Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 30 20 9 1 76 24 52 69
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
ISLOCH 2
Maç Detayı
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
ISLOCH 3
FC ORSHA 0
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
FK BEREZA 0
ISLOCH 2
Maç Detayı
G
14:00 | 25/10/15 | R 27
ISLOCH 3
FC SMOLEVICHI 2
Maç Detayı
G
14:00 | 18/10/15 | R 26
ISLOCH 2
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
G
14:00 | 10/10/15 | R 25
FK KOBRIN 0
ISLOCH 7
Maç Detayı
2 30 21 5 4 73 25 48 68
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
Smorgon 1
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC GORODEYA 2
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC LIDA 0
FC GORODEYA 4
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC GORODEYA 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
15:00 | 18/10/15 | R 26
FC ORSHA 0
FC GORODEYA 4
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/15 | R 25
FC GORODEYA 1
FK BEREZA 0
Maç Detayı
3 30 19 3 8 67 45 22 60
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC KRUMKACHI 2
FC Transmash Mogilev 0
Maç Detayı
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC BARANOVICHI 0
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
B
12:00 | 01/11/15 | R 28
FC KRUMKACHI 2
Energetik Bgu 2
Maç Detayı
B
15:00 | 25/10/15 | R 27
Lokomotiv Gomel 3
FC KRUMKACHI 3
Maç Detayı
G
15:00 | 18/10/15 | R 26
FC SMOLEVICHI 0
FC KRUMKACHI 1
Maç Detayı
G
12:00 | 10/10/15 | R 25
FC KRUMKACHI 4
Smorgon 2
Maç Detayı
4 30 17 5 8 48 21 27 56
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC KRUMKACHI 2
FC Transmash Mogilev 0
Maç Detayı
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC Transmash Mogilev 0
Smorgon 1
Maç Detayı
G
13:00 | 01/11/15 | R 28
FC RECHITSA-2014 0
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
M
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC Transmash Mogilev 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
M
15:00 | 18/10/15 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/15 | R 25
FC Transmash Mogilev 2
FC ORSHA 1
Maç Detayı
5 30 15 8 7 60 41 19 53
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
Smorgon 1
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC Transmash Mogilev 0
Smorgon 1
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
Smorgon 2
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
12:00 | 25/10/15 | R 27
Energetik Bgu 1
Smorgon 4
Maç Detayı
G
13:00 | 18/10/15 | R 26
Smorgon 1
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
M
12:00 | 10/10/15 | R 25
FC KRUMKACHI 4
Smorgon 2
Maç Detayı
6 30 15 5 10 60 53 7 50
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC LIDA 6
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
FK KOBRIN 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC LIDA 0
FC GORODEYA 4
Maç Detayı
G
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC Transmash Mogilev 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
B
14:00 | 18/10/15 | R 26
FC LIDA 0
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
12:00 | 10/10/15 | R 25
Energetik Bgu 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
7 30 13 8 9 47 37 10 47
B
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC SMOLEVICHI 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
B
13:00 | 08/11/15 | R 29
FK BEREZA 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC SMOLEVICHI 2
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
14:00 | 25/10/15 | R 27
ISLOCH 3
FC SMOLEVICHI 2
Maç Detayı
M
15:00 | 18/10/15 | R 26
FC SMOLEVICHI 0
FC KRUMKACHI 1
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/15 | R 25
Kommunalnik Slonim 0
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
8 30 12 8 10 45 39 6 44
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
Lokomotiv Gomel 2
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
B
13:00 | 08/11/15 | R 29
Energetik Bgu 2
Lokomotiv Gomel 2
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC SMOLEVICHI 2
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
B
15:00 | 25/10/15 | R 27
Lokomotiv Gomel 3
FC KRUMKACHI 3
Maç Detayı
M
13:00 | 18/10/15 | R 26
Smorgon 1
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
17:30 | 01/10/15 | R 24
FC LIDA 0
Lokomotiv Gomel 3
Maç Detayı
9 30 13 2 15 41 55 -14 41
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC LIDA 6
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
Kommunalnik Slonim 3
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC ORSHA 0
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
M
14:00 | 25/10/15 | R 27
Kommunalnik Slonim 0
FK BEREZA 1
Maç Detayı
M
14:00 | 18/10/15 | R 26
ISLOCH 2
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/15 | R 25
Kommunalnik Slonim 0
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
10 30 10 10 10 47 47 0 40
B
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC SMOLEVICHI 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
B
13:00 | 08/11/15 | R 29
Energetik Bgu 2
Lokomotiv Gomel 2
Maç Detayı
B
12:00 | 01/11/15 | R 28
FC KRUMKACHI 2
Energetik Bgu 2
Maç Detayı
M
12:00 | 25/10/15 | R 27
Energetik Bgu 1
Smorgon 4
Maç Detayı
B
13:00 | 18/10/15 | R 26
FC RECHITSA-2014 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
M
12:00 | 10/10/15 | R 25
Energetik Bgu 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
11 30 10 4 16 39 43 -4 34
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC ORSHA 1
FK BEREZA 8
Maç Detayı
B
13:00 | 08/11/15 | R 29
FK BEREZA 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
FK BEREZA 0
ISLOCH 2
Maç Detayı
G
14:00 | 25/10/15 | R 27
Kommunalnik Slonim 0
FK BEREZA 1
Maç Detayı
B
15:00 | 18/10/15 | R 26
FK BEREZA 1
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/15 | R 25
FC GORODEYA 1
FK BEREZA 0
Maç Detayı
12 30 9 7 14 42 50 -8 34
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
ISLOCH 2
Maç Detayı
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
Kommunalnik Slonim 3
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
FK KOBRIN 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC GORODEYA 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
15:00 | 18/10/15 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
G
14:00 | 10/10/15 | R 25
FC BARANOVICHI 0
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
13 30 8 8 14 36 49 -13 32
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
Lokomotiv Gomel 2
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC BARANOVICHI 0
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
Smorgon 2
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC BARANOVICHI 0
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
B
14:00 | 18/10/15 | R 26
FC LIDA 0
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
14:00 | 10/10/15 | R 25
FC BARANOVICHI 0
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
14 30 3 8 19 24 70 -46 17
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC ORSHA 1
FK BEREZA 8
Maç Detayı
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
ISLOCH 3
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC ORSHA 0
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FK KOBRIN 1
FC ORSHA 1
Maç Detayı
M
15:00 | 18/10/15 | R 26
FC ORSHA 0
FC GORODEYA 4
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/15 | R 25
FC Transmash Mogilev 2
FC ORSHA 1
Maç Detayı
15 30 4 3 23 23 77 -54 15
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC RECHITSA-2014 3
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
FK KOBRIN 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
FK KOBRIN 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FK KOBRIN 1
FC ORSHA 1
Maç Detayı
B
15:00 | 18/10/15 | R 26
FK BEREZA 1
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
14:00 | 10/10/15 | R 25
FK KOBRIN 0
ISLOCH 7
Maç Detayı
16 30 2 5 23 14 66 -52 11
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC RECHITSA-2014 3
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC GORODEYA 2
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
M
13:00 | 01/11/15 | R 28
FC RECHITSA-2014 0
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC BARANOVICHI 0
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
B
13:00 | 18/10/15 | R 26
FC RECHITSA-2014 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
M
12:00 | 04/10/15 | R 24
FC RECHITSA-2014 1
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 10 5 0 38 13 25 35
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
ISLOCH 3
FC ORSHA 0
Maç Detayı
G
14:00 | 25/10/15 | R 27
ISLOCH 3
FC SMOLEVICHI 2
Maç Detayı
G
14:00 | 18/10/15 | R 26
ISLOCH 2
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
B
14:00 | 04/10/15 | R 24
ISLOCH 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/09/15 | R 22
ISLOCH 2
FC BARANOVICHI 2
Maç Detayı
G
14:00 | 06/09/15 | R 20
ISLOCH 2
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
2 15 10 3 2 40 12 28 33
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC GORODEYA 2
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC GORODEYA 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/15 | R 25
FC GORODEYA 1
FK BEREZA 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/15 | R 23
FC GORODEYA 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/09/15 | R 21
FC GORODEYA 2
FC SMOLEVICHI 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/15 | R 20
FC GORODEYA 2
FC Transmash Mogilev 2
Maç Detayı
3 15 10 2 3 41 23 18 32
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC KRUMKACHI 2
FC Transmash Mogilev 0
Maç Detayı
B
12:00 | 01/11/15 | R 28
FC KRUMKACHI 2
Energetik Bgu 2
Maç Detayı
G
12:00 | 10/10/15 | R 25
FC KRUMKACHI 4
Smorgon 2
Maç Detayı
G
12:00 | 27/09/15 | R 23
FC KRUMKACHI 2
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/09/15 | R 21
FC KRUMKACHI 2
FC ORSHA 1
Maç Detayı
M
14:00 | 30/08/15 | R 19
FC KRUMKACHI 2
ISLOCH 3
Maç Detayı
4 15 8 3 4 28 14 14 27
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
Smorgon 1
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
Smorgon 2
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
G
13:00 | 18/10/15 | R 26
Smorgon 1
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/15 | R 23
Smorgon 4
FC RECHITSA-2014 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/09/15 | R 21
Smorgon 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/15 | R 19
Smorgon 1
FK BEREZA 0
Maç Detayı
5 15 8 3 4 33 23 10 27
B
13:00 | 08/11/15 | R 29
Energetik Bgu 2
Lokomotiv Gomel 2
Maç Detayı
M
12:00 | 25/10/15 | R 27
Energetik Bgu 1
Smorgon 4
Maç Detayı
M
12:00 | 10/10/15 | R 25
Energetik Bgu 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
G
12:00 | 27/09/15 | R 23
Energetik Bgu 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
B
12:00 | 13/09/15 | R 21
Energetik Bgu 3
ISLOCH 3
Maç Detayı
G
14:00 | 30/08/15 | R 19
Energetik Bgu 7
FK KOBRIN 0
Maç Detayı
6 15 8 2 5 22 11 11 26
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC Transmash Mogilev 0
Smorgon 1
Maç Detayı
M
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC Transmash Mogilev 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/15 | R 25
FC Transmash Mogilev 2
FC ORSHA 1
Maç Detayı
M
16:00 | 27/09/15 | R 23
FC Transmash Mogilev 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
G
16:00 | 13/09/15 | R 21
FC Transmash Mogilev 3
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/15 | R 19
FC Transmash Mogilev 0
FC SMOLEVICHI 2
Maç Detayı
7 15 7 4 4 26 20 6 25
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
Lokomotiv Gomel 2
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
B
15:00 | 25/10/15 | R 27
Lokomotiv Gomel 3
FC KRUMKACHI 3
Maç Detayı
G
16:00 | 27/09/15 | R 23
Lokomotiv Gomel 3
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/15 | R 21
Lokomotiv Gomel 1
FK BEREZA 0
Maç Detayı
G
18:00 | 10/09/15 | R 25
Lokomotiv Gomel 2
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/08/15 | R 19
Lokomotiv Gomel 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
8 15 6 4 5 26 23 3 22
B
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC SMOLEVICHI 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC SMOLEVICHI 2
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
15:00 | 18/10/15 | R 26
FC SMOLEVICHI 0
FC KRUMKACHI 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/15 | R 24
FC SMOLEVICHI 4
Smorgon 2
Maç Detayı
G
16:00 | 19/09/15 | R 22
FC SMOLEVICHI 2
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
M
19:00 | 05/09/15 | R 20
FC SMOLEVICHI 0
FC LIDA 4
Maç Detayı
9 15 6 2 7 29 33 -4 20
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC LIDA 6
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC LIDA 0
FC GORODEYA 4
Maç Detayı
B
14:00 | 18/10/15 | R 26
FC LIDA 0
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
17:30 | 01/10/15 | R 24
FC LIDA 0
Lokomotiv Gomel 3
Maç Detayı
M
15:00 | 20/09/15 | R 22
FC LIDA 4
Smorgon 6
Maç Detayı
B
17:00 | 30/08/15 | R 19
FC LIDA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Maç Detayı
10 15 6 1 8 26 23 3 19
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
ISLOCH 2
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
FK KOBRIN 0
Maç Detayı
G
15:00 | 18/10/15 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/15 | R 24
KHIMIK SVETLOGORSKI 4
Energetik Bgu 2
Maç Detayı
M
16:00 | 20/09/15 | R 22
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/15 | R 20
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC RECHITSA-2014 1
Maç Detayı
11 15 5 2 8 13 25 -12 17
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
Kommunalnik Slonim 3
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 25/10/15 | R 27
Kommunalnik Slonim 0
FK BEREZA 1
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/15 | R 25
Kommunalnik Slonim 0
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/10/15 | R 24
Kommunalnik Slonim 2
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/09/15 | R 22
Kommunalnik Slonim 0
FC Transmash Mogilev 5
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/15 | R 20
Kommunalnik Slonim 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
12 15 4 4 7 17 24 -7 16
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC BARANOVICHI 0
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC BARANOVICHI 0
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
M
14:00 | 10/10/15 | R 25
FC BARANOVICHI 0
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
16:00 | 27/09/15 | R 23
FC BARANOVICHI 3
FK BEREZA 1
Maç Detayı
M
16:00 | 13/09/15 | R 21
FC BARANOVICHI 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/15 | R 19
FC BARANOVICHI 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
13 15 4 4 7 15 20 -5 16
B
13:00 | 08/11/15 | R 29
FK BEREZA 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
FK BEREZA 0
ISLOCH 2
Maç Detayı
B
15:00 | 18/10/15 | R 26
FK BEREZA 1
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
16:00 | 04/10/15 | R 24
FK BEREZA 0
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/15 | R 22
FK BEREZA 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/15 | R 20
FK BEREZA 0
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
14 15 4 2 9 16 26 -10 14
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
FK KOBRIN 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FK KOBRIN 1
FC ORSHA 1
Maç Detayı
M
14:00 | 10/10/15 | R 25
FK KOBRIN 0
ISLOCH 7
Maç Detayı
M
14:00 | 27/09/15 | R 23
FK KOBRIN 1
FC SMOLEVICHI 2
Maç Detayı
M
17:00 | 20/09/15 | R 22
FK KOBRIN 0
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/15 | R 20
FK KOBRIN 2
FC BARANOVICHI 2
Maç Detayı
15 15 3 4 8 15 31 -16 13
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC ORSHA 1
FK BEREZA 8
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC ORSHA 0
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
M
15:00 | 18/10/15 | R 26
FC ORSHA 0
FC GORODEYA 4
Maç Detayı
B
15:00 | 07/10/15 | R 24
FC ORSHA 0
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
M
15:00 | 23/09/15 | R 22
FC ORSHA 0
Lokomotiv Gomel 4
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/15 | R 20
FC ORSHA 1
Smorgon 1
Maç Detayı
16 15 1 4 10 8 28 -20 7
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC RECHITSA-2014 3
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
13:00 | 01/11/15 | R 28
FC RECHITSA-2014 0
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
B
13:00 | 18/10/15 | R 26
FC RECHITSA-2014 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
M
12:00 | 04/10/15 | R 24
FC RECHITSA-2014 1
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
B
16:00 | 13/09/15 | R 21
FC RECHITSA-2014 1
FC LIDA 1
Maç Detayı
B
17:00 | 30/08/15 | R 19
FC RECHITSA-2014 0
FC ORSHA 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 11 2 2 33 13 20 35
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
Smorgon 1
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC LIDA 0
FC GORODEYA 4
Maç Detayı
G
15:00 | 18/10/15 | R 26
FC ORSHA 0
FC GORODEYA 4
Maç Detayı
B
14:00 | 04/10/15 | R 24
ISLOCH 1
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
G
17:00 | 20/09/15 | R 22
FK KOBRIN 0
FC GORODEYA 1
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/15 | R 19
FC BARANOVICHI 0
FC GORODEYA 3
Maç Detayı
2 15 10 4 1 38 11 27 34
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
ISLOCH 2
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
FK BEREZA 0
ISLOCH 2
Maç Detayı
G
14:00 | 10/10/15 | R 25
FK KOBRIN 0
ISLOCH 7
Maç Detayı
G
16:00 | 27/09/15 | R 23
FC Transmash Mogilev 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
B
12:00 | 13/09/15 | R 21
Energetik Bgu 3
ISLOCH 3
Maç Detayı
G
14:00 | 30/08/15 | R 19
FC KRUMKACHI 2
ISLOCH 3
Maç Detayı
3 15 9 3 3 26 10 16 30
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC KRUMKACHI 2
FC Transmash Mogilev 0
Maç Detayı
G
13:00 | 01/11/15 | R 28
FC RECHITSA-2014 0
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
M
15:00 | 18/10/15 | R 26
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/10/15 | R 24
FK BEREZA 0
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/09/15 | R 22
Kommunalnik Slonim 0
FC Transmash Mogilev 5
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/15 | R 20
FC GORODEYA 2
FC Transmash Mogilev 2
Maç Detayı
4 15 9 3 3 31 20 11 30
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
FK KOBRIN 3
FC LIDA 0
Maç Detayı
G
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC Transmash Mogilev 1
FC LIDA 2
Maç Detayı
G
12:00 | 10/10/15 | R 25
Energetik Bgu 0
FC LIDA 1
Maç Detayı
M
12:00 | 27/09/15 | R 23
FC KRUMKACHI 2
FC LIDA 0
Maç Detayı
B
16:00 | 13/09/15 | R 21
FC RECHITSA-2014 1
FC LIDA 1
Maç Detayı
G
19:00 | 05/09/15 | R 20
FC SMOLEVICHI 0
FC LIDA 4
Maç Detayı
5 15 9 1 5 26 22 4 28
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC BARANOVICHI 0
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
B
15:00 | 25/10/15 | R 27
Lokomotiv Gomel 3
FC KRUMKACHI 3
Maç Detayı
G
15:00 | 18/10/15 | R 26
FC SMOLEVICHI 0
FC KRUMKACHI 1
Maç Detayı
G
12:00 | 04/10/15 | R 24
FC RECHITSA-2014 1
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/09/15 | R 22
KHIMIK SVETLOGORSKI 0
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/15 | R 20
FK BEREZA 0
FC KRUMKACHI 2
Maç Detayı
6 15 7 5 3 32 27 5 26
G
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC Transmash Mogilev 0
Smorgon 1
Maç Detayı
G
12:00 | 25/10/15 | R 27
Energetik Bgu 1
Smorgon 4
Maç Detayı
M
12:00 | 10/10/15 | R 25
FC KRUMKACHI 4
Smorgon 2
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/15 | R 24
FC SMOLEVICHI 4
Smorgon 2
Maç Detayı
G
15:00 | 20/09/15 | R 22
FC LIDA 4
Smorgon 6
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/15 | R 20
FC ORSHA 1
Smorgon 1
Maç Detayı
7 15 7 4 4 21 14 7 25
B
13:00 | 08/11/15 | R 29
FK BEREZA 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 25/10/15 | R 27
ISLOCH 3
FC SMOLEVICHI 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/10/15 | R 25
Kommunalnik Slonim 0
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
G
14:00 | 27/09/15 | R 23
FK KOBRIN 1
FC SMOLEVICHI 2
Maç Detayı
M
16:00 | 13/09/15 | R 21
FC GORODEYA 2
FC SMOLEVICHI 0
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/15 | R 19
FC Transmash Mogilev 0
FC SMOLEVICHI 2
Maç Detayı
8 15 8 0 7 28 30 -2 24
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC LIDA 6
Kommunalnik Slonim 4
Maç Detayı
G
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC ORSHA 0
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
M
14:00 | 18/10/15 | R 26
ISLOCH 2
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/15 | R 23
FC GORODEYA 3
Kommunalnik Slonim 0
Maç Detayı
G
16:00 | 13/09/15 | R 21
FC BARANOVICHI 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
G
18:00 | 30/08/15 | R 19
Lokomotiv Gomel 1
Kommunalnik Slonim 2
Maç Detayı
9 15 5 4 6 19 19 0 19
B
13:00 | 08/11/15 | R 29
Energetik Bgu 2
Lokomotiv Gomel 2
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
FC SMOLEVICHI 2
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
M
13:00 | 18/10/15 | R 26
Smorgon 1
Lokomotiv Gomel 0
Maç Detayı
G
17:30 | 01/10/15 | R 24
FC LIDA 0
Lokomotiv Gomel 3
Maç Detayı
G
15:00 | 23/09/15 | R 22
FC ORSHA 0
Lokomotiv Gomel 4
Maç Detayı
M
14:00 | 06/09/15 | R 20
ISLOCH 2
Lokomotiv Gomel 1
Maç Detayı
10 15 6 0 9 24 23 1 18
G
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC ORSHA 1
FK BEREZA 8
Maç Detayı
G
14:00 | 25/10/15 | R 27
Kommunalnik Slonim 0
FK BEREZA 1
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/15 | R 25
FC GORODEYA 1
FK BEREZA 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/09/15 | R 23
FC BARANOVICHI 3
FK BEREZA 1
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/15 | R 21
Lokomotiv Gomel 1
FK BEREZA 0
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/15 | R 19
Smorgon 1
FK BEREZA 0
Maç Detayı
11 15 4 4 7 19 25 -6 16
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
Lokomotiv Gomel 2
FC BARANOVICHI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
Smorgon 2
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
B
14:00 | 18/10/15 | R 26
FC LIDA 0
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
B
15:00 | 07/10/15 | R 24
FC ORSHA 0
FC BARANOVICHI 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/09/15 | R 22
ISLOCH 2
FC BARANOVICHI 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/15 | R 20
FK KOBRIN 2
FC BARANOVICHI 2
Maç Detayı
12 15 3 6 6 16 27 -11 15
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
Kommunalnik Slonim 3
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC GORODEYA 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
G
14:00 | 10/10/15 | R 25
FC BARANOVICHI 0
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
M
16:00 | 27/09/15 | R 23
Lokomotiv Gomel 3
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
B
17:00 | 13/09/15 | R 21
Smorgon 1
KHIMIK SVETLOGORSKI 1
Maç Detayı
B
17:00 | 30/08/15 | R 19
FC LIDA 2
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
Maç Detayı
13 15 2 7 6 14 24 -10 13
B
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC SMOLEVICHI 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
B
12:00 | 01/11/15 | R 28
FC KRUMKACHI 2
Energetik Bgu 2
Maç Detayı
B
13:00 | 18/10/15 | R 26
FC RECHITSA-2014 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/15 | R 24
KHIMIK SVETLOGORSKI 4
Energetik Bgu 2
Maç Detayı
B
16:00 | 20/09/15 | R 22
FK BEREZA 1
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/09/15 | R 20
Kommunalnik Slonim 0
Energetik Bgu 1
Maç Detayı
14 15 1 1 13 6 38 -32 4
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
FC GORODEYA 2
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FC BARANOVICHI 0
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/15 | R 23
Smorgon 4
FC RECHITSA-2014 1
Maç Detayı
M
16:00 | 19/09/15 | R 22
FC SMOLEVICHI 2
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
M
18:00 | 10/09/15 | R 25
Lokomotiv Gomel 2
FC RECHITSA-2014 0
Maç Detayı
M
17:00 | 06/09/15 | R 20
KHIMIK SVETLOGORSKI 3
FC RECHITSA-2014 1
Maç Detayı
15 15 0 4 11 9 39 -30 4
M
13:00 | 08/11/15 | R 29
ISLOCH 3
FC ORSHA 0
Maç Detayı
B
14:00 | 25/10/15 | R 27
FK KOBRIN 1
FC ORSHA 1
Maç Detayı
M
15:00 | 10/10/15 | R 25
FC Transmash Mogilev 2
FC ORSHA 1
Maç Detayı
M
12:00 | 27/09/15 | R 23
Energetik Bgu 1
FC ORSHA 0
Maç Detayı
M
17:00 | 13/09/15 | R 21
FC KRUMKACHI 2
FC ORSHA 1
Maç Detayı
B
17:00 | 30/08/15 | R 19
FC RECHITSA-2014 0
FC ORSHA 0
Maç Detayı
16 15 0 1 14 7 51 -44 1
M
13:00 | 15/11/15 | R 30
FC RECHITSA-2014 3
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
14:00 | 01/11/15 | R 28
KHIMIK SVETLOGORSKI 2
FK KOBRIN 0
Maç Detayı
B
15:00 | 18/10/15 | R 26
FK BEREZA 1
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/10/15 | R 24
Kommunalnik Slonim 2
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
16:00 | 13/09/15 | R 21
FC Transmash Mogilev 3
FK KOBRIN 1
Maç Detayı
M
14:00 | 30/08/15 | R 19
Energetik Bgu 7
FK KOBRIN 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%41,67 EV SAHİBİ
%37,92 DEPLASMAN
%20,42 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,64 EV SAHİBİ
1,45 DEPLASMAN
3,09 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,53 76
2 2,43 73
3 2,23 67
4 2 60
5 2 60
6 1,6 48
7 1,57 47
8 1,57 47
9 1,5 45
10 1,4 42
11 1,37 41
12 1,3 39
13 1,2 36
14 0,8 24
15 0,77 23
16 0,47 14
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,7 21
2 0,8 24
3 0,83 25
4 1,23 37
5 1,3 39
6 1,37 41
7 1,43 43
8 1,5 45
9 1,57 47
10 1,63 49
11 1,67 50
12 1,77 53
13 1,83 55
14 2,2 66
15 2,33 70
16 2,57 77