Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR

Süper Lig’de oluşan son puan durumu tablosunu bu sayfa üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Süper Lig puan durumu sıralamasını iç saha maçları ve deplasman saha maçları olarak ayrı ayrı da görüntüleyebilirsiniz. Ulusal Lig 19/20 sezonunun haftalık maç fikstürü ve puan durumu yeniasir.com.tr'nin canlı skor sayfasında!

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 10 2 1 30 15 15 32
B
22:00 | 11/12/19 | R 13
Union Titus Petange 1
FC Progres Niederkorn 1
Maç Detayı
G
18:00 | 24/11/19 | R 12
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
Union Titus Petange 4
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
Union Titus Petange 2
US Hostert 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
Union Titus Petange 2
FC Blue Boys Muhlenbach 0
Maç Detayı
G
17:00 | 20/10/19 | R 9
FC Etzella Ettelbruck 1
Union Titus Petange 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
Union Titus Petange 2
FC Una Strassen 2
Maç Detayı
2 13 8 4 1 33 12 21 28
B
22:00 | 11/12/19 | R 13
Union Titus Petange 1
FC Progres Niederkorn 1
Maç Detayı
G
19:00 | 23/11/19 | R 12
FC Progres Niederkorn 5
FC Blue Boys Muhlenbach 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Etzella Ettelbruck 0
FC Progres Niederkorn 4
Maç Detayı
B
18:00 | 26/10/19 | R 10
FC Progres Niederkorn 0
FC Una Strassen 0
Maç Detayı
G
19:30 | 19/10/19 | R 9
FC Differdange 03 1
FC Progres Niederkorn 5
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
FC Progres Niederkorn 2
US Mondorf-Les-Bains 2
Maç Detayı
3 13 8 3 2 33 14 19 27
B
22:00 | 11/12/19 | R 13
US Mondorf-Les-Bains 2
CS Fola Esch 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
US Hostert 1
CS Fola Esch 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
CS Fola Esch 5
FC Rodange 91 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
FC Victoria Rosport 0
CS Fola Esch 4
Maç Detayı
G
17:00 | 20/10/19 | R 9
CS Fola Esch 2
F91 Dudelange 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
Racing FC Union Luxembourg 2
CS Fola Esch 2
Maç Detayı
4 13 7 2 4 24 23 1 23
G
18:00 | 01/12/19 | R 13
FC Differdange 03 2
FC Rodange 91 1
Maç Detayı
G
18:00 | 24/11/19 | R 12
FC Victoria Rosport 2
FC Differdange 03 3
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Differdange 03 0
F91 Dudelange 3
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
Racing FC Union Luxembourg 3
FC Differdange 03 2
Maç Detayı
M
19:30 | 19/10/19 | R 9
FC Differdange 03 1
FC Progres Niederkorn 5
Maç Detayı
B
20:00 | 05/10/19 | R 8
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
FC Differdange 03 1
Maç Detayı
5 13 6 2 5 31 18 13 20
G
18:00 | 01/12/19 | R 13
FC Etzella Ettelbruck 1
F91 Dudelange 4
Maç Detayı
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
F91 Dudelange 2
FC Una Strassen 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Differdange 03 0
F91 Dudelange 3
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
F91 Dudelange 3
US Mondorf-Les-Bains 1
Maç Detayı
M
17:00 | 20/10/19 | R 9
CS Fola Esch 2
F91 Dudelange 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 8
F91 Dudelange 4
FC Rodange 91 0
Maç Detayı
6 13 5 5 3 22 19 3 20
B
17:00 | 01/12/19 | R 13
FC Una Strassen 2
FC Victoria Rosport 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
F91 Dudelange 2
FC Una Strassen 2
Maç Detayı
G
22:00 | 20/11/19 | R 9
FC Una Strassen 1
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 0
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Una Strassen 2
Racing FC Union Luxembourg 1
Maç Detayı
B
18:00 | 26/10/19 | R 10
FC Progres Niederkorn 0
FC Una Strassen 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
Union Titus Petange 2
FC Una Strassen 2
Maç Detayı
7 13 5 1 7 15 23 -8 16
G
18:00 | 08/12/19 | R 9
FC Blue Boys Muhlenbach 0
US Hostert 1
Maç Detayı
G
20:30 | 30/11/19 | R 13
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
US Hostert 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
US Hostert 1
CS Fola Esch 1
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
Union Titus Petange 2
US Hostert 0
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
US Hostert 2
FC Rodange 91 3
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 8
US Hostert 2
FC Victoria Rosport 0
Maç Detayı
8 13 3 6 4 26 24 2 15
B
18:00 | 16/02/20 | R 13
FC Blue Boys Muhlenbach 2
Racing FC Union Luxembourg 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/11/19 | R 12
Racing FC Union Luxembourg 0
FC Etzella Ettelbruck 3
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Una Strassen 2
Racing FC Union Luxembourg 1
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
Racing FC Union Luxembourg 3
FC Differdange 03 2
Maç Detayı
G
17:00 | 20/10/19 | R 9
US Mondorf-Les-Bains 0
Racing FC Union Luxembourg 4
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
Racing FC Union Luxembourg 2
CS Fola Esch 2
Maç Detayı
9 13 4 3 6 20 29 -9 15
M
20:30 | 30/11/19 | R 13
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
US Hostert 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/11/19 | R 12
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
Union Titus Petange 4
Maç Detayı
M
22:00 | 20/11/19 | R 9
FC Una Strassen 1
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 0
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Blue Boys Muhlenbach 4
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 2
Maç Detayı
B
18:00 | 27/10/19 | R 10
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
FC Etzella Ettelbruck 1
Maç Detayı
B
20:00 | 05/10/19 | R 8
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
FC Differdange 03 1
Maç Detayı
10 13 3 5 5 19 22 -3 14
B
22:00 | 11/12/19 | R 13
US Mondorf-Les-Bains 2
CS Fola Esch 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
FC Rodange 91 1
US Mondorf-Les-Bains 1
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
US Mondorf-Les-Bains 1
FC Victoria Rosport 2
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
F91 Dudelange 3
US Mondorf-Les-Bains 1
Maç Detayı
M
17:00 | 20/10/19 | R 9
US Mondorf-Les-Bains 0
Racing FC Union Luxembourg 4
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
FC Progres Niederkorn 2
US Mondorf-Les-Bains 2
Maç Detayı
11 13 3 2 8 18 28 -10 11
M
18:00 | 01/12/19 | R 13
FC Etzella Ettelbruck 1
F91 Dudelange 4
Maç Detayı
G
18:00 | 24/11/19 | R 12
Racing FC Union Luxembourg 0
FC Etzella Ettelbruck 3
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Etzella Ettelbruck 0
FC Progres Niederkorn 4
Maç Detayı
B
18:00 | 27/10/19 | R 10
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
FC Etzella Ettelbruck 1
Maç Detayı
M
17:00 | 20/10/19 | R 9
FC Etzella Ettelbruck 1
Union Titus Petange 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
FC Blue Boys Muhlenbach 1
FC Etzella Ettelbruck 1
Maç Detayı
12 13 3 2 8 16 29 -13 11
B
17:00 | 01/12/19 | R 13
FC Una Strassen 2
FC Victoria Rosport 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/11/19 | R 12
FC Victoria Rosport 2
FC Differdange 03 3
Maç Detayı
M
22:00 | 19/11/19 | R 9
FC Rodange 91 1
FC Victoria Rosport 0
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
US Mondorf-Les-Bains 1
FC Victoria Rosport 2
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
FC Victoria Rosport 0
CS Fola Esch 4
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 8
US Hostert 2
FC Victoria Rosport 0
Maç Detayı
12 13 3 2 8 16 29 -13 11
B
18:00 | 16/02/20 | R 13
FC Blue Boys Muhlenbach 2
Racing FC Union Luxembourg 2
Maç Detayı
M
18:00 | 08/12/19 | R 9
FC Blue Boys Muhlenbach 0
US Hostert 1
Maç Detayı
M
19:00 | 23/11/19 | R 12
FC Progres Niederkorn 5
FC Blue Boys Muhlenbach 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Blue Boys Muhlenbach 4
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 2
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
Union Titus Petange 2
FC Blue Boys Muhlenbach 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
FC Blue Boys Muhlenbach 1
FC Etzella Ettelbruck 1
Maç Detayı
14 13 2 3 8 15 33 -18 9
M
18:00 | 01/12/19 | R 13
FC Differdange 03 2
FC Rodange 91 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
FC Rodange 91 1
US Mondorf-Les-Bains 1
Maç Detayı
G
22:00 | 19/11/19 | R 9
FC Rodange 91 1
FC Victoria Rosport 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
CS Fola Esch 5
FC Rodange 91 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
US Hostert 2
FC Rodange 91 3
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 8
F91 Dudelange 4
FC Rodange 91 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 7 5 2 0 16 6 10 17
B
22:00 | 11/12/19 | R 13
Union Titus Petange 1
FC Progres Niederkorn 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
Union Titus Petange 2
US Hostert 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
Union Titus Petange 2
FC Blue Boys Muhlenbach 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
Union Titus Petange 2
FC Una Strassen 2
Maç Detayı
2 6 5 0 1 15 4 11 15
G
17:00 | 03/11/19 | R 11
CS Fola Esch 5
FC Rodange 91 0
Maç Detayı
G
17:00 | 20/10/19 | R 9
CS Fola Esch 2
F91 Dudelange 1
Maç Detayı
3 6 4 2 0 14 4 10 14
G
19:00 | 23/11/19 | R 12
FC Progres Niederkorn 5
FC Blue Boys Muhlenbach 2
Maç Detayı
B
18:00 | 26/10/19 | R 10
FC Progres Niederkorn 0
FC Una Strassen 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
FC Progres Niederkorn 2
US Mondorf-Les-Bains 2
Maç Detayı
4 7 4 1 2 14 11 3 13
B
17:00 | 01/12/19 | R 13
FC Una Strassen 2
FC Victoria Rosport 2
Maç Detayı
G
22:00 | 20/11/19 | R 9
FC Una Strassen 1
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 0
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Una Strassen 2
Racing FC Union Luxembourg 1
Maç Detayı
5 6 3 2 1 16 10 6 11
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
F91 Dudelange 2
FC Una Strassen 2
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
F91 Dudelange 3
US Mondorf-Les-Bains 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 8
F91 Dudelange 4
FC Rodange 91 0
Maç Detayı
6 7 3 1 3 11 15 -4 10
G
18:00 | 01/12/19 | R 13
FC Differdange 03 2
FC Rodange 91 1
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Differdange 03 0
F91 Dudelange 3
Maç Detayı
M
19:30 | 19/10/19 | R 9
FC Differdange 03 1
FC Progres Niederkorn 5
Maç Detayı
7 7 2 2 3 10 13 -3 8
B
18:00 | 16/02/20 | R 13
FC Blue Boys Muhlenbach 2
Racing FC Union Luxembourg 2
Maç Detayı
M
18:00 | 08/12/19 | R 9
FC Blue Boys Muhlenbach 0
US Hostert 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Blue Boys Muhlenbach 4
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
FC Blue Boys Muhlenbach 1
FC Etzella Ettelbruck 1
Maç Detayı
8 7 2 2 3 9 14 -5 8
M
20:30 | 30/11/19 | R 13
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
US Hostert 2
Maç Detayı
M
18:00 | 24/11/19 | R 12
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
Union Titus Petange 4
Maç Detayı
B
18:00 | 27/10/19 | R 10
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
FC Etzella Ettelbruck 1
Maç Detayı
B
20:00 | 05/10/19 | R 8
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
FC Differdange 03 1
Maç Detayı
9 7 2 1 4 9 13 -4 7
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
US Hostert 1
CS Fola Esch 1
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
US Hostert 2
FC Rodange 91 3
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 8
US Hostert 2
FC Victoria Rosport 0
Maç Detayı
10 6 1 3 2 8 10 -2 6
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
FC Rodange 91 1
US Mondorf-Les-Bains 1
Maç Detayı
G
22:00 | 19/11/19 | R 9
FC Rodange 91 1
FC Victoria Rosport 0
Maç Detayı
11 6 1 3 2 10 13 -3 6
M
18:00 | 24/11/19 | R 12
Racing FC Union Luxembourg 0
FC Etzella Ettelbruck 3
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
Racing FC Union Luxembourg 3
FC Differdange 03 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
Racing FC Union Luxembourg 2
CS Fola Esch 2
Maç Detayı
12 7 2 0 5 11 18 -7 6
M
18:00 | 01/12/19 | R 13
FC Etzella Ettelbruck 1
F91 Dudelange 4
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Etzella Ettelbruck 0
FC Progres Niederkorn 4
Maç Detayı
M
17:00 | 20/10/19 | R 9
FC Etzella Ettelbruck 1
Union Titus Petange 2
Maç Detayı
13 6 1 2 3 8 11 -3 5
B
22:00 | 11/12/19 | R 13
US Mondorf-Les-Bains 2
CS Fola Esch 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
US Mondorf-Les-Bains 1
FC Victoria Rosport 2
Maç Detayı
M
17:00 | 20/10/19 | R 9
US Mondorf-Les-Bains 0
Racing FC Union Luxembourg 4
Maç Detayı
14 6 1 0 5 6 19 -13 3
M
18:00 | 24/11/19 | R 12
FC Victoria Rosport 2
FC Differdange 03 3
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
FC Victoria Rosport 0
CS Fola Esch 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 5 0 1 14 9 5 15
G
18:00 | 24/11/19 | R 12
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
Union Titus Petange 4
Maç Detayı
G
17:00 | 20/10/19 | R 9
FC Etzella Ettelbruck 1
Union Titus Petange 2
Maç Detayı
2 7 4 2 1 19 8 11 14
B
22:00 | 11/12/19 | R 13
Union Titus Petange 1
FC Progres Niederkorn 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Etzella Ettelbruck 0
FC Progres Niederkorn 4
Maç Detayı
G
19:30 | 19/10/19 | R 9
FC Differdange 03 1
FC Progres Niederkorn 5
Maç Detayı
3 6 4 1 1 13 8 5 13
G
18:00 | 24/11/19 | R 12
FC Victoria Rosport 2
FC Differdange 03 3
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
Racing FC Union Luxembourg 3
FC Differdange 03 2
Maç Detayı
B
20:00 | 05/10/19 | R 8
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
FC Differdange 03 1
Maç Detayı
4 7 3 3 1 18 10 8 12
B
22:00 | 11/12/19 | R 13
US Mondorf-Les-Bains 2
CS Fola Esch 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
US Hostert 1
CS Fola Esch 1
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
FC Victoria Rosport 0
CS Fola Esch 4
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
Racing FC Union Luxembourg 2
CS Fola Esch 2
Maç Detayı
5 7 3 0 4 15 8 7 9
G
18:00 | 01/12/19 | R 13
FC Etzella Ettelbruck 1
F91 Dudelange 4
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Differdange 03 0
F91 Dudelange 3
Maç Detayı
M
17:00 | 20/10/19 | R 9
CS Fola Esch 2
F91 Dudelange 1
Maç Detayı
6 7 2 3 2 16 11 5 9
B
18:00 | 16/02/20 | R 13
FC Blue Boys Muhlenbach 2
Racing FC Union Luxembourg 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Una Strassen 2
Racing FC Union Luxembourg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/10/19 | R 9
US Mondorf-Les-Bains 0
Racing FC Union Luxembourg 4
Maç Detayı
7 7 2 3 2 11 11 0 9
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
FC Rodange 91 1
US Mondorf-Les-Bains 1
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
F91 Dudelange 3
US Mondorf-Les-Bains 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
FC Progres Niederkorn 2
US Mondorf-Les-Bains 2
Maç Detayı
8 6 3 0 3 6 10 -4 9
G
18:00 | 08/12/19 | R 9
FC Blue Boys Muhlenbach 0
US Hostert 1
Maç Detayı
G
20:30 | 30/11/19 | R 13
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
US Hostert 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
Union Titus Petange 2
US Hostert 0
Maç Detayı
9 7 2 2 3 10 10 0 8
B
17:00 | 01/12/19 | R 13
FC Una Strassen 2
FC Victoria Rosport 2
Maç Detayı
M
22:00 | 19/11/19 | R 9
FC Rodange 91 1
FC Victoria Rosport 0
Maç Detayı
G
18:00 | 03/11/19 | R 11
US Mondorf-Les-Bains 1
FC Victoria Rosport 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 8
US Hostert 2
FC Victoria Rosport 0
Maç Detayı
10 6 1 4 1 8 8 0 7
B
18:00 | 24/11/19 | R 12
F91 Dudelange 2
FC Una Strassen 2
Maç Detayı
B
18:00 | 26/10/19 | R 10
FC Progres Niederkorn 0
FC Una Strassen 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
Union Titus Petange 2
FC Una Strassen 2
Maç Detayı
11 6 2 1 3 11 15 -4 7
M
22:00 | 20/11/19 | R 9
FC Una Strassen 1
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 0
Maç Detayı
M
18:00 | 03/11/19 | R 11
FC Blue Boys Muhlenbach 4
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 2
Maç Detayı
12 6 1 2 3 7 10 -3 5
G
18:00 | 24/11/19 | R 12
Racing FC Union Luxembourg 0
FC Etzella Ettelbruck 3
Maç Detayı
B
18:00 | 27/10/19 | R 10
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 1
FC Etzella Ettelbruck 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/10/19 | R 8
FC Blue Boys Muhlenbach 1
FC Etzella Ettelbruck 1
Maç Detayı
13 6 1 0 5 6 16 -10 3
M
19:00 | 23/11/19 | R 12
FC Progres Niederkorn 5
FC Blue Boys Muhlenbach 2
Maç Detayı
M
18:00 | 27/10/19 | R 10
Union Titus Petange 2
FC Blue Boys Muhlenbach 0
Maç Detayı
14 7 1 0 6 7 23 -16 3
M
18:00 | 01/12/19 | R 13
FC Differdange 03 2
FC Rodange 91 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/19 | R 11
CS Fola Esch 5
FC Rodange 91 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/10/19 | R 10
US Hostert 2
FC Rodange 91 3
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 8
F91 Dudelange 4
FC Rodange 91 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 13 10 2 1 30 15 15 32 7 5 2 0 16 6 10 17 6 5 0 1 14 9 5 15
2 13 8 4 1 33 12 21 28 6 4 2 0 14 4 10 14 7 4 2 1 19 8 11 14
3 13 8 3 2 33 14 19 27 6 5 0 1 15 4 11 15 7 3 3 1 18 10 8 12
4 13 7 2 4 24 23 1 23 7 3 1 3 11 15 -4 10 6 4 1 1 13 8 5 13
5 13 6 2 5 31 18 13 20 6 3 2 1 16 10 6 11 7 3 0 4 15 8 7 9
6 13 5 5 3 22 19 3 20 7 4 1 2 14 11 3 13 6 1 4 1 8 8 0 7
7 13 5 1 7 15 23 -8 16 7 2 1 4 9 13 -4 7 6 3 0 3 6 10 -4 9
8 13 3 6 4 26 24 2 15 6 1 3 2 10 13 -3 6 7 2 3 2 16 11 5 9
9 13 4 3 6 20 29 -9 15 7 2 2 3 9 14 -5 8 6 2 1 3 11 15 -4 7
10 13 3 5 5 19 22 -3 14 6 1 2 3 8 11 -3 5 7 2 3 2 11 11 0 9
11 13 3 2 8 18 28 -10 11 7 2 0 5 11 18 -7 6 6 1 2 3 7 10 -3 5
12 13 3 2 8 16 29 -13 11 6 1 0 5 6 19 -13 3 7 2 2 3 10 10 0 8
12 13 3 2 8 16 29 -13 11 7 2 2 3 10 13 -3 8 6 1 0 5 6 16 -10 3
14 13 2 3 8 15 33 -18 9 6 1 3 2 8 10 -2 6 7 1 0 6 7 23 -16 3