Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 26 17 4 5 53 28 25 55
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
G
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
13:15 | 19/07/19 | R 22
Bentleigh Greens 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
2 26 16 5 5 63 29 34 53
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
M
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
3 26 13 6 7 45 32 13 45
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
4 26 12 8 6 55 40 15 44
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
G
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
5 26 13 4 9 47 45 2 43
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
6 26 12 5 9 41 37 4 41
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
G
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
M
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
G
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
7 26 10 5 11 42 47 -5 35
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
M
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/07/19 | R 21
Oakleigh Cannons 3
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
8 26 10 4 12 35 42 -7 34
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 26 10 4 12 27 42 -15 34
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
M
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
10 26 8 7 11 41 37 4 31
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
B
12:45 | 19/07/19 | R 22
Oakleigh Cannons 1
Port Melbourne Sharks 1
Maç Detayı
G
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
11 26 9 2 15 43 51 -8 29
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
13:15 | 12/07/19 | R 21
Bentleigh Greens 2
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
12 26 6 6 14 44 70 -26 24
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
G
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
B
12:00 | 20/07/19 | R 22
Dandenong Thunder 1
Avondale FC 1
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
13 26 6 5 15 35 51 -16 23
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
M
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Bentleigh Greens 2
Kingston City FC 2
Maç Detayı
M
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
G
13:30 | 15/07/19 | R 21
Kingston City FC 1
Heidelberg United 0
Maç Detayı
14 26 6 3 17 33 53 -20 21
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
M
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Pascoe Vale 0
Green Gully Cavaliers 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 9 2 2 28 15 13 29
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
G
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
2 13 9 1 3 31 13 18 28
M
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
3 13 9 1 3 27 19 8 28
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
4 13 7 4 2 25 13 12 25
5 13 8 1 4 24 17 7 25
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
M
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
G
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
6 13 5 5 3 32 24 8 20
G
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
7 13 6 2 5 20 18 2 20
M
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
G
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
8 13 6 2 5 14 17 -3 20
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
G
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 13 5 4 4 24 17 7 19
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
G
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
10 13 5 1 7 19 19 0 16
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
11 13 4 3 6 20 24 -4 15
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
M
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
12 13 3 2 8 22 29 -7 11
M
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Pascoe Vale 0
Green Gully Cavaliers 1
Maç Detayı
13 13 3 2 8 14 25 -11 11
M
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
G
13:30 | 15/07/19 | R 21
Kingston City FC 1
Heidelberg United 0
Maç Detayı
14 13 2 4 7 20 34 -14 10
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
G
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
B
12:00 | 20/07/19 | R 22
Dandenong Thunder 1
Avondale FC 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 10 0 3 28 15 13 30
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
South Melbourne 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
07:45 | 17/08/19 | R 25
Avondale FC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Port Melbourne Sharks 0
Heidelberg United 1
Maç Detayı
G
13:30 | 26/07/19 | R 23
Dandenong City SC 2
Heidelberg United 3
Maç Detayı
G
13:15 | 19/07/19 | R 22
Bentleigh Greens 0
Heidelberg United 3
Maç Detayı
2 13 7 4 2 32 16 16 25
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Bentleigh Greens 0
Avondale FC 3
Maç Detayı
G
11:00 | 03/08/19 | R 24
Altona Magic SC 0
Avondale FC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 27/07/19 | R 23
Oakleigh Cannons 4
Avondale FC 3
Maç Detayı
3 13 7 3 3 23 16 7 24
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Oakleigh Cannons 3
Green Gully Cavaliers 0
Maç Detayı
G
10:30 | 03/08/19 | R 24
Hume City 1
Green Gully Cavaliers 3
Maç Detayı
4 13 6 2 5 22 23 -1 20
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Port Melbourne Sharks 2
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
13:30 | 19/08/19 | R 25
Kingston City FC 1
Dandenong City SC 3
Maç Detayı
G
11:00 | 20/07/19 | R 22
Altona Magic SC 1
Dandenong City SC 2
Maç Detayı
M
12:30 | 13/07/19 | R 21
Oakleigh Cannons 3
Dandenong City SC 1
Maç Detayı
5 13 4 4 5 17 17 0 16
G
13:15 | 16/08/19 | R 25
Pascoe Vale 1
Oakleigh Cannons 2
Maç Detayı
6 13 4 4 5 17 20 -3 16
G
08:00 | 18/08/19 | R 25
Melbourne Knights 1
Hume City 2
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Pascoe Vale 2
Hume City 2
Maç Detayı
7 13 4 3 6 20 26 -6 15
B
11:00 | 17/08/19 | R 25
Port Melbourne Sharks 1
Bentleigh Greens 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Dandenong City SC 3
Bentleigh Greens 2
Maç Detayı
8 13 4 2 7 15 24 -9 14
M
08:00 | 25/08/19 | R 26
Dandenong Thunder 4
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Kingston City FC 2
Melbourne Knights 0
Maç Detayı
B
08:00 | 27/07/19 | R 23
Green Gully Cavaliers 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
B
09:00 | 14/07/19 | R 21
South Melbourne 1
Melbourne Knights 1
Maç Detayı
9 13 4 2 7 24 36 -12 14
M
08:00 | 17/08/19 | R 25
Green Gully Cavaliers 6
Dandenong Thunder 2
Maç Detayı
M
09:00 | 28/07/19 | R 23
South Melbourne 3
Dandenong Thunder 0
Maç Detayı
M
11:00 | 13/07/19 | R 21
Port Melbourne Sharks 3
Dandenong Thunder 1
Maç Detayı
10 13 4 2 7 13 25 -12 14
M
13:30 | 02/08/19 | R 24
Oakleigh Cannons 4
South Melbourne 1
Maç Detayı
M
10:30 | 20/07/19 | R 22
Hume City 3
South Melbourne 1
Maç Detayı
11 13 4 1 8 24 32 -8 13
M
09:00 | 18/08/19 | R 25
South Melbourne 2
Altona Magic SC 0
Maç Detayı
B
11:00 | 27/07/19 | R 23
Port Melbourne Sharks 4
Altona Magic SC 4
Maç Detayı
M
13:15 | 12/07/19 | R 21
Bentleigh Greens 2
Altona Magic SC 1
Maç Detayı
12 13 3 3 7 17 20 -3 12
B
12:45 | 19/07/19 | R 22
Oakleigh Cannons 1
Port Melbourne Sharks 1
Maç Detayı
13 13 3 3 7 21 26 -5 12
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Hume City 1
Kingston City FC 5
Maç Detayı
B
13:15 | 26/07/19 | R 23
Bentleigh Greens 2
Kingston City FC 2
Maç Detayı
M
08:00 | 20/07/19 | R 22
Green Gully Cavaliers 5
Kingston City FC 2
Maç Detayı
14 13 3 1 9 11 24 -13 10
G
08:00 | 25/08/19 | R 26
Altona Magic SC 1
Pascoe Vale 2
Maç Detayı
M
12:00 | 03/08/19 | R 24
Dandenong Thunder 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
M
12:45 | 19/07/19 | R 22
Melbourne Knights 2
Pascoe Vale 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%44.62 EV SAHİBİ
%37.63 DEPLASMAN
%17.74 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1.75 EV SAHİBİ
1.55 DEPLASMAN
3.3 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2.42 63
2 2.12 55
3 2 50
4 1.81 47
5 1.73 45
6 1.83 42
7 1.58 41
8 1.6 40
9 1.56 39
10 1.65 38
11 1.38 33
12 1.24 31
13 1.2 30
14 1.04 25
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 1.12 28
2 1.12 29
3 1.23 32
4 1.39 32
5 1.5 36
6 1.42 37
7 1.63 39
8 1.54 40
9 1.73 45
10 1.8 45
11 1.96 45
12 2 50
13 2.08 52
14 2.76 69
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0