Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. Oberliga Westfalen 19/20 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu yeniasir.com.tr'nin canlı skor sayfasında!

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 20 12 5 3 35 23 12 41
M
21:30 | 06/03/20 | R 22
SC Wiedenbruck 0
Rot Weiss Ahlen 1
Maç Detayı
G
21:30 | 21/02/20 | R 18
SC Wiedenbruck 2
FC Gutersloh 2000 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
SC Wiedenbruck 0
RSV Meinerzhagen 0
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
SC Wiedenbruck 1
ASC 09 Dortmund 0
Maç Detayı
M
15:30 | 01/12/19 | R 16
SC Paderborn 07 II 5
SC Wiedenbruck 0
Maç Detayı
G
16:30 | 17/11/19 | R 15
1. FC Kaan-Marienborn 1
SC Wiedenbruck 2
Maç Detayı
2 20 11 6 3 41 18 23 39
G
17:00 | 08/03/20 | R 22
FC Gutersloh 2000 0
RSV Meinerzhagen 2
Maç Detayı
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
RSV Meinerzhagen 0
ASC 09 Dortmund 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
SC Wiedenbruck 0
RSV Meinerzhagen 0
Maç Detayı
B
16:30 | 08/12/19 | R 17
TUS Ennepetal 2
RSV Meinerzhagen 2
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 16
RSV Meinerzhagen 6
Eintracht Rheine 1
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SC Preussen Munster II 1
RSV Meinerzhagen 1
Maç Detayı
3 18 11 3 4 30 17 13 36
G
21:30 | 06/03/20 | R 22
SC Wiedenbruck 0
Rot Weiss Ahlen 1
Maç Detayı
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
Rot Weiss Ahlen 0
1. FC Kaan-Marienborn 3
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 16
Rot Weiss Ahlen 1
Holzwickeder SC 2
Maç Detayı
G
17:15 | 17/11/19 | R 15
SC Westfalia 1904 Herne 0
Rot Weiss Ahlen 1
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 14
Rot Weiss Ahlen 3
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 13
Sportfreunde Siegen 1899 1
Rot Weiss Ahlen 3
Maç Detayı
4 22 10 4 8 40 36 4 34
G
17:00 | 08/03/20 | R 22
TSG 1881 Sprockhovel 0
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
SC Paderborn 07 II 3
Holzwickeder SC 2
Maç Detayı
B
21:30 | 14/02/20 | R 20
FC Gutersloh 2000 1
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
B
17:00 | 08/02/20 | R 19
SC Paderborn 07 II 1
SC Westfalia 1904 Herne 1
Maç Detayı
G
16:30 | 15/12/19 | R 18
ASC 09 Dortmund 1
SC Paderborn 07 II 2
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
SV Schermbeck 1912 2
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
5 20 9 5 6 38 29 9 32
B
17:00 | 08/03/20 | R 22
Eintracht Rheine 2
SC Westfalia 1904 Herne 2
Maç Detayı
B
17:00 | 01/03/20 | R 21
SV Schermbeck 1912 2
Eintracht Rheine 2
Maç Detayı
G
17:00 | 16/02/20 | R 20
Eintracht Rheine 2
Sportfreunde Siegen 1899 1
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
Eintracht Rheine 6
TuS Erndtebruck 1895 0
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 16
RSV Meinerzhagen 6
Eintracht Rheine 1
Maç Detayı
G
16:30 | 17/11/19 | R 15
Eintracht Rheine 2
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
6 20 9 4 7 39 38 1 31
G
17:00 | 08/03/20 | R 22
SC Preussen Munster II 1
Holzwickeder SC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
SC Paderborn 07 II 3
Holzwickeder SC 2
Maç Detayı
B
16:00 | 22/02/20 | R 18
Holzwickeder SC 0
Sportfreunde Siegen 1899 0
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
Holzwickeder SC 4
Hammer 2
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 16
Rot Weiss Ahlen 1
Holzwickeder SC 2
Maç Detayı
G
16:30 | 17/11/19 | R 15
Holzwickeder SC 7
TuS Erndtebruck 1895 1
Maç Detayı
7 21 9 3 9 40 30 10 30
G
17:00 | 08/03/20 | R 22
1. FC Kaan-Marienborn 4
Hammer 0
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
Rot Weiss Ahlen 0
1. FC Kaan-Marienborn 3
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
1. FC Kaan-Marienborn 2
TuS Erndtebruck 1895 2
Maç Detayı
G
16:30 | 15/12/19 | R 18
1. FC Kaan-Marienborn 3
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
B
16:30 | 08/12/19 | R 17
1. FC Kaan-Marienborn 0
FC Gutersloh 2000 0
Maç Detayı
G
17:15 | 01/12/19 | R 16
ASC 09 Dortmund 1
1. FC Kaan-Marienborn 2
Maç Detayı
8 20 8 6 6 39 34 5 30
G
17:15 | 08/03/20 | R 22
TUS Ennepetal 2
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
G
17:15 | 16/02/20 | R 20
TUS Ennepetal 2
Hammer 0
Maç Detayı
B
16:30 | 15/12/19 | R 18
TUS Ennepetal 4
TuS Erndtebruck 1895 4
Maç Detayı
B
16:30 | 08/12/19 | R 17
TUS Ennepetal 2
RSV Meinerzhagen 2
Maç Detayı
M
21:30 | 29/11/19 | R 16
TSG 1881 Sprockhovel 2
TUS Ennepetal 1
Maç Detayı
B
17:00 | 17/11/19 | R 15
TUS Ennepetal 2
FC Gutersloh 2000 2
Maç Detayı
9 21 7 8 6 28 27 1 29
M
17:00 | 08/03/20 | R 22
FC Gutersloh 2000 0
RSV Meinerzhagen 2
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
TSG 1881 Sprockhovel 1
FC Gutersloh 2000 2
Maç Detayı
M
21:30 | 21/02/20 | R 18
SC Wiedenbruck 2
FC Gutersloh 2000 0
Maç Detayı
B
21:30 | 14/02/20 | R 20
FC Gutersloh 2000 1
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
B
16:30 | 08/12/19 | R 17
1. FC Kaan-Marienborn 0
FC Gutersloh 2000 0
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 16
FC Gutersloh 2000 3
SV Westfalia Rhynern 0
Maç Detayı
10 21 7 8 6 26 29 -3 29
M
17:15 | 08/03/20 | R 22
TUS Ennepetal 2
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
B
17:00 | 01/03/20 | R 21
SV Schermbeck 1912 2
Eintracht Rheine 2
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
SC Preussen Munster II 1
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
G
16:30 | 15/12/19 | R 18
SC Westfalia 1904 Herne 1
SV Schermbeck 1912 2
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
SV Schermbeck 1912 2
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
B
16:30 | 01/12/19 | R 16
Sportfreunde Siegen 1899 2
SV Schermbeck 1912 2
Maç Detayı
11 18 7 7 4 28 15 13 28
G
21:30 | 11/03/20 | R 19
TuS Erndtebruck 1895 0
SV Westfalia Rhynern 2
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
SV Westfalia Rhynern 4
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 16
FC Gutersloh 2000 3
SV Westfalia Rhynern 0
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SV Westfalia Rhynern 1
ASC 09 Dortmund 1
Maç Detayı
M
21:30 | 08/11/19 | R 14
SC Wiedenbruck 3
SV Westfalia Rhynern 2
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 13
SV Westfalia Rhynern 2
1. FC Kaan-Marienborn 0
Maç Detayı
12 20 7 7 6 30 28 2 28
M
17:00 | 08/03/20 | R 22
SC Preussen Munster II 1
Holzwickeder SC 3
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
SC Westfalia 1904 Herne 3
SC Preussen Munster II 4
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
SC Preussen Munster II 1
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
G
17:00 | 14/12/19 | R 18
SC Preussen Munster II 3
Hammer 0
Maç Detayı
B
16:30 | 01/12/19 | R 16
TuS Erndtebruck 1895 1
SC Preussen Munster II 1
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SC Preussen Munster II 1
RSV Meinerzhagen 1
Maç Detayı
13 21 8 3 10 30 30 0 27
G
17:30 | 08/03/20 | R 22
ASC 09 Dortmund 2
TuS Erndtebruck 1895 1
Maç Detayı
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
RSV Meinerzhagen 0
ASC 09 Dortmund 1
Maç Detayı
B
17:30 | 16/02/20 | R 20
ASC 09 Dortmund 1
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
M
16:30 | 15/12/19 | R 18
ASC 09 Dortmund 1
SC Paderborn 07 II 2
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
SC Wiedenbruck 1
ASC 09 Dortmund 0
Maç Detayı
M
17:15 | 01/12/19 | R 16
ASC 09 Dortmund 1
1. FC Kaan-Marienborn 2
Maç Detayı
14 19 5 7 7 34 33 1 22
B
16:00 | 22/02/20 | R 18
Holzwickeder SC 0
Sportfreunde Siegen 1899 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/02/20 | R 20
Eintracht Rheine 2
Sportfreunde Siegen 1899 1
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
SC Westfalia 1904 Herne 0
Sportfreunde Siegen 1899 3
Maç Detayı
B
16:30 | 01/12/19 | R 16
Sportfreunde Siegen 1899 2
SV Schermbeck 1912 2
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SC Paderborn 07 II 1
Sportfreunde Siegen 1899 1
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 14
Hammer 0
Sportfreunde Siegen 1899 5
Maç Detayı
15 21 5 4 12 25 40 -15 19
M
17:00 | 08/03/20 | R 22
TSG 1881 Sprockhovel 0
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
TSG 1881 Sprockhovel 1
FC Gutersloh 2000 2
Maç Detayı
B
17:30 | 16/02/20 | R 20
ASC 09 Dortmund 1
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
M
16:30 | 15/12/19 | R 18
1. FC Kaan-Marienborn 3
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
SV Westfalia Rhynern 4
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
G
21:30 | 29/11/19 | R 16
TSG 1881 Sprockhovel 2
TUS Ennepetal 1
Maç Detayı
16 21 6 6 9 29 37 -8 15
B
17:00 | 08/03/20 | R 22
Eintracht Rheine 2
SC Westfalia 1904 Herne 2
Maç Detayı
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
SC Westfalia 1904 Herne 3
SC Preussen Munster II 4
Maç Detayı
B
17:00 | 08/02/20 | R 19
SC Paderborn 07 II 1
SC Westfalia 1904 Herne 1
Maç Detayı
M
16:30 | 15/12/19 | R 18
SC Westfalia 1904 Herne 1
SV Schermbeck 1912 2
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
SC Westfalia 1904 Herne 0
Sportfreunde Siegen 1899 3
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 16
Hammer 1
SC Westfalia 1904 Herne 2
Maç Detayı
17 21 3 5 13 26 55 -29 14
M
21:30 | 11/03/20 | R 19
TuS Erndtebruck 1895 0
SV Westfalia Rhynern 2
Maç Detayı
M
17:30 | 08/03/20 | R 22
ASC 09 Dortmund 2
TuS Erndtebruck 1895 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
1. FC Kaan-Marienborn 2
TuS Erndtebruck 1895 2
Maç Detayı
B
16:30 | 15/12/19 | R 18
TUS Ennepetal 4
TuS Erndtebruck 1895 4
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
Eintracht Rheine 6
TuS Erndtebruck 1895 0
Maç Detayı
B
16:30 | 01/12/19 | R 16
TuS Erndtebruck 1895 1
SC Preussen Munster II 1
Maç Detayı
18 20 0 5 15 15 54 -39 5
M
17:00 | 08/03/20 | R 22
1. FC Kaan-Marienborn 4
Hammer 0
Maç Detayı
M
17:15 | 16/02/20 | R 20
TUS Ennepetal 2
Hammer 0
Maç Detayı
M
17:00 | 14/12/19 | R 18
SC Preussen Munster II 3
Hammer 0
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
Holzwickeder SC 4
Hammer 2
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 16
Hammer 1
SC Westfalia 1904 Herne 2
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SV Schermbeck 1912 2
Hammer 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 11 7 3 1 22 10 12 24
M
21:30 | 06/03/20 | R 22
SC Wiedenbruck 0
Rot Weiss Ahlen 1
Maç Detayı
G
21:30 | 21/02/20 | R 18
SC Wiedenbruck 2
FC Gutersloh 2000 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
SC Wiedenbruck 0
RSV Meinerzhagen 0
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
SC Wiedenbruck 1
ASC 09 Dortmund 0
Maç Detayı
2 9 7 1 1 26 4 22 22
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
RSV Meinerzhagen 0
ASC 09 Dortmund 1
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 16
RSV Meinerzhagen 6
Eintracht Rheine 1
Maç Detayı
3 11 7 1 3 28 14 14 22
B
17:00 | 08/03/20 | R 22
Eintracht Rheine 2
SC Westfalia 1904 Herne 2
Maç Detayı
G
17:00 | 16/02/20 | R 20
Eintracht Rheine 2
Sportfreunde Siegen 1899 1
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
Eintracht Rheine 6
TuS Erndtebruck 1895 0
Maç Detayı
G
16:30 | 17/11/19 | R 15
Eintracht Rheine 2
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
4 12 6 4 2 24 19 5 22
G
17:15 | 08/03/20 | R 22
TUS Ennepetal 2
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
G
17:15 | 16/02/20 | R 20
TUS Ennepetal 2
Hammer 0
Maç Detayı
B
16:30 | 15/12/19 | R 18
TUS Ennepetal 4
TuS Erndtebruck 1895 4
Maç Detayı
B
16:30 | 08/12/19 | R 17
TUS Ennepetal 2
RSV Meinerzhagen 2
Maç Detayı
B
17:00 | 17/11/19 | R 15
TUS Ennepetal 2
FC Gutersloh 2000 2
Maç Detayı
5 9 6 2 1 19 3 16 20
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
SV Westfalia Rhynern 4
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SV Westfalia Rhynern 1
ASC 09 Dortmund 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 13
SV Westfalia Rhynern 2
1. FC Kaan-Marienborn 0
Maç Detayı
6 11 6 2 3 27 15 12 20
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
SC Paderborn 07 II 3
Holzwickeder SC 2
Maç Detayı
B
17:00 | 08/02/20 | R 19
SC Paderborn 07 II 1
SC Westfalia 1904 Herne 1
Maç Detayı
7 12 5 3 4 26 17 9 18
G
17:00 | 08/03/20 | R 22
1. FC Kaan-Marienborn 4
Hammer 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
1. FC Kaan-Marienborn 2
TuS Erndtebruck 1895 2
Maç Detayı
G
16:30 | 15/12/19 | R 18
1. FC Kaan-Marienborn 3
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
B
16:30 | 08/12/19 | R 17
1. FC Kaan-Marienborn 0
FC Gutersloh 2000 0
Maç Detayı
8 10 5 2 3 20 14 6 17
B
16:00 | 22/02/20 | R 18
Holzwickeder SC 0
Sportfreunde Siegen 1899 0
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
Holzwickeder SC 4
Hammer 2
Maç Detayı
G
16:30 | 17/11/19 | R 15
Holzwickeder SC 7
TuS Erndtebruck 1895 1
Maç Detayı
9 10 4 5 1 16 12 4 17
B
17:00 | 01/03/20 | R 21
SV Schermbeck 1912 2
Eintracht Rheine 2
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
SV Schermbeck 1912 2
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
10 9 4 3 2 13 10 3 15
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
Rot Weiss Ahlen 0
1. FC Kaan-Marienborn 3
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 16
Rot Weiss Ahlen 1
Holzwickeder SC 2
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 14
Rot Weiss Ahlen 3
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
11 11 4 3 4 15 13 2 15
M
17:00 | 08/03/20 | R 22
SC Preussen Munster II 1
Holzwickeder SC 3
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
SC Preussen Munster II 1
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
G
17:00 | 14/12/19 | R 18
SC Preussen Munster II 3
Hammer 0
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SC Preussen Munster II 1
RSV Meinerzhagen 1
Maç Detayı
12 10 3 5 2 12 8 4 14
M
17:00 | 08/03/20 | R 22
FC Gutersloh 2000 0
RSV Meinerzhagen 2
Maç Detayı
B
21:30 | 14/02/20 | R 20
FC Gutersloh 2000 1
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 16
FC Gutersloh 2000 3
SV Westfalia Rhynern 0
Maç Detayı
13 10 4 0 6 14 17 -3 12
M
17:00 | 08/03/20 | R 22
TSG 1881 Sprockhovel 0
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
TSG 1881 Sprockhovel 1
FC Gutersloh 2000 2
Maç Detayı
G
21:30 | 29/11/19 | R 16
TSG 1881 Sprockhovel 2
TUS Ennepetal 1
Maç Detayı
14 9 2 3 4 13 21 -8 9
M
21:30 | 11/03/20 | R 19
TuS Erndtebruck 1895 0
SV Westfalia Rhynern 2
Maç Detayı
B
16:30 | 01/12/19 | R 16
TuS Erndtebruck 1895 1
SC Preussen Munster II 1
Maç Detayı
15 11 2 2 7 13 18 -5 8
G
17:30 | 08/03/20 | R 22
ASC 09 Dortmund 2
TuS Erndtebruck 1895 1
Maç Detayı
B
17:30 | 16/02/20 | R 20
ASC 09 Dortmund 1
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
M
16:30 | 15/12/19 | R 18
ASC 09 Dortmund 1
SC Paderborn 07 II 2
Maç Detayı
M
17:15 | 01/12/19 | R 16
ASC 09 Dortmund 1
1. FC Kaan-Marienborn 2
Maç Detayı
16 8 0 5 3 12 18 -6 5
B
16:30 | 01/12/19 | R 16
Sportfreunde Siegen 1899 2
SV Schermbeck 1912 2
Maç Detayı
17 11 1 2 8 10 24 -14 5
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
SC Westfalia 1904 Herne 3
SC Preussen Munster II 4
Maç Detayı
M
16:30 | 15/12/19 | R 18
SC Westfalia 1904 Herne 1
SV Schermbeck 1912 2
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
SC Westfalia 1904 Herne 0
Sportfreunde Siegen 1899 3
Maç Detayı
18 8 0 2 6 6 20 -14 2
M
16:30 | 01/12/19 | R 16
Hammer 1
SC Westfalia 1904 Herne 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 7 0 2 17 7 10 21
G
21:30 | 06/03/20 | R 22
SC Wiedenbruck 0
Rot Weiss Ahlen 1
Maç Detayı
G
17:15 | 17/11/19 | R 15
SC Westfalia 1904 Herne 0
Rot Weiss Ahlen 1
Maç Detayı
G
16:30 | 03/11/19 | R 13
Sportfreunde Siegen 1899 1
Rot Weiss Ahlen 3
Maç Detayı
2 10 5 4 1 19 13 6 19
B
17:00 | 08/03/20 | R 22
Eintracht Rheine 2
SC Westfalia 1904 Herne 2
Maç Detayı
B
17:00 | 08/02/20 | R 19
SC Paderborn 07 II 1
SC Westfalia 1904 Herne 1
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 16
Hammer 1
SC Westfalia 1904 Herne 2
Maç Detayı
3 10 6 1 3 17 12 5 19
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
RSV Meinerzhagen 0
ASC 09 Dortmund 1
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
SC Wiedenbruck 1
ASC 09 Dortmund 0
Maç Detayı
4 11 5 2 4 22 15 7 17
B
16:00 | 22/02/20 | R 18
Holzwickeder SC 0
Sportfreunde Siegen 1899 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/02/20 | R 20
Eintracht Rheine 2
Sportfreunde Siegen 1899 1
Maç Detayı
G
16:30 | 08/12/19 | R 17
SC Westfalia 1904 Herne 0
Sportfreunde Siegen 1899 3
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SC Paderborn 07 II 1
Sportfreunde Siegen 1899 1
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 14
Hammer 0
Sportfreunde Siegen 1899 5
Maç Detayı
5 11 4 5 2 15 14 1 17
G
17:00 | 08/03/20 | R 22
FC Gutersloh 2000 0
RSV Meinerzhagen 2
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
SC Wiedenbruck 0
RSV Meinerzhagen 0
Maç Detayı
B
16:30 | 08/12/19 | R 17
TUS Ennepetal 2
RSV Meinerzhagen 2
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SC Preussen Munster II 1
RSV Meinerzhagen 1
Maç Detayı
6 9 5 2 2 13 13 0 17
M
15:30 | 01/12/19 | R 16
SC Paderborn 07 II 5
SC Wiedenbruck 0
Maç Detayı
G
16:30 | 17/11/19 | R 15
1. FC Kaan-Marienborn 1
SC Wiedenbruck 2
Maç Detayı
7 11 4 3 4 16 19 -3 15
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
TSG 1881 Sprockhovel 1
FC Gutersloh 2000 2
Maç Detayı
M
21:30 | 21/02/20 | R 18
SC Wiedenbruck 2
FC Gutersloh 2000 0
Maç Detayı
B
16:30 | 08/12/19 | R 17
1. FC Kaan-Marienborn 0
FC Gutersloh 2000 0
Maç Detayı
8 10 4 2 4 19 24 -5 14
G
17:00 | 08/03/20 | R 22
SC Preussen Munster II 1
Holzwickeder SC 3
Maç Detayı
M
17:00 | 01/03/20 | R 21
SC Paderborn 07 II 3
Holzwickeder SC 2
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 16
Rot Weiss Ahlen 1
Holzwickeder SC 2
Maç Detayı
9 11 4 2 5 13 21 -8 14
G
17:00 | 08/03/20 | R 22
TSG 1881 Sprockhovel 0
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
B
21:30 | 14/02/20 | R 20
FC Gutersloh 2000 1
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
G
16:30 | 15/12/19 | R 18
ASC 09 Dortmund 1
SC Paderborn 07 II 2
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
SV Schermbeck 1912 2
SC Paderborn 07 II 1
Maç Detayı
10 9 3 4 2 15 15 0 13
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
SC Westfalia 1904 Herne 3
SC Preussen Munster II 4
Maç Detayı
B
16:30 | 01/12/19 | R 16
TuS Erndtebruck 1895 1
SC Preussen Munster II 1
Maç Detayı
11 9 4 0 5 14 13 1 12
G
17:00 | 01/03/20 | R 21
Rot Weiss Ahlen 0
1. FC Kaan-Marienborn 3
Maç Detayı
G
17:15 | 01/12/19 | R 16
ASC 09 Dortmund 1
1. FC Kaan-Marienborn 2
Maç Detayı
12 11 3 3 5 10 17 -7 12
M
17:15 | 08/03/20 | R 22
TUS Ennepetal 2
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
SC Preussen Munster II 1
SV Schermbeck 1912 1
Maç Detayı
G
16:30 | 15/12/19 | R 18
SC Westfalia 1904 Herne 1
SV Schermbeck 1912 2
Maç Detayı
B
16:30 | 01/12/19 | R 16
Sportfreunde Siegen 1899 2
SV Schermbeck 1912 2
Maç Detayı
13 9 2 4 3 10 15 -5 10
B
17:00 | 01/03/20 | R 21
SV Schermbeck 1912 2
Eintracht Rheine 2
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 16
RSV Meinerzhagen 6
Eintracht Rheine 1
Maç Detayı
14 8 2 2 4 15 15 0 8
M
21:30 | 29/11/19 | R 16
TSG 1881 Sprockhovel 2
TUS Ennepetal 1
Maç Detayı
15 9 1 5 3 9 12 -3 8
G
21:30 | 11/03/20 | R 19
TuS Erndtebruck 1895 0
SV Westfalia Rhynern 2
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 16
FC Gutersloh 2000 3
SV Westfalia Rhynern 0
Maç Detayı
M
21:30 | 08/11/19 | R 14
SC Wiedenbruck 3
SV Westfalia Rhynern 2
Maç Detayı
16 11 1 4 6 11 23 -12 7
B
17:30 | 16/02/20 | R 20
ASC 09 Dortmund 1
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
M
16:30 | 15/12/19 | R 18
1. FC Kaan-Marienborn 3
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
SV Westfalia Rhynern 4
TSG 1881 Sprockhovel 1
Maç Detayı
17 12 1 2 9 13 34 -21 5
M
17:30 | 08/03/20 | R 22
ASC 09 Dortmund 2
TuS Erndtebruck 1895 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/02/20 | R 20
1. FC Kaan-Marienborn 2
TuS Erndtebruck 1895 2
Maç Detayı
B
16:30 | 15/12/19 | R 18
TUS Ennepetal 4
TuS Erndtebruck 1895 4
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
Eintracht Rheine 6
TuS Erndtebruck 1895 0
Maç Detayı
18 12 0 3 9 9 34 -25 3
M
17:00 | 08/03/20 | R 22
1. FC Kaan-Marienborn 4
Hammer 0
Maç Detayı
M
17:15 | 16/02/20 | R 20
TUS Ennepetal 2
Hammer 0
Maç Detayı
M
17:00 | 14/12/19 | R 18
SC Preussen Munster II 3
Hammer 0
Maç Detayı
M
16:30 | 08/12/19 | R 17
Holzwickeder SC 4
Hammer 2
Maç Detayı
B
16:30 | 17/11/19 | R 15
SV Schermbeck 1912 2
Hammer 2
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 20 12 5 3 35 23 12 41 11 7 3 1 22 10 12 24 9 5 2 2 13 13 0 17
2 20 11 6 3 41 18 23 39 9 7 1 1 26 4 22 22 11 4 5 2 15 14 1 17
3 18 11 3 4 30 17 13 36 9 4 3 2 13 10 3 15 9 7 0 2 17 7 10 21
4 22 10 4 8 40 36 4 34 11 6 2 3 27 15 12 20 11 4 2 5 13 21 -8 14
5 20 9 5 6 38 29 9 32 11 7 1 3 28 14 14 22 9 2 4 3 10 15 -5 10
6 20 9 4 7 39 38 1 31 10 5 2 3 20 14 6 17 10 4 2 4 19 24 -5 14
7 21 9 3 9 40 30 10 30 12 5 3 4 26 17 9 18 9 4 0 5 14 13 1 12
8 20 8 6 6 39 34 5 30 12 6 4 2 24 19 5 22 8 2 2 4 15 15 0 8
9 21 7 8 6 28 27 1 29 10 3 5 2 12 8 4 14 11 4 3 4 16 19 -3 15
10 21 7 8 6 26 29 -3 29 10 4 5 1 16 12 4 17 11 3 3 5 10 17 -7 12
11 18 7 7 4 28 15 13 28 9 6 2 1 19 3 16 20 9 1 5 3 9 12 -3 8
12 20 7 7 6 30 28 2 28 11 4 3 4 15 13 2 15 9 3 4 2 15 15 0 13
13 21 8 3 10 30 30 0 27 11 2 2 7 13 18 -5 8 10 6 1 3 17 12 5 19
14 19 5 7 7 34 33 1 22 8 0 5 3 12 18 -6 5 11 5 2 4 22 15 7 17
15 21 5 4 12 25 40 -15 19 10 4 0 6 14 17 -3 12 11 1 4 6 11 23 -12 7
16 21 6 6 9 29 37 -8 15 11 1 2 8 10 24 -14 5 10 5 4 1 19 13 6 19
17 21 3 5 13 26 55 -29 14 9 2 3 4 13 21 -8 9 12 1 2 9 13 34 -21 5
18 20 0 5 15 15 54 -39 5 8 0 2 6 6 20 -14 2 12 0 3 9 9 34 -25 3