Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 14 3 2 37 9 28 45
G
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Zenit St Petersburg 3
FC Dinamo Moscow 0
Maç Detayı
G
19:00 | 01/12/19 | R 18
FC Zenit St Petersburg 1
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
G
14:00 | 23/11/19 | R 17
FC Rubin Kazan 1
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 10/11/19 | R 16
FC Arsenal Tula 0
FC Zenit St Petersburg 1
Maç Detayı
B
19:00 | 02/11/19 | R 15
FC Zenit St Petersburg 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
2 19 9 8 2 33 20 13 35
B
16:30 | 07/12/19 | R 19
FC Krasnodar 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
B
19:30 | 02/12/19 | R 18
FC Krasnodar 0
FC Tambov 0
Maç Detayı
G
16:30 | 24/11/19 | R 17
FC Arsenal Tula 1
FC Krasnodar 2
Maç Detayı
B
19:00 | 10/11/19 | R 16
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Krasnodar 1
Maç Detayı
B
16:30 | 03/11/19 | R 15
FC Krasnodar 2
FC Rostov 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krasnodar 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
3 19 10 4 5 34 28 6 34
G
19:00 | 08/12/19 | R 19
FC Spartak Moskova 1
FC Rostov 4
Maç Detayı
B
16:30 | 30/11/19 | R 18
FC Rostov 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
M
16:30 | 23/11/19 | R 17
FC Dinamo Moscow 2
FC Rostov 1
Maç Detayı
M
16:30 | 09/11/19 | R 16
FC Rostov 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
B
16:30 | 03/11/19 | R 15
FC Krasnodar 2
FC Rostov 2
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/19 | R 14
FC Rostov 2
PFC Sochi 0
Maç Detayı
4 19 10 4 5 26 18 8 34
B
16:30 | 07/12/19 | R 19
FC Krasnodar 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
M
19:30 | 02/12/19 | R 18
CSKA Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
G
19:00 | 24/11/19 | R 17
CSKA Moskova 1
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 16
PFC Sochi 2
CSKA Moskova 3
Maç Detayı
B
19:00 | 02/11/19 | R 15
FC Zenit St Petersburg 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 14
CSKA Moskova 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
5 19 10 4 5 28 24 4 34
M
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Arsenal Tula 4
FC Lokomotiv Moskova 0
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 18
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Dinamo Moscow 2
Maç Detayı
G
19:30 | 22/11/19 | R 17
FC Tambov 2
FC Lokomotiv Moskova 3
Maç Detayı
B
19:00 | 10/11/19 | R 16
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Krasnodar 1
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Ufa 1
FC Lokomotiv Moskova 1
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 14
FC Lokomotiv Moskova 0
FC Spartak Moskova 3
Maç Detayı
6 19 7 4 8 23 23 0 25
G
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Arsenal Tula 4
FC Lokomotiv Moskova 0
Maç Detayı
G
19:30 | 02/12/19 | R 18
CSKA Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/11/19 | R 17
FC Arsenal Tula 1
FC Krasnodar 2
Maç Detayı
M
14:00 | 10/11/19 | R 16
FC Arsenal Tula 0
FC Zenit St Petersburg 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/11/19 | R 15
FC Spartak Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
B
16:30 | 26/10/19 | R 14
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
7 19 6 7 6 16 17 -1 25
G
19:00 | 07/12/19 | R 19
Republican FC Akhmat Grozny 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
G
14:00 | 30/11/19 | R 18
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
11:30 | 24/11/19 | R 17
FC Ufa 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
11:30 | 10/11/19 | R 16
FC Orenburg 0
FC Ufa 0
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Ufa 1
FC Lokomotiv Moskova 1
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 14
FC Tambov 3
FC Ufa 0
Maç Detayı
8 19 6 6 7 16 21 -5 24
M
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Zenit St Petersburg 3
FC Dinamo Moscow 0
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 18
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Dinamo Moscow 2
Maç Detayı
G
16:30 | 23/11/19 | R 17
FC Dinamo Moscow 2
FC Rostov 1
Maç Detayı
G
14:00 | 09/11/19 | R 16
FC Rubin Kazan 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Dinamo Moscow 1
Republican FC Akhmat Grozny 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 14
CSKA Moskova 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
9 19 6 6 7 24 31 -7 24
G
14:00 | 08/12/19 | R 19
FC Krylia Sovyetov Samara 2
Ural Ekaterinburg 3
Maç Detayı
B
16:30 | 30/11/19 | R 18
FC Rostov 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
14:00 | 24/11/19 | R 17
Ural Ekaterinburg 0
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
B
19:30 | 08/11/19 | R 16
Republican FC Akhmat Grozny 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 15
Ural Ekaterinburg 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
B
19:30 | 25/10/19 | R 14
FC Rubin Kazan 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
10 19 6 4 9 19 21 -2 22
M
19:00 | 08/12/19 | R 19
FC Spartak Moskova 1
FC Rostov 4
Maç Detayı
M
19:00 | 01/12/19 | R 18
FC Zenit St Petersburg 1
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 24/11/19 | R 17
Ural Ekaterinburg 0
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/11/19 | R 16
FC Spartak Moskova 2
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/11/19 | R 15
FC Spartak Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 14
FC Lokomotiv Moskova 0
FC Spartak Moskova 3
Maç Detayı
11 19 6 3 10 23 26 -3 21
G
14:00 | 07/12/19 | R 19
FC Tambov 3
FC Orenburg 0
Maç Detayı
B
19:30 | 02/12/19 | R 18
FC Krasnodar 0
FC Tambov 0
Maç Detayı
M
19:30 | 22/11/19 | R 17
FC Tambov 2
FC Lokomotiv Moskova 3
Maç Detayı
G
16:30 | 09/11/19 | R 16
FC Rostov 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
16:30 | 02/11/19 | R 15
PFC Sochi 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 14
FC Tambov 3
FC Ufa 0
Maç Detayı
12 18 5 4 9 21 27 -6 19
M
14:00 | 07/12/19 | R 19
FC Tambov 3
FC Orenburg 0
Maç Detayı
M
11:30 | 23/11/19 | R 17
FC Orenburg 1
Republican FC Akhmat Grozny 2
Maç Detayı
B
11:30 | 10/11/19 | R 16
FC Orenburg 0
FC Ufa 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 15
Ural Ekaterinburg 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krasnodar 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
M
11:30 | 20/10/19 | R 13
FC Orenburg 0
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
13 19 4 7 8 11 21 -10 19
B
16:30 | 08/12/19 | R 19
PFC Sochi 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/11/19 | R 18
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
M
14:00 | 23/11/19 | R 17
FC Rubin Kazan 1
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
M
14:00 | 09/11/19 | R 16
FC Rubin Kazan 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
B
16:30 | 04/11/19 | R 15
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Rubin Kazan 0
Maç Detayı
B
19:30 | 25/10/19 | R 14
FC Rubin Kazan 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
14 19 4 7 8 13 24 -11 19
M
19:00 | 07/12/19 | R 19
Republican FC Akhmat Grozny 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/11/19 | R 18
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
G
11:30 | 23/11/19 | R 17
FC Orenburg 1
Republican FC Akhmat Grozny 2
Maç Detayı
B
19:30 | 08/11/19 | R 16
Republican FC Akhmat Grozny 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Dinamo Moscow 1
Republican FC Akhmat Grozny 1
Maç Detayı
B
16:30 | 26/10/19 | R 14
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
15 19 5 3 11 20 25 -5 18
M
14:00 | 08/12/19 | R 19
FC Krylia Sovyetov Samara 2
Ural Ekaterinburg 3
Maç Detayı
M
14:00 | 30/11/19 | R 18
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/11/19 | R 17
CSKA Moskova 1
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/11/19 | R 16
FC Spartak Moskova 2
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
B
16:30 | 04/11/19 | R 15
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Rubin Kazan 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
16 18 3 6 9 16 25 -9 15
B
16:30 | 08/12/19 | R 19
PFC Sochi 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
11:30 | 24/11/19 | R 17
FC Ufa 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
16:30 | 10/11/19 | R 16
PFC Sochi 2
CSKA Moskova 3
Maç Detayı
M
16:30 | 02/11/19 | R 15
PFC Sochi 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
M
19:00 | 26/10/19 | R 14
FC Rostov 2
PFC Sochi 0
Maç Detayı
B
16:30 | 20/10/19 | R 13
FC Arsenal Tula 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 6 3 0 22 5 17 21
G
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Zenit St Petersburg 3
FC Dinamo Moscow 0
Maç Detayı
G
19:00 | 01/12/19 | R 18
FC Zenit St Petersburg 1
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
B
19:00 | 02/11/19 | R 15
FC Zenit St Petersburg 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
2 9 6 2 1 15 7 8 20
B
16:30 | 30/11/19 | R 18
FC Rostov 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
M
16:30 | 09/11/19 | R 16
FC Rostov 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/19 | R 14
FC Rostov 2
PFC Sochi 0
Maç Detayı
3 10 5 5 0 17 8 9 20
B
16:30 | 07/12/19 | R 19
FC Krasnodar 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
B
19:30 | 02/12/19 | R 18
FC Krasnodar 0
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
16:30 | 03/11/19 | R 15
FC Krasnodar 2
FC Rostov 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krasnodar 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
4 9 5 1 3 11 8 3 16
M
19:30 | 02/12/19 | R 18
CSKA Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
G
19:00 | 24/11/19 | R 17
CSKA Moskova 1
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 14
CSKA Moskova 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
5 10 4 3 3 12 10 2 15
B
11:30 | 24/11/19 | R 17
FC Ufa 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Ufa 1
FC Lokomotiv Moskova 1
Maç Detayı
6 9 4 2 3 13 11 2 14
M
16:30 | 01/12/19 | R 18
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Dinamo Moscow 2
Maç Detayı
B
19:00 | 10/11/19 | R 16
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Krasnodar 1
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 14
FC Lokomotiv Moskova 0
FC Spartak Moskova 3
Maç Detayı
7 10 4 0 6 13 13 0 12
G
14:00 | 07/12/19 | R 19
FC Tambov 3
FC Orenburg 0
Maç Detayı
M
19:30 | 22/11/19 | R 17
FC Tambov 2
FC Lokomotiv Moskova 3
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 14
FC Tambov 3
FC Ufa 0
Maç Detayı
8 10 3 3 4 14 12 2 12
G
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Arsenal Tula 4
FC Lokomotiv Moskova 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/11/19 | R 17
FC Arsenal Tula 1
FC Krasnodar 2
Maç Detayı
M
14:00 | 10/11/19 | R 16
FC Arsenal Tula 0
FC Zenit St Petersburg 1
Maç Detayı
9 9 3 2 4 5 8 -3 11
M
14:00 | 23/11/19 | R 17
FC Rubin Kazan 1
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
M
14:00 | 09/11/19 | R 16
FC Rubin Kazan 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
B
19:30 | 25/10/19 | R 14
FC Rubin Kazan 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
10 10 3 2 5 16 20 -4 11
B
14:00 | 24/11/19 | R 17
Ural Ekaterinburg 0
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 15
Ural Ekaterinburg 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
11 10 3 2 5 8 11 -3 11
M
19:00 | 08/12/19 | R 19
FC Spartak Moskova 1
FC Rostov 4
Maç Detayı
G
19:00 | 09/11/19 | R 16
FC Spartak Moskova 2
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/11/19 | R 15
FC Spartak Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
12 10 2 5 3 8 11 -3 11
M
19:00 | 07/12/19 | R 19
Republican FC Akhmat Grozny 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/11/19 | R 18
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
19:30 | 08/11/19 | R 16
Republican FC Akhmat Grozny 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
16:30 | 26/10/19 | R 14
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
13 9 2 3 4 10 12 -2 9
M
11:30 | 23/11/19 | R 17
FC Orenburg 1
Republican FC Akhmat Grozny 2
Maç Detayı
B
11:30 | 10/11/19 | R 16
FC Orenburg 0
FC Ufa 0
Maç Detayı
M
11:30 | 20/10/19 | R 13
FC Orenburg 0
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
14 9 2 3 4 9 11 -2 9
G
16:30 | 23/11/19 | R 17
FC Dinamo Moscow 2
FC Rostov 1
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Dinamo Moscow 1
Republican FC Akhmat Grozny 1
Maç Detayı
15 10 2 2 6 10 13 -3 8
M
14:00 | 08/12/19 | R 19
FC Krylia Sovyetov Samara 2
Ural Ekaterinburg 3
Maç Detayı
M
14:00 | 30/11/19 | R 18
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
16:30 | 04/11/19 | R 15
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Rubin Kazan 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
16 8 1 2 5 6 11 -5 5
B
16:30 | 08/12/19 | R 19
PFC Sochi 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
M
16:30 | 10/11/19 | R 16
PFC Sochi 2
CSKA Moskova 3
Maç Detayı
M
16:30 | 02/11/19 | R 15
PFC Sochi 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 8 0 2 15 4 11 24
G
14:00 | 23/11/19 | R 17
FC Rubin Kazan 1
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 10/11/19 | R 16
FC Arsenal Tula 0
FC Zenit St Petersburg 1
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
2 10 6 2 2 15 13 2 20
M
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Arsenal Tula 4
FC Lokomotiv Moskova 0
Maç Detayı
G
19:30 | 22/11/19 | R 17
FC Tambov 2
FC Lokomotiv Moskova 3
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Ufa 1
FC Lokomotiv Moskova 1
Maç Detayı
3 10 5 3 2 15 10 5 18
B
16:30 | 07/12/19 | R 19
FC Krasnodar 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 16
PFC Sochi 2
CSKA Moskova 3
Maç Detayı
B
19:00 | 02/11/19 | R 15
FC Zenit St Petersburg 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
4 9 4 3 2 16 12 4 15
G
16:30 | 24/11/19 | R 17
FC Arsenal Tula 1
FC Krasnodar 2
Maç Detayı
B
19:00 | 10/11/19 | R 16
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Krasnodar 1
Maç Detayı
5 10 4 3 3 7 10 -3 15
M
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Zenit St Petersburg 3
FC Dinamo Moscow 0
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 18
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Dinamo Moscow 2
Maç Detayı
G
14:00 | 09/11/19 | R 16
FC Rubin Kazan 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 14
CSKA Moskova 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
6 10 4 2 4 19 21 -2 14
G
19:00 | 08/12/19 | R 19
FC Spartak Moskova 1
FC Rostov 4
Maç Detayı
M
16:30 | 23/11/19 | R 17
FC Dinamo Moscow 2
FC Rostov 1
Maç Detayı
B
16:30 | 03/11/19 | R 15
FC Krasnodar 2
FC Rostov 2
Maç Detayı
7 9 4 1 4 9 11 -2 13
G
19:30 | 02/12/19 | R 18
CSKA Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/11/19 | R 15
FC Spartak Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
B
16:30 | 26/10/19 | R 14
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
8 9 3 4 2 8 11 -3 13
G
14:00 | 08/12/19 | R 19
FC Krylia Sovyetov Samara 2
Ural Ekaterinburg 3
Maç Detayı
B
16:30 | 30/11/19 | R 18
FC Rostov 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
19:30 | 08/11/19 | R 16
Republican FC Akhmat Grozny 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
19:30 | 25/10/19 | R 14
FC Rubin Kazan 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
9 9 3 2 4 11 10 1 11
M
19:00 | 01/12/19 | R 18
FC Zenit St Petersburg 1
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 24/11/19 | R 17
Ural Ekaterinburg 0
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 14
FC Lokomotiv Moskova 0
FC Spartak Moskova 3
Maç Detayı
10 9 3 1 5 10 12 -2 10
M
19:00 | 24/11/19 | R 17
CSKA Moskova 1
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/11/19 | R 16
FC Spartak Moskova 2
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
11 9 3 1 5 11 15 -4 10
M
14:00 | 07/12/19 | R 19
FC Tambov 3
FC Orenburg 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 15
Ural Ekaterinburg 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krasnodar 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
12 10 2 4 4 10 14 -4 10
B
11:30 | 24/11/19 | R 17
FC Ufa 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
19:00 | 26/10/19 | R 14
FC Rostov 2
PFC Sochi 0
Maç Detayı
B
16:30 | 20/10/19 | R 13
FC Arsenal Tula 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
13 9 2 4 3 4 7 -3 10
G
19:00 | 07/12/19 | R 19
Republican FC Akhmat Grozny 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
G
14:00 | 30/11/19 | R 18
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
11:30 | 10/11/19 | R 16
FC Orenburg 0
FC Ufa 0
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 14
FC Tambov 3
FC Ufa 0
Maç Detayı
14 9 2 3 4 10 13 -3 9
B
19:30 | 02/12/19 | R 18
FC Krasnodar 0
FC Tambov 0
Maç Detayı
G
16:30 | 09/11/19 | R 16
FC Rostov 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
16:30 | 02/11/19 | R 15
PFC Sochi 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
15 9 2 2 5 5 13 -8 8
G
11:30 | 23/11/19 | R 17
FC Orenburg 1
Republican FC Akhmat Grozny 2
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Dinamo Moscow 1
Republican FC Akhmat Grozny 1
Maç Detayı
16 10 1 5 4 6 13 -7 8
B
16:30 | 08/12/19 | R 19
PFC Sochi 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/11/19 | R 18
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
16:30 | 04/11/19 | R 15
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Rubin Kazan 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 19 14 3 2 37 9 28 45 9 6 3 0 22 5 17 21 10 8 0 2 15 4 11 24
2 19 9 8 2 33 20 13 35 10 5 5 0 17 8 9 20 9 4 3 2 16 12 4 15
3 19 10 4 5 34 28 6 34 9 6 2 1 15 7 8 20 10 4 2 4 19 21 -2 14
4 19 10 4 5 26 18 8 34 9 5 1 3 11 8 3 16 10 5 3 2 15 10 5 18
5 19 10 4 5 28 24 4 34 9 4 2 3 13 11 2 14 10 6 2 2 15 13 2 20
6 19 7 4 8 23 23 0 25 10 3 3 4 14 12 2 12 9 4 1 4 9 11 -2 13
7 19 6 7 6 16 17 -1 25 10 4 3 3 12 10 2 15 9 2 4 3 4 7 -3 10
8 19 6 6 7 16 21 -5 24 9 2 3 4 9 11 -2 9 10 4 3 3 7 10 -3 15
9 19 6 6 7 24 31 -7 24 10 3 2 5 16 20 -4 11 9 3 4 2 8 11 -3 13
10 19 6 4 9 19 21 -2 22 10 3 2 5 8 11 -3 11 9 3 2 4 11 10 1 11
11 19 6 3 10 23 26 -3 21 10 4 0 6 13 13 0 12 9 2 3 4 10 13 -3 9
12 18 5 4 9 21 27 -6 19 9 2 3 4 10 12 -2 9 9 3 1 5 11 15 -4 10
13 19 4 7 8 11 21 -10 19 9 3 2 4 5 8 -3 11 10 1 5 4 6 13 -7 8
14 19 4 7 8 13 24 -11 19 10 2 5 3 8 11 -3 11 9 2 2 5 5 13 -8 8
15 19 5 3 11 20 25 -5 18 10 2 2 6 10 13 -3 8 9 3 1 5 10 12 -2 10
16 18 3 6 9 16 25 -9 15 8 1 2 5 6 11 -5 5 10 2 4 4 10 14 -4 10
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 37 9 28 19
45
G
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Zenit St Petersburg 3
FC Dinamo Moscow 0
Maç Detayı
G
19:00 | 01/12/19 | R 18
FC Zenit St Petersburg 1
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
G
14:00 | 23/11/19 | R 17
FC Rubin Kazan 1
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 10/11/19 | R 16
FC Arsenal Tula 0
FC Zenit St Petersburg 1
Maç Detayı
B
19:00 | 02/11/19 | R 15
FC Zenit St Petersburg 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
2 33 20 13 19
35
B
16:30 | 07/12/19 | R 19
FC Krasnodar 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
B
19:30 | 02/12/19 | R 18
FC Krasnodar 0
FC Tambov 0
Maç Detayı
G
16:30 | 24/11/19 | R 17
FC Arsenal Tula 1
FC Krasnodar 2
Maç Detayı
B
19:00 | 10/11/19 | R 16
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Krasnodar 1
Maç Detayı
B
16:30 | 03/11/19 | R 15
FC Krasnodar 2
FC Rostov 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krasnodar 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
3 34 28 6 19
34
G
19:00 | 08/12/19 | R 19
FC Spartak Moskova 1
FC Rostov 4
Maç Detayı
B
16:30 | 30/11/19 | R 18
FC Rostov 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
M
16:30 | 23/11/19 | R 17
FC Dinamo Moscow 2
FC Rostov 1
Maç Detayı
M
16:30 | 09/11/19 | R 16
FC Rostov 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
B
16:30 | 03/11/19 | R 15
FC Krasnodar 2
FC Rostov 2
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/19 | R 14
FC Rostov 2
PFC Sochi 0
Maç Detayı
4 26 18 8 19
34
B
16:30 | 07/12/19 | R 19
FC Krasnodar 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
M
19:30 | 02/12/19 | R 18
CSKA Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
G
19:00 | 24/11/19 | R 17
CSKA Moskova 1
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 16
PFC Sochi 2
CSKA Moskova 3
Maç Detayı
B
19:00 | 02/11/19 | R 15
FC Zenit St Petersburg 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 14
CSKA Moskova 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
5 28 24 4 19
34
M
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Arsenal Tula 4
FC Lokomotiv Moskova 0
Maç Detayı
M
16:30 | 01/12/19 | R 18
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Dinamo Moscow 2
Maç Detayı
G
19:30 | 22/11/19 | R 17
FC Tambov 2
FC Lokomotiv Moskova 3
Maç Detayı
B
19:00 | 10/11/19 | R 16
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Krasnodar 1
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Ufa 1
FC Lokomotiv Moskova 1
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 14
FC Lokomotiv Moskova 0
FC Spartak Moskova 3
Maç Detayı
6 23 23 0 19
25
G
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Arsenal Tula 4
FC Lokomotiv Moskova 0
Maç Detayı
G
19:30 | 02/12/19 | R 18
CSKA Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
M
16:30 | 24/11/19 | R 17
FC Arsenal Tula 1
FC Krasnodar 2
Maç Detayı
M
14:00 | 10/11/19 | R 16
FC Arsenal Tula 0
FC Zenit St Petersburg 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/11/19 | R 15
FC Spartak Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
B
16:30 | 26/10/19 | R 14
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
7 16 17 -1 19
25
G
19:00 | 07/12/19 | R 19
Republican FC Akhmat Grozny 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
G
14:00 | 30/11/19 | R 18
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
11:30 | 24/11/19 | R 17
FC Ufa 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
11:30 | 10/11/19 | R 16
FC Orenburg 0
FC Ufa 0
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Ufa 1
FC Lokomotiv Moskova 1
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 14
FC Tambov 3
FC Ufa 0
Maç Detayı
8 16 21 -5 19
24
M
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Zenit St Petersburg 3
FC Dinamo Moscow 0
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 18
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Dinamo Moscow 2
Maç Detayı
G
16:30 | 23/11/19 | R 17
FC Dinamo Moscow 2
FC Rostov 1
Maç Detayı
G
14:00 | 09/11/19 | R 16
FC Rubin Kazan 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Dinamo Moscow 1
Republican FC Akhmat Grozny 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 14
CSKA Moskova 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
9 24 31 -7 19
24
G
14:00 | 08/12/19 | R 19
FC Krylia Sovyetov Samara 2
Ural Ekaterinburg 3
Maç Detayı
B
16:30 | 30/11/19 | R 18
FC Rostov 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
14:00 | 24/11/19 | R 17
Ural Ekaterinburg 0
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
B
19:30 | 08/11/19 | R 16
Republican FC Akhmat Grozny 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 15
Ural Ekaterinburg 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
B
19:30 | 25/10/19 | R 14
FC Rubin Kazan 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
10 19 21 -2 19
22
M
19:00 | 08/12/19 | R 19
FC Spartak Moskova 1
FC Rostov 4
Maç Detayı
M
19:00 | 01/12/19 | R 18
FC Zenit St Petersburg 1
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 24/11/19 | R 17
Ural Ekaterinburg 0
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
G
19:00 | 09/11/19 | R 16
FC Spartak Moskova 2
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/11/19 | R 15
FC Spartak Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 14
FC Lokomotiv Moskova 0
FC Spartak Moskova 3
Maç Detayı
11 23 26 -3 19
21
G
14:00 | 07/12/19 | R 19
FC Tambov 3
FC Orenburg 0
Maç Detayı
B
19:30 | 02/12/19 | R 18
FC Krasnodar 0
FC Tambov 0
Maç Detayı
M
19:30 | 22/11/19 | R 17
FC Tambov 2
FC Lokomotiv Moskova 3
Maç Detayı
G
16:30 | 09/11/19 | R 16
FC Rostov 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
16:30 | 02/11/19 | R 15
PFC Sochi 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 14
FC Tambov 3
FC Ufa 0
Maç Detayı
12 21 27 -6 18
19
M
14:00 | 07/12/19 | R 19
FC Tambov 3
FC Orenburg 0
Maç Detayı
M
11:30 | 23/11/19 | R 17
FC Orenburg 1
Republican FC Akhmat Grozny 2
Maç Detayı
B
11:30 | 10/11/19 | R 16
FC Orenburg 0
FC Ufa 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 15
Ural Ekaterinburg 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krasnodar 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
M
11:30 | 20/10/19 | R 13
FC Orenburg 0
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
13 11 21 -10 19
19
B
16:30 | 08/12/19 | R 19
PFC Sochi 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/11/19 | R 18
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
M
14:00 | 23/11/19 | R 17
FC Rubin Kazan 1
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
M
14:00 | 09/11/19 | R 16
FC Rubin Kazan 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
B
16:30 | 04/11/19 | R 15
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Rubin Kazan 0
Maç Detayı
B
19:30 | 25/10/19 | R 14
FC Rubin Kazan 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
14 13 24 -11 19
19
M
19:00 | 07/12/19 | R 19
Republican FC Akhmat Grozny 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/11/19 | R 18
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
G
11:30 | 23/11/19 | R 17
FC Orenburg 1
Republican FC Akhmat Grozny 2
Maç Detayı
B
19:30 | 08/11/19 | R 16
Republican FC Akhmat Grozny 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Dinamo Moscow 1
Republican FC Akhmat Grozny 1
Maç Detayı
B
16:30 | 26/10/19 | R 14
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
15 20 25 -5 19
18
M
14:00 | 08/12/19 | R 19
FC Krylia Sovyetov Samara 2
Ural Ekaterinburg 3
Maç Detayı
M
14:00 | 30/11/19 | R 18
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/11/19 | R 17
CSKA Moskova 1
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/11/19 | R 16
FC Spartak Moskova 2
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
B
16:30 | 04/11/19 | R 15
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Rubin Kazan 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
16 16 25 -9 18
15
B
16:30 | 08/12/19 | R 19
PFC Sochi 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
11:30 | 24/11/19 | R 17
FC Ufa 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
16:30 | 10/11/19 | R 16
PFC Sochi 2
CSKA Moskova 3
Maç Detayı
M
16:30 | 02/11/19 | R 15
PFC Sochi 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
M
19:00 | 26/10/19 | R 14
FC Rostov 2
PFC Sochi 0
Maç Detayı
B
16:30 | 20/10/19 | R 13
FC Arsenal Tula 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 22 5 17 9
21
G
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Zenit St Petersburg 3
FC Dinamo Moscow 0
Maç Detayı
G
19:00 | 01/12/19 | R 18
FC Zenit St Petersburg 1
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
B
19:00 | 02/11/19 | R 15
FC Zenit St Petersburg 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
2 15 7 8 9
20
B
16:30 | 30/11/19 | R 18
FC Rostov 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
M
16:30 | 09/11/19 | R 16
FC Rostov 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
19:00 | 26/10/19 | R 14
FC Rostov 2
PFC Sochi 0
Maç Detayı
3 17 8 9 10
20
B
16:30 | 07/12/19 | R 19
FC Krasnodar 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
B
19:30 | 02/12/19 | R 18
FC Krasnodar 0
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
16:30 | 03/11/19 | R 15
FC Krasnodar 2
FC Rostov 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krasnodar 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
4 11 8 3 9
16
M
19:30 | 02/12/19 | R 18
CSKA Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
G
19:00 | 24/11/19 | R 17
CSKA Moskova 1
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 14
CSKA Moskova 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
5 12 10 2 10
15
B
11:30 | 24/11/19 | R 17
FC Ufa 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Ufa 1
FC Lokomotiv Moskova 1
Maç Detayı
6 13 11 2 9
14
M
16:30 | 01/12/19 | R 18
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Dinamo Moscow 2
Maç Detayı
B
19:00 | 10/11/19 | R 16
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Krasnodar 1
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 14
FC Lokomotiv Moskova 0
FC Spartak Moskova 3
Maç Detayı
7 13 13 0 10
12
G
14:00 | 07/12/19 | R 19
FC Tambov 3
FC Orenburg 0
Maç Detayı
M
19:30 | 22/11/19 | R 17
FC Tambov 2
FC Lokomotiv Moskova 3
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 14
FC Tambov 3
FC Ufa 0
Maç Detayı
8 14 12 2 10
12
G
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Arsenal Tula 4
FC Lokomotiv Moskova 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/11/19 | R 17
FC Arsenal Tula 1
FC Krasnodar 2
Maç Detayı
M
14:00 | 10/11/19 | R 16
FC Arsenal Tula 0
FC Zenit St Petersburg 1
Maç Detayı
9 5 8 -3 9
11
M
14:00 | 23/11/19 | R 17
FC Rubin Kazan 1
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
M
14:00 | 09/11/19 | R 16
FC Rubin Kazan 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
B
19:30 | 25/10/19 | R 14
FC Rubin Kazan 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
10 16 20 -4 10
11
B
14:00 | 24/11/19 | R 17
Ural Ekaterinburg 0
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/19 | R 15
Ural Ekaterinburg 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
11 8 11 -3 10
11
M
19:00 | 08/12/19 | R 19
FC Spartak Moskova 1
FC Rostov 4
Maç Detayı
G
19:00 | 09/11/19 | R 16
FC Spartak Moskova 2
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/11/19 | R 15
FC Spartak Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
12 8 11 -3 10
11
M
19:00 | 07/12/19 | R 19
Republican FC Akhmat Grozny 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/11/19 | R 18
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
19:30 | 08/11/19 | R 16
Republican FC Akhmat Grozny 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
16:30 | 26/10/19 | R 14
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
13 10 12 -2 9
9
M
11:30 | 23/11/19 | R 17
FC Orenburg 1
Republican FC Akhmat Grozny 2
Maç Detayı
B
11:30 | 10/11/19 | R 16
FC Orenburg 0
FC Ufa 0
Maç Detayı
M
11:30 | 20/10/19 | R 13
FC Orenburg 0
FC Krylia Sovyetov Samara 1
Maç Detayı
14 9 11 -2 9
9
G
16:30 | 23/11/19 | R 17
FC Dinamo Moscow 2
FC Rostov 1
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Dinamo Moscow 1
Republican FC Akhmat Grozny 1
Maç Detayı
15 10 13 -3 10
8
M
14:00 | 08/12/19 | R 19
FC Krylia Sovyetov Samara 2
Ural Ekaterinburg 3
Maç Detayı
M
14:00 | 30/11/19 | R 18
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
16:30 | 04/11/19 | R 15
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Rubin Kazan 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
16 6 11 -5 8
5
B
16:30 | 08/12/19 | R 19
PFC Sochi 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
M
16:30 | 10/11/19 | R 16
PFC Sochi 2
CSKA Moskova 3
Maç Detayı
M
16:30 | 02/11/19 | R 15
PFC Sochi 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 15 4 11 10
24
G
14:00 | 23/11/19 | R 17
FC Rubin Kazan 1
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 10/11/19 | R 16
FC Arsenal Tula 0
FC Zenit St Petersburg 1
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Zenit St Petersburg 2
Maç Detayı
2 15 13 2 10
20
M
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Arsenal Tula 4
FC Lokomotiv Moskova 0
Maç Detayı
G
19:30 | 22/11/19 | R 17
FC Tambov 2
FC Lokomotiv Moskova 3
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Ufa 1
FC Lokomotiv Moskova 1
Maç Detayı
3 15 10 5 10
18
B
16:30 | 07/12/19 | R 19
FC Krasnodar 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
G
16:30 | 10/11/19 | R 16
PFC Sochi 2
CSKA Moskova 3
Maç Detayı
B
19:00 | 02/11/19 | R 15
FC Zenit St Petersburg 1
CSKA Moskova 1
Maç Detayı
4 16 12 4 9
15
G
16:30 | 24/11/19 | R 17
FC Arsenal Tula 1
FC Krasnodar 2
Maç Detayı
B
19:00 | 10/11/19 | R 16
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Krasnodar 1
Maç Detayı
5 7 10 -3 10
15
M
19:30 | 06/12/19 | R 19
FC Zenit St Petersburg 3
FC Dinamo Moscow 0
Maç Detayı
G
16:30 | 01/12/19 | R 18
FC Lokomotiv Moskova 1
FC Dinamo Moscow 2
Maç Detayı
G
14:00 | 09/11/19 | R 16
FC Rubin Kazan 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 14
CSKA Moskova 0
FC Dinamo Moscow 1
Maç Detayı
6 19 21 -2 10
14
G
19:00 | 08/12/19 | R 19
FC Spartak Moskova 1
FC Rostov 4
Maç Detayı
M
16:30 | 23/11/19 | R 17
FC Dinamo Moscow 2
FC Rostov 1
Maç Detayı
B
16:30 | 03/11/19 | R 15
FC Krasnodar 2
FC Rostov 2
Maç Detayı
7 9 11 -2 9
13
G
19:30 | 02/12/19 | R 18
CSKA Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/11/19 | R 15
FC Spartak Moskova 0
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
B
16:30 | 26/10/19 | R 14
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Arsenal Tula 1
Maç Detayı
8 8 11 -3 9
13
G
14:00 | 08/12/19 | R 19
FC Krylia Sovyetov Samara 2
Ural Ekaterinburg 3
Maç Detayı
B
16:30 | 30/11/19 | R 18
FC Rostov 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
19:30 | 08/11/19 | R 16
Republican FC Akhmat Grozny 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
B
19:30 | 25/10/19 | R 14
FC Rubin Kazan 0
Ural Ekaterinburg 0
Maç Detayı
9 11 10 1 9
11
M
19:00 | 01/12/19 | R 18
FC Zenit St Petersburg 1
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 24/11/19 | R 17
Ural Ekaterinburg 0
FC Spartak Moskova 0
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 14
FC Lokomotiv Moskova 0
FC Spartak Moskova 3
Maç Detayı
10 10 12 -2 9
10
M
19:00 | 24/11/19 | R 17
CSKA Moskova 1
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
M
19:00 | 09/11/19 | R 16
FC Spartak Moskova 2
FC Krylia Sovyetov Samara 0
Maç Detayı
11 11 15 -4 9
10
M
14:00 | 07/12/19 | R 19
FC Tambov 3
FC Orenburg 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/19 | R 15
Ural Ekaterinburg 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/10/19 | R 14
FC Krasnodar 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
12 10 14 -4 10
10
B
11:30 | 24/11/19 | R 17
FC Ufa 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
19:00 | 26/10/19 | R 14
FC Rostov 2
PFC Sochi 0
Maç Detayı
B
16:30 | 20/10/19 | R 13
FC Arsenal Tula 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
13 4 7 -3 9
10
G
19:00 | 07/12/19 | R 19
Republican FC Akhmat Grozny 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
G
14:00 | 30/11/19 | R 18
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Ufa 1
Maç Detayı
B
11:30 | 10/11/19 | R 16
FC Orenburg 0
FC Ufa 0
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 14
FC Tambov 3
FC Ufa 0
Maç Detayı
14 10 13 -3 9
9
B
19:30 | 02/12/19 | R 18
FC Krasnodar 0
FC Tambov 0
Maç Detayı
G
16:30 | 09/11/19 | R 16
FC Rostov 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
16:30 | 02/11/19 | R 15
PFC Sochi 1
FC Tambov 2
Maç Detayı
15 5 13 -8 9
8
G
11:30 | 23/11/19 | R 17
FC Orenburg 1
Republican FC Akhmat Grozny 2
Maç Detayı
B
14:00 | 02/11/19 | R 15
FC Dinamo Moscow 1
Republican FC Akhmat Grozny 1
Maç Detayı
16 6 13 -7 10
8
B
16:30 | 08/12/19 | R 19
PFC Sochi 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
19:00 | 30/11/19 | R 18
Republican FC Akhmat Grozny 1
FC Rubin Kazan 1
Maç Detayı
B
16:30 | 04/11/19 | R 15
FC Krylia Sovyetov Samara 0
FC Rubin Kazan 0
Maç Detayı
Takım Ev Sahibi Deplasman
02/12/19 0:1
01/09/19 1:2
27/10/19 0:1
05/04/20 -:-
22/09/19 3:2
07/12/19 1:1
24/11/19 1:0
14/07/19 2:0
28/07/19 1:0
10/05/20 -:-
20/07/19 2:1
26/04/20 -:-
06/10/19 1:3
09/03/20 -:-
03/05/20 -:-
04/08/19 0:1
12/04/20 -:-
19/08/19 2:1
17/05/20 -:-
15/09/19 0:2
15/03/20 -:-
20/10/19 1:1
22/03/20 -:-
02/11/19 1:1
11/08/19 0:0
10/11/19 2:3
25/08/19 3:0
19/04/20 -:-
29/02/20 -:-
29/09/19 0:3
01/09/19 1:2
02/12/19 0:1
12/07/19 1:1
19/04/20 -:-
24/11/19 1:2
29/09/19 2:0
26/04/20 -:-
20/07/19 2:3
06/12/19 4:0
06/10/19 2:1
25/08/19 2:1
07/03/20 -:-
28/07/19 2:3
05/04/20 -:-
14/03/20 -:-
18/08/19 1:0
21/03/20 -:-
04/11/19 0:1
03/05/20 -:-
04/08/19 0:1
11/08/19 1:0
17/05/20 -:-
10/11/19 0:1
13/09/19 3:1
20/10/19 1:1
01/03/20 -:-
12/04/20 -:-
26/10/19 1:1
22/09/19 1:1
10/05/20 -:-
05/04/20 -:-
27/10/19 0:1
19/04/20 -:-
12/07/19 1:1
20/10/19 1:1
22/03/20 -:-
03/05/20 -:-
30/08/19 0:0
18/08/19 1:2
01/12/19 1:2
17/05/20 -:-
05/10/19 2:0
23/11/19 2:1
28/09/19 3:0
21/07/19 0:1
09/11/19 0:1
29/02/20 -:-
03/08/19 0:0
07/03/20 -:-
24/08/19 0:2
16/09/19 0:0
10/05/20 -:-
10/08/19 0:2
06/12/19 3:0
22/09/19 2:3
12/04/20 -:-
02/11/19 1:1
13/03/20 -:-
26/07/19 2:0
26/04/20 -:-
07/12/19 1:1
22/09/19 3:2
29/09/19 2:0
24/11/19 1:2
22/03/20 -:-
20/10/19 1:1
15/09/19 4:2
10/05/20 -:-
24/08/19 1:1
10/11/19 1:1
27/10/19 1:1
05/04/20 -:-
03/11/19 2:2
12/04/20 -:-
10/08/19 1:0
26/04/20 -:-
06/10/19 2:1
09/03/20 -:-
02/12/19 0:0
17/08/19 0:2
01/03/20 -:-
20/07/19 2:3
19/04/20 -:-
03/08/19 1:1
27/07/19 3:0
15/03/20 -:-
17/05/20 -:-
14/07/19 1:0
03/05/20 -:-
01/09/19 2:4
14/07/19 2:0
24/11/19 1:0
20/07/19 2:3
26/04/20 -:-
30/08/19 0:0
03/05/20 -:-
10/05/20 -:-
15/09/19 4:2
03/08/19 1:2
12/04/20 -:-
28/02/20 -:-
20/10/19 0:1
19/04/20 -:-
12/08/19 1:0
04/11/19 0:0
08/03/20 -:-
25/08/19 1:2
09/11/19 2:0
28/09/19 2:0
16/03/20 -:-
30/11/19 0:1
27/07/19 2:1
27/10/19 0:2
05/04/20 -:-
17/05/20 -:-
05/10/19 0:2
22/03/20 -:-
21/09/19 1:1
08/12/19 2:3
17/08/19 1:3
10/05/20 -:-
28/07/19 1:0
06/10/19 2:1
06/12/19 4:0
01/12/19 1:2
18/08/19 1:2
10/11/19 1:1
24/08/19 1:1
12/04/20 -:-
03/08/19 1:2
21/03/20 -:-
22/09/19 2:3
31/08/19 1:2
15/03/20 -:-
15/07/19 1:1
05/04/20 -:-
27/10/19 0:3
26/04/20 -:-
21/07/19 2:1
22/11/19 2:3
03/05/20 -:-
02/11/19 1:1
28/09/19 1:0
29/02/20 -:-
19/04/20 -:-
14/09/19 0:1
08/03/20 -:-
18/10/19 0:2
11/08/19 4:0
17/05/20 -:-
26/04/20 -:-
20/07/19 2:1
07/03/20 -:-
25/08/19 2:1
05/10/19 2:0
17/05/20 -:-
05/04/20 -:-
27/10/19 1:1
20/10/19 0:1
28/02/20 -:-
22/09/19 2:3
21/03/20 -:-
03/05/20 -:-
13/07/19 2:1
15/09/19 2:1
19/04/20 -:-
14/03/20 -:-
29/09/19 1:2
10/08/19 2:2
07/12/19 3:0
10/11/19 0:0
31/08/19 1:2
28/07/19 0:2
10/05/20 -:-
16/08/19 1:1
11/03/20 -:-
23/11/19 1:2
05/08/19 2:1
12/04/20 -:-
04/11/19 1:2
09/03/20 -:-
06/10/19 1:3
05/04/20 -:-