Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 38 21 11 6 58 21 37 74
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Seravezza Pozzi Calcio 0
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Pianese Asd 1
UC Sinalunghese 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
Ssd Viareggio 2014 2
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
US Pianese Asd 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
US Gavorrano 0
US Pianese Asd 1
Maç Detayı
G
16:30 | 31/03/19 | R 33
US Pianese Asd 3
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 0
Maç Detayı
2 38 20 13 5 61 27 34 73
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
FC Ponsacco 1920 2
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Real Forte Querceta 2
FC Ponsacco 1920 4
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
FC Ponsacco 1920 2
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Prato 1908 2
FC Ponsacco 1920 3
Maç Detayı
3 38 19 8 11 62 42 20 65
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Seravezza Pozzi Calcio 0
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Massese 1
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Aglianese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Bastia 1924 3
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Seravezza Pozzi Calcio 3
Asd Sangiovannese 1927 0
Maç Detayı
4 38 18 10 10 49 34 15 64
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 2
US Gavorrano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Gavorrano 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
US Gavorrano 1
Scandicci 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd San Donato-Tavarnelle 2
US Gavorrano 4
Maç Detayı
5 38 18 10 10 49 38 11 64
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
Aquila 1902 Montevarchi 2
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Scandicci 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
Aquila 1902 Montevarchi 1
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
US Pianese Asd 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Aquila 1902 Montevarchi 1
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
6 38 16 15 7 51 32 19 63
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
Sporting Trestina 0
Asd San Donato-Tavarnelle 3
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
San Gimignano Sport 2
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd San Donato-Tavarnelle 2
US Gavorrano 4
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
FC Ponsacco 1920 0
Asd San Donato-Tavarnelle 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Asd San Donato-Tavarnelle 4
Scandicci 0
Maç Detayı
7 38 16 12 10 50 37 13 60
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 2
US Gavorrano 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 3
Massese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Scandicci 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
AC Bastia 1924 1
Maç Detayı
M
16:30 | 31/03/19 | R 33
US Pianese Asd 3
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 0
Maç Detayı
8 38 15 10 13 43 43 0 55
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
AC Tuttocuoio 1957 2
Aglianese 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Bastia 1924 2
AC Tuttocuoio 1957 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
AC Tuttocuoio 1957 1
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Real Forte Querceta 1
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
AC Tuttocuoio 1957 0
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Prato 1908 0
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
9 38 15 10 13 50 48 2 54
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
San Gimignano Sport 1
AC Prato 1908 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Prato 1908 1
Sporting Trestina 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Cannara 1
AC Prato 1908 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Prato 1908 2
FC Ponsacco 1920 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
UC Sinalunghese 1
AC Prato 1908 4
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Prato 1908 0
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
10 38 12 15 11 33 38 -5 51
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Cannara 0
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Aglianese 2
ASD Cannara 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Cannara 1
AC Prato 1908 3
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd Sangiovannese 1927 0
ASD Cannara 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Cannara 1
San Gimignano Sport 0
Maç Detayı
B
16:00 | 30/03/19 | R 33
Sporting Trestina 1
ASD Cannara 1
Maç Detayı
11 38 13 11 14 39 40 -1 50
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
Sporting Trestina 0
Asd San Donato-Tavarnelle 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Prato 1908 1
Sporting Trestina 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
FC Ponsacco 1920 2
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Sporting Trestina 1
San Gimignano Sport 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
AC Tuttocuoio 1957 0
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
B
16:00 | 30/03/19 | R 33
Sporting Trestina 1
ASD Cannara 1
Maç Detayı
12 38 10 16 12 43 52 -9 46
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
AC Tuttocuoio 1957 2
Aglianese 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Aglianese 2
ASD Cannara 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Aglianese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Aglianese 0
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Ssd Viareggio 2014 0
Aglianese 3
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
Aglianese 2
Aquila 1902 Montevarchi 3
Maç Detayı
13 38 12 10 16 42 54 -12 46
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Cannara 0
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Real Forte Querceta 2
FC Ponsacco 1920 4
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
UC Sinalunghese 1
Real Forte Querceta 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Real Forte Querceta 1
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Aquila 1902 Montevarchi 1
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Real Forte Querceta 2
ASD Seravezza Pozzi Calcio 1
Maç Detayı
13 32 9 13 10 34 43 -9 40
14 38 11 12 15 36 41 -5 45
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
FC Ponsacco 1920 2
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd Sangiovannese 1927 1
San Gimignano Sport 3
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
AC Tuttocuoio 1957 1
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd Sangiovannese 1927 0
ASD Cannara 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Seravezza Pozzi Calcio 3
Asd Sangiovannese 1927 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Asd Sangiovannese 1927 3
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
15 38 12 9 17 45 56 -11 45
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
UC Sinalunghese 2
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Bastia 1924 2
AC Tuttocuoio 1957 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
Aquila 1902 Montevarchi 1
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Bastia 1924 3
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
AC Bastia 1924 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Bastia 1924 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
16 38 11 10 17 44 53 -9 43
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Ssd Viareggio 2014 0
Scandicci 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Scandicci 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
US Gavorrano 1
Scandicci 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Scandicci 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Scandicci 2
Massese 0
Maç Detayı
17 38 8 13 17 42 50 -8 37
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Ssd Viareggio 2014 0
Scandicci 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Gavorrano 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
Ssd Viareggio 2014 2
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Massese 0
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Ssd Viareggio 2014 0
Aglianese 3
Maç Detayı
18 38 8 13 17 30 54 -24 37
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
UC Sinalunghese 2
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Pianese Asd 1
UC Sinalunghese 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
UC Sinalunghese 1
Real Forte Querceta 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Aglianese 0
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
19 38 8 12 18 22 51 -29 36
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
San Gimignano Sport 1
AC Prato 1908 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd Sangiovannese 1927 1
San Gimignano Sport 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
San Gimignano Sport 2
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Sporting Trestina 1
San Gimignano Sport 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Cannara 1
San Gimignano Sport 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
San Gimignano Sport 0
FC Ponsacco 1920 1
Maç Detayı
20 38 2 10 26 26 64 -38 16
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
Aquila 1902 Montevarchi 2
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Massese 1
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 3
Massese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Massese 0
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Scandicci 2
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
Massese 1
US Gavorrano 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 13 5 1 34 9 25 44
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Seravezza Pozzi Calcio 0
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Aglianese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Seravezza Pozzi Calcio 3
Asd Sangiovannese 1927 0
Maç Detayı
2 19 12 6 1 39 14 25 42
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
FC Ponsacco 1920 2
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
FC Ponsacco 1920 2
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
3 19 12 5 2 34 8 26 41
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Pianese Asd 1
UC Sinalunghese 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
US Pianese Asd 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
G
16:30 | 31/03/19 | R 33
US Pianese Asd 3
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 0
Maç Detayı
4 19 10 7 2 30 14 16 37
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd San Donato-Tavarnelle 2
US Gavorrano 4
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Asd San Donato-Tavarnelle 4
Scandicci 0
Maç Detayı
5 19 11 3 5 27 19 8 36
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Prato 1908 1
Sporting Trestina 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Prato 1908 2
FC Ponsacco 1920 3
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Prato 1908 0
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
6 19 10 5 4 26 16 10 35
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Gavorrano 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
US Gavorrano 1
Scandicci 1
Maç Detayı
7 19 9 5 5 29 21 8 32
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
Aquila 1902 Montevarchi 2
Massese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
Aquila 1902 Montevarchi 1
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Aquila 1902 Montevarchi 1
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
8 19 9 4 6 22 18 4 31
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
Sporting Trestina 0
Asd San Donato-Tavarnelle 3
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Sporting Trestina 1
San Gimignano Sport 1
Maç Detayı
B
16:00 | 30/03/19 | R 33
Sporting Trestina 1
ASD Cannara 1
Maç Detayı
9 19 8 7 4 27 25 2 31
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Bastia 1924 2
AC Tuttocuoio 1957 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Bastia 1924 3
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Bastia 1924 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
10 19 8 6 5 27 21 6 30
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 2
US Gavorrano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 3
Massese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
AC Bastia 1924 1
Maç Detayı
10 16 7 4 5 20 22 -2 25
11 19 7 7 5 18 16 2 28
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd Sangiovannese 1927 1
San Gimignano Sport 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd Sangiovannese 1927 0
ASD Cannara 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Asd Sangiovannese 1927 3
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
12 19 8 3 8 31 26 5 27
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Scandicci 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Scandicci 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Scandicci 2
Massese 0
Maç Detayı
13 19 7 6 6 20 17 3 27
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
AC Tuttocuoio 1957 2
Aglianese 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
AC Tuttocuoio 1957 1
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
AC Tuttocuoio 1957 0
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
14 19 7 6 6 24 27 -3 27
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Aglianese 2
ASD Cannara 2
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Aglianese 0
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
Aglianese 2
Aquila 1902 Montevarchi 3
Maç Detayı
15 19 7 5 7 21 25 -4 26
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Real Forte Querceta 2
FC Ponsacco 1920 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Real Forte Querceta 1
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Real Forte Querceta 2
ASD Seravezza Pozzi Calcio 1
Maç Detayı
16 19 7 5 7 17 18 -1 26
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Cannara 0
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Cannara 1
AC Prato 1908 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Cannara 1
San Gimignano Sport 0
Maç Detayı
17 19 6 7 6 17 23 -6 25
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
UC Sinalunghese 2
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
UC Sinalunghese 1
Real Forte Querceta 0
Maç Detayı
18 19 5 8 6 23 21 2 23
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Ssd Viareggio 2014 0
Scandicci 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
Ssd Viareggio 2014 2
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Ssd Viareggio 2014 0
Aglianese 3
Maç Detayı
19 19 4 9 6 11 17 -6 21
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
San Gimignano Sport 1
AC Prato 1908 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
San Gimignano Sport 2
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
San Gimignano Sport 0
FC Ponsacco 1920 1
Maç Detayı
20 19 1 6 12 13 30 -17 9
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Massese 1
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Massese 0
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
Massese 1
US Gavorrano 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 9 6 4 24 13 11 33
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Seravezza Pozzi Calcio 0
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
Ssd Viareggio 2014 2
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
US Gavorrano 0
US Pianese Asd 1
Maç Detayı
2 19 9 5 5 20 17 3 32
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Scandicci 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
US Pianese Asd 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
3 19 8 7 4 22 13 9 31
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Real Forte Querceta 2
FC Ponsacco 1920 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Prato 1908 2
FC Ponsacco 1920 3
Maç Detayı
4 19 8 6 5 23 16 7 30
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Scandicci 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
M
16:30 | 31/03/19 | R 33
US Pianese Asd 3
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 0
Maç Detayı
5 19 8 5 6 23 18 5 29
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 2
US Gavorrano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd San Donato-Tavarnelle 2
US Gavorrano 4
Maç Detayı
6 19 8 4 7 23 26 -3 28
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Bastia 1924 2
AC Tuttocuoio 1957 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Real Forte Querceta 1
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Prato 1908 0
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
7 19 6 8 5 21 18 3 26
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
Sporting Trestina 0
Asd San Donato-Tavarnelle 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
San Gimignano Sport 2
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
FC Ponsacco 1920 0
Asd San Donato-Tavarnelle 0
Maç Detayı
8 19 5 10 4 16 20 -4 25
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Aglianese 2
ASD Cannara 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd Sangiovannese 1927 0
ASD Cannara 1
Maç Detayı
B
16:00 | 30/03/19 | R 33
Sporting Trestina 1
ASD Cannara 1
Maç Detayı
9 19 6 3 10 28 33 -5 21
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Massese 1
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Bastia 1924 3
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
10 19 5 5 9 21 29 -8 20
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Cannara 0
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
UC Sinalunghese 1
Real Forte Querceta 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Aquila 1902 Montevarchi 1
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
11 19 4 7 8 17 22 -5 19
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Prato 1908 1
Sporting Trestina 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
FC Ponsacco 1920 2
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
AC Tuttocuoio 1957 0
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
12 16 2 9 5 14 21 -7 15
12 19 4 7 8 23 29 -6 19
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
San Gimignano Sport 1
AC Prato 1908 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Cannara 1
AC Prato 1908 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
UC Sinalunghese 1
AC Prato 1908 4
Maç Detayı
13 19 3 10 6 19 25 -6 19
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
AC Tuttocuoio 1957 2
Aglianese 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Aglianese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Ssd Viareggio 2014 0
Aglianese 3
Maç Detayı
14 19 4 5 10 18 25 -7 17
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
FC Ponsacco 1920 2
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
AC Tuttocuoio 1957 1
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Seravezza Pozzi Calcio 3
Asd Sangiovannese 1927 0
Maç Detayı
15 19 3 7 9 13 27 -14 16
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Ssd Viareggio 2014 0
Scandicci 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
US Gavorrano 1
Scandicci 1
Maç Detayı
16 19 4 3 12 11 34 -23 15
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd Sangiovannese 1927 1
San Gimignano Sport 3
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Sporting Trestina 1
San Gimignano Sport 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Cannara 1
San Gimignano Sport 0
Maç Detayı
17 19 4 2 13 18 31 -13 14
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
UC Sinalunghese 2
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
Aquila 1902 Montevarchi 1
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
AC Bastia 1924 1
Maç Detayı
18 19 3 5 11 19 29 -10 14
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Gavorrano 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Massese 0
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
19 19 2 6 11 13 31 -18 12
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Pianese Asd 1
UC Sinalunghese 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Aglianese 0
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
20 19 1 4 14 13 34 -21 7
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
Aquila 1902 Montevarchi 2
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 3
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Scandicci 2
Massese 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 38 21 11 6 58 21 37 74 19 12 5 2 34 8 26 41 19 9 6 4 24 13 11 33
2 38 20 13 5 61 27 34 73 19 12 6 1 39 14 25 42 19 8 7 4 22 13 9 31
3 38 19 8 11 62 42 20 65 19 13 5 1 34 9 25 44 19 6 3 10 28 33 -5 21
4 38 18 10 10 49 34 15 64 19 10 5 4 26 16 10 35 19 8 5 6 23 18 5 29
5 38 18 10 10 49 38 11 64 19 9 5 5 29 21 8 32 19 9 5 5 20 17 3 32
6 38 16 15 7 51 32 19 63 19 10 7 2 30 14 16 37 19 6 8 5 21 18 3 26
7 38 16 12 10 50 37 13 60 19 8 6 5 27 21 6 30 19 8 6 5 23 16 7 30
8 38 15 10 13 43 43 0 55 19 7 6 6 20 17 3 27 19 8 4 7 23 26 -3 28
9 38 15 10 13 50 48 2 54 19 11 3 5 27 19 8 36 19 4 7 8 23 29 -6 19
10 38 12 15 11 33 38 -5 51 19 7 5 7 17 18 -1 26 19 5 10 4 16 20 -4 25
11 38 13 11 14 39 40 -1 50 19 9 4 6 22 18 4 31 19 4 7 8 17 22 -5 19
12 38 10 16 12 43 52 -9 46 19 7 6 6 24 27 -3 27 19 3 10 6 19 25 -6 19
13 38 12 10 16 42 54 -12 46 19 7 5 7 21 25 -4 26 19 5 5 9 21 29 -8 20
13 32 9 13 10 34 43 -9 40 16 7 4 5 20 22 -2 25 16 2 9 5 14 21 -7 15
14 38 11 12 15 36 41 -5 45 19 7 7 5 18 16 2 28 19 4 5 10 18 25 -7 17
15 38 12 9 17 45 56 -11 45 19 8 7 4 27 25 2 31 19 4 2 13 18 31 -13 14
16 38 11 10 17 44 53 -9 43 19 8 3 8 31 26 5 27 19 3 7 9 13 27 -14 16
17 38 8 13 17 42 50 -8 37 19 5 8 6 23 21 2 23 19 3 5 11 19 29 -10 14
18 38 8 13 17 30 54 -24 37 19 6 7 6 17 23 -6 25 19 2 6 11 13 31 -18 12
19 38 8 12 18 22 51 -29 36 19 4 9 6 11 17 -6 21 19 4 3 12 11 34 -23 15
20 38 2 10 26 26 64 -38 16 19 1 6 12 13 30 -17 9 19 1 4 14 13 34 -21 7
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 58 21 37 38
74
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Seravezza Pozzi Calcio 0
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Pianese Asd 1
UC Sinalunghese 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
Ssd Viareggio 2014 2
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
US Pianese Asd 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
US Gavorrano 0
US Pianese Asd 1
Maç Detayı
G
16:30 | 31/03/19 | R 33
US Pianese Asd 3
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 0
Maç Detayı
2 61 27 34 38
73
G
17:00 | 19/05/19 | R final
FC Ponsacco 1920 1
US Gavorrano 0
Maç Detayı
B
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
FC Ponsacco 1920 2
Aquila 1902 Montevarchi 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
FC Ponsacco 1920 2
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Real Forte Querceta 2
FC Ponsacco 1920 4
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
FC Ponsacco 1920 2
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Prato 1908 2
FC Ponsacco 1920 3
Maç Detayı
3 62 42 20 38
65
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
ASD Seravezza Pozzi Calcio 1
US Gavorrano 3
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Seravezza Pozzi Calcio 0
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Massese 1
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Aglianese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Bastia 1924 3
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Seravezza Pozzi Calcio 3
Asd Sangiovannese 1927 0
Maç Detayı
4 49 34 15 38
64
M
17:00 | 19/05/19 | R final
FC Ponsacco 1920 1
US Gavorrano 0
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
ASD Seravezza Pozzi Calcio 1
US Gavorrano 3
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 2
US Gavorrano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Gavorrano 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
US Gavorrano 1
Scandicci 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd San Donato-Tavarnelle 2
US Gavorrano 4
Maç Detayı
5 49 38 11 38
64
B
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
FC Ponsacco 1920 2
Aquila 1902 Montevarchi 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
Aquila 1902 Montevarchi 2
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Scandicci 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
Aquila 1902 Montevarchi 1
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
US Pianese Asd 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Aquila 1902 Montevarchi 1
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
6 51 32 19 38
63
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
Sporting Trestina 0
Asd San Donato-Tavarnelle 3
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
San Gimignano Sport 2
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd San Donato-Tavarnelle 2
US Gavorrano 4
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
FC Ponsacco 1920 0
Asd San Donato-Tavarnelle 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Asd San Donato-Tavarnelle 4
Scandicci 0
Maç Detayı
7 50 37 13 38
60
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 2
US Gavorrano 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 3
Massese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Scandicci 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
AC Bastia 1924 1
Maç Detayı
M
16:30 | 31/03/19 | R 33
US Pianese Asd 3
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 0
Maç Detayı
8 43 43 0 38
55
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
AC Tuttocuoio 1957 2
Aglianese 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Bastia 1924 2
AC Tuttocuoio 1957 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
AC Tuttocuoio 1957 1
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Real Forte Querceta 1
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
AC Tuttocuoio 1957 0
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Prato 1908 0
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
9 50 48 2 38
54
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
San Gimignano Sport 1
AC Prato 1908 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Prato 1908 1
Sporting Trestina 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Cannara 1
AC Prato 1908 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Prato 1908 2
FC Ponsacco 1920 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
UC Sinalunghese 1
AC Prato 1908 4
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Prato 1908 0
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
10 33 38 -5 38
51
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Cannara 0
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Aglianese 2
ASD Cannara 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Cannara 1
AC Prato 1908 3
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd Sangiovannese 1927 0
ASD Cannara 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Cannara 1
San Gimignano Sport 0
Maç Detayı
B
16:00 | 30/03/19 | R 33
Sporting Trestina 1
ASD Cannara 1
Maç Detayı
11 39 40 -1 38
50
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
Sporting Trestina 0
Asd San Donato-Tavarnelle 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Prato 1908 1
Sporting Trestina 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
FC Ponsacco 1920 2
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Sporting Trestina 1
San Gimignano Sport 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
AC Tuttocuoio 1957 0
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
B
16:00 | 30/03/19 | R 33
Sporting Trestina 1
ASD Cannara 1
Maç Detayı
12 43 52 -9 38
46
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
AC Tuttocuoio 1957 2
Aglianese 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Aglianese 2
ASD Cannara 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Aglianese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Aglianese 0
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Ssd Viareggio 2014 0
Aglianese 3
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
Aglianese 2
Aquila 1902 Montevarchi 3
Maç Detayı
13 42 54 -12 38
46
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Cannara 0
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Real Forte Querceta 2
FC Ponsacco 1920 4
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
UC Sinalunghese 1
Real Forte Querceta 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Real Forte Querceta 1
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Aquila 1902 Montevarchi 1
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Real Forte Querceta 2
ASD Seravezza Pozzi Calcio 1
Maç Detayı
13 34 43 -9 32
40
14 36 41 -5 38
45
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
FC Ponsacco 1920 2
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd Sangiovannese 1927 1
San Gimignano Sport 3
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
AC Tuttocuoio 1957 1
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd Sangiovannese 1927 0
ASD Cannara 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Seravezza Pozzi Calcio 3
Asd Sangiovannese 1927 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Asd Sangiovannese 1927 3
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
15 45 56 -11 38
45
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
UC Sinalunghese 2
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Bastia 1924 2
AC Tuttocuoio 1957 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
Aquila 1902 Montevarchi 1
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Bastia 1924 3
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
AC Bastia 1924 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Bastia 1924 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
16 44 53 -9 38
43
G
17:00 | 19/05/19 | R 2
Scandicci 3
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Ssd Viareggio 2014 0
Scandicci 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Scandicci 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
US Gavorrano 1
Scandicci 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Scandicci 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Scandicci 2
Massese 0
Maç Detayı
17 42 50 -8 38
37
M
17:00 | 12/05/19 | R 1
UC Sinalunghese 3
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Ssd Viareggio 2014 0
Scandicci 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Gavorrano 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
Ssd Viareggio 2014 2
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Massese 0
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Ssd Viareggio 2014 0
Aglianese 3
Maç Detayı
18 30 54 -24 38
37
M
17:00 | 19/05/19 | R 2
Scandicci 3
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R 1
UC Sinalunghese 3
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
UC Sinalunghese 2
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Pianese Asd 1
UC Sinalunghese 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
UC Sinalunghese 1
Real Forte Querceta 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Aglianese 0
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
19 22 51 -29 38
36
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
San Gimignano Sport 1
AC Prato 1908 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd Sangiovannese 1927 1
San Gimignano Sport 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
San Gimignano Sport 2
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Sporting Trestina 1
San Gimignano Sport 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Cannara 1
San Gimignano Sport 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
San Gimignano Sport 0
FC Ponsacco 1920 1
Maç Detayı
20 26 64 -38 38
16
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
Aquila 1902 Montevarchi 2
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Massese 1
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 3
Massese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Massese 0
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Scandicci 2
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
Massese 1
US Gavorrano 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 34 9 25 19
44
M
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
ASD Seravezza Pozzi Calcio 1
US Gavorrano 3
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Seravezza Pozzi Calcio 0
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Aglianese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Seravezza Pozzi Calcio 3
Asd Sangiovannese 1927 0
Maç Detayı
2 39 14 25 19
42
G
17:00 | 19/05/19 | R final
FC Ponsacco 1920 1
US Gavorrano 0
Maç Detayı
B
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
FC Ponsacco 1920 2
Aquila 1902 Montevarchi 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
FC Ponsacco 1920 2
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
FC Ponsacco 1920 2
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
3 34 8 26 19
41
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Pianese Asd 1
UC Sinalunghese 1
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
US Pianese Asd 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
G
16:30 | 31/03/19 | R 33
US Pianese Asd 3
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 0
Maç Detayı
4 30 14 16 19
37
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd San Donato-Tavarnelle 2
US Gavorrano 4
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Asd San Donato-Tavarnelle 4
Scandicci 0
Maç Detayı
5 27 19 8 19
36
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Prato 1908 1
Sporting Trestina 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Prato 1908 2
FC Ponsacco 1920 3
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Prato 1908 0
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
6 26 16 10 19
35
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Gavorrano 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
US Gavorrano 1
Scandicci 1
Maç Detayı
7 29 21 8 19
32
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
Aquila 1902 Montevarchi 2
Massese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
Aquila 1902 Montevarchi 1
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Aquila 1902 Montevarchi 1
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
8 22 18 4 19
31
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
Sporting Trestina 0
Asd San Donato-Tavarnelle 3
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Sporting Trestina 1
San Gimignano Sport 1
Maç Detayı
B
16:00 | 30/03/19 | R 33
Sporting Trestina 1
ASD Cannara 1
Maç Detayı
9 27 25 2 19
31
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Bastia 1924 2
AC Tuttocuoio 1957 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Bastia 1924 3
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Bastia 1924 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
10 27 21 6 19
30
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 2
US Gavorrano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 3
Massese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
AC Bastia 1924 1
Maç Detayı
10 20 22 -2 16
25
11 18 16 2 19
28
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd Sangiovannese 1927 1
San Gimignano Sport 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd Sangiovannese 1927 0
ASD Cannara 1
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Asd Sangiovannese 1927 3
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
12 31 26 5 19
27
G
17:00 | 19/05/19 | R 2
Scandicci 3
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Scandicci 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Scandicci 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Scandicci 2
Massese 0
Maç Detayı
13 20 17 3 19
27
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
AC Tuttocuoio 1957 2
Aglianese 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
AC Tuttocuoio 1957 1
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
AC Tuttocuoio 1957 0
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
14 24 27 -3 19
27
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Aglianese 2
ASD Cannara 2
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Aglianese 0
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
Aglianese 2
Aquila 1902 Montevarchi 3
Maç Detayı
15 21 25 -4 19
26
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Real Forte Querceta 2
FC Ponsacco 1920 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Real Forte Querceta 1
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
G
16:00 | 31/03/19 | R 33
Real Forte Querceta 2
ASD Seravezza Pozzi Calcio 1
Maç Detayı
16 17 18 -1 19
26
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Cannara 0
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Cannara 1
AC Prato 1908 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Cannara 1
San Gimignano Sport 0
Maç Detayı
17 17 23 -6 19
25
G
17:00 | 12/05/19 | R 1
UC Sinalunghese 3
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
UC Sinalunghese 2
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
UC Sinalunghese 1
Real Forte Querceta 0
Maç Detayı
18 23 21 2 19
23
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Ssd Viareggio 2014 0
Scandicci 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
Ssd Viareggio 2014 2
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Ssd Viareggio 2014 0
Aglianese 3
Maç Detayı
19 11 17 -6 19
21
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
San Gimignano Sport 1
AC Prato 1908 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
San Gimignano Sport 2
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
San Gimignano Sport 0
FC Ponsacco 1920 1
Maç Detayı
20 13 30 -17 19
9
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Massese 1
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Massese 0
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
M
16:00 | 31/03/19 | R 33
Massese 1
US Gavorrano 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 24 13 11 19
33
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Seravezza Pozzi Calcio 0
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
Ssd Viareggio 2014 2
US Pianese Asd 2
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
US Gavorrano 0
US Pianese Asd 1
Maç Detayı
2 20 17 3 19
32
B
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
FC Ponsacco 1920 2
Aquila 1902 Montevarchi 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
Scandicci 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
US Pianese Asd 1
Aquila 1902 Montevarchi 0
Maç Detayı
3 22 13 9 19
31
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Real Forte Querceta 2
FC Ponsacco 1920 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Prato 1908 2
FC Ponsacco 1920 3
Maç Detayı
4 23 16 7 19
30
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Scandicci 1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
Maç Detayı
M
16:30 | 31/03/19 | R 33
US Pianese Asd 3
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 0
Maç Detayı
5 23 18 5 19
29
M
17:00 | 19/05/19 | R final
FC Ponsacco 1920 1
US Gavorrano 0
Maç Detayı
G
17:00 | 12/05/19 | R semifinal
ASD Seravezza Pozzi Calcio 1
US Gavorrano 3
Maç Detayı
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 2
US Gavorrano 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd San Donato-Tavarnelle 2
US Gavorrano 4
Maç Detayı
6 23 26 -3 19
28
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Bastia 1924 2
AC Tuttocuoio 1957 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
Real Forte Querceta 1
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
B
16:00 | 31/03/19 | R 33
AC Prato 1908 0
AC Tuttocuoio 1957 0
Maç Detayı
7 21 18 3 19
26
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
Sporting Trestina 0
Asd San Donato-Tavarnelle 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
San Gimignano Sport 2
Asd San Donato-Tavarnelle 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
FC Ponsacco 1920 0
Asd San Donato-Tavarnelle 0
Maç Detayı
8 16 20 -4 19
25
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
Aglianese 2
ASD Cannara 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/04/19 | R 35
Asd Sangiovannese 1927 0
ASD Cannara 1
Maç Detayı
B
16:00 | 30/03/19 | R 33
Sporting Trestina 1
ASD Cannara 1
Maç Detayı
9 28 33 -5 19
21
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Massese 1
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/04/19 | R 35
AC Bastia 1924 3
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Maç Detayı
10 21 29 -8 19
20
G
16:00 | 05/05/19 | R 38
ASD Cannara 0
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
UC Sinalunghese 1
Real Forte Querceta 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Aquila 1902 Montevarchi 1
Real Forte Querceta 2
Maç Detayı
11 17 22 -5 19
19
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
AC Prato 1908 1
Sporting Trestina 3
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
FC Ponsacco 1920 2
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
AC Tuttocuoio 1957 0
Sporting Trestina 0
Maç Detayı
12 14 21 -7 16
15
12 23 29 -6 19
19
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
San Gimignano Sport 1
AC Prato 1908 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Cannara 1
AC Prato 1908 3
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
UC Sinalunghese 1
AC Prato 1908 4
Maç Detayı
13 19 25 -6 19
19
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
AC Tuttocuoio 1957 2
Aglianese 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
ASD Seravezza Pozzi Calcio 2
Aglianese 0
Maç Detayı
G
16:00 | 07/04/19 | R 34
Ssd Viareggio 2014 0
Aglianese 3
Maç Detayı
14 18 25 -7 19
17
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
FC Ponsacco 1920 2
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
AC Tuttocuoio 1957 1
Asd Sangiovannese 1927 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Seravezza Pozzi Calcio 3
Asd Sangiovannese 1927 0
Maç Detayı
15 13 27 -14 19
16
B
16:00 | 05/05/19 | R 38
Ssd Viareggio 2014 0
Scandicci 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/04/19 | R 36
US Gavorrano 1
Scandicci 1
Maç Detayı
16 11 34 -23 19
15
G
16:00 | 28/04/19 | R 37
Asd Sangiovannese 1927 1
San Gimignano Sport 3
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Sporting Trestina 1
San Gimignano Sport 1
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
ASD Cannara 1
San Gimignano Sport 0
Maç Detayı
17 18 31 -13 19
14
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
UC Sinalunghese 2
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
Aquila 1902 Montevarchi 1
AC Bastia 1924 0
Maç Detayı
B
16:00 | 07/04/19 | R 34
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1
AC Bastia 1924 1
Maç Detayı
18 19 29 -10 19
14
M
17:00 | 12/05/19 | R 1
UC Sinalunghese 3
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Gavorrano 3
Ssd Viareggio 2014 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Massese 0
Ssd Viareggio 2014 0
Maç Detayı
19 13 31 -18 19
12
M
17:00 | 19/05/19 | R 2
Scandicci 3
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 37
US Pianese Asd 1
UC Sinalunghese 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/04/19 | R 35
Aglianese 0
UC Sinalunghese 0
Maç Detayı
20 13 34 -21 19
7
M
16:00 | 05/05/19 | R 38
Aquila 1902 Montevarchi 2
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/19 | R 36
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 3
Massese 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/04/19 | R 34
Scandicci 2
Massese 0
Maç Detayı
ACB ACP ACT AGL AQU ASD ASD SAN ASD FCP GSD MAS QUE SAN SCA STR SSD UCS USG USP
AC Bastia 1924 2:2 2:2 0:0 1:1 0:1 1:0 1:0 3:2 1:1 0:2 2:1 1:3 1:0 2:1 2:2 3:1 2:1 17/03 1:1
AC Prato 1908 1:0 0:0 0:0 1:2 2:0 1:0 0:3 1:0 2:3 0:2 3:1 1:1 3:0 2:1 1:3 2:1 4:1 1:0 2:1
AC Tuttocuoio 1957 2:0 2:1 2:2 1:2 0:1 0:1 1:1 1:2 0:3 0:0 1:0 2:2 3:0 1:0 0:0 2:1 0:0 2:0 0:1
Aglianese 0:3 2:1 4:2 2:3 2:2 2:1 0:1 1:1 0:3 2:1 2:2 2:1 1:1 1:2 0:0 1:3 0:0 1:0 1:0
Aquila 1902 Montevarchi 1:0 3:2 2:3 1:1 3:0 2:3 2:3 3:2 0:0 1:1 2:0 1:2 0:1 3:1 1:0 2:1 1:0 0:0 1:1
ASD Cannara 1:0 1:3 2:0 0:0 1:0 1:1 1:0 2:3 1:2 0:1 0:0 0:2 1:0 4:2 0:0 1:0 1:1 0:1 0:2
Asd San Donato-Tavarnelle 2:1 1:0 1:2 1:1 0:0 0:0 1:1 2:2 2:1 1:1 2:0 2:1 3:0 4:0 1:0 2:0 3:0 2:4 0:0
Asd Sangiovannese 1927 3:1 0:0 3:0 1:0 0:0 0:1 1:1 0:4 1:0 1:0 1:0 0:0 1:3 0:0 0:0 2:2 3:0 0:2 1:2
ASD Seravezza Pozzi Calcio 4:1 3:0 2:1 2:0 3:1 0:0 1:1 3:0 0:0 3:1 2:0 2:0 1:0 3:0 1:0 1:1 3:1 0:0 0:2
FC Ponsacco 1920 2:1 3:1 1:0 2:2 1:1 1:1 0:0 2:1 5:1 1:1 2:0 4:1 4:0 2:1 2:0 1:1 4:1 2:0 0:1
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano 1:1 0:1 2:2 1:4 0:1 1:2 2:0 1:0 2:0 2:2 3:0 2:2 0:1 0:0 3:2 2:1 1:0 2:2 2:0
Massese 1:2 4:1 0:1 1:3 0:2 0:3 0:0 1:1 1:2 0:0 0:1 0:2 1:1 1:2 0:0 0:0 1:3 1:3 1:3
Real Forte Querceta 1:2 2:1 1:0 0:0 1:2 1:1 1:1 1:0 2:1 2:4 1:4 2:2 0:1 0:1 2:0 2:0 1:0 1:1 0:4
San Gimignano Sport 0:0 1:1 0:0 1:1 0:1 0:0 2:1 1:1 1:0 0:1 0:1 2:1 1:3 0:0 1:4 1:0 0:0 0:2 0:0
Scandicci 1:3 1:1 4:1 3:0 1:0 4:1 1:2 2:5 0:0 0:1 1:1 2:0 2:0 3:1 1:2 1:3 1:2 1:2 2:1
Sporting Trestina 3:2 1:1 0:2 3:0 1:2 1:1 0:3 1:0 2:0 1:0 0:1 1:0 3:1 1:1 1:1 1:0 2:0 0:1 0:2
Ssd Viareggio 2014 2:1 0:0 2:3 0:3 2:0 0:0 0:2 1:1 1:2 0:1 1:1 2:2 3:0 4:0 0:0 0:1 2:2 1:0 2:2
UC Sinalunghese 2:0 1:4 0:2 1:1 0:1 1:1 0:0 2:0 0:3 0:0 0:4 1:0 1:0 2:1 0:0 3:3 1:2 2:1 0:0
US Gavorrano 1:0 1:1 0:1 2:1 1:1 1:1 2:3 2:0 3:2 1:0 1:0 2:3 0:0 3:0 1:1 1:0 3:1 1:0 0:1
US Pianese Asd 3:0 1:2 0:1 4:0 1:0 3:0 1:1 2:0 3:1 0:0 3:0 2:1 2:0 2:0 2:0 3:0 1:1 1:1 0:0
Takım Ev Sahibi Deplasman
30/09/18 2:2
20/01/19 1:0
28/04/19 2:2
16/12/18 2:0
17/02/19 0:0
28/10/18 0:3
12/12/18 1:1
18/04/19 1:0
23/09/18 0:1
12/01/19 1:0
24/10/18 1:0
13/02/19 2:1
10/02/19 1:0
20/10/18 3:1
14/04/19 3:2
08/12/18 4:1
06/01/19 1:1
16/09/18 2:1
02/12/18 0:2
07/04/19 1:1
24/02/19 2:1
04/11/18 1:2
14/10/18 1:3
03/02/19 1:2
16/01/19 1:0
26/09/18 0:0
18/11/18 2:1
24/03/19 1:3
26/01/19 2:2
06/10/18 3:2
31/03/19 3:1
25/11/18 2:1