7 17
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
VfR Wormatia 08 Worms 3
Mechtersheim 2
Maç Detayı
G
20:00 | 30/08/19 | R 7
VfR Wormatia 08 Worms 2
Hassia Bingen 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/08/19 | R 6
K'Lautern (A) 2
VfR Wormatia 08 Worms 4
Maç Detayı
G
16:30 | 17/08/19 | R 5
VfR Wormatia 08 Worms 3
FC Karbach 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Elversberg 07 (A) 1
VfR Wormatia 08 Worms 1
Maç Detayı
M
20:00 | 09/08/19 | R 3
VfR Wormatia 08 Worms 0
Eintracht Trier 1
Maç Detayı
5 8 5 2 1 12 5 7 17
M
15:00 | 14/09/19 | R 9
Eintracht Trier 3
Koblenz 1911 2
Maç Detayı
G
16:30 | 31/08/19 | R 7
SF Eisbachtal 0
Koblenz 1911 3
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
Koblenz 1911 1
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 21/08/19 | R 3
Rochling Volklingen 0
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
B
15:30 | 17/08/19 | R 5
TSV Schott Mainz 1
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
B
20:30 | 14/08/19 | R 4
Koblenz 1911 1
SV. Gonsenheim 1
Maç Detayı
6 9 5 1 3 22 12 10 16
M
15:00 | 15/09/19 | R 9
Elversberg 07 (A) 0
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
K'Lautern (A) 1
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
Elversberg 07 (A) 5
FC Karbach 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 6
Elversberg 07 (A) 6
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
M
20:30 | 16/08/19 | R 5
Eintracht Trier 2
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Elversberg 07 (A) 1
VfR Wormatia 08 Worms 1
Maç Detayı
7 9 4 4 1 23 14 9 16
B
16:00 | 15/09/19 | R 9
SV. Gonsenheim 2
FV Diefflen 2
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
FC Hertha Wiesbach 2
SV. Gonsenheim 5
Maç Detayı
G
20:30 | 30/08/19 | R 7
SV. Gonsenheim 4
TSG Pfeddersheim 2
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
Engers 1
SV. Gonsenheim 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/08/19 | R 5
SV. Gonsenheim 4
Mechtersheim 1
Maç Detayı
B
20:30 | 14/08/19 | R 4
Koblenz 1911 1
SV. Gonsenheim 1
Maç Detayı
8 9 5 1 3 21 20 1 16
G
18:30 | 14/09/19 | R 9
FV Dudenhofen 3
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
M
17:30 | 07/09/19 | R 8
FC Karbach 4
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
FV Dudenhofen 2
FV Diefflen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 6
Elversberg 07 (A) 6
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
G
18:30 | 17/08/19 | R 5
FV Dudenhofen 4
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Eintracht Trier 1
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
9 9 4 3 2 17 13 4 15
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Karbach 0
K'Lautern (A) 4
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
K'Lautern (A) 1
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
B
20:30 | 28/08/19 | R 7
Eintracht Trier 1
K'Lautern (A) 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/08/19 | R 6
K'Lautern (A) 2
VfR Wormatia 08 Worms 4
Maç Detayı
G
16:30 | 17/08/19 | R 5
SF Eisbachtal 1
K'Lautern (A) 2
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
K'Lautern (A) 0
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
10 9 3 2 4 9 12 -3 11
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
Arminia Ludwigshafen 0
TSG Pfeddersheim 3
Maç Detayı
B
16:30 | 07/09/19 | R 8
Engers 1
Arminia Ludwigshafen 1
Maç Detayı
G
19:15 | 30/08/19 | R 7
Arminia Ludwigshafen 2
Mechtersheim 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
Koblenz 1911 1
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
M
17:30 | 17/08/19 | R 5
Arminia Ludwigshafen 1
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
K'Lautern (A) 0
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
11 9 3 1 5 10 15 -5 10
G
20:30 | 13/09/19 | R 9
SF Eisbachtal 2
Engers 1
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
Mechtersheim 0
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
M
16:30 | 31/08/19 | R 7
SF Eisbachtal 0
Koblenz 1911 3
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Hassia Bingen 1
SF Eisbachtal 2
Maç Detayı
M
16:30 | 17/08/19 | R 5
SF Eisbachtal 1
K'Lautern (A) 2
Maç Detayı
M
20:30 | 14/08/19 | R 4
FC Karbach 2
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
12 9 3 0 6 20 28 -8 9
M
15:30 | 14/09/19 | R 9
TSV Schott Mainz 5
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
FC Hertha Wiesbach 2
SV. Gonsenheim 5
Maç Detayı
G
20:00 | 30/08/19 | R 7
Rochling Volklingen 2
FC Hertha Wiesbach 4
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hertha Wiesbach 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
M
18:30 | 17/08/19 | R 5
FV Dudenhofen 4
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
G
20:30 | 14/08/19 | R 4
TSG Pfeddersheim 2
FC Hertha Wiesbach 8
Maç Detayı
13 9 3 0 6 18 29 -11 9
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
Arminia Ludwigshafen 0
TSG Pfeddersheim 3
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
TSG Pfeddersheim 0
TSV Schott Mainz 5
Maç Detayı
M
20:30 | 30/08/19 | R 7
SV. Gonsenheim 4
TSG Pfeddersheim 2
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
TSG Pfeddersheim 6
Rochling Volklingen 3
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 5
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 0
Maç Detayı
M
20:30 | 14/08/19 | R 4
TSG Pfeddersheim 2
FC Hertha Wiesbach 8
Maç Detayı
14 9 2 2 5 10 14 -4 8
G
15:00 | 15/09/19 | R 9
Elversberg 07 (A) 0
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
Hassia Bingen 0
Eintracht Trier 2
Maç Detayı
M
20:00 | 30/08/19 | R 7
VfR Wormatia 08 Worms 2
Hassia Bingen 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Hassia Bingen 1
SF Eisbachtal 2
Maç Detayı
G
17:30 | 17/08/19 | R 5
Arminia Ludwigshafen 1
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/08/19 | R 4
Hassia Bingen 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
15 9 2 2 5 11 16 -5 8
M
20:30 | 13/09/19 | R 9
SF Eisbachtal 2
Engers 1
Maç Detayı
B
16:30 | 07/09/19 | R 8
Engers 1
Arminia Ludwigshafen 1
Maç Detayı
B
15:30 | 01/09/19 | R 7
TSV Schott Mainz 0
Engers 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
Engers 1
SV. Gonsenheim 3
Maç Detayı
G
16:00 | 17/08/19 | R 5
Rochling Volklingen 0
Engers 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/08/19 | R 4
Engers 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
16 9 2 1 6 10 20 -10 7
M
18:30 | 14/09/19 | R 9
FV Dudenhofen 3
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
FV Diefflen 2
Rochling Volklingen 0
Maç Detayı
M
20:00 | 30/08/19 | R 7
Rochling Volklingen 2
FC Hertha Wiesbach 4
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
TSG Pfeddersheim 6
Rochling Volklingen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 21/08/19 | R 3
Rochling Volklingen 0
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/08/19 | R 5
Rochling Volklingen 0
Engers 2
Maç Detayı
17 9 2 1 6 9 23 -14 7
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Karbach 0
K'Lautern (A) 4
Maç Detayı
G
17:30 | 07/09/19 | R 8
FC Karbach 4
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
Elversberg 07 (A) 5
FC Karbach 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
FC Karbach 1
Eintracht Trier 4
Maç Detayı
M
16:30 | 17/08/19 | R 5
VfR Wormatia 08 Worms 3
FC Karbach 0
Maç Detayı
G
20:30 | 14/08/19 | R 4
FC Karbach 2
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
18 9 1 0 8 9 20 -11 3
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
VfR Wormatia 08 Worms 3
Mechtersheim 2
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
Mechtersheim 0
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
M
19:15 | 30/08/19 | R 7
Arminia Ludwigshafen 2
Mechtersheim 0
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Mechtersheim 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/08/19 | R 5
SV. Gonsenheim 4
Mechtersheim 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 4
Mechtersheim 0
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 5 0 0 16 6 10 15
G
18:30 | 14/09/19 | R 9
FV Dudenhofen 3
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
FV Dudenhofen 2
FV Diefflen 0
Maç Detayı
G
18:30 | 17/08/19 | R 5
FV Dudenhofen 4
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
2 5 4 0 1 11 6 5 12
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
VfR Wormatia 08 Worms 3
Mechtersheim 2
Maç Detayı
G
20:00 | 30/08/19 | R 7
VfR Wormatia 08 Worms 2
Hassia Bingen 1
Maç Detayı
G
16:30 | 17/08/19 | R 5
VfR Wormatia 08 Worms 3
FC Karbach 0
Maç Detayı
M
20:00 | 09/08/19 | R 3
VfR Wormatia 08 Worms 0
Eintracht Trier 1
Maç Detayı
3 5 3 2 0 8 4 4 11
G
15:00 | 14/09/19 | R 9
Eintracht Trier 3
Koblenz 1911 2
Maç Detayı
B
20:30 | 28/08/19 | R 7
Eintracht Trier 1
K'Lautern (A) 1
Maç Detayı
G
20:30 | 16/08/19 | R 5
Eintracht Trier 2
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Eintracht Trier 1
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
4 5 3 1 1 15 6 9 10
M
15:00 | 15/09/19 | R 9
Elversberg 07 (A) 0
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
Elversberg 07 (A) 5
FC Karbach 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 6
Elversberg 07 (A) 6
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Elversberg 07 (A) 1
VfR Wormatia 08 Worms 1
Maç Detayı
5 4 3 1 0 8 2 6 10
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
FV Diefflen 2
Rochling Volklingen 0
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 5
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 0
Maç Detayı
6 5 2 3 0 12 7 5 9
B
16:00 | 15/09/19 | R 9
SV. Gonsenheim 2
FV Diefflen 2
Maç Detayı
G
20:30 | 30/08/19 | R 7
SV. Gonsenheim 4
TSG Pfeddersheim 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/08/19 | R 5
SV. Gonsenheim 4
Mechtersheim 1
Maç Detayı
7 5 3 0 2 7 7 0 9
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
Arminia Ludwigshafen 0
TSG Pfeddersheim 3
Maç Detayı
G
19:15 | 30/08/19 | R 7
Arminia Ludwigshafen 2
Mechtersheim 0
Maç Detayı
M
17:30 | 17/08/19 | R 5
Arminia Ludwigshafen 1
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
8 5 2 2 1 10 7 3 8
G
15:30 | 14/09/19 | R 9
TSV Schott Mainz 5
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
B
15:30 | 01/09/19 | R 7
TSV Schott Mainz 0
Engers 0
Maç Detayı
B
15:30 | 17/08/19 | R 5
TSV Schott Mainz 1
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
9 3 2 1 0 3 1 2 7
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
Koblenz 1911 1
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
B
20:30 | 14/08/19 | R 4
Koblenz 1911 1
SV. Gonsenheim 1
Maç Detayı
10 4 2 1 1 6 6 0 7
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
K'Lautern (A) 1
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
M
15:00 | 24/08/19 | R 6
K'Lautern (A) 2
VfR Wormatia 08 Worms 4
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
K'Lautern (A) 0
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
11 4 2 0 2 11 16 -5 6
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
TSG Pfeddersheim 0
TSV Schott Mainz 5
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
TSG Pfeddersheim 6
Rochling Volklingen 3
Maç Detayı
M
20:30 | 14/08/19 | R 4
TSG Pfeddersheim 2
FC Hertha Wiesbach 8
Maç Detayı
12 5 2 0 3 7 13 -6 6
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Karbach 0
K'Lautern (A) 4
Maç Detayı
G
17:30 | 07/09/19 | R 8
FC Karbach 4
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
FC Karbach 1
Eintracht Trier 4
Maç Detayı
G
20:30 | 14/08/19 | R 4
FC Karbach 2
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
13 4 1 1 2 6 8 -2 4
B
16:30 | 07/09/19 | R 8
Engers 1
Arminia Ludwigshafen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
Engers 1
SV. Gonsenheim 3
Maç Detayı
M
20:00 | 13/08/19 | R 4
Engers 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
14 5 1 1 3 6 11 -5 4
G
20:30 | 13/09/19 | R 9
SF Eisbachtal 2
Engers 1
Maç Detayı
M
16:30 | 31/08/19 | R 7
SF Eisbachtal 0
Koblenz 1911 3
Maç Detayı
M
16:30 | 17/08/19 | R 5
SF Eisbachtal 1
K'Lautern (A) 2
Maç Detayı
15 4 1 0 3 5 5 0 3
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
Mechtersheim 0
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Mechtersheim 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 4
Mechtersheim 0
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
16 4 1 0 3 6 11 -5 3
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
FC Hertha Wiesbach 2
SV. Gonsenheim 5
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hertha Wiesbach 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
17 4 0 1 3 4 9 -5 1
M
20:00 | 30/08/19 | R 7
Rochling Volklingen 2
FC Hertha Wiesbach 4
Maç Detayı
M
20:00 | 21/08/19 | R 3
Rochling Volklingen 0
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/08/19 | R 5
Rochling Volklingen 0
Engers 2
Maç Detayı
18 4 0 0 4 2 8 -6 0
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
Hassia Bingen 0
Eintracht Trier 2
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Hassia Bingen 1
SF Eisbachtal 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/08/19 | R 4
Hassia Bingen 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 4 4 0 0 14 2 12 12
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
TSG Pfeddersheim 0
TSV Schott Mainz 5
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Mechtersheim 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
G
20:00 | 13/08/19 | R 4
Hassia Bingen 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
2 5 3 1 1 9 4 5 10
M
15:00 | 14/09/19 | R 9
Eintracht Trier 3
Koblenz 1911 2
Maç Detayı
G
16:30 | 31/08/19 | R 7
SF Eisbachtal 0
Koblenz 1911 3
Maç Detayı
G
20:00 | 21/08/19 | R 3
Rochling Volklingen 0
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
B
15:30 | 17/08/19 | R 5
TSV Schott Mainz 1
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
3 4 3 0 1 8 3 5 9
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
Hassia Bingen 0
Eintracht Trier 2
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
FC Karbach 1
Eintracht Trier 4
Maç Detayı
4 5 2 2 1 11 7 4 8
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Karbach 0
K'Lautern (A) 4
Maç Detayı
B
20:30 | 28/08/19 | R 7
Eintracht Trier 1
K'Lautern (A) 1
Maç Detayı
G
16:30 | 17/08/19 | R 5
SF Eisbachtal 1
K'Lautern (A) 2
Maç Detayı
5 5 2 2 1 8 6 2 8
G
15:00 | 15/09/19 | R 9
Elversberg 07 (A) 0
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
M
20:00 | 30/08/19 | R 7
VfR Wormatia 08 Worms 2
Hassia Bingen 1
Maç Detayı
G
17:30 | 17/08/19 | R 5
Arminia Ludwigshafen 1
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
6 4 2 1 1 11 7 4 7
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
FC Hertha Wiesbach 2
SV. Gonsenheim 5
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
Engers 1
SV. Gonsenheim 3
Maç Detayı
B
20:30 | 14/08/19 | R 4
Koblenz 1911 1
SV. Gonsenheim 1
Maç Detayı
7 5 2 1 2 10 7 3 7
B
16:00 | 15/09/19 | R 9
SV. Gonsenheim 2
FV Diefflen 2
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
FV Dudenhofen 2
FV Diefflen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hertha Wiesbach 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
G
20:00 | 13/08/19 | R 4
Engers 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
8 4 2 0 2 7 6 1 6
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
K'Lautern (A) 1
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
M
20:30 | 16/08/19 | R 5
Eintracht Trier 2
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
9 4 2 0 2 4 4 0 6
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
Mechtersheim 0
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Hassia Bingen 1
SF Eisbachtal 2
Maç Detayı
M
20:30 | 14/08/19 | R 4
FC Karbach 2
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
10 5 2 0 3 14 17 -3 6
M
15:30 | 14/09/19 | R 9
TSV Schott Mainz 5
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
G
20:00 | 30/08/19 | R 7
Rochling Volklingen 2
FC Hertha Wiesbach 4
Maç Detayı
M
18:30 | 17/08/19 | R 5
FV Dudenhofen 4
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
G
20:30 | 14/08/19 | R 4
TSG Pfeddersheim 2
FC Hertha Wiesbach 8
Maç Detayı
11 5 2 0 3 6 11 -5 6
M
18:30 | 14/09/19 | R 9
FV Dudenhofen 3
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
FV Diefflen 2
Rochling Volklingen 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
TSG Pfeddersheim 6
Rochling Volklingen 3
Maç Detayı
12 3 1 2 0 6 4 2 5
G
15:00 | 24/08/19 | R 6
K'Lautern (A) 2
VfR Wormatia 08 Worms 4
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Elversberg 07 (A) 1
VfR Wormatia 08 Worms 1
Maç Detayı
13 5 1 1 3 5 8 -3 4
M
20:30 | 13/09/19 | R 9
SF Eisbachtal 2
Engers 1
Maç Detayı
B
15:30 | 01/09/19 | R 7
TSV Schott Mainz 0
Engers 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/08/19 | R 5
Rochling Volklingen 0
Engers 2
Maç Detayı
14 5 1 0 4 7 13 -6 3
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
Arminia Ludwigshafen 0
TSG Pfeddersheim 3
Maç Detayı
M
20:30 | 30/08/19 | R 7
SV. Gonsenheim 4
TSG Pfeddersheim 2
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 5
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 0
Maç Detayı
15 4 0 2 2 2 5 -3 2
B
16:30 | 07/09/19 | R 8
Engers 1
Arminia Ludwigshafen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
Koblenz 1911 1
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
K'Lautern (A) 0
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
16 4 0 1 3 2 10 -8 1
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
Elversberg 07 (A) 5
FC Karbach 1
Maç Detayı
M
16:30 | 17/08/19 | R 5
VfR Wormatia 08 Worms 3
FC Karbach 0
Maç Detayı
17 4 0 1 3 5 14 -9 1
M
17:30 | 07/09/19 | R 8
FC Karbach 4
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 6
Elversberg 07 (A) 6
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Eintracht Trier 1
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
18 5 0 0 5 4 15 -11 0
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
VfR Wormatia 08 Worms 3
Mechtersheim 2
Maç Detayı
M
19:15 | 30/08/19 | R 7
Arminia Ludwigshafen 2
Mechtersheim 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/08/19 | R 5
SV. Gonsenheim 4
Mechtersheim 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 9 6 2 1 24 9 15 20 5 2 2 1 10 7 3 8 4 4 0 0 14 2 12 12
2 9 6 2 1 16 7 9 20 5 3 2 0 8 4 4 11 4 3 0 1 8 3 5 9
3 9 5 2 2 18 9 9 17 4 3 1 0 8 2 6 10 5 2 1 2 10 7 3 7
4 8 5 2 1 17 10 7 17 5 4 0 1 11 6 5 12 3 1 2 0 6 4 2 5
5 8 5 2 1 12 5 7 17 3 2 1 0 3 1 2 7 5 3 1 1 9 4 5 10
6 9 5 1 3 22 12 10 16 5 3 1 1 15 6 9 10 4 2 0 2 7 6 1 6
7 9 4 4 1 23 14 9 16 5 2 3 0 12 7 5 9 4 2 1 1 11 7 4 7
8 9 5 1 3 21 20 1 16 5 5 0 0 16 6 10 15 4 0 1 3 5 14 -9 1
9 9 4 3 2 17 13 4 15 4 2 1 1 6 6 0 7 5 2 2 1 11 7 4 8
10 9 3 2 4 9 12 -3 11 5 3 0 2 7 7 0 9 4 0 2 2 2 5 -3 2
11 9 3 1 5 10 15 -5 10 5 1 1 3 6 11 -5 4 4 2 0 2 4 4 0 6
12 9 3 0 6 20 28 -8 9 4 1 0 3 6 11 -5 3 5 2 0 3 14 17 -3 6
13 9 3 0 6 18 29 -11 9 4 2 0 2 11 16 -5 6 5 1 0 4 7 13 -6 3
14 9 2 2 5 10 14 -4 8 4 0 0 4 2 8 -6 0 5 2 2 1 8 6 2 8
15 9 2 2 5 11 16 -5 8 4 1 1 2 6 8 -2 4 5 1 1 3 5 8 -3 4
16 9 2 1 6 10 20 -10 7 4 0 1 3 4 9 -5 1 5 2 0 3 6 11 -5 6
17 9 2 1 6 9 23 -14 7 5 2 0 3 7 13 -6 6 4 0 1 3 2 10 -8 1
18 9 1 0 8 9 20 -11 3 4 1 0 3 5 5 0 3 5 0 0 5 4 15 -11 0
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 24 9 15 9
20
G
15:30 | 14/09/19 | R 9
TSV Schott Mainz 5
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
TSG Pfeddersheim 0
TSV Schott Mainz 5
Maç Detayı
B
15:30 | 01/09/19 | R 7
TSV Schott Mainz 0
Engers 0
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Mechtersheim 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
B
15:30 | 17/08/19 | R 5
TSV Schott Mainz 1
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
G
20:00 | 13/08/19 | R 4
Hassia Bingen 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
2 16 7 9 9
20
G
15:00 | 14/09/19 | R 9
Eintracht Trier 3
Koblenz 1911 2
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
Hassia Bingen 0
Eintracht Trier 2
Maç Detayı
B
20:30 | 28/08/19 | R 7
Eintracht Trier 1
K'Lautern (A) 1
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
FC Karbach 1
Eintracht Trier 4
Maç Detayı
G
20:30 | 16/08/19 | R 5
Eintracht Trier 2
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Eintracht Trier 1
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
3 18 9 9 9
17
B
16:00 | 15/09/19 | R 9
SV. Gonsenheim 2
FV Diefflen 2
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
FV Diefflen 2
Rochling Volklingen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
FV Dudenhofen 2
FV Diefflen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hertha Wiesbach 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 5
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 0
Maç Detayı
G
20:00 | 13/08/19 | R 4
Engers 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
4 17 10 7 8
17
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
VfR Wormatia 08 Worms 3
Mechtersheim 2
Maç Detayı
G
20:00 | 30/08/19 | R 7
VfR Wormatia 08 Worms 2
Hassia Bingen 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/08/19 | R 6
K'Lautern (A) 2
VfR Wormatia 08 Worms 4
Maç Detayı
G
16:30 | 17/08/19 | R 5
VfR Wormatia 08 Worms 3
FC Karbach 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Elversberg 07 (A) 1
VfR Wormatia 08 Worms 1
Maç Detayı
M
20:00 | 09/08/19 | R 3
VfR Wormatia 08 Worms 0
Eintracht Trier 1
Maç Detayı
5 12 5 7 8
17
M
15:00 | 14/09/19 | R 9
Eintracht Trier 3
Koblenz 1911 2
Maç Detayı
G
16:30 | 31/08/19 | R 7
SF Eisbachtal 0
Koblenz 1911 3
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
Koblenz 1911 1
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 21/08/19 | R 3
Rochling Volklingen 0
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
B
15:30 | 17/08/19 | R 5
TSV Schott Mainz 1
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
B
20:30 | 14/08/19 | R 4
Koblenz 1911 1
SV. Gonsenheim 1
Maç Detayı
6 22 12 10 9
16
M
15:00 | 15/09/19 | R 9
Elversberg 07 (A) 0
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
K'Lautern (A) 1
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
Elversberg 07 (A) 5
FC Karbach 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 6
Elversberg 07 (A) 6
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
M
20:30 | 16/08/19 | R 5
Eintracht Trier 2
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Elversberg 07 (A) 1
VfR Wormatia 08 Worms 1
Maç Detayı
7 23 14 9 9
16
B
16:00 | 15/09/19 | R 9
SV. Gonsenheim 2
FV Diefflen 2
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
FC Hertha Wiesbach 2
SV. Gonsenheim 5
Maç Detayı
G
20:30 | 30/08/19 | R 7
SV. Gonsenheim 4
TSG Pfeddersheim 2
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
Engers 1
SV. Gonsenheim 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/08/19 | R 5
SV. Gonsenheim 4
Mechtersheim 1
Maç Detayı
B
20:30 | 14/08/19 | R 4
Koblenz 1911 1
SV. Gonsenheim 1
Maç Detayı
8 21 20 1 9
16
G
18:30 | 14/09/19 | R 9
FV Dudenhofen 3
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
M
17:30 | 07/09/19 | R 8
FC Karbach 4
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
FV Dudenhofen 2
FV Diefflen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 6
Elversberg 07 (A) 6
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
G
18:30 | 17/08/19 | R 5
FV Dudenhofen 4
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Eintracht Trier 1
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
9 17 13 4 9
15
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Karbach 0
K'Lautern (A) 4
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
K'Lautern (A) 1
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
B
20:30 | 28/08/19 | R 7
Eintracht Trier 1
K'Lautern (A) 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/08/19 | R 6
K'Lautern (A) 2
VfR Wormatia 08 Worms 4
Maç Detayı
G
16:30 | 17/08/19 | R 5
SF Eisbachtal 1
K'Lautern (A) 2
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
K'Lautern (A) 0
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
10 9 12 -3 9
11
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
Arminia Ludwigshafen 0
TSG Pfeddersheim 3
Maç Detayı
B
16:30 | 07/09/19 | R 8
Engers 1
Arminia Ludwigshafen 1
Maç Detayı
G
19:15 | 30/08/19 | R 7
Arminia Ludwigshafen 2
Mechtersheim 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
Koblenz 1911 1
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
M
17:30 | 17/08/19 | R 5
Arminia Ludwigshafen 1
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
K'Lautern (A) 0
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
11 10 15 -5 9
10
G
20:30 | 13/09/19 | R 9
SF Eisbachtal 2
Engers 1
Maç Detayı
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
Mechtersheim 0
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
M
16:30 | 31/08/19 | R 7
SF Eisbachtal 0
Koblenz 1911 3
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Hassia Bingen 1
SF Eisbachtal 2
Maç Detayı
M
16:30 | 17/08/19 | R 5
SF Eisbachtal 1
K'Lautern (A) 2
Maç Detayı
M
20:30 | 14/08/19 | R 4
FC Karbach 2
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
12 20 28 -8 9
9
M
15:30 | 14/09/19 | R 9
TSV Schott Mainz 5
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
FC Hertha Wiesbach 2
SV. Gonsenheim 5
Maç Detayı
G
20:00 | 30/08/19 | R 7
Rochling Volklingen 2
FC Hertha Wiesbach 4
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hertha Wiesbach 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
M
18:30 | 17/08/19 | R 5
FV Dudenhofen 4
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
G
20:30 | 14/08/19 | R 4
TSG Pfeddersheim 2
FC Hertha Wiesbach 8
Maç Detayı
13 18 29 -11 9
9
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
Arminia Ludwigshafen 0
TSG Pfeddersheim 3
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
TSG Pfeddersheim 0
TSV Schott Mainz 5
Maç Detayı
M
20:30 | 30/08/19 | R 7
SV. Gonsenheim 4
TSG Pfeddersheim 2
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
TSG Pfeddersheim 6
Rochling Volklingen 3
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 5
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 0
Maç Detayı
M
20:30 | 14/08/19 | R 4
TSG Pfeddersheim 2
FC Hertha Wiesbach 8
Maç Detayı
14 10 14 -4 9
8
G
15:00 | 15/09/19 | R 9
Elversberg 07 (A) 0
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
Hassia Bingen 0
Eintracht Trier 2
Maç Detayı
M
20:00 | 30/08/19 | R 7
VfR Wormatia 08 Worms 2
Hassia Bingen 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Hassia Bingen 1
SF Eisbachtal 2
Maç Detayı
G
17:30 | 17/08/19 | R 5
Arminia Ludwigshafen 1
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/08/19 | R 4
Hassia Bingen 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
15 11 16 -5 9
8
M
20:30 | 13/09/19 | R 9
SF Eisbachtal 2
Engers 1
Maç Detayı
B
16:30 | 07/09/19 | R 8
Engers 1
Arminia Ludwigshafen 1
Maç Detayı
B
15:30 | 01/09/19 | R 7
TSV Schott Mainz 0
Engers 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
Engers 1
SV. Gonsenheim 3
Maç Detayı
G
16:00 | 17/08/19 | R 5
Rochling Volklingen 0
Engers 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/08/19 | R 4
Engers 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
16 10 20 -10 9
7
M
18:30 | 14/09/19 | R 9
FV Dudenhofen 3
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
FV Diefflen 2
Rochling Volklingen 0
Maç Detayı
M
20:00 | 30/08/19 | R 7
Rochling Volklingen 2
FC Hertha Wiesbach 4
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
TSG Pfeddersheim 6
Rochling Volklingen 3
Maç Detayı
M
20:00 | 21/08/19 | R 3
Rochling Volklingen 0
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/08/19 | R 5
Rochling Volklingen 0
Engers 2
Maç Detayı
17 9 23 -14 9
7
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Karbach 0
K'Lautern (A) 4
Maç Detayı
G
17:30 | 07/09/19 | R 8
FC Karbach 4
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
Elversberg 07 (A) 5
FC Karbach 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
FC Karbach 1
Eintracht Trier 4
Maç Detayı
M
16:30 | 17/08/19 | R 5
VfR Wormatia 08 Worms 3
FC Karbach 0
Maç Detayı
G
20:30 | 14/08/19 | R 4
FC Karbach 2
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
18 9 20 -11 9
3
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
VfR Wormatia 08 Worms 3
Mechtersheim 2
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
Mechtersheim 0
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
M
19:15 | 30/08/19 | R 7
Arminia Ludwigshafen 2
Mechtersheim 0
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Mechtersheim 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/08/19 | R 5
SV. Gonsenheim 4
Mechtersheim 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 4
Mechtersheim 0
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 16 6 10 5
15
G
18:30 | 14/09/19 | R 9
FV Dudenhofen 3
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
FV Dudenhofen 2
FV Diefflen 0
Maç Detayı
G
18:30 | 17/08/19 | R 5
FV Dudenhofen 4
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
2 11 6 5 5
12
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
VfR Wormatia 08 Worms 3
Mechtersheim 2
Maç Detayı
G
20:00 | 30/08/19 | R 7
VfR Wormatia 08 Worms 2
Hassia Bingen 1
Maç Detayı
G
16:30 | 17/08/19 | R 5
VfR Wormatia 08 Worms 3
FC Karbach 0
Maç Detayı
M
20:00 | 09/08/19 | R 3
VfR Wormatia 08 Worms 0
Eintracht Trier 1
Maç Detayı
3 8 4 4 5
11
G
15:00 | 14/09/19 | R 9
Eintracht Trier 3
Koblenz 1911 2
Maç Detayı
B
20:30 | 28/08/19 | R 7
Eintracht Trier 1
K'Lautern (A) 1
Maç Detayı
G
20:30 | 16/08/19 | R 5
Eintracht Trier 2
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Eintracht Trier 1
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
4 15 6 9 5
10
M
15:00 | 15/09/19 | R 9
Elversberg 07 (A) 0
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/19 | R 7
Elversberg 07 (A) 5
FC Karbach 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R 6
Elversberg 07 (A) 6
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Elversberg 07 (A) 1
VfR Wormatia 08 Worms 1
Maç Detayı
5 8 2 6 4
10
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
FV Diefflen 2
Rochling Volklingen 0
Maç Detayı
G
14:30 | 17/08/19 | R 5
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 0
Maç Detayı
6 12 7 5 5
9
B
16:00 | 15/09/19 | R 9
SV. Gonsenheim 2
FV Diefflen 2
Maç Detayı
G
20:30 | 30/08/19 | R 7
SV. Gonsenheim 4
TSG Pfeddersheim 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/08/19 | R 5
SV. Gonsenheim 4
Mechtersheim 1
Maç Detayı
7 7 7 0 5
9
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
Arminia Ludwigshafen 0
TSG Pfeddersheim 3
Maç Detayı
G
19:15 | 30/08/19 | R 7
Arminia Ludwigshafen 2
Mechtersheim 0
Maç Detayı
M
17:30 | 17/08/19 | R 5
Arminia Ludwigshafen 1
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
8 10 7 3 5
8
G
15:30 | 14/09/19 | R 9
TSV Schott Mainz 5
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
B
15:30 | 01/09/19 | R 7
TSV Schott Mainz 0
Engers 0
Maç Detayı
B
15:30 | 17/08/19 | R 5
TSV Schott Mainz 1
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
9 3 1 2 3
7
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
Koblenz 1911 1
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
B
20:30 | 14/08/19 | R 4
Koblenz 1911 1
SV. Gonsenheim 1
Maç Detayı
10 6 6 0 4
7
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
K'Lautern (A) 1
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
M
15:00 | 24/08/19 | R 6
K'Lautern (A) 2
VfR Wormatia 08 Worms 4
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
K'Lautern (A) 0
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
11 11 16 -5 4
6
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
TSG Pfeddersheim 0
TSV Schott Mainz 5
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
TSG Pfeddersheim 6
Rochling Volklingen 3
Maç Detayı
M
20:30 | 14/08/19 | R 4
TSG Pfeddersheim 2
FC Hertha Wiesbach 8
Maç Detayı
12 7 13 -6 5
6
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Karbach 0
K'Lautern (A) 4
Maç Detayı
G
17:30 | 07/09/19 | R 8
FC Karbach 4
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
FC Karbach 1
Eintracht Trier 4
Maç Detayı
G
20:30 | 14/08/19 | R 4
FC Karbach 2
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
13 6 8 -2 4
4
B
16:30 | 07/09/19 | R 8
Engers 1
Arminia Ludwigshafen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
Engers 1
SV. Gonsenheim 3
Maç Detayı
M
20:00 | 13/08/19 | R 4
Engers 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
14 6 11 -5 5
4
G
20:30 | 13/09/19 | R 9
SF Eisbachtal 2
Engers 1
Maç Detayı
M
16:30 | 31/08/19 | R 7
SF Eisbachtal 0
Koblenz 1911 3
Maç Detayı
M
16:30 | 17/08/19 | R 5
SF Eisbachtal 1
K'Lautern (A) 2
Maç Detayı
15 5 5 0 4
3
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
Mechtersheim 0
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Mechtersheim 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 4
Mechtersheim 0
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
16 6 11 -5 4
3
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
FC Hertha Wiesbach 2
SV. Gonsenheim 5
Maç Detayı
M
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hertha Wiesbach 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
17 4 9 -5 4
1
M
20:00 | 30/08/19 | R 7
Rochling Volklingen 2
FC Hertha Wiesbach 4
Maç Detayı
M
20:00 | 21/08/19 | R 3
Rochling Volklingen 0
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
M
16:00 | 17/08/19 | R 5
Rochling Volklingen 0
Engers 2
Maç Detayı
18 2 8 -6 4
0
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
Hassia Bingen 0
Eintracht Trier 2
Maç Detayı
M
20:30 | 23/08/19 | R 6
Hassia Bingen 1
SF Eisbachtal 2
Maç Detayı
M
20:00 | 13/08/19 | R 4
Hassia Bingen 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 14 2 12 4
12
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
TSG Pfeddersheim 0
TSV Schott Mainz 5
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Mechtersheim 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
G
20:00 | 13/08/19 | R 4
Hassia Bingen 1
TSV Schott Mainz 3
Maç Detayı
2 9 4 5 5
10
M
15:00 | 14/09/19 | R 9
Eintracht Trier 3
Koblenz 1911 2
Maç Detayı
G
16:30 | 31/08/19 | R 7
SF Eisbachtal 0
Koblenz 1911 3
Maç Detayı
G
20:00 | 21/08/19 | R 3
Rochling Volklingen 0
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
B
15:30 | 17/08/19 | R 5
TSV Schott Mainz 1
Koblenz 1911 1
Maç Detayı
3 8 3 5 4
9
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
Hassia Bingen 0
Eintracht Trier 2
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
FC Karbach 1
Eintracht Trier 4
Maç Detayı
4 11 7 4 5
8
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
FC Karbach 0
K'Lautern (A) 4
Maç Detayı
B
20:30 | 28/08/19 | R 7
Eintracht Trier 1
K'Lautern (A) 1
Maç Detayı
G
16:30 | 17/08/19 | R 5
SF Eisbachtal 1
K'Lautern (A) 2
Maç Detayı
5 8 6 2 5
8
G
15:00 | 15/09/19 | R 9
Elversberg 07 (A) 0
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
M
20:00 | 30/08/19 | R 7
VfR Wormatia 08 Worms 2
Hassia Bingen 1
Maç Detayı
G
17:30 | 17/08/19 | R 5
Arminia Ludwigshafen 1
Hassia Bingen 2
Maç Detayı
6 11 7 4 4
7
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
FC Hertha Wiesbach 2
SV. Gonsenheim 5
Maç Detayı
G
16:30 | 24/08/19 | R 6
Engers 1
SV. Gonsenheim 3
Maç Detayı
B
20:30 | 14/08/19 | R 4
Koblenz 1911 1
SV. Gonsenheim 1
Maç Detayı
7 10 7 3 5
7
B
16:00 | 15/09/19 | R 9
SV. Gonsenheim 2
FV Diefflen 2
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
FV Dudenhofen 2
FV Diefflen 0
Maç Detayı
G
20:00 | 23/08/19 | R 6
FC Hertha Wiesbach 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
G
20:00 | 13/08/19 | R 4
Engers 1
FV Diefflen 4
Maç Detayı
8 7 6 1 4
6
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
K'Lautern (A) 1
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
M
20:30 | 16/08/19 | R 5
Eintracht Trier 2
Elversberg 07 (A) 0
Maç Detayı
9 4 4 0 4
6
G
16:30 | 07/09/19 | R 8
Mechtersheim 0
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
G
20:30 | 23/08/19 | R 6
Hassia Bingen 1
SF Eisbachtal 2
Maç Detayı
M
20:30 | 14/08/19 | R 4
FC Karbach 2
SF Eisbachtal 1
Maç Detayı
10 14 17 -3 5
6
M
15:30 | 14/09/19 | R 9
TSV Schott Mainz 5
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
G
20:00 | 30/08/19 | R 7
Rochling Volklingen 2
FC Hertha Wiesbach 4
Maç Detayı
M
18:30 | 17/08/19 | R 5
FV Dudenhofen 4
FC Hertha Wiesbach 1
Maç Detayı
G
20:30 | 14/08/19 | R 4
TSG Pfeddersheim 2
FC Hertha Wiesbach 8
Maç Detayı
11 6 11 -5 5
6
M
18:30 | 14/09/19 | R 9
FV Dudenhofen 3
Rochling Volklingen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 07/09/19 | R 8
FV Diefflen 2
Rochling Volklingen 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
TSG Pfeddersheim 6
Rochling Volklingen 3
Maç Detayı
12 6 4 2 3
5
G
15:00 | 24/08/19 | R 6
K'Lautern (A) 2
VfR Wormatia 08 Worms 4
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Elversberg 07 (A) 1
VfR Wormatia 08 Worms 1
Maç Detayı
13 5 8 -3 5
4
M
20:30 | 13/09/19 | R 9
SF Eisbachtal 2
Engers 1
Maç Detayı
B
15:30 | 01/09/19 | R 7
TSV Schott Mainz 0
Engers 0
Maç Detayı
G
16:00 | 17/08/19 | R 5
Rochling Volklingen 0
Engers 2
Maç Detayı
14 7 13 -6 5
3
G
16:30 | 14/09/19 | R 9
Arminia Ludwigshafen 0
TSG Pfeddersheim 3
Maç Detayı
M
20:30 | 30/08/19 | R 7
SV. Gonsenheim 4
TSG Pfeddersheim 2
Maç Detayı
M
14:30 | 17/08/19 | R 5
FV Diefflen 2
TSG Pfeddersheim 0
Maç Detayı
15 2 5 -3 4
2
B
16:30 | 07/09/19 | R 8
Engers 1
Arminia Ludwigshafen 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/08/19 | R 6
Koblenz 1911 1
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
K'Lautern (A) 0
Arminia Ludwigshafen 0
Maç Detayı
16 2 10 -8 4
1
M
16:00 | 01/09/19 | R 7
Elversberg 07 (A) 5
FC Karbach 1
Maç Detayı
M
16:30 | 17/08/19 | R 5
VfR Wormatia 08 Worms 3
FC Karbach 0
Maç Detayı
17 5 14 -9 4
1
M
17:30 | 07/09/19 | R 8
FC Karbach 4
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/19 | R 6
Elversberg 07 (A) 6
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
B
20:30 | 13/08/19 | R 4
Eintracht Trier 1
FV Dudenhofen 1
Maç Detayı
18 4 15 -11 5
0
M
16:30 | 14/09/19 | R 9
VfR Wormatia 08 Worms 3
Mechtersheim 2
Maç Detayı
M
19:15 | 30/08/19 | R 7
Arminia Ludwigshafen 2
Mechtersheim 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/08/19 | R 5
SV. Gonsenheim 4
Mechtersheim 1
Maç Detayı
ALU TRI ELV FVE HWI KAR DFN DUD BIN FCK KOB MEC RVO EIS GON TSG SCM WOR
Arminia Ludwigshafen 2:1 30/11 31/03 12/04 2:1 28/09 16/05 1:2 07/03 21/03 2:0 25/04 03/11 12/10 0:3 09/05 30/05
Eintracht Trier 22/11 2:0 27/09 12/10 21/03 09/05 1:1 31/03 1:1 3:2 12/04 26/10 1:0 23/05 25/04 09/11 29/02
Elversberg 07 (A) 3:1 14/03 25/04 09/05 5:1 27/10 6:1 0:2 31/03 12/04 29/09 23/05 29/02 10/11 13/10 24/11 1:1
Engers 1:1 19/04 05/10 29/02 02/05 1:4 23/11 16/05 18/10 31/10 30/05 14/03 04/04 1:3 3:0 28/03 21/09
FC Hertha Wiesbach 21/09 02/05 18/10 3:0 16/05 1:4 14/03 30/05 02/11 0:2 30/11 28/03 19/04 2:5 07/03 04/04 04/10
FC Karbach 29/02 1:4 28/03 12/10 26/10 23/05 4:1 12/04 0:4 28/09 26/04 09/11 2:1 23/11 10/05 0:3 14/03
FV Diefflen 19/04 19/10 16/05 07/03 21/03 02/11 28/03 1:1 30/05 30/11 3:1 2:0 05/10 04/04 2:0 21/09 02/05
FV Dudenhofen 28/10 07/03 21/03 3:2 4:1 31/03 2:0 25/04 12/04 09/05 04/11 3:1 30/05 29/09 4:2 12/10 30/11
Hassia Bingen 14/03 0:2 04/04 25/10 09/11 21/09 23/11 05/10 19/04 12/10 09/05 0:1 1:2 29/02 23/05 1:3 28/03
K'Lautern (A) 0:0 28/03 1:0 09/05 23/05 04/04 09/11 22/09 28/09 25/04 12/10 23/11 14/03 3:2 26/10 29/02 2:4
Koblenz 1911 1:0 04/04 21/09 23/05 23/11 19/04 1:0 19/10 03/05 05/10 26/10 29/02 28/03 1:1 09/11 14/03 16/11
Mechtersheim 28/03 21/09 19/04 09/11 4:0 05/10 29/02 23/05 19/10 02/05 16/05 0:1 0:1 14/03 23/11 1:3 04/04
Rochling Volklingen 05/10 16/05 03/11 0:2 2:4 30/05 01/04 04/04 30/11 2:2 0:1 07/03 02/05 21/09 21/03 19/04 20/10
SF Eisbachtal 23/05 30/11 2:4 2:1 28/09 07/03 25/04 09/11 21/03 1:2 0:3 31/03 12/10 09/05 12/04 26/10 1:1
SV. Gonsenheim 05/05 03/11 30/05 21/03 31/03 0:0 2:2 19/04 2:2 30/11 07/03 4:1 12/04 20/10 4:2 04/10 16/05
TSG Pfeddersheim 04/04 05/10 02/05 30/11 2:8 19/10 14/03 29/02 02/11 16/05 30/05 3:0 6:3 21/09 28/03 0:5 20/04
TSV Schott Mainz 19/10 30/05 1:3 0:0 5:1 30/11 12/04 02/05 07/03 3:2 1:1 21/03 28/09 16/05 25/04 31/03 02/11
VfR Wormatia 08 Worms 08/11 0:1 08/03 12/04 26/04 3:0 12/10 3:2 2:1 22/03 31/03 3:2 10/05 23/11 26/10 28/09 24/05
Takım Ev Sahibi Deplasman
26/07/19 2:1
22/11/19 -:-
30/11/19 -:-
04/08/19 3:1
31/03/20 -:-
07/09/19 1:1
12/04/20 -:-
21/09/19 -:-
11/08/19 2:1
29/02/20 -:-
28/09/19 -:-
19/04/20 -:-
16/05/20 -:-
28/10/19 -:-
17/08/19 1:2
14/03/20 -:-
07/03/20 -:-
13/08/19 0:0
21/03/20 -:-
24/08/19 1:0
30/08/19 2:0
28/03/20 -:-
25/04/20 -:-
05/10/19 -:-
03/11/19 -:-
23/05/20 -:-
12/10/19 -:-
05/05/20 -:-
14/09/19 0:3
04/04/20 -:-
09/05/20 -:-
19/10/19 -:-
30/05/20 -:-
08/11/19 -:-
22/11/19 -:-
26/07/19 2:1
16/08/19 2:0
14/03/20 -:-
27/09/19 -:-
19/04/20 -:-
12/10/19 -:-
02/05/20 -:-
21/03/20 -:-
24/08/19 1:4
09/05/20 -:-
19/10/19 -:-
13/08/19 1:1
07/03/20 -:-
31/03/20 -:-
07/09/19 0:2
28/08/19 1:1
28/03/20 -:-
14/09/19 3:2
04/04/20 -:-
12/04/20 -:-
21/09/19 -:-
26/10/19 -:-
16/05/20 -:-
03/08/19 1:0
30/11/19 -:-
23/05/20 -:-
03/11/19 -:-
25/04/20 -:-
05/10/19 -:-
09/11/19 -:-
30/05/20 -:-
29/02/20 -:-
09/08/19 0:1
04/08/19 3:1
30/11/19 -:-
14/03/20 -:-
16/08/19 2:0
25/04/20 -:-
05/10/19 -:-
09/05/20 -:-
18/10/19 -:-
01/09/19 5:1
28/03/20 -:-
27/10/19 -:-
16/05/20 -:-
25/08/19 6:1
21/03/20 -:-
15/09/19 0:2
04/04/20 -:-
31/03/20 -:-
07/09/19 1:0
12/04/20 -:-
21/09/19 -:-
29/09/19 -:-
19/04/20 -:-
23/05/20 -:-
03/11/19 -:-
29/02/20 -:-
10/08/19 2:4
10/11/19 -:-
30/05/20 -:-
13/10/19 -:-
02/05/20 -:-
24/11/19 -:-
27/07/19 1:3
13/08/19 1:1
08/03/20 -:-
07/09/19 1:1
31/03/20 -:-
19/04/20 -:-
27/09/19 -:-
05/10/19 -:-
25/04/20 -:-
29/02/20 -:-
10/08/19 3:0
02/05/20 -:-
12/10/19 -:-
13/08/19 1:4
07/03/20 -:-