Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 24 17 4 3 42 20 22 55
G
17:00 | 02/06/19 | R 26
T.Telecom Ivanovo 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
14:00 | 26/05/19 | R 25
FK Kolomna 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
18:30 | 20/05/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 0
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
Leningradets 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/05/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 3
FC Dnepr Smolensk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 27/04/19 | R 21
FC Kazanka Moscow 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
2 24 16 4 4 53 27 26 52
G
17:00 | 02/06/19 | R 26
FC Kazanka Moscow 5
Leningradets 3
Maç Detayı
G
16:00 | 26/05/19 | R 25
FC Dnepr Smolensk 0
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kazanka Moscow 3
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
B
14:00 | 04/05/19 | R 22
Veles 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
M
17:00 | 27/04/19 | R 21
FC Kazanka Moscow 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/04/19 | R 20
FK Dolgoprudny 2
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
3 24 15 4 5 44 18 26 49
G
13:00 | 02/06/19 | R 26
Veles 7
FK Kolomna 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/05/19 | R 25
FC Pskov-747 1
Veles 3
Maç Detayı
G
14:00 | 19/05/19 | R 24
Veles 2
Leningradets 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Dnepr Smolensk 0
Veles 3
Maç Detayı
B
14:00 | 04/05/19 | R 22
Veles 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
G
16:00 | 27/04/19 | R 21
Torpedo Vladimir 0
Veles 2
Maç Detayı
4 24 12 4 8 43 21 22 40
G
16:00 | 02/06/19 | R 26
FK Dolgoprudny 2
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
G
17:30 | 26/05/19 | R 25
FK Znamya Truda 0
FK Dolgoprudny 4
Maç Detayı
G
16:00 | 19/05/19 | R 24
FK Dolgoprudny 4
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Pskov-747 1
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 22
FK Dolgoprudny 3
Leningradets 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/04/19 | R 21
FC Dnepr Smolensk 0
FK Dolgoprudny 3
Maç Detayı
5 24 11 4 9 32 28 4 37
M
17:00 | 02/06/19 | R 26
FC Kazanka Moscow 5
Leningradets 3
Maç Detayı
G
17:00 | 26/05/19 | R 25
Leningradets 1
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
M
14:00 | 19/05/19 | R 24
Veles 2
Leningradets 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
Leningradets 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 22
FK Dolgoprudny 3
Leningradets 0
Maç Detayı
B
15:00 | 27/04/19 | R 21
Leningradets 0
FC Murom 0
Maç Detayı
6 24 10 6 8 39 37 2 36
G
19:00 | 31/05/19 | R 26
FC Murom 3
FC Chertanovo Moscow II 0
Maç Detayı
G
16:00 | 25/05/19 | R 25
Luki-Energiya V.luki 0
FC Murom 1
Maç Detayı
M
19:30 | 19/05/19 | R 24
FC Murom 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
FK Kolomna 2
FC Murom 2
Maç Detayı
G
18:30 | 03/05/19 | R 22
FC Murom 4
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
B
15:00 | 27/04/19 | R 21
Leningradets 0
FC Murom 0
Maç Detayı
7 24 10 4 10 29 27 2 34
M
17:00 | 02/06/19 | R 26
T.Telecom Ivanovo 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
17:00 | 29/05/19 | R 17
FC Dnepr Smolensk 0
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
M
17:30 | 26/05/19 | R 25
FK Znamya Truda 0
FK Dolgoprudny 4
Maç Detayı
G
19:30 | 19/05/19 | R 24
FC Murom 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
B
15:00 | 11/05/19 | R 23
FK Znamya Truda 0
FC Chertanovo Moscow II 0
Maç Detayı
G
15:00 | 03/05/19 | R 22
Luki-Energiya V.luki 0
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
8 24 9 6 9 31 27 4 33
G
18:00 | 02/06/19 | R 26
Torpedo Vladimir 3
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
17:00 | 26/05/19 | R 25
Leningradets 1
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/19 | R 24
Torpedo Vladimir 3
FC Dnepr Smolensk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kazanka Moscow 3
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
16:00 | 27/04/19 | R 21
Torpedo Vladimir 0
Veles 2
Maç Detayı
M
18:30 | 19/04/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 2
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
9 24 8 5 11 22 24 -2 29
M
16:00 | 02/06/19 | R 26
FK Dolgoprudny 2
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/05/19 | R 25
Luki-Energiya V.luki 0
FC Murom 1
Maç Detayı
G
18:00 | 20/05/19 | R 24
FC Chertanovo Moscow II 1
Luki-Energiya V.luki 2
Maç Detayı
M
15:00 | 03/05/19 | R 22
Luki-Energiya V.luki 0
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
G
14:00 | 27/04/19 | R 21
FK Kolomna 0
Luki-Energiya V.luki 2
Maç Detayı
G
18:00 | 19/04/19 | R 20
Luki-Energiya V.luki 1
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
10 24 9 2 13 34 42 -8 29
M
18:00 | 02/06/19 | R 26
Torpedo Vladimir 3
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
M
16:00 | 26/05/19 | R 25
FC Pskov-747 1
Veles 3
Maç Detayı
B
18:30 | 20/05/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 0
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Pskov-747 1
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
M
18:30 | 03/05/19 | R 22
FC Murom 4
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
G
18:00 | 26/04/19 | R 21
FC Pskov-747 3
FC Chertanovo Moscow II 2
Maç Detayı
11 24 6 3 15 26 56 -30 21
M
13:00 | 02/06/19 | R 26
Veles 7
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
14:00 | 26/05/19 | R 25
FK Kolomna 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
16:00 | 19/05/19 | R 24
FK Dolgoprudny 4
FK Kolomna 0
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
FK Kolomna 2
FC Murom 2
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Chertanovo Moscow II 5
FK Kolomna 1
Maç Detayı
M
14:00 | 27/04/19 | R 21
FK Kolomna 0
Luki-Energiya V.luki 2
Maç Detayı
12 24 4 2 18 16 59 -43 14
M
17:00 | 29/05/19 | R 17
FC Dnepr Smolensk 0
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
M
16:00 | 26/05/19 | R 25
FC Dnepr Smolensk 0
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
M
16:00 | 20/05/19 | R 24
Torpedo Vladimir 3
FC Dnepr Smolensk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Dnepr Smolensk 0
Veles 3
Maç Detayı
M
16:00 | 03/05/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 3
FC Dnepr Smolensk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 26/04/19 | R 21
FC Dnepr Smolensk 0
FK Dolgoprudny 3
Maç Detayı
13 24 3 4 17 26 51 -25 13
M
19:00 | 31/05/19 | R 26
FC Murom 3
FC Chertanovo Moscow II 0
Maç Detayı
M
18:00 | 20/05/19 | R 24
FC Chertanovo Moscow II 1
Luki-Energiya V.luki 2
Maç Detayı
B
15:00 | 11/05/19 | R 23
FK Znamya Truda 0
FC Chertanovo Moscow II 0
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Chertanovo Moscow II 5
FK Kolomna 1
Maç Detayı
M
18:00 | 26/04/19 | R 21
FC Pskov-747 3
FC Chertanovo Moscow II 2
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/19 | R 20
FC Chertanovo Moscow II 0
Leningradets 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 9 3 0 22 6 16 30
G
17:00 | 02/06/19 | R 26
T.Telecom Ivanovo 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
B
18:30 | 20/05/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 0
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
G
16:00 | 03/05/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 3
FC Dnepr Smolensk 0
Maç Detayı
2 12 9 1 2 30 13 17 28
G
17:00 | 02/06/19 | R 26
FC Kazanka Moscow 5
Leningradets 3
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kazanka Moscow 3
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
17:00 | 27/04/19 | R 21
FC Kazanka Moscow 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
3 12 8 2 2 25 6 19 26
G
13:00 | 02/06/19 | R 26
Veles 7
FK Kolomna 0
Maç Detayı
G
14:00 | 19/05/19 | R 24
Veles 2
Leningradets 0
Maç Detayı
B
14:00 | 04/05/19 | R 22
Veles 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
4 12 8 2 2 30 12 18 26
G
16:00 | 02/06/19 | R 26
FK Dolgoprudny 2
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
G
16:00 | 19/05/19 | R 24
FK Dolgoprudny 4
FK Kolomna 0
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 22
FK Dolgoprudny 3
Leningradets 0
Maç Detayı
5 12 7 3 2 26 15 11 24
G
19:00 | 31/05/19 | R 26
FC Murom 3
FC Chertanovo Moscow II 0
Maç Detayı
M
19:30 | 19/05/19 | R 24
FC Murom 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
G
18:30 | 03/05/19 | R 22
FC Murom 4
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
6 12 7 2 3 17 9 8 23
G
17:00 | 26/05/19 | R 25
Leningradets 1
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
Leningradets 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
B
15:00 | 27/04/19 | R 21
Leningradets 0
FC Murom 0
Maç Detayı
7 12 6 3 3 16 11 5 21
G
18:00 | 02/06/19 | R 26
Torpedo Vladimir 3
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/19 | R 24
Torpedo Vladimir 3
FC Dnepr Smolensk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/04/19 | R 21
Torpedo Vladimir 0
Veles 2
Maç Detayı
8 12 6 1 5 15 15 0 19
M
16:00 | 26/05/19 | R 25
FC Pskov-747 1
Veles 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Pskov-747 1
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
G
18:00 | 26/04/19 | R 21
FC Pskov-747 3
FC Chertanovo Moscow II 2
Maç Detayı
9 12 5 3 4 14 11 3 18
M
16:00 | 25/05/19 | R 25
Luki-Energiya V.luki 0
FC Murom 1
Maç Detayı
M
15:00 | 03/05/19 | R 22
Luki-Energiya V.luki 0
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
G
18:00 | 19/04/19 | R 20
Luki-Energiya V.luki 1
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
10 12 5 2 5 12 15 -3 17
M
17:30 | 26/05/19 | R 25
FK Znamya Truda 0
FK Dolgoprudny 4
Maç Detayı
B
15:00 | 11/05/19 | R 23
FK Znamya Truda 0
FC Chertanovo Moscow II 0
Maç Detayı
11 12 5 1 6 17 22 -5 16
M
14:00 | 26/05/19 | R 25
FK Kolomna 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
FK Kolomna 2
FC Murom 2
Maç Detayı
M
14:00 | 27/04/19 | R 21
FK Kolomna 0
Luki-Energiya V.luki 2
Maç Detayı
12 12 3 2 7 9 24 -15 11
M
17:00 | 29/05/19 | R 17
FC Dnepr Smolensk 0
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
M
16:00 | 26/05/19 | R 25
FC Dnepr Smolensk 0
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Dnepr Smolensk 0
Veles 3
Maç Detayı
M
16:00 | 26/04/19 | R 21
FC Dnepr Smolensk 0
FK Dolgoprudny 3
Maç Detayı
13 12 2 1 9 16 29 -13 7
M
18:00 | 20/05/19 | R 24
FC Chertanovo Moscow II 1
Luki-Energiya V.luki 2
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Chertanovo Moscow II 5
FK Kolomna 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/19 | R 20
FC Chertanovo Moscow II 0
Leningradets 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 8 1 3 20 14 6 25
G
14:00 | 26/05/19 | R 25
FK Kolomna 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
Leningradets 0
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/04/19 | R 21
FC Kazanka Moscow 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
2 12 7 3 2 23 14 9 24
G
16:00 | 26/05/19 | R 25
FC Dnepr Smolensk 0
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
B
14:00 | 04/05/19 | R 22
Veles 1
FC Kazanka Moscow 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/04/19 | R 20
FK Dolgoprudny 2
FC Kazanka Moscow 3
Maç Detayı
3 12 7 2 3 19 12 7 23
G
16:00 | 26/05/19 | R 25
FC Pskov-747 1
Veles 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Dnepr Smolensk 0
Veles 3
Maç Detayı
G
16:00 | 27/04/19 | R 21
Torpedo Vladimir 0
Veles 2
Maç Detayı
4 12 5 2 5 17 12 5 17
M
17:00 | 02/06/19 | R 26
T.Telecom Ivanovo 1
FK Znamya Truda 0
Maç Detayı
G
17:00 | 29/05/19 | R 17
FC Dnepr Smolensk 0
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
G
19:30 | 19/05/19 | R 24
FC Murom 1
FK Znamya Truda 3
Maç Detayı
G
15:00 | 03/05/19 | R 22
Luki-Energiya V.luki 0
FK Znamya Truda 2
Maç Detayı
5 12 4 2 6 13 9 4 14
G
17:30 | 26/05/19 | R 25
FK Znamya Truda 0
FK Dolgoprudny 4
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Pskov-747 1
FK Dolgoprudny 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/04/19 | R 21
FC Dnepr Smolensk 0
FK Dolgoprudny 3
Maç Detayı
6 12 4 2 6 15 19 -4 14
M
17:00 | 02/06/19 | R 26
FC Kazanka Moscow 5
Leningradets 3
Maç Detayı
M
14:00 | 19/05/19 | R 24
Veles 2
Leningradets 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 22
FK Dolgoprudny 3
Leningradets 0
Maç Detayı
7 12 3 3 6 15 16 -1 12
M
17:00 | 26/05/19 | R 25
Leningradets 1
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kazanka Moscow 3
Torpedo Vladimir 2
Maç Detayı
M
18:30 | 19/04/19 | R 20
T.Telecom Ivanovo 2
Torpedo Vladimir 0
Maç Detayı
8 12 3 3 6 13 22 -9 12
G
16:00 | 25/05/19 | R 25
Luki-Energiya V.luki 0
FC Murom 1
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
FK Kolomna 2
FC Murom 2
Maç Detayı
B
15:00 | 27/04/19 | R 21
Leningradets 0
FC Murom 0
Maç Detayı
9 12 3 2 7 8 13 -5 11
M
16:00 | 02/06/19 | R 26
FK Dolgoprudny 2
Luki-Energiya V.luki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 20/05/19 | R 24
FC Chertanovo Moscow II 1
Luki-Energiya V.luki 2
Maç Detayı
G
14:00 | 27/04/19 | R 21
FK Kolomna 0
Luki-Energiya V.luki 2
Maç Detayı
10 12 3 1 8 19 27 -8 10
M
18:00 | 02/06/19 | R 26
Torpedo Vladimir 3
FC Pskov-747 2
Maç Detayı
B
18:30 | 20/05/19 | R 24
T.Telecom Ivanovo 0
FC Pskov-747 0
Maç Detayı
M
18:30 | 03/05/19 | R 22
FC Murom 4
FC Pskov-747 3
Maç Detayı
11 12 1 3 8 10 22 -12 6
M
19:00 | 31/05/19 | R 26
FC Murom 3
FC Chertanovo Moscow II 0
Maç Detayı
B
15:00 | 11/05/19 | R 23
FK Znamya Truda 0
FC Chertanovo Moscow II 0
Maç Detayı
M
18:00 | 26/04/19 | R 21
FC Pskov-747 3
FC Chertanovo Moscow II 2
Maç Detayı
12 12 1 2 9 9 34 -25 5
M
13:00 | 02/06/19 | R 26
Veles 7
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
16:00 | 19/05/19 | R 24
FK Dolgoprudny 4
FK Kolomna 0
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Chertanovo Moscow II 5
FK Kolomna 1
Maç Detayı
13 12 1 0 11 7 35 -28 3
M
16:00 | 20/05/19 | R 24
Torpedo Vladimir 3
FC Dnepr Smolensk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 03/05/19 | R 22
T.Telecom Ivanovo 3
FC Dnepr Smolensk 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%51,28 EV SAHİBİ
%32,05 DEPLASMAN
%16,67 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,6 EV SAHİBİ
1,21 DEPLASMAN
2,8 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,21 53
2 1,83 44
3 1,79 43
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,75 18
2 0,83 20
3 0,88 21