Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 27 20 7 0 63 11 52 67
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
SLAVIA MOZYR 6
FC ORSHA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC BARANOVICHI 1
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 28
SLAVIA MOZYR 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Belshina 0
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
14:30 | 13/10/18 | R 26
SLAVIA MOZYR 4
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 07/10/18 | R 25
Yuas Zhitkovichi 0
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
2 27 21 4 2 65 19 46 67
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Energetik Bgu 5
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Granit Mikashevichi 0
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
14:00 | 20/10/18 | R 27
Energetik Bgu 2
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
Kommunalnik Slonim 1
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
13:00 | 06/10/18 | R 25
Energetik Bgu 3
Smorgon 0
Maç Detayı
G
15:30 | 29/09/18 | R 24
Lokomotiv Gomel 1
Energetik Bgu 3
Maç Detayı
3 27 18 4 5 58 22 36 58
B
14:00 | 10/11/18 | R 30
Kommunalnik Slonim 1
Belshina 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Belshina 2
Smorgon 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
Lokomotiv Gomel 3
Belshina 2
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Belshina 0
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/18 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Belshina 3
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Belshina 5
FC Chist 0
Maç Detayı
4 27 16 4 7 39 18 21 52
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Smorgon 1
FC LIDA 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC LIDA 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 28
SLAVIA MOZYR 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
FC LIDA 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/18 | R 26
FC Chist 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 06/10/18 | R 25
FC LIDA 2
FC ORSHA 0
Maç Detayı
5 27 9 11 7 27 24 3 38
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Volna Pinsk 0
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 03/11/18 | R 29
Naftan Novopolotsk 0
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
14:00 | 27/10/18 | R 28
Smorgon 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/10/18 | R 27
Naftan Novopolotsk 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
14:30 | 13/10/18 | R 26
SLAVIA MOZYR 4
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Naftan Novopolotsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
6 27 9 10 8 40 29 11 37
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Lokomotiv Gomel 4
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC LIDA 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
Lokomotiv Gomel 3
Belshina 2
Maç Detayı
B
14:00 | 20/10/18 | R 27
Naftan Novopolotsk 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
Lokomotiv Gomel 3
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Granit Mikashevichi 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
7 27 9 8 10 36 36 0 35
B
14:00 | 10/11/18 | R 30
Kommunalnik Slonim 1
Belshina 1
Maç Detayı
B
14:00 | 03/11/18 | R 29
Naftan Novopolotsk 0
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/18 | R 28
Kommunalnik Slonim 0
Yuas Zhitkovichi 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Granit Mikashevichi 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
Kommunalnik Slonim 1
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Volna Pinsk 1
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
8 28 8 11 9 28 34 -6 35
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Granit Mikashevichi 0
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/18 | R 28
Volna Pinsk 1
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Granit Mikashevichi 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
B
15:00 | 13/10/18 | R 26
Smorgon 0
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Granit Mikashevichi 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
B
15:30 | 29/09/18 | R 24
SLAVIA MOZYR 1
Granit Mikashevichi 1
Maç Detayı
9 27 8 5 14 29 40 -11 29
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC ORSHA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
FC LIDA 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 13/10/18 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Belshina 3
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Naftan Novopolotsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
10 27 6 10 11 22 33 -11 28
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Energetik Bgu 5
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Yuas Zhitkovichi 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/18 | R 28
Kommunalnik Slonim 0
Yuas Zhitkovichi 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Yuas Zhitkovichi 1
Smorgon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
Lokomotiv Gomel 3
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/10/18 | R 25
Yuas Zhitkovichi 0
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
11 27 6 10 11 18 41 -23 28
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Smorgon 1
FC LIDA 3
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Belshina 2
Smorgon 0
Maç Detayı
B
14:00 | 27/10/18 | R 28
Smorgon 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Yuas Zhitkovichi 1
Smorgon 0
Maç Detayı
B
15:00 | 13/10/18 | R 26
Smorgon 0
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
M
13:00 | 06/10/18 | R 25
Energetik Bgu 3
Smorgon 0
Maç Detayı
12 27 8 3 16 31 47 -16 27
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
SLAVIA MOZYR 6
FC ORSHA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC ORSHA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
FC Chist 2
FC ORSHA 3
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
FC ORSHA 1
FC BARANOVICHI 3
Maç Detayı
M
14:00 | 06/10/18 | R 25
FC LIDA 2
FC ORSHA 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/18 | R 24
FC ORSHA 2
Belshina 1
Maç Detayı
13 27 6 7 14 23 48 -25 25
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Volna Pinsk 0
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Yuas Zhitkovichi 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/18 | R 28
Volna Pinsk 1
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
M
14:00 | 20/10/18 | R 27
Energetik Bgu 2
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Volna Pinsk 1
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
Smorgon 0
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
14 27 4 7 16 17 38 -21 19
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Lokomotiv Gomel 4
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC BARANOVICHI 1
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
15:30 | 20/10/18 | R 27
FC BARANOVICHI 2
FC Chist 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
FC ORSHA 1
FC BARANOVICHI 3
Maç Detayı
M
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC BARANOVICHI 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
15 27 1 7 19 30 86 -56 10
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
FC Chist 2
FC ORSHA 3
Maç Detayı
M
15:30 | 20/10/18 | R 27
FC BARANOVICHI 2
FC Chist 1
Maç Detayı
M
14:00 | 13/10/18 | R 26
FC Chist 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Belshina 5
FC Chist 0
Maç Detayı
M
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC Chist 1
Naftan Novopolotsk 3
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Yuas Zhitkovichi 2
FC Chist 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 14 11 2 1 33 9 24 35
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Belshina 2
Smorgon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Belshina 0
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Belshina 5
FC Chist 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/18 | R 23
Belshina 5
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/18 | R 20
Belshina 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/18 | R 18
Belshina 2
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
2 13 10 3 0 34 10 24 33
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Energetik Bgu 5
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
G
14:00 | 20/10/18 | R 27
Energetik Bgu 2
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 06/10/18 | R 25
Energetik Bgu 3
Smorgon 0
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Energetik Bgu 2
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
14:00 | 25/08/18 | R 19
Energetik Bgu 3
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
B
14:00 | 11/08/18 | R 17
Energetik Bgu 2
Belshina 2
Maç Detayı
3 13 9 4 0 31 5 26 31
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
SLAVIA MOZYR 6
FC ORSHA 2
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 28
SLAVIA MOZYR 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
14:30 | 13/10/18 | R 26
SLAVIA MOZYR 4
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
B
15:30 | 29/09/18 | R 24
SLAVIA MOZYR 1
Granit Mikashevichi 1
Maç Detayı
G
15:30 | 15/09/18 | R 22
SLAVIA MOZYR 2
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
G
17:30 | 01/09/18 | R 20
SLAVIA MOZYR 6
Smorgon 0
Maç Detayı
4 14 8 2 4 23 9 14 26
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC LIDA 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
FC LIDA 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 06/10/18 | R 25
FC LIDA 2
FC ORSHA 0
Maç Detayı
B
17:00 | 15/09/18 | R 22
FC LIDA 0
Belshina 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC LIDA 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
M
18:00 | 04/08/18 | R 16
FC LIDA 0
Kommunalnik Slonim 1
Maç Detayı
5 13 6 3 4 21 14 7 21
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Lokomotiv Gomel 4
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
Lokomotiv Gomel 3
Belshina 2
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
Lokomotiv Gomel 3
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
M
15:30 | 29/09/18 | R 24
Lokomotiv Gomel 1
Energetik Bgu 3
Maç Detayı
G
16:30 | 19/09/18 | R 17
Lokomotiv Gomel 5
FC Chist 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/18 | R 22
Lokomotiv Gomel 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
6 14 5 5 4 12 11 1 20
B
14:00 | 03/11/18 | R 29
Naftan Novopolotsk 0
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/10/18 | R 27
Naftan Novopolotsk 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Naftan Novopolotsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/18 | R 23
Naftan Novopolotsk 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/18 | R 21
Naftan Novopolotsk 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
M
17:30 | 04/08/18 | R 16
Naftan Novopolotsk 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
7 13 4 4 5 17 17 0 16
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 13/10/18 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Belshina 3
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/18 | R 22
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Energetik Bgu 0
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/18 | R 20
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/18 | R 18
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Lokomotiv Gomel 4
Maç Detayı
8 13 3 5 5 12 17 -5 14
B
14:00 | 10/11/18 | R 30
Kommunalnik Slonim 1
Belshina 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/18 | R 28
Kommunalnik Slonim 0
Yuas Zhitkovichi 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
Kommunalnik Slonim 1
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/18 | R 23
Kommunalnik Slonim 1
Smorgon 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/18 | R 21
Kommunalnik Slonim 1
SLAVIA MOZYR 4
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/18 | R 19
Kommunalnik Slonim 1
FC Chist 0
Maç Detayı
9 14 3 5 6 12 20 -8 14
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Granit Mikashevichi 0
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Granit Mikashevichi 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Granit Mikashevichi 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
15:00 | 22/09/18 | R 23
Granit Mikashevichi 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/18 | R 21
Granit Mikashevichi 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/18 | R 19
Granit Mikashevichi 0
FC LIDA 3
Maç Detayı
10 14 4 2 8 18 26 -8 14
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC ORSHA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
FC ORSHA 1
FC BARANOVICHI 3
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/18 | R 24
FC ORSHA 2
Belshina 1
Maç Detayı
M
15:00 | 15/09/18 | R 22
FC ORSHA 1
Yuas Zhitkovichi 2
Maç Detayı
M
17:00 | 01/09/18 | R 20
FC ORSHA 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC ORSHA 2
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
11 13 3 4 6 13 20 -7 13
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Volna Pinsk 0
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/18 | R 28
Volna Pinsk 1
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Volna Pinsk 1
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/18 | R 23
Volna Pinsk 0
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/18 | R 21
Volna Pinsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
B
17:00 | 25/08/18 | R 19
Volna Pinsk 1
FC ORSHA 1
Maç Detayı
12 14 3 3 8 11 20 -9 12
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Yuas Zhitkovichi 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Yuas Zhitkovichi 1
Smorgon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 07/10/18 | R 25
Yuas Zhitkovichi 0
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Yuas Zhitkovichi 2
FC Chist 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/18 | R 21
Yuas Zhitkovichi 0
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/18 | R 20
Yuas Zhitkovichi 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
13 13 2 6 5 7 19 -12 12
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Smorgon 1
FC LIDA 3
Maç Detayı
B
14:00 | 27/10/18 | R 28
Smorgon 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 13/10/18 | R 26
Smorgon 0
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
Smorgon 0
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/18 | R 21
Smorgon 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/18 | R 19
Smorgon 0
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Maç Detayı
14 14 1 4 9 6 16 -10 7
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC BARANOVICHI 1
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
G
15:30 | 20/10/18 | R 27
FC BARANOVICHI 2
FC Chist 1
Maç Detayı
M
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC BARANOVICHI 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/18 | R 22
FC BARANOVICHI 0
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/18 | R 20
FC BARANOVICHI 1
Granit Mikashevichi 2
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC BARANOVICHI 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
15 14 1 2 11 14 49 -35 5
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
FC Chist 2
FC ORSHA 3
Maç Detayı
M
14:00 | 13/10/18 | R 26
FC Chist 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
M
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC Chist 1
Naftan Novopolotsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 15/09/18 | R 22
FC Chist 2
Granit Mikashevichi 2
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/18 | R 21
FC Chist 0
Energetik Bgu 7
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/18 | R 20
FC Chist 3
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 14 11 3 0 32 6 26 36
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC BARANOVICHI 1
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Belshina 0
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/10/18 | R 25
Yuas Zhitkovichi 0
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Energetik Bgu 2
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/18 | R 21
Kommunalnik Slonim 1
SLAVIA MOZYR 4
Maç Detayı
B
17:00 | 25/08/18 | R 19
Lokomotiv Gomel 0
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
2 14 11 1 2 31 9 22 34
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Granit Mikashevichi 0
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
Kommunalnik Slonim 1
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
15:30 | 29/09/18 | R 24
Lokomotiv Gomel 1
Energetik Bgu 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/18 | R 22
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Energetik Bgu 0
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/18 | R 21
FC Chist 0
Energetik Bgu 7
Maç Detayı
G
17:00 | 01/09/18 | R 20
FC ORSHA 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
3 13 8 2 3 16 9 7 26
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Smorgon 1
FC LIDA 3
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 28
SLAVIA MOZYR 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/18 | R 26
FC Chist 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC BARANOVICHI 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/18 | R 21
Naftan Novopolotsk 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/18 | R 20
Yuas Zhitkovichi 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
4 13 7 2 4 25 13 12 23
B
14:00 | 10/11/18 | R 30
Kommunalnik Slonim 1
Belshina 1
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
Lokomotiv Gomel 3
Belshina 2
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/18 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Belshina 3
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/18 | R 24
FC ORSHA 2
Belshina 1
Maç Detayı
B
17:00 | 15/09/18 | R 22
FC LIDA 0
Belshina 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/18 | R 19
Yuas Zhitkovichi 0
Belshina 5
Maç Detayı
5 14 6 3 5 24 19 5 21
B
14:00 | 03/11/18 | R 29
Naftan Novopolotsk 0
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Granit Mikashevichi 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Volna Pinsk 1
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/18 | R 22
Lokomotiv Gomel 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/18 | R 20
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC ORSHA 2
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
6 14 5 6 3 16 14 2 21
M
15:00 | 27/10/18 | R 28
Volna Pinsk 1
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
B
15:00 | 13/10/18 | R 26
Smorgon 0
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
B
15:30 | 29/09/18 | R 24
SLAVIA MOZYR 1
Granit Mikashevichi 1
Maç Detayı
B
14:00 | 15/09/18 | R 22
FC Chist 2
Granit Mikashevichi 2
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/18 | R 20
FC BARANOVICHI 1
Granit Mikashevichi 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/18 | R 18
Belshina 2
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
7 13 4 6 3 15 13 2 18
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Volna Pinsk 0
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 27/10/18 | R 28
Smorgon 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
M
14:30 | 13/10/18 | R 26
SLAVIA MOZYR 4
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC Chist 1
Naftan Novopolotsk 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/18 | R 22
FC BARANOVICHI 0
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/18 | R 20
Belshina 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
8 14 4 4 6 11 22 -11 16
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Belshina 2
Smorgon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Yuas Zhitkovichi 1
Smorgon 0
Maç Detayı
M
13:00 | 06/10/18 | R 25
Energetik Bgu 3
Smorgon 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/18 | R 23
Kommunalnik Slonim 1
Smorgon 2
Maç Detayı
M
17:30 | 01/09/18 | R 20
SLAVIA MOZYR 6
Smorgon 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/18 | R 18
FC Chist 2
Smorgon 4
Maç Detayı
9 14 3 7 4 19 15 4 16
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC LIDA 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/10/18 | R 27
Naftan Novopolotsk 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Granit Mikashevichi 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/18 | R 23
Volna Pinsk 0
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/18 | R 21
Smorgon 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/18 | R 18
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Lokomotiv Gomel 4
Maç Detayı
10 13 3 7 3 11 13 -2 16
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Energetik Bgu 5
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/18 | R 28
Kommunalnik Slonim 0
Yuas Zhitkovichi 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
Lokomotiv Gomel 3
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/09/18 | R 22
FC ORSHA 1
Yuas Zhitkovichi 2
Maç Detayı
G
18:00 | 07/07/18 | R 14
Volna Pinsk 1
Yuas Zhitkovichi 2
Maç Detayı
11 13 4 1 8 13 21 -8 13
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
SLAVIA MOZYR 6
FC ORSHA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
FC Chist 2
FC ORSHA 3
Maç Detayı
M
14:00 | 06/10/18 | R 25
FC LIDA 2
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/18 | R 23
Naftan Novopolotsk 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/18 | R 21
Granit Mikashevichi 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
B
17:00 | 25/08/18 | R 19
Volna Pinsk 1
FC ORSHA 1
Maç Detayı
12 14 4 1 9 12 23 -11 13
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC ORSHA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
FC LIDA 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Naftan Novopolotsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/09/18 | R 23
Granit Mikashevichi 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/18 | R 21
Volna Pinsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/18 | R 19
Smorgon 0
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Maç Detayı
13 14 3 3 8 10 28 -18 12
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Yuas Zhitkovichi 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 20/10/18 | R 27
Energetik Bgu 2
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
Smorgon 0
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
M
15:30 | 15/09/18 | R 22
SLAVIA MOZYR 2
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/18 | R 20
FC Chist 3
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC BARANOVICHI 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
14 13 3 3 7 11 22 -11 12
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Lokomotiv Gomel 4
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
FC ORSHA 1
FC BARANOVICHI 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/18 | R 23
Belshina 5
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/18 | R 21
Yuas Zhitkovichi 0
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 25/08/18 | R 19
Energetik Bgu 3
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
15 13 0 5 8 16 37 -21 5
M
15:30 | 20/10/18 | R 27
FC BARANOVICHI 2
FC Chist 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Belshina 5
FC Chist 0
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Yuas Zhitkovichi 2
FC Chist 2
Maç Detayı
M
16:30 | 19/09/18 | R 17
Lokomotiv Gomel 5
FC Chist 2
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/18 | R 19
Kommunalnik Slonim 1
FC Chist 0
Maç Detayı
M
17:00 | 30/06/18 | R 13
FC ORSHA 5
FC Chist 2
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 27 20 7 0 63 11 52 67 13 9 4 0 31 5 26 31 14 11 3 0 32 6 26 36
2 27 21 4 2 65 19 46 67 13 10 3 0 34 10 24 33 14 11 1 2 31 9 22 34
3 27 18 4 5 58 22 36 58 14 11 2 1 33 9 24 35 13 7 2 4 25 13 12 23
4 27 16 4 7 39 18 21 52 14 8 2 4 23 9 14 26 13 8 2 3 16 9 7 26
5 27 9 11 7 27 24 3 38 14 5 5 4 12 11 1 20 13 4 6 3 15 13 2 18
6 27 9 10 8 40 29 11 37 13 6 3 4 21 14 7 21 14 3 7 4 19 15 4 16
7 27 9 8 10 36 36 0 35 13 3 5 5 12 17 -5 14 14 6 3 5 24 19 5 21
8 28 8 11 9 28 34 -6 35 14 3 5 6 12 20 -8 14 14 5 6 3 16 14 2 21
9 27 8 5 14 29 40 -11 29 13 4 4 5 17 17 0 16 14 4 1 9 12 23 -11 13
10 27 6 10 11 22 33 -11 28 14 3 3 8 11 20 -9 12 13 3 7 3 11 13 -2 16
11 27 6 10 11 18 41 -23 28 13 2 6 5 7 19 -12 12 14 4 4 6 11 22 -11 16
12 27 8 3 16 31 47 -16 27 14 4 2 8 18 26 -8 14 13 4 1 8 13 21 -8 13
13 27 6 7 14 23 48 -25 25 13 3 4 6 13 20 -7 13 14 3 3 8 10 28 -18 12
14 27 4 7 16 17 38 -21 19 14 1 4 9 6 16 -10 7 13 3 3 7 11 22 -11 12
15 27 1 7 19 30 86 -56 10 14 1 2 11 14 49 -35 5 13 0 5 8 16 37 -21 5
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 63 11 52 27
67
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
SLAVIA MOZYR 6
FC ORSHA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC BARANOVICHI 1
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 28
SLAVIA MOZYR 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Belshina 0
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
14:30 | 13/10/18 | R 26
SLAVIA MOZYR 4
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 07/10/18 | R 25
Yuas Zhitkovichi 0
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
2 65 19 46 27
67
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Energetik Bgu 5
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Granit Mikashevichi 0
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
14:00 | 20/10/18 | R 27
Energetik Bgu 2
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
Kommunalnik Slonim 1
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
13:00 | 06/10/18 | R 25
Energetik Bgu 3
Smorgon 0
Maç Detayı
G
15:30 | 29/09/18 | R 24
Lokomotiv Gomel 1
Energetik Bgu 3
Maç Detayı
3 58 22 36 27
58
B
14:00 | 10/11/18 | R 30
Kommunalnik Slonim 1
Belshina 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Belshina 2
Smorgon 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
Lokomotiv Gomel 3
Belshina 2
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Belshina 0
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/18 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Belshina 3
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Belshina 5
FC Chist 0
Maç Detayı
4 39 18 21 27
52
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Smorgon 1
FC LIDA 3
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC LIDA 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 28
SLAVIA MOZYR 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
FC LIDA 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/18 | R 26
FC Chist 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 06/10/18 | R 25
FC LIDA 2
FC ORSHA 0
Maç Detayı
5 27 24 3 27
38
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Volna Pinsk 0
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 03/11/18 | R 29
Naftan Novopolotsk 0
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
14:00 | 27/10/18 | R 28
Smorgon 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/10/18 | R 27
Naftan Novopolotsk 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
14:30 | 13/10/18 | R 26
SLAVIA MOZYR 4
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Naftan Novopolotsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
6 40 29 11 27
37
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Lokomotiv Gomel 4
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC LIDA 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
Lokomotiv Gomel 3
Belshina 2
Maç Detayı
B
14:00 | 20/10/18 | R 27
Naftan Novopolotsk 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
Lokomotiv Gomel 3
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Granit Mikashevichi 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
7 36 36 0 27
35
B
14:00 | 10/11/18 | R 30
Kommunalnik Slonim 1
Belshina 1
Maç Detayı
B
14:00 | 03/11/18 | R 29
Naftan Novopolotsk 0
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/18 | R 28
Kommunalnik Slonim 0
Yuas Zhitkovichi 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Granit Mikashevichi 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
Kommunalnik Slonim 1
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Volna Pinsk 1
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
8 28 34 -6 28
35
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Granit Mikashevichi 0
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/18 | R 28
Volna Pinsk 1
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Granit Mikashevichi 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
B
15:00 | 13/10/18 | R 26
Smorgon 0
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Granit Mikashevichi 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
B
15:30 | 29/09/18 | R 24
SLAVIA MOZYR 1
Granit Mikashevichi 1
Maç Detayı
9 29 40 -11 27
29
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC ORSHA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
FC LIDA 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 13/10/18 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Belshina 3
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Naftan Novopolotsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
10 22 33 -11 27
28
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Energetik Bgu 5
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Yuas Zhitkovichi 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/18 | R 28
Kommunalnik Slonim 0
Yuas Zhitkovichi 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Yuas Zhitkovichi 1
Smorgon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
Lokomotiv Gomel 3
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/10/18 | R 25
Yuas Zhitkovichi 0
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
11 18 41 -23 27
28
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Smorgon 1
FC LIDA 3
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Belshina 2
Smorgon 0
Maç Detayı
B
14:00 | 27/10/18 | R 28
Smorgon 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Yuas Zhitkovichi 1
Smorgon 0
Maç Detayı
B
15:00 | 13/10/18 | R 26
Smorgon 0
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
M
13:00 | 06/10/18 | R 25
Energetik Bgu 3
Smorgon 0
Maç Detayı
12 31 47 -16 27
27
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
SLAVIA MOZYR 6
FC ORSHA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC ORSHA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
FC Chist 2
FC ORSHA 3
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
FC ORSHA 1
FC BARANOVICHI 3
Maç Detayı
M
14:00 | 06/10/18 | R 25
FC LIDA 2
FC ORSHA 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/18 | R 24
FC ORSHA 2
Belshina 1
Maç Detayı
13 23 48 -25 27
25
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Volna Pinsk 0
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Yuas Zhitkovichi 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/18 | R 28
Volna Pinsk 1
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
M
14:00 | 20/10/18 | R 27
Energetik Bgu 2
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Volna Pinsk 1
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
Smorgon 0
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
14 17 38 -21 27
19
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Lokomotiv Gomel 4
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC BARANOVICHI 1
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
15:30 | 20/10/18 | R 27
FC BARANOVICHI 2
FC Chist 1
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
FC ORSHA 1
FC BARANOVICHI 3
Maç Detayı
M
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC BARANOVICHI 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
15 30 86 -56 27
10
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
FC Chist 2
FC ORSHA 3
Maç Detayı
M
15:30 | 20/10/18 | R 27
FC BARANOVICHI 2
FC Chist 1
Maç Detayı
M
14:00 | 13/10/18 | R 26
FC Chist 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Belshina 5
FC Chist 0
Maç Detayı
M
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC Chist 1
Naftan Novopolotsk 3
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Yuas Zhitkovichi 2
FC Chist 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 33 9 24 14
35
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Belshina 2
Smorgon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Belshina 0
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Belshina 5
FC Chist 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/18 | R 23
Belshina 5
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/18 | R 20
Belshina 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/18 | R 18
Belshina 2
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
2 34 10 24 13
33
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Energetik Bgu 5
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
G
14:00 | 20/10/18 | R 27
Energetik Bgu 2
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 06/10/18 | R 25
Energetik Bgu 3
Smorgon 0
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Energetik Bgu 2
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
14:00 | 25/08/18 | R 19
Energetik Bgu 3
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
B
14:00 | 11/08/18 | R 17
Energetik Bgu 2
Belshina 2
Maç Detayı
3 31 5 26 13
31
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
SLAVIA MOZYR 6
FC ORSHA 2
Maç Detayı
G
14:30 | 27/10/18 | R 28
SLAVIA MOZYR 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
14:30 | 13/10/18 | R 26
SLAVIA MOZYR 4
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
B
15:30 | 29/09/18 | R 24
SLAVIA MOZYR 1
Granit Mikashevichi 1
Maç Detayı
G
15:30 | 15/09/18 | R 22
SLAVIA MOZYR 2
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
G
17:30 | 01/09/18 | R 20
SLAVIA MOZYR 6
Smorgon 0
Maç Detayı
4 23 9 14 14
26
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC LIDA 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
FC LIDA 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 06/10/18 | R 25
FC LIDA 2
FC ORSHA 0
Maç Detayı
B
17:00 | 15/09/18 | R 22
FC LIDA 0
Belshina 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC LIDA 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
M
18:00 | 04/08/18 | R 16
FC LIDA 0
Kommunalnik Slonim 1
Maç Detayı
5 21 14 7 13
21
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Lokomotiv Gomel 4
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
Lokomotiv Gomel 3
Belshina 2
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
Lokomotiv Gomel 3
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
M
15:30 | 29/09/18 | R 24
Lokomotiv Gomel 1
Energetik Bgu 3
Maç Detayı
G
16:30 | 19/09/18 | R 17
Lokomotiv Gomel 5
FC Chist 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/18 | R 22
Lokomotiv Gomel 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
6 12 11 1 14
20
B
14:00 | 03/11/18 | R 29
Naftan Novopolotsk 0
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/10/18 | R 27
Naftan Novopolotsk 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Naftan Novopolotsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/18 | R 23
Naftan Novopolotsk 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/18 | R 21
Naftan Novopolotsk 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
M
17:30 | 04/08/18 | R 16
Naftan Novopolotsk 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
7 17 17 0 13
16
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 13/10/18 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Belshina 3
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/09/18 | R 22
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Energetik Bgu 0
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/18 | R 20
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/18 | R 18
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Lokomotiv Gomel 4
Maç Detayı
8 12 17 -5 13
14
B
14:00 | 10/11/18 | R 30
Kommunalnik Slonim 1
Belshina 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/18 | R 28
Kommunalnik Slonim 0
Yuas Zhitkovichi 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
Kommunalnik Slonim 1
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/18 | R 23
Kommunalnik Slonim 1
Smorgon 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/18 | R 21
Kommunalnik Slonim 1
SLAVIA MOZYR 4
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/18 | R 19
Kommunalnik Slonim 1
FC Chist 0
Maç Detayı
9 12 20 -8 14
14
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Granit Mikashevichi 0
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Granit Mikashevichi 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Granit Mikashevichi 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
15:00 | 22/09/18 | R 23
Granit Mikashevichi 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/18 | R 21
Granit Mikashevichi 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/08/18 | R 19
Granit Mikashevichi 0
FC LIDA 3
Maç Detayı
10 18 26 -8 14
14
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC ORSHA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
FC ORSHA 1
FC BARANOVICHI 3
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/18 | R 24
FC ORSHA 2
Belshina 1
Maç Detayı
M
15:00 | 15/09/18 | R 22
FC ORSHA 1
Yuas Zhitkovichi 2
Maç Detayı
M
17:00 | 01/09/18 | R 20
FC ORSHA 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC ORSHA 2
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
11 13 20 -7 13
13
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Volna Pinsk 0
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/18 | R 28
Volna Pinsk 1
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Volna Pinsk 1
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/18 | R 23
Volna Pinsk 0
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/18 | R 21
Volna Pinsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
B
17:00 | 25/08/18 | R 19
Volna Pinsk 1
FC ORSHA 1
Maç Detayı
12 11 20 -9 14
12
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Yuas Zhitkovichi 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Yuas Zhitkovichi 1
Smorgon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 07/10/18 | R 25
Yuas Zhitkovichi 0
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Yuas Zhitkovichi 2
FC Chist 2
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/18 | R 21
Yuas Zhitkovichi 0
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/18 | R 20
Yuas Zhitkovichi 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
13 7 19 -12 13
12
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Smorgon 1
FC LIDA 3
Maç Detayı
B
14:00 | 27/10/18 | R 28
Smorgon 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 13/10/18 | R 26
Smorgon 0
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
Smorgon 0
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/18 | R 21
Smorgon 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/18 | R 19
Smorgon 0
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Maç Detayı
14 6 16 -10 14
7
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC BARANOVICHI 1
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
G
15:30 | 20/10/18 | R 27
FC BARANOVICHI 2
FC Chist 1
Maç Detayı
M
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC BARANOVICHI 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/18 | R 22
FC BARANOVICHI 0
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/18 | R 20
FC BARANOVICHI 1
Granit Mikashevichi 2
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC BARANOVICHI 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
15 14 49 -35 14
5
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
FC Chist 2
FC ORSHA 3
Maç Detayı
M
14:00 | 13/10/18 | R 26
FC Chist 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
M
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC Chist 1
Naftan Novopolotsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 15/09/18 | R 22
FC Chist 2
Granit Mikashevichi 2
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/18 | R 21
FC Chist 0
Energetik Bgu 7
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/18 | R 20
FC Chist 3
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 32 6 26 14
36
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC BARANOVICHI 1
SLAVIA MOZYR 3
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Belshina 0
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/10/18 | R 25
Yuas Zhitkovichi 0
SLAVIA MOZYR 1
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Energetik Bgu 2
SLAVIA MOZYR 2
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/18 | R 21
Kommunalnik Slonim 1
SLAVIA MOZYR 4
Maç Detayı
B
17:00 | 25/08/18 | R 19
Lokomotiv Gomel 0
SLAVIA MOZYR 0
Maç Detayı
2 31 9 22 14
34
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Granit Mikashevichi 0
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
Kommunalnik Slonim 1
Energetik Bgu 4
Maç Detayı
G
15:30 | 29/09/18 | R 24
Lokomotiv Gomel 1
Energetik Bgu 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/18 | R 22
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Energetik Bgu 0
Maç Detayı
G
17:00 | 08/09/18 | R 21
FC Chist 0
Energetik Bgu 7
Maç Detayı
G
17:00 | 01/09/18 | R 20
FC ORSHA 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
3 16 9 7 13
26
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Smorgon 1
FC LIDA 3
Maç Detayı
M
14:30 | 27/10/18 | R 28
SLAVIA MOZYR 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/18 | R 26
FC Chist 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC BARANOVICHI 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/18 | R 21
Naftan Novopolotsk 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/18 | R 20
Yuas Zhitkovichi 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
4 25 13 12 13
23
B
14:00 | 10/11/18 | R 30
Kommunalnik Slonim 1
Belshina 1
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
Lokomotiv Gomel 3
Belshina 2
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/18 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Belshina 3
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/18 | R 24
FC ORSHA 2
Belshina 1
Maç Detayı
B
17:00 | 15/09/18 | R 22
FC LIDA 0
Belshina 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/18 | R 19
Yuas Zhitkovichi 0
Belshina 5
Maç Detayı
5 24 19 5 14
21
B
14:00 | 03/11/18 | R 29
Naftan Novopolotsk 0
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
G
15:00 | 20/10/18 | R 27
Granit Mikashevichi 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
G
15:00 | 06/10/18 | R 25
Volna Pinsk 1
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
M
16:00 | 15/09/18 | R 22
Lokomotiv Gomel 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/18 | R 20
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC ORSHA 2
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
6 16 14 2 14
21
M
15:00 | 27/10/18 | R 28
Volna Pinsk 1
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
B
15:00 | 13/10/18 | R 26
Smorgon 0
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
B
15:30 | 29/09/18 | R 24
SLAVIA MOZYR 1
Granit Mikashevichi 1
Maç Detayı
B
14:00 | 15/09/18 | R 22
FC Chist 2
Granit Mikashevichi 2
Maç Detayı
G
16:00 | 01/09/18 | R 20
FC BARANOVICHI 1
Granit Mikashevichi 2
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/18 | R 18
Belshina 2
Granit Mikashevichi 0
Maç Detayı
7 15 13 2 13
18
G
14:00 | 10/11/18 | R 30
Volna Pinsk 0
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 27/10/18 | R 28
Smorgon 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
M
14:30 | 13/10/18 | R 26
SLAVIA MOZYR 4
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 29/09/18 | R 24
FC Chist 1
Naftan Novopolotsk 3
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/18 | R 22
FC BARANOVICHI 0
Naftan Novopolotsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 01/09/18 | R 20
Belshina 1
Naftan Novopolotsk 1
Maç Detayı
8 11 22 -11 14
16
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
Belshina 2
Smorgon 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
Yuas Zhitkovichi 1
Smorgon 0
Maç Detayı
M
13:00 | 06/10/18 | R 25
Energetik Bgu 3
Smorgon 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/09/18 | R 23
Kommunalnik Slonim 1
Smorgon 2
Maç Detayı
M
17:30 | 01/09/18 | R 20
SLAVIA MOZYR 6
Smorgon 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/18 | R 18
FC Chist 2
Smorgon 4
Maç Detayı
9 19 15 4 14
16
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC LIDA 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/10/18 | R 27
Naftan Novopolotsk 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Granit Mikashevichi 2
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
B
16:00 | 22/09/18 | R 23
Volna Pinsk 0
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
B
17:00 | 08/09/18 | R 21
Smorgon 1
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/18 | R 18
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Lokomotiv Gomel 4
Maç Detayı
10 11 13 -2 13
16
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Energetik Bgu 5
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/10/18 | R 28
Kommunalnik Slonim 0
Yuas Zhitkovichi 0
Maç Detayı
M
15:00 | 13/10/18 | R 26
Lokomotiv Gomel 3
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Yuas Zhitkovichi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/09/18 | R 22
FC ORSHA 1
Yuas Zhitkovichi 2
Maç Detayı
G
18:00 | 07/07/18 | R 14
Volna Pinsk 1
Yuas Zhitkovichi 2
Maç Detayı
11 13 21 -8 13
13
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
SLAVIA MOZYR 6
FC ORSHA 2
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 28
FC Chist 2
FC ORSHA 3
Maç Detayı
M
14:00 | 06/10/18 | R 25
FC LIDA 2
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/18 | R 23
Naftan Novopolotsk 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/18 | R 21
Granit Mikashevichi 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
B
17:00 | 25/08/18 | R 19
Volna Pinsk 1
FC ORSHA 1
Maç Detayı
12 12 23 -11 14
13
M
14:00 | 03/11/18 | R 29
FC ORSHA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 20/10/18 | R 27
FC LIDA 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Naftan Novopolotsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/09/18 | R 23
Granit Mikashevichi 4
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
M
17:00 | 08/09/18 | R 21
Volna Pinsk 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/08/18 | R 19
Smorgon 0
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Maç Detayı
13 10 28 -18 14
12
G
14:00 | 03/11/18 | R 29
Yuas Zhitkovichi 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 20/10/18 | R 27
Energetik Bgu 2
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/09/18 | R 24
Smorgon 0
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
M
15:30 | 15/09/18 | R 22
SLAVIA MOZYR 2
Volna Pinsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 01/09/18 | R 20
FC Chist 3
Volna Pinsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/18 | R 18
FC BARANOVICHI 1
Volna Pinsk 2
Maç Detayı
14 11 22 -11 13
12
M
14:00 | 10/11/18 | R 30
Lokomotiv Gomel 4
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
15:00 | 13/10/18 | R 26
FC ORSHA 1
FC BARANOVICHI 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/09/18 | R 23
Belshina 5
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
G
16:00 | 08/09/18 | R 21
Yuas Zhitkovichi 0
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 25/08/18 | R 19
Energetik Bgu 3
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
15 16 37 -21 13
5
M
15:30 | 20/10/18 | R 27
FC BARANOVICHI 2
FC Chist 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/10/18 | R 25
Belshina 5
FC Chist 0
Maç Detayı
B
15:00 | 22/09/18 | R 23
Yuas Zhitkovichi 2
FC Chist 2
Maç Detayı
M
16:30 | 19/09/18 | R 17
Lokomotiv Gomel 5
FC Chist 2
Maç Detayı
M
17:00 | 25/08/18 | R 19
Kommunalnik Slonim 1
FC Chist 0
Maç Detayı
M
17:00 | 30/06/18 | R 13
FC ORSHA 5
FC Chist 2
Maç Detayı
Takım Ev Sahibi Deplasman
22/09/18 5:1
27/05/18 1:2
14/04/18 1:1
11/08/18 2:2
20/05/18 1:0
15/09/18 0:0
02/06/18 2:1
29/09/18 2:1
06/10/18 5:0
09/06/18 0:5
18/08/18 2:0
21/04/18 0:1
17/06/18 2:0
13/10/18 1:3
14/07/18 2:1
10/11/18 1:1
30/06/18 2:1
27/10/18 3:2
01/09/18 1:1
05/05/18 1:0
20/10/18 0:2
23/06/18 3:0