Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 7 2 1 22 9 13 23
G
12:00 | 21/09/19 | R 10
FK Olimp Khimki 2
FC Zenit-2 St Petersburg 5
Maç Detayı
G
14:00 | 14/09/19 | R 9
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/09/19 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Veles 3
Maç Detayı
G
16:00 | 06/09/19 | R 8
FK Kolomna 0
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
B
17:00 | 23/08/19 | R 6
FC Pskov-747 1
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
2 9 6 0 3 16 8 8 18
G
19:00 | 21/09/19 | R 10
FC Murom 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/19 | R 9
FK Dolgoprudny 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Kazanka Moscow 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
FK Dolgoprudny 2
Leningradets 0
Maç Detayı
M
17:00 | 23/08/19 | R 6
FK Olimp Khimki 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FK Dolgoprudny 2
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
3 10 5 3 2 16 11 5 18
G
17:00 | 21/09/19 | R 10
FC Kazanka Moscow 1
Veles 2
Maç Detayı
B
14:00 | 15/09/19 | R 9
Veles 1
Leningradets 1
Maç Detayı
B
13:00 | 10/09/19 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Veles 3
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
FK Olimp Khimki 0
Veles 1
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
Veles 1
Rodina Moscow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 6
FK Kolomna 1
Veles 2
Maç Detayı
4 10 5 3 2 14 11 3 18
B
14:00 | 21/09/19 | R 10
FK Znamya Truda 0
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/09/19 | R 9
Torpedo Vladimir 2
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
Leningradets 2
Torpedo Vladimir 4
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
Torpedo Vladimir 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
Rodina Moscow 4
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
Torpedo Vladimir 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
5 10 5 3 2 11 11 0 18
G
16:00 | 21/09/19 | R 10
FC Pskov-747 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/09/19 | R 9
FC Murom 3
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Pskov-747 0
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
G
16:30 | 30/08/19 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
B
17:00 | 23/08/19 | R 6
FC Pskov-747 1
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
19:00 | 15/08/19 | R 5
FC Kazanka Moscow 1
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
6 10 4 4 2 15 12 3 16
G
15:00 | 21/09/19 | R 10
Leningradets 1
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
B
14:00 | 15/09/19 | R 9
Veles 1
Leningradets 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
Leningradets 2
Torpedo Vladimir 4
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
FK Dolgoprudny 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
15:00 | 25/08/19 | R 6
Leningradets 3
FC Murom 2
Maç Detayı
B
15:00 | 16/08/19 | R 5
FK Znamya Truda 0
Leningradets 0
Maç Detayı
7 10 4 2 4 10 11 -1 14
M
12:00 | 21/09/19 | R 10
FK Olimp Khimki 2
FC Zenit-2 St Petersburg 5
Maç Detayı
G
14:00 | 14/09/19 | R 9
Zvezda St Petersburg 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
FK Olimp Khimki 0
Veles 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
Torpedo Vladimir 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/08/19 | R 6
FK Olimp Khimki 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
G
18:30 | 16/08/19 | R 5
FC Murom 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
8 9 4 2 3 13 10 3 14
M
19:00 | 21/09/19 | R 10
FC Murom 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
19:00 | 14/09/19 | R 9
FC Murom 3
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
B
16:30 | 06/09/19 | R 8
FK Znamya Truda 2
FC Murom 2
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Murom 3
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
M
15:00 | 25/08/19 | R 6
Leningradets 3
FC Murom 2
Maç Detayı
M
18:30 | 16/08/19 | R 5
FC Murom 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
9 9 3 3 3 11 13 -2 12
G
18:30 | 13/09/19 | R 9
Luki-Energiya V.luki 4
FK Kolomna 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Pskov-747 0
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
G
18:30 | 23/08/19 | R 6
Luki-Energiya V.luki 2
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Veles 2
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
B
18:30 | 09/08/19 | R 4
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
10 10 2 5 3 10 12 -2 11
B
14:00 | 21/09/19 | R 10
FK Znamya Truda 0
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/19 | R 9
FK Dolgoprudny 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
B
16:30 | 06/09/19 | R 8
FK Znamya Truda 2
FC Murom 2
Maç Detayı
M
16:30 | 30/08/19 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
B
21:00 | 23/08/19 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
B
15:00 | 16/08/19 | R 5
FK Znamya Truda 0
Leningradets 0
Maç Detayı
11 9 3 1 5 14 16 -2 10
M
14:00 | 14/09/19 | R 9
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/09/19 | R 8
Rodina Moscow 3
Zvezda St Petersburg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
Veles 1
Rodina Moscow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
Rodina Moscow 4
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FK Dolgoprudny 2
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
M
16:00 | 09/08/19 | R 4
Rodina Moscow 0
FC Murom 2
Maç Detayı
12 10 2 3 5 12 15 -3 9
M
17:00 | 21/09/19 | R 10
FC Kazanka Moscow 1
Veles 2
Maç Detayı
M
18:00 | 15/09/19 | R 9
Torpedo Vladimir 2
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Kazanka Moscow 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Murom 3
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
B
21:00 | 23/08/19 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
M
19:00 | 15/08/19 | R 5
FC Kazanka Moscow 1
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
13 10 2 1 7 7 13 -6 7
M
16:00 | 21/09/19 | R 10
FC Pskov-747 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
18:30 | 13/09/19 | R 9
Luki-Energiya V.luki 4
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
16:00 | 06/09/19 | R 8
FK Kolomna 0
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
Zvezda St Petersburg 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 6
FK Kolomna 1
Veles 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
Torpedo Vladimir 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
14 10 0 0 10 3 22 -19 0
M
15:00 | 21/09/19 | R 10
Leningradets 1
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
14:00 | 14/09/19 | R 9
Zvezda St Petersburg 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/09/19 | R 8
Rodina Moscow 3
Zvezda St Petersburg 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
Zvezda St Petersburg 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
18:30 | 23/08/19 | R 6
Luki-Energiya V.luki 2
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Zvezda St Petersburg 0
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 5 0 0 14 1 13 15
G
18:00 | 13/09/19 | R 9
FK Dolgoprudny 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
FK Dolgoprudny 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FK Dolgoprudny 2
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
2 6 3 2 1 11 8 3 11
G
15:00 | 21/09/19 | R 10
Leningradets 1
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
Leningradets 2
Torpedo Vladimir 4
Maç Detayı
G
15:00 | 25/08/19 | R 6
Leningradets 3
FC Murom 2
Maç Detayı
3 5 3 2 0 6 2 4 11
G
16:00 | 21/09/19 | R 10
FC Pskov-747 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Pskov-747 0
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 23/08/19 | R 6
FC Pskov-747 1
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
4 5 3 1 1 6 4 2 10
G
18:00 | 15/09/19 | R 9
Torpedo Vladimir 2
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
Torpedo Vladimir 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
Torpedo Vladimir 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
5 4 3 1 0 10 4 6 10
G
14:00 | 14/09/19 | R 9
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/09/19 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Veles 3
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
6 5 3 0 2 7 5 2 9
M
19:00 | 21/09/19 | R 10
FC Murom 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
19:00 | 14/09/19 | R 9
FC Murom 3
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Murom 3
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
M
18:30 | 16/08/19 | R 5
FC Murom 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
7 4 2 2 0 7 3 4 8
G
18:30 | 13/09/19 | R 9
Luki-Energiya V.luki 4
FK Kolomna 2
Maç Detayı
G
18:30 | 23/08/19 | R 6
Luki-Energiya V.luki 2
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
B
18:30 | 09/08/19 | R 4
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
8 4 2 1 1 7 3 4 7
B
14:00 | 15/09/19 | R 9
Veles 1
Leningradets 1
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
Veles 1
Rodina Moscow 2
Maç Detayı
9 6 1 3 2 7 8 -1 6
B
14:00 | 21/09/19 | R 10
FK Znamya Truda 0
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
B
16:30 | 06/09/19 | R 8
FK Znamya Truda 2
FC Murom 2
Maç Detayı
M
16:30 | 30/08/19 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
B
15:00 | 16/08/19 | R 5
FK Znamya Truda 0
Leningradets 0
Maç Detayı
10 4 2 0 2 9 8 1 6
G
15:00 | 06/09/19 | R 8
Rodina Moscow 3
Zvezda St Petersburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
Rodina Moscow 4
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
16:00 | 09/08/19 | R 4
Rodina Moscow 0
FC Murom 2
Maç Detayı
11 6 1 2 3 6 8 -2 5
M
17:00 | 21/09/19 | R 10
FC Kazanka Moscow 1
Veles 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Kazanka Moscow 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
B
21:00 | 23/08/19 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
M
19:00 | 15/08/19 | R 5
FC Kazanka Moscow 1
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
12 4 1 1 2 2 3 -1 4
M
16:00 | 06/09/19 | R 8
FK Kolomna 0
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 6
FK Kolomna 1
Veles 2
Maç Detayı
13 6 1 1 4 7 11 -4 4
M
12:00 | 21/09/19 | R 10
FK Olimp Khimki 2
FC Zenit-2 St Petersburg 5
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
FK Olimp Khimki 0
Veles 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/08/19 | R 6
FK Olimp Khimki 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
14 4 0 0 4 1 6 -5 0
M
14:00 | 14/09/19 | R 9
Zvezda St Petersburg 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
Zvezda St Petersburg 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Zvezda St Petersburg 0
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 4 1 1 12 5 7 13
G
12:00 | 21/09/19 | R 10
FK Olimp Khimki 2
FC Zenit-2 St Petersburg 5
Maç Detayı
G
16:00 | 06/09/19 | R 8
FK Kolomna 0
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
B
17:00 | 23/08/19 | R 6
FC Pskov-747 1
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
2 6 3 2 1 9 8 1 11
G
17:00 | 21/09/19 | R 10
FC Kazanka Moscow 1
Veles 2
Maç Detayı
B
13:00 | 10/09/19 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Veles 3
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
FK Olimp Khimki 0
Veles 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 6
FK Kolomna 1
Veles 2
Maç Detayı
3 4 3 1 0 3 0 3 10
G
14:00 | 14/09/19 | R 9
Zvezda St Petersburg 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
Torpedo Vladimir 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
G
18:30 | 16/08/19 | R 5
FC Murom 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
4 5 2 2 1 8 7 1 8
B
14:00 | 21/09/19 | R 10
FK Znamya Truda 0
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
Leningradets 2
Torpedo Vladimir 4
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
Rodina Moscow 4
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
5 5 2 1 2 5 9 -4 7
M
19:00 | 14/09/19 | R 9
FC Murom 3
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
G
16:30 | 30/08/19 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
G
19:00 | 15/08/19 | R 5
FC Kazanka Moscow 1
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
6 4 1 2 1 4 4 0 5
B
14:00 | 15/09/19 | R 9
Veles 1
Leningradets 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
FK Dolgoprudny 2
Leningradets 0
Maç Detayı
B
15:00 | 16/08/19 | R 5
FK Znamya Truda 0
Leningradets 0
Maç Detayı
7 4 1 2 1 6 5 1 5
B
16:30 | 06/09/19 | R 8
FK Znamya Truda 2
FC Murom 2
Maç Detayı
M
15:00 | 25/08/19 | R 6
Leningradets 3
FC Murom 2
Maç Detayı
8 4 1 2 1 3 4 -1 5
M
18:00 | 13/09/19 | R 9
FK Dolgoprudny 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
B
21:00 | 23/08/19 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
9 4 1 1 2 6 7 -1 4
M
18:00 | 15/09/19 | R 9
Torpedo Vladimir 2
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Murom 3
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
10 5 1 1 3 5 8 -3 4
M
14:00 | 14/09/19 | R 9
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
Veles 1
Rodina Moscow 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FK Dolgoprudny 2
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
11 5 1 1 3 4 10 -6 4
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Pskov-747 0
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Veles 2
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
12 6 1 0 5 5 10 -5 3
M
16:00 | 21/09/19 | R 10
FC Pskov-747 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
18:30 | 13/09/19 | R 9
Luki-Energiya V.luki 4
FK Kolomna 2
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
Zvezda St Petersburg 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
Torpedo Vladimir 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
13 4 1 0 3 2 7 -5 3
G
19:00 | 21/09/19 | R 10
FC Murom 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Kazanka Moscow 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
M
17:00 | 23/08/19 | R 6
FK Olimp Khimki 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
14 6 0 0 6 2 16 -14 0
M
15:00 | 21/09/19 | R 10
Leningradets 1
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/09/19 | R 8
Rodina Moscow 3
Zvezda St Petersburg 1
Maç Detayı
M
18:30 | 23/08/19 | R 6
Luki-Energiya V.luki 2
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 10 7 2 1 22 9 13 23 4 3 1 0 10 4 6 10 6 4 1 1 12 5 7 13
2 9 6 0 3 16 8 8 18 5 5 0 0 14 1 13 15 4 1 0 3 2 7 -5 3
3 10 5 3 2 16 11 5 18 4 2 1 1 7 3 4 7 6 3 2 1 9 8 1 11
4 10 5 3 2 14 11 3 18 5 3 1 1 6 4 2 10 5 2 2 1 8 7 1 8
5 10 5 3 2 11 11 0 18 5 3 2 0 6 2 4 11 5 2 1 2 5 9 -4 7
6 10 4 4 2 15 12 3 16 6 3 2 1 11 8 3 11 4 1 2 1 4 4 0 5
7 10 4 2 4 10 11 -1 14 6 1 1 4 7 11 -4 4 4 3 1 0 3 0 3 10
8 9 4 2 3 13 10 3 14 5 3 0 2 7 5 2 9 4 1 2 1 6 5 1 5
9 9 3 3 3 11 13 -2 12 4 2 2 0 7 3 4 8 5 1 1 3 4 10 -6 4
10 10 2 5 3 10 12 -2 11 6 1 3 2 7 8 -1 6 4 1 2 1 3 4 -1 5
11 9 3 1 5 14 16 -2 10 4 2 0 2 9 8 1 6 5 1 1 3 5 8 -3 4
12 10 2 3 5 12 15 -3 9 6 1 2 3 6 8 -2 5 4 1 1 2 6 7 -1 4
13 10 2 1 7 7 13 -6 7 4 1 1 2 2 3 -1 4 6 1 0 5 5 10 -5 3
14 10 0 0 10 3 22 -19 0 4 0 0 4 1 6 -5 0 6 0 0 6 2 16 -14 0
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 22 9 13 10
23
G
12:00 | 21/09/19 | R 10
FK Olimp Khimki 2
FC Zenit-2 St Petersburg 5
Maç Detayı
G
14:00 | 14/09/19 | R 9
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/09/19 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Veles 3
Maç Detayı
G
16:00 | 06/09/19 | R 8
FK Kolomna 0
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
B
17:00 | 23/08/19 | R 6
FC Pskov-747 1
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
2 16 8 8 9
18
G
19:00 | 21/09/19 | R 10
FC Murom 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/19 | R 9
FK Dolgoprudny 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Kazanka Moscow 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
FK Dolgoprudny 2
Leningradets 0
Maç Detayı
M
17:00 | 23/08/19 | R 6
FK Olimp Khimki 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FK Dolgoprudny 2
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
3 16 11 5 10
18
G
17:00 | 21/09/19 | R 10
FC Kazanka Moscow 1
Veles 2
Maç Detayı
B
14:00 | 15/09/19 | R 9
Veles 1
Leningradets 1
Maç Detayı
B
13:00 | 10/09/19 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Veles 3
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
FK Olimp Khimki 0
Veles 1
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
Veles 1
Rodina Moscow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 6
FK Kolomna 1
Veles 2
Maç Detayı
4 14 11 3 10
18
B
14:00 | 21/09/19 | R 10
FK Znamya Truda 0
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/09/19 | R 9
Torpedo Vladimir 2
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
Leningradets 2
Torpedo Vladimir 4
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
Torpedo Vladimir 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
Rodina Moscow 4
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
Torpedo Vladimir 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
5 11 11 0 10
18
G
16:00 | 21/09/19 | R 10
FC Pskov-747 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/09/19 | R 9
FC Murom 3
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Pskov-747 0
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
G
16:30 | 30/08/19 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
B
17:00 | 23/08/19 | R 6
FC Pskov-747 1
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
19:00 | 15/08/19 | R 5
FC Kazanka Moscow 1
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
6 15 12 3 10
16
G
15:00 | 21/09/19 | R 10
Leningradets 1
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
B
14:00 | 15/09/19 | R 9
Veles 1
Leningradets 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
Leningradets 2
Torpedo Vladimir 4
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
FK Dolgoprudny 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
15:00 | 25/08/19 | R 6
Leningradets 3
FC Murom 2
Maç Detayı
B
15:00 | 16/08/19 | R 5
FK Znamya Truda 0
Leningradets 0
Maç Detayı
7 10 11 -1 10
14
M
12:00 | 21/09/19 | R 10
FK Olimp Khimki 2
FC Zenit-2 St Petersburg 5
Maç Detayı
G
14:00 | 14/09/19 | R 9
Zvezda St Petersburg 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
FK Olimp Khimki 0
Veles 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
Torpedo Vladimir 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/08/19 | R 6
FK Olimp Khimki 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
G
18:30 | 16/08/19 | R 5
FC Murom 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
8 13 10 3 9
14
M
19:00 | 21/09/19 | R 10
FC Murom 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
19:00 | 14/09/19 | R 9
FC Murom 3
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
B
16:30 | 06/09/19 | R 8
FK Znamya Truda 2
FC Murom 2
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Murom 3
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
M
15:00 | 25/08/19 | R 6
Leningradets 3
FC Murom 2
Maç Detayı
M
18:30 | 16/08/19 | R 5
FC Murom 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
9 11 13 -2 9
12
G
18:30 | 13/09/19 | R 9
Luki-Energiya V.luki 4
FK Kolomna 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Pskov-747 0
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
G
18:30 | 23/08/19 | R 6
Luki-Energiya V.luki 2
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Veles 2
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
B
18:30 | 09/08/19 | R 4
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
10 10 12 -2 10
11
B
14:00 | 21/09/19 | R 10
FK Znamya Truda 0
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/19 | R 9
FK Dolgoprudny 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
B
16:30 | 06/09/19 | R 8
FK Znamya Truda 2
FC Murom 2
Maç Detayı
M
16:30 | 30/08/19 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
B
21:00 | 23/08/19 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
B
15:00 | 16/08/19 | R 5
FK Znamya Truda 0
Leningradets 0
Maç Detayı
11 14 16 -2 9
10
M
14:00 | 14/09/19 | R 9
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/09/19 | R 8
Rodina Moscow 3
Zvezda St Petersburg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
Veles 1
Rodina Moscow 2
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
Rodina Moscow 4
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FK Dolgoprudny 2
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
M
16:00 | 09/08/19 | R 4
Rodina Moscow 0
FC Murom 2
Maç Detayı
12 12 15 -3 10
9
M
17:00 | 21/09/19 | R 10
FC Kazanka Moscow 1
Veles 2
Maç Detayı
M
18:00 | 15/09/19 | R 9
Torpedo Vladimir 2
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Kazanka Moscow 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Murom 3
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
B
21:00 | 23/08/19 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
M
19:00 | 15/08/19 | R 5
FC Kazanka Moscow 1
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
13 7 13 -6 10
7
M
16:00 | 21/09/19 | R 10
FC Pskov-747 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
18:30 | 13/09/19 | R 9
Luki-Energiya V.luki 4
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
16:00 | 06/09/19 | R 8
FK Kolomna 0
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
Zvezda St Petersburg 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 6
FK Kolomna 1
Veles 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
Torpedo Vladimir 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
14 3 22 -19 10
0
M
15:00 | 21/09/19 | R 10
Leningradets 1
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
14:00 | 14/09/19 | R 9
Zvezda St Petersburg 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
M
15:00 | 06/09/19 | R 8
Rodina Moscow 3
Zvezda St Petersburg 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
Zvezda St Petersburg 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
18:30 | 23/08/19 | R 6
Luki-Energiya V.luki 2
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Zvezda St Petersburg 0
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 14 1 13 5
15
G
18:00 | 13/09/19 | R 9
FK Dolgoprudny 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
FK Dolgoprudny 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
FK Dolgoprudny 2
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
2 11 8 3 6
11
G
15:00 | 21/09/19 | R 10
Leningradets 1
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
Leningradets 2
Torpedo Vladimir 4
Maç Detayı
G
15:00 | 25/08/19 | R 6
Leningradets 3
FC Murom 2
Maç Detayı
3 6 2 4 5
11
G
16:00 | 21/09/19 | R 10
FC Pskov-747 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Pskov-747 0
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 23/08/19 | R 6
FC Pskov-747 1
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
4 6 4 2 5
10
G
18:00 | 15/09/19 | R 9
Torpedo Vladimir 2
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
Torpedo Vladimir 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/08/19 | R 5
Torpedo Vladimir 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
5 10 4 6 4
10
G
14:00 | 14/09/19 | R 9
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/09/19 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Veles 3
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
6 7 5 2 5
9
M
19:00 | 21/09/19 | R 10
FC Murom 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
19:00 | 14/09/19 | R 9
FC Murom 3
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Murom 3
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
M
18:30 | 16/08/19 | R 5
FC Murom 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
7 7 3 4 4
8
G
18:30 | 13/09/19 | R 9
Luki-Energiya V.luki 4
FK Kolomna 2
Maç Detayı
G
18:30 | 23/08/19 | R 6
Luki-Energiya V.luki 2
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
B
18:30 | 09/08/19 | R 4
Luki-Energiya V.luki 1
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
8 7 3 4 4
7
B
14:00 | 15/09/19 | R 9
Veles 1
Leningradets 1
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
Veles 1
Rodina Moscow 2
Maç Detayı
9 7 8 -1 6
6
B
14:00 | 21/09/19 | R 10
FK Znamya Truda 0
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
B
16:30 | 06/09/19 | R 8
FK Znamya Truda 2
FC Murom 2
Maç Detayı
M
16:30 | 30/08/19 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
B
15:00 | 16/08/19 | R 5
FK Znamya Truda 0
Leningradets 0
Maç Detayı
10 9 8 1 4
6
G
15:00 | 06/09/19 | R 8
Rodina Moscow 3
Zvezda St Petersburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
Rodina Moscow 4
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
16:00 | 09/08/19 | R 4
Rodina Moscow 0
FC Murom 2
Maç Detayı
11 6 8 -2 6
5
M
17:00 | 21/09/19 | R 10
FC Kazanka Moscow 1
Veles 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Kazanka Moscow 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
B
21:00 | 23/08/19 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
M
19:00 | 15/08/19 | R 5
FC Kazanka Moscow 1
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
12 2 3 -1 4
4
M
16:00 | 06/09/19 | R 8
FK Kolomna 0
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/08/19 | R 6
FK Kolomna 1
Veles 2
Maç Detayı
13 7 11 -4 6
4
M
12:00 | 21/09/19 | R 10
FK Olimp Khimki 2
FC Zenit-2 St Petersburg 5
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/19 | R 8
FK Olimp Khimki 0
Veles 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/08/19 | R 6
FK Olimp Khimki 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
14 1 6 -5 4
0
M
14:00 | 14/09/19 | R 9
Zvezda St Petersburg 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
Zvezda St Petersburg 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Zvezda St Petersburg 0
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 12 5 7 6
13
G
12:00 | 21/09/19 | R 10
FK Olimp Khimki 2
FC Zenit-2 St Petersburg 5
Maç Detayı
G
16:00 | 06/09/19 | R 8
FK Kolomna 0
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
B
17:00 | 23/08/19 | R 6
FC Pskov-747 1
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
2 9 8 1 6
11
G
17:00 | 21/09/19 | R 10
FC Kazanka Moscow 1
Veles 2
Maç Detayı
B
13:00 | 10/09/19 | R 4
FC Zenit-2 St Petersburg 3
Veles 3
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
FK Olimp Khimki 0
Veles 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/08/19 | R 6
FK Kolomna 1
Veles 2
Maç Detayı
3 3 0 3 4
10
G
14:00 | 14/09/19 | R 9
Zvezda St Petersburg 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/19 | R 7
Torpedo Vladimir 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
G
18:30 | 16/08/19 | R 5
FC Murom 0
FK Olimp Khimki 1
Maç Detayı
4 8 7 1 5
8
B
14:00 | 21/09/19 | R 10
FK Znamya Truda 0
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
Leningradets 2
Torpedo Vladimir 4
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
Rodina Moscow 4
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
5 5 9 -4 5
7
M
19:00 | 14/09/19 | R 9
FC Murom 3
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
G
16:30 | 30/08/19 | R 7
FK Znamya Truda 2
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
G
19:00 | 15/08/19 | R 5
FC Kazanka Moscow 1
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
6 4 4 0 4
5
B
14:00 | 15/09/19 | R 9
Veles 1
Leningradets 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/19 | R 7
FK Dolgoprudny 2
Leningradets 0
Maç Detayı
B
15:00 | 16/08/19 | R 5
FK Znamya Truda 0
Leningradets 0
Maç Detayı
7 6 5 1 4
5
B
16:30 | 06/09/19 | R 8
FK Znamya Truda 2
FC Murom 2
Maç Detayı
M
15:00 | 25/08/19 | R 6
Leningradets 3
FC Murom 2
Maç Detayı
8 3 4 -1 4
5
M
18:00 | 13/09/19 | R 9
FK Dolgoprudny 2
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
B
21:00 | 23/08/19 | R 6
FC Kazanka Moscow 1
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
9 6 7 -1 4
4
M
18:00 | 15/09/19 | R 9
Torpedo Vladimir 2
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/19 | R 7
FC Murom 3
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
10 5 8 -3 5
4
M
14:00 | 14/09/19 | R 9
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
Veles 1
Rodina Moscow 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
FK Dolgoprudny 2
Rodina Moscow 0
Maç Detayı
11 4 10 -6 5
4
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Pskov-747 0
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Zenit-2 St Petersburg 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/08/19 | R 5
Veles 2
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
12 5 10 -5 6
3
M
16:00 | 21/09/19 | R 10
FC Pskov-747 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
18:30 | 13/09/19 | R 9
Luki-Energiya V.luki 4
FK Kolomna 2
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/19 | R 7
Zvezda St Petersburg 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/08/19 | R 5
Torpedo Vladimir 1
FK Kolomna 0
Maç Detayı
13 2 7 -5 4
3
G
19:00 | 21/09/19 | R 10
FC Murom 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Kazanka Moscow 1
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
M
17:00 | 23/08/19 | R 6
FK Olimp Khimki 3
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
14 2 16 -14 6
0
M
15:00 | 21/09/19 | R 10
Leningradets 1
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/09/19 | R 8
Rodina Moscow 3
Zvezda St Petersburg 1
Maç Detayı
M
18:30 | 23/08/19 | R 6
Luki-Energiya V.luki 2
Zvezda St Petersburg 0
Maç Detayı
Takım Ev Sahibi Deplasman
12/04/20 -:-
30/08/19 3:2
15/08/19 1:2
09/11/19 -:-
05/10/19 -:-
18/05/20 -:-
06/09/19 1:2
19/04/20 -:-
17/07/19 2:1
--
01/08/19 0:0
26/10/19 -:-
23/08/19 1:1
05/04/20 -:-
02/11/19 -:-
09/08/19 0:0
24/05/20 -:-
12/10/19 -:-
19/10/19 -:-
24/07/19 2:3
26/04/20 -:-
15/09/19 2:1
21/09/19 1:2
04/05/20 -:-
11/05/20 -:-
28/09/19 -:-
30/08/19 3:2
12/04/20 -:-
14/09/19 3:0
26/04/20 -:-
16/07/19 0:2
--
21/09/19 1:2
04/05/20 -:-
01/08/19 1:0
26/10/19 -:-
16/08/19 0:1
09/11/19 -:-
19/04/20 -:-
06/09/19 2:2
05/04/20 -:-
25/08/19 3:2
19/10/19 -:-
24/07/19 0:0
02/11/19 -:-
09/08/19 0:2
11/05/20 -:-
29/09/19 -:-
05/10/19 -:-
18/05/20 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 -:-
09/11/19 -:-
15/08/19 1:2
26/04/20 -:-
14/09/19 3:0
23/08/19 1:1
05/04/20 -:-
11/05/20 -:-
27/09/19 -:-
21/09/19 1:0
04/05/20 -:-
--
16/07/19 0:0
12/04/20 -:-
30/08/19 2:3
26/10/19 -:-
01/08/19 3:0
06/09/19 0:0
19/04/20 -:-
05/10/19 -:-
18/05/20 -:-
12/10/19 -:-
24/05/20 -:-
24/07/19 2:0
19/10/19 -:-
09/08/19 2:1
02/11/19 -:-
18/05/20 -:-
05/10/19 -:-
--
16/07/19 0:2
05/04/20 -:-
23/08/19 1:1
24/07/19 2:0
19/10/19 -:-
19/04/20 -:-
06/09/19 0:1
04/05/20 -:-
21/09/19 2:5
12/10/19 -:-
24/05/20 -:-
28/09/19 -:-
11/05/20 -:-
30/08/19 4:1
12/04/20 -:-
14/09/19 1:0
26/04/20 -:-
26/10/19 -:-
01/08/19 2:1
10/09/19 3:3
02/11/19 -:-
09/11/19 -:-
16/08/19 0:2
19/04/20 -:-
06/09/19 1:2
04/05/20 -:-
21/09/19 1:2
27/09/19 -:-
11/05/20 -:-
19/10/19 -:-
24/07/19 2:0
02/11/19 -:-
09/08/19 1:0
05/04/20 -:-
23/08/19 3:0
13/09/19 2:0
26/04/20 -:-
30/08/19 2:0
12/04/20 -:-
01/08/19 3:1
26/10/19 -:-
16/08/19 2:0
09/11/19 -:-
05/10/19 -:-
18/05/20 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 -:-
16/07/19 5:0
--
--
17/07/19 2:1
26/10/19 -:-
01/08/19 1:0
04/05/20 -:-
21/09/19 1:0
06/09/19 0:1
19/04/20 -:-
09/08/19 1:0
02/11/19 -:-
18/05/20 -:-
05/10/19 -:-
24/07/19 0:0
19/10/19 -:-
12/10/19 -:-
24/05/20 -:-
26/04/20 -:-
13/09/19 4:2
28/09/19 -:-
11/05/20 -:-
09/11/19 -:-
16/08/19 1:0
24/08/19 1:2
05/04/20 -:-
12/04/20 -:-
30/08/19 1:2
26/10/19 -:-
01/08/19 0:0
09/11/19 -:-
16/08/19 0:1
16/07/19 0:0
--
21/09/19 2:5
04/05/20 -:-
23/08/19 3:0
05/04/20 -:-
05/10/19 -:-
18/05/20 -:-
09/08/19 1:2
02/11/19 -:-
24/07/19 1:3
19/10/19 -:-
11/05/20 -:-
28/09/19 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 -:-
12/04/20 -:-
30/08/19 0:1
06/09/19 0:1
19/04/20 -:-
26/04/20 -:-
14/09/19 0:1
05/04/20 -:-
23/08/19 1:1
06/09/19 2:2
19/04/20 -:-
30/08/19 2:3
12/04/20 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 -:-
26/04/20 -:-
13/09/19 2:0
19/10/19 -:-
24/07/19 0:0
02/11/19 -:-
09/08/19 1:2
16/08/19 0:0
09/11/19 -:-
16/07/19 1:2
--
01/08/19 2:1
26/10/19 -:-
21/09/19 0:0
04/05/20 -:-
11/05/20 -:-
28/09/19 -:-
05/10/19 -:-
18/05/20 -:-
09/08/19 0:0
02/11/19 -:-
25/08/19 3:2
05/04/20 -:-
01/08/19 3:0
26/10/19 -:-
11/05/20 -:-
28/09/19 -:-
12/04/20 -:-
30/08/19 2:0
24/05/20 -:-
12/10/19 -:-
19/10/19 -:-
24/07/19 1:3
09/11/19 -:-
16/08/19 0:0
05/10/19 -:-
18/05/20 -:-
16/07/19 2:2
--
06/09/19 2:4
19/04/20 -:-
26/04/20 -:-
15/09/19 1:1
21/09/19 1:0
04/05/20 -:-
12/10/19 -:-
24/05/20 -:-
24/07/19 0:0
19/10/19 -:-
19/04/20 -:-
06/09/19 0:0
12/04/20 -:-
30/08/19 4:1
26/10/19 -:-
01/08/19 3:1
13/09/19 4:2
26/04/20 -:-
28/09/19 -:-
11/05/20 -:-
--
16/07/19 1:2
18/05/20 -:-
05/10/19 -:-
04/05/20 -:-
22/09/19 -:-
09/08/19 1:1
02/11/19 -:-
09/11/19 -:-
16/08/19 2:0
23/08/19 2:0
05/04/20 -:-
24/07/19 2:3
19/10/19 -:-
09/08/19 0:2
02/11/19 -:-
18/05/20 -:-
05/10/19 -:-
26/04/20 -:-
14/09/19 1:0
09/11/19 -:-
16/08/19 2:0
11/05/20 -:-
28/09/19 -:-
12/10/19 -:-
24/05/20 -:-
26/10/19 -:-
01/08/19 2:1
--
16/07/19 2:2
22/09/19 -:-
04/05/20 -:-
23/08/19 4:2
05/04/20 -:-
12/04/20 -:-
30/08/19 1:2
06/09/19 3:1
19/04/20 -:-
15/09/19 2:1
26/04/20 -:-
29/09/19 -:-
11/05/20 -:-
24/05/20 -:-
12/10/19 -:-
01/08/19 2:1
26/10/19 -:-
18/05/20 -:-
05/10/19 -:-
16/08/19 1:0
09/11/19 -:-
30/08/19 0:1
12/04/20 -:-
04/05/20 -:-
21/09/19 0:0
19/04/20 -:-
06/09/19 2:4
02/11/19 -:-
09/08/19 1:1
05/04/20 -:-
23/08/19 4:2
19/07/19 1:1
--
19/10/19 -:-
24/07/19 0:1
04/05/20 -:-
21/09/19 1:2
18/05/20 -:-
05/10/19 -:-
19/10/19 -:-
24/07/19 2:0
02/11/19 -:-
10/09/19 3:3
12/10/19 -:-
24/05/20 -:-
05/04/20 -:-
24/08/19 1:2
19/04/20 -:-