Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 26 19 4 3 52 15 37 61
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
T.Telecom Ivanovo 2
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
FC Chertanovo Moskova 2
FC Murom 0
Maç Detayı
G
18:30 | 16/05/18 | R 24
FC Pskov-747 0
FC Chertanovo Moskova 5
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Spartak Kostroma 0
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
18:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chertanovo Moskova 3
FK Kolomna 1
Maç Detayı
G
18:00 | 27/04/18 | R 21
Torpedo Vladimir 1
FC Chertanovo Moskova 4
Maç Detayı
2 26 16 6 4 49 20 29 54
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
T.Telecom Ivanovo 2
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
14:00 | 20/05/18 | R 25
FK Kolomna 0
T.Telecom Ivanovo 3
Maç Detayı
G
18:30 | 16/05/18 | R 24
T.Telecom Ivanovo 4
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/18 | R 23
Luki-Energiya V.luki 0
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
18:30 | 04/05/18 | R 22
T.Telecom Ivanovo 8
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
15:00 | 29/04/18 | R 21
Veles 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
3 26 16 4 6 50 23 27 52
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Kazanka Moscow 2
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
B
15:00 | 20/05/18 | R 25
Veles 2
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
B
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Kazanka Moscow 0
Spartak Kostroma 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/18 | R 23
FC Kazanka Moscow 2
FK Dolgoprudny 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/18 | R 22
Dinamo St Petersburg 2 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kazanka Moscow 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
4 26 14 4 8 46 32 14 46
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
Spartak Kostroma 2
Veles 1
Maç Detayı
B
15:00 | 20/05/18 | R 25
Veles 2
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
G
18:00 | 16/05/18 | R 24
FK Dolgoprudny 2
Veles 3
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/18 | R 23
Veles 1
Dinamo St Petersburg 2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 04/05/18 | R 22
FC Dnepr Smolensk 2
Veles 0
Maç Detayı
M
15:00 | 29/04/18 | R 21
Veles 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
5 26 12 7 7 34 26 8 43
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
Spartak Kostroma 2
Veles 1
Maç Detayı
B
16:00 | 20/05/18 | R 25
FC Pskov-747 2
Spartak Kostroma 2
Maç Detayı
B
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Kazanka Moscow 0
Spartak Kostroma 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Spartak Kostroma 0
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
B
18:00 | 04/05/18 | R 22
FK Dolgoprudny 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
G
14:00 | 28/04/18 | R 21
Spartak Kostroma 3
FK Kolomna 0
Maç Detayı
6 26 11 10 5 49 27 22 43
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Dolgoprudny 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
G
13:00 | 20/05/18 | R 25
FK Znamya Truda 0
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
M
18:00 | 16/05/18 | R 24
FK Dolgoprudny 2
Veles 3
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/18 | R 23
FC Kazanka Moscow 2
FK Dolgoprudny 1
Maç Detayı
B
18:00 | 04/05/18 | R 22
FK Dolgoprudny 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/18 | R 21
FK Dolgoprudny 1
Dinamo St Petersburg 2 1
Maç Detayı
7 26 11 4 11 30 36 -6 37
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Murom 0
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
B
16:00 | 20/05/18 | R 25
FC Pskov-747 2
Spartak Kostroma 2
Maç Detayı
M
18:30 | 16/05/18 | R 24
FC Pskov-747 0
FC Chertanovo Moskova 5
Maç Detayı
M
17:30 | 11/05/18 | R 23
FK Kolomna 1
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
B
18:30 | 04/05/18 | R 22
FC Pskov-747 1
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/18 | R 21
Luki-Energiya V.luki 1
FC Pskov-747 1
Maç Detayı
8 26 10 6 10 38 34 4 36
M
12:55 | 27/05/18 | R 26
Dinamo St Petersburg 2 2
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
Torpedo Vladimir 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 16/05/18 | R 24
T.Telecom Ivanovo 4
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/18 | R 23
Torpedo Vladimir 0
FC Murom 0
Maç Detayı
B
18:30 | 04/05/18 | R 22
FC Pskov-747 1
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
M
18:00 | 27/04/18 | R 21
Torpedo Vladimir 1
FC Chertanovo Moskova 4
Maç Detayı
9 26 8 8 10 24 28 -4 32
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Murom 0
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
FC Chertanovo Moskova 2
FC Murom 0
Maç Detayı
M
18:30 | 16/05/18 | R 24
FC Murom 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/18 | R 23
Torpedo Vladimir 0
FC Murom 0
Maç Detayı
G
18:30 | 04/05/18 | R 22
FC Murom 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FK Znamya Truda 0
FC Murom 0
Maç Detayı
10 26 8 8 10 29 35 -6 32
G
12:55 | 27/05/18 | R 26
Dinamo St Petersburg 2 2
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
Luki-Energiya V.luki 0
Dinamo St Petersburg 2 1
Maç Detayı
G
13:00 | 16/05/18 | R 24
Dinamo St Petersburg 2 4
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/18 | R 23
Veles 1
Dinamo St Petersburg 2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/18 | R 22
Dinamo St Petersburg 2 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/18 | R 21
FK Dolgoprudny 1
Dinamo St Petersburg 2 1
Maç Detayı
11 26 7 7 12 19 23 -4 28
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Dolgoprudny 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
Luki-Energiya V.luki 0
Dinamo St Petersburg 2 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/05/18 | R 24
FC Dnepr Smolensk 0
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/18 | R 23
Luki-Energiya V.luki 0
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
18:30 | 04/05/18 | R 22
FC Murom 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/18 | R 21
Luki-Energiya V.luki 1
FC Pskov-747 1
Maç Detayı
12 26 7 4 15 26 40 -14 25
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Dnepr Smolensk 3
FK Kolomna 1
Maç Detayı
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
Torpedo Vladimir 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/05/18 | R 24
FC Dnepr Smolensk 0
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
FK Znamya Truda 1
FC Dnepr Smolensk 2
Maç Detayı
G
18:00 | 04/05/18 | R 22
FC Dnepr Smolensk 2
Veles 0
Maç Detayı
M
17:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kazanka Moscow 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
13 26 5 1 20 18 59 -41 16
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Dnepr Smolensk 3
FK Kolomna 1
Maç Detayı
M
14:00 | 20/05/18 | R 25
FK Kolomna 0
T.Telecom Ivanovo 3
Maç Detayı
G
18:30 | 16/05/18 | R 24
FC Murom 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
G
17:30 | 11/05/18 | R 23
FK Kolomna 1
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
M
18:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chertanovo Moskova 3
FK Kolomna 1
Maç Detayı
M
14:00 | 28/04/18 | R 21
Spartak Kostroma 3
FK Kolomna 0
Maç Detayı
14 26 1 1 24 12 78 -66 4
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Kazanka Moscow 2
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
M
13:00 | 20/05/18 | R 25
FK Znamya Truda 0
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
M
13:00 | 16/05/18 | R 24
Dinamo St Petersburg 2 4
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
FK Znamya Truda 1
FC Dnepr Smolensk 2
Maç Detayı
M
18:30 | 04/05/18 | R 22
T.Telecom Ivanovo 8
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FK Znamya Truda 0
FC Murom 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 10 1 2 26 9 17 31
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Kazanka Moscow 2
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
B
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Kazanka Moscow 0
Spartak Kostroma 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/18 | R 23
FC Kazanka Moscow 2
FK Dolgoprudny 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kazanka Moscow 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
2 13 9 3 1 31 10 21 30
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
T.Telecom Ivanovo 2
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
18:30 | 16/05/18 | R 24
T.Telecom Ivanovo 4
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
G
18:30 | 04/05/18 | R 22
T.Telecom Ivanovo 8
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
3 13 9 3 1 24 6 18 30
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
FC Chertanovo Moskova 2
FC Murom 0
Maç Detayı
G
18:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chertanovo Moskova 3
FK Kolomna 1
Maç Detayı
4 13 8 2 3 20 16 4 26
B
16:00 | 20/05/18 | R 25
FC Pskov-747 2
Spartak Kostroma 2
Maç Detayı
M
18:30 | 16/05/18 | R 24
FC Pskov-747 0
FC Chertanovo Moskova 5
Maç Detayı
B
18:30 | 04/05/18 | R 22
FC Pskov-747 1
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
5 13 8 1 4 19 13 6 25
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
Spartak Kostroma 2
Veles 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Spartak Kostroma 0
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
14:00 | 28/04/18 | R 21
Spartak Kostroma 3
FK Kolomna 0
Maç Detayı
6 13 7 3 3 23 15 8 24
B
15:00 | 20/05/18 | R 25
Veles 2
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/18 | R 23
Veles 1
Dinamo St Petersburg 2 0
Maç Detayı
M
15:00 | 29/04/18 | R 21
Veles 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
7 13 6 4 3 23 14 9 22
G
12:55 | 27/05/18 | R 26
Dinamo St Petersburg 2 2
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
G
13:00 | 16/05/18 | R 24
Dinamo St Petersburg 2 4
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/18 | R 22
Dinamo St Petersburg 2 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
8 13 6 4 3 19 15 4 22
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
Torpedo Vladimir 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/18 | R 23
Torpedo Vladimir 0
FC Murom 0
Maç Detayı
M
18:00 | 27/04/18 | R 21
Torpedo Vladimir 1
FC Chertanovo Moskova 4
Maç Detayı
9 13 5 5 3 25 14 11 20
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Dolgoprudny 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/05/18 | R 24
FK Dolgoprudny 2
Veles 3
Maç Detayı
B
18:00 | 04/05/18 | R 22
FK Dolgoprudny 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/18 | R 21
FK Dolgoprudny 1
Dinamo St Petersburg 2 1
Maç Detayı
10 13 4 4 5 11 9 2 16
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
Luki-Energiya V.luki 0
Dinamo St Petersburg 2 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/18 | R 23
Luki-Energiya V.luki 0
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/18 | R 21
Luki-Energiya V.luki 1
FC Pskov-747 1
Maç Detayı
11 13 4 3 6 12 12 0 15
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Murom 0
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
18:30 | 16/05/18 | R 24
FC Murom 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
G
18:30 | 04/05/18 | R 22
FC Murom 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
12 13 4 1 8 12 24 -12 13
M
14:00 | 20/05/18 | R 25
FK Kolomna 0
T.Telecom Ivanovo 3
Maç Detayı
G
17:30 | 11/05/18 | R 23
FK Kolomna 1
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
13 13 3 2 8 14 22 -8 11
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Dnepr Smolensk 3
FK Kolomna 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/05/18 | R 24
FC Dnepr Smolensk 0
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/05/18 | R 22
FC Dnepr Smolensk 2
Veles 0
Maç Detayı
14 13 1 1 11 5 33 -28 4
M
13:00 | 20/05/18 | R 25
FK Znamya Truda 0
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
FK Znamya Truda 1
FC Dnepr Smolensk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FK Znamya Truda 0
FC Murom 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 10 1 2 28 9 19 31
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
T.Telecom Ivanovo 2
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
18:30 | 16/05/18 | R 24
FC Pskov-747 0
FC Chertanovo Moskova 5
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Spartak Kostroma 0
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
18:00 | 27/04/18 | R 21
Torpedo Vladimir 1
FC Chertanovo Moskova 4
Maç Detayı
2 13 7 3 3 18 10 8 24
G
14:00 | 20/05/18 | R 25
FK Kolomna 0
T.Telecom Ivanovo 3
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/18 | R 23
Luki-Energiya V.luki 0
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
G
15:00 | 29/04/18 | R 21
Veles 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
3 13 6 5 2 24 13 11 23
G
13:00 | 20/05/18 | R 25
FK Znamya Truda 0
FK Dolgoprudny 2
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/18 | R 23
FC Kazanka Moscow 2
FK Dolgoprudny 1
Maç Detayı
4 13 7 1 5 23 17 6 22
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
Spartak Kostroma 2
Veles 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/05/18 | R 24
FK Dolgoprudny 2
Veles 3
Maç Detayı
M
18:00 | 04/05/18 | R 22
FC Dnepr Smolensk 2
Veles 0
Maç Detayı
5 13 6 3 4 24 14 10 21
B
15:00 | 20/05/18 | R 25
Veles 2
FC Kazanka Moscow 2
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/18 | R 22
Dinamo St Petersburg 2 3
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
6 13 4 6 3 15 13 2 18
B
16:00 | 20/05/18 | R 25
FC Pskov-747 2
Spartak Kostroma 2
Maç Detayı
B
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Kazanka Moscow 0
Spartak Kostroma 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/05/18 | R 22
FK Dolgoprudny 1
Spartak Kostroma 1
Maç Detayı
7 13 4 5 4 12 16 -4 17
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
FC Chertanovo Moskova 2
FC Murom 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/18 | R 23
Torpedo Vladimir 0
FC Murom 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FK Znamya Truda 0
FC Murom 0
Maç Detayı
8 13 4 2 7 19 19 0 14
M
12:55 | 27/05/18 | R 26
Dinamo St Petersburg 2 2
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
M
18:30 | 16/05/18 | R 24
T.Telecom Ivanovo 4
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
B
18:30 | 04/05/18 | R 22
FC Pskov-747 1
Torpedo Vladimir 1
Maç Detayı
9 13 4 2 7 12 18 -6 14
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
Torpedo Vladimir 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
FK Znamya Truda 1
FC Dnepr Smolensk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kazanka Moscow 2
FC Dnepr Smolensk 1
Maç Detayı
10 13 3 3 7 8 14 -6 12
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Dolgoprudny 4
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/05/18 | R 24
FC Dnepr Smolensk 0
Luki-Energiya V.luki 1
Maç Detayı
M
18:30 | 04/05/18 | R 22
FC Murom 1
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
11 13 3 2 8 10 20 -10 11
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Murom 0
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
17:30 | 11/05/18 | R 23
FK Kolomna 1
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/18 | R 21
Luki-Energiya V.luki 1
FC Pskov-747 1
Maç Detayı
12 13 2 4 7 6 21 -15 10
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
Luki-Energiya V.luki 0
Dinamo St Petersburg 2 1
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/18 | R 23
Veles 1
Dinamo St Petersburg 2 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/18 | R 21
FK Dolgoprudny 1
Dinamo St Petersburg 2 1
Maç Detayı
13 13 1 0 12 6 35 -29 3
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Dnepr Smolensk 3
FK Kolomna 1
Maç Detayı
G
18:30 | 16/05/18 | R 24
FC Murom 1
FK Kolomna 2
Maç Detayı
M
18:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chertanovo Moskova 3
FK Kolomna 1
Maç Detayı
M
14:00 | 28/04/18 | R 21
Spartak Kostroma 3
FK Kolomna 0
Maç Detayı
14 13 0 0 13 7 45 -38 0
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Kazanka Moscow 2
FK Znamya Truda 1
Maç Detayı
M
13:00 | 16/05/18 | R 24
Dinamo St Petersburg 2 4
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
M
18:30 | 04/05/18 | R 22
T.Telecom Ivanovo 8
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%46,15 EV SAHİBİ
%33,52 DEPLASMAN
%20,33 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,45 EV SAHİBİ
1,16 DEPLASMAN
2,62 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2 52
2 1,92 50
3 1,88 49
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,58 15
2 0,77 20
3 0,88 23