Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 30 23 4 3 55 24 31 73
B
14:00 | 02/12/18 | R 30
Torpedo Belaz Zhodino 2
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
Bate Borisov 4
LUCH MINSK 1
Maç Detayı
M
18:00 | 21/11/18 | R 28
Shakhter Soligorsk 3
Bate Borisov 0
Maç Detayı
G
18:00 | 04/11/18 | R 27
Bate Borisov 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
G
20:45 | 31/10/18 | R 18
FC Dinamo Brest 1
Bate Borisov 3
Maç Detayı
G
19:00 | 28/10/18 | R 26
FC Gomel 0
Bate Borisov 1
Maç Detayı
2 30 19 7 4 45 14 31 64
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
Shakhter Soligorsk 4
Minsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC SMOLEVICHI 0
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
G
18:00 | 21/11/18 | R 28
Shakhter Soligorsk 3
Bate Borisov 0
Maç Detayı
B
19:45 | 04/11/18 | R 27
LUCH MINSK 1
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
G
16:45 | 31/10/18 | R 17
Shakhter Soligorsk 2
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/10/18 | R 26
Torpedo Belaz Zhodino 1
Shakhter Soligorsk 0
Maç Detayı
3 30 18 9 3 41 17 24 63
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
TORPEDO MINSK 0
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Transmash Mogilev 0
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
G
19:45 | 09/11/18 | R 28
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/18 | R 27
FC Vitebsk 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
B
18:45 | 31/10/18 | R 16
Torpedo Belaz Zhodino 0
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/10/18 | R 26
Dinamo Minsk 1
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
4 30 19 5 6 47 20 27 62
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
FC Gomel 1
FC Vitebsk 3
Maç Detayı
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Vitebsk 1
FC GORODEYA 0
Maç Detayı
G
14:00 | 10/11/18 | R 28
ISLOCH 0
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/18 | R 27
FC Vitebsk 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
M
16:45 | 31/10/18 | R 17
Shakhter Soligorsk 2
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
5 30 16 7 7 36 18 18 55
B
14:00 | 02/12/18 | R 30
Torpedo Belaz Zhodino 2
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
TORPEDO MINSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/11/18 | R 28
Torpedo Belaz Zhodino 0
LUCH MINSK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 04/11/18 | R 27
FC Transmash Mogilev 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
B
18:45 | 31/10/18 | R 16
Torpedo Belaz Zhodino 0
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/10/18 | R 26
Torpedo Belaz Zhodino 1
Shakhter Soligorsk 0
Maç Detayı
6 30 14 10 6 52 30 22 52
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
Neman Grodno 0
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
B
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Dinamo Brest 0
FC Gomel 0
Maç Detayı
M
18:00 | 09/11/18 | R 28
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/18 | R 27
FC Dinamo Brest 3
ISLOCH 1
Maç Detayı
M
20:45 | 31/10/18 | R 18
FC Dinamo Brest 1
Bate Borisov 3
Maç Detayı
B
17:00 | 28/10/18 | R 26
Dinamo Minsk 1
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
7 30 12 7 11 31 32 -1 43
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
Neman Grodno 0
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
Minsk 1
Neman Grodno 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/11/18 | R 28
Neman Grodno 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
18:00 | 04/11/18 | R 27
Bate Borisov 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/10/18 | R 26
Neman Grodno 0
LUCH MINSK 0
Maç Detayı
M
19:00 | 20/10/18 | R 25
Shakhter Soligorsk 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
8 30 11 3 16 26 36 -10 36
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
FC GORODEYA 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC SLUTSK 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
M
19:45 | 09/11/18 | R 28
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/18 | R 27
FC SLUTSK 1
TORPEDO MINSK 3
Maç Detayı
M
18:00 | 26/10/18 | R 26
FC Transmash Mogilev 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
M
14:00 | 21/10/18 | R 25
FC SLUTSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
9 30 9 7 14 31 33 -2 34
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
FC GORODEYA 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Vitebsk 1
FC GORODEYA 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/11/18 | R 28
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
G
15:00 | 02/11/18 | R 27
Minsk 0
FC GORODEYA 5
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/18 | R 26
FC GORODEYA 4
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
17:00 | 20/10/18 | R 25
Bate Borisov 3
FC GORODEYA 2
Maç Detayı
10 30 8 9 13 20 37 -17 33
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
ISLOCH 3
FC Transmash Mogilev 2
Maç Detayı
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC SLUTSK 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
M
14:00 | 10/11/18 | R 28
ISLOCH 0
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/18 | R 27
FC Dinamo Brest 3
ISLOCH 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/10/18 | R 26
ISLOCH 0
Minsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 21/10/18 | R 25
FC SMOLEVICHI 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
11 30 7 9 14 34 42 -8 30
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
Shakhter Soligorsk 4
Minsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
Minsk 1
Neman Grodno 2
Maç Detayı
G
16:00 | 10/11/18 | R 28
FC Gomel 0
Minsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 02/11/18 | R 27
Minsk 0
FC GORODEYA 5
Maç Detayı
G
15:00 | 26/10/18 | R 26
ISLOCH 0
Minsk 3
Maç Detayı
B
15:00 | 20/10/18 | R 25
Minsk 3
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
12 30 7 7 16 16 36 -20 28
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
FC Gomel 1
FC Vitebsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Dinamo Brest 0
FC Gomel 0
Maç Detayı
M
16:00 | 10/11/18 | R 28
FC Gomel 0
Minsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 05/11/18 | R 27
FC SMOLEVICHI 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
M
19:00 | 28/10/18 | R 26
FC Gomel 0
Bate Borisov 1
Maç Detayı
M
19:00 | 22/10/18 | R 25
LUCH MINSK 1
FC Gomel 0
Maç Detayı
13 30 4 12 14 24 44 -20 24
B
14:00 | 02/12/18 | R 30
LUCH MINSK 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
Bate Borisov 4
LUCH MINSK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/11/18 | R 28
Torpedo Belaz Zhodino 0
LUCH MINSK 0
Maç Detayı
B
19:45 | 04/11/18 | R 27
LUCH MINSK 1
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 27/10/18 | R 26
Neman Grodno 0
LUCH MINSK 0
Maç Detayı
G
19:00 | 22/10/18 | R 25
LUCH MINSK 1
FC Gomel 0
Maç Detayı
14 30 6 6 18 20 41 -21 24
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
TORPEDO MINSK 0
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
TORPEDO MINSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
14:00 | 11/11/18 | R 28
TORPEDO MINSK 3
FC Transmash Mogilev 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/18 | R 27
FC SLUTSK 1
TORPEDO MINSK 3
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 21/10/18 | R 25
FC Dinamo Brest 2
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
15 30 5 9 16 21 39 -18 24
B
14:00 | 02/12/18 | R 30
LUCH MINSK 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC SMOLEVICHI 0
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/11/18 | R 28
Neman Grodno 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
B
15:00 | 05/11/18 | R 27
FC SMOLEVICHI 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/18 | R 26
FC GORODEYA 4
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
16:00 | 21/10/18 | R 25
FC SMOLEVICHI 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
16 30 3 7 20 17 53 -36 16
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
ISLOCH 3
FC Transmash Mogilev 2
Maç Detayı
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Transmash Mogilev 0
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
M
14:00 | 11/11/18 | R 28
TORPEDO MINSK 3
FC Transmash Mogilev 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/11/18 | R 27
FC Transmash Mogilev 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
G
18:00 | 26/10/18 | R 26
FC Transmash Mogilev 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
M
19:00 | 19/10/18 | R 25
FC Vitebsk 3
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 12 3 0 30 9 21 39
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
Bate Borisov 4
LUCH MINSK 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/11/18 | R 27
Bate Borisov 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
2 15 12 2 1 26 4 22 38
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
Shakhter Soligorsk 4
Minsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 21/11/18 | R 28
Shakhter Soligorsk 3
Bate Borisov 0
Maç Detayı
G
16:45 | 31/10/18 | R 17
Shakhter Soligorsk 2
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
3 15 12 0 3 27 6 21 36
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Vitebsk 1
FC GORODEYA 0
Maç Detayı
M
15:00 | 03/11/18 | R 27
FC Vitebsk 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
4 15 11 3 1 20 5 15 36
B
14:00 | 02/12/18 | R 30
Torpedo Belaz Zhodino 2
Bate Borisov 2
Maç Detayı
B
16:00 | 11/11/18 | R 28
Torpedo Belaz Zhodino 0
LUCH MINSK 0
Maç Detayı
B
18:45 | 31/10/18 | R 16
Torpedo Belaz Zhodino 0
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/10/18 | R 26
Torpedo Belaz Zhodino 1
Shakhter Soligorsk 0
Maç Detayı
5 15 9 4 2 30 16 14 31
B
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Dinamo Brest 0
FC Gomel 0
Maç Detayı
G
17:00 | 03/11/18 | R 27
FC Dinamo Brest 3
ISLOCH 1
Maç Detayı
M
20:45 | 31/10/18 | R 18
FC Dinamo Brest 1
Bate Borisov 3
Maç Detayı
6 15 9 4 2 18 10 8 31
G
19:45 | 09/11/18 | R 28
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/10/18 | R 26
Dinamo Minsk 1
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
7 15 5 5 5 17 16 1 20
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
Neman Grodno 0
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
B
18:00 | 10/11/18 | R 28
Neman Grodno 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
B
18:00 | 27/10/18 | R 26
Neman Grodno 0
LUCH MINSK 0
Maç Detayı
8 15 5 5 5 16 14 2 20
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
FC GORODEYA 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 09/11/18 | R 28
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/10/18 | R 26
FC GORODEYA 4
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
9 15 4 4 7 10 15 -5 16
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
ISLOCH 3
FC Transmash Mogilev 2
Maç Detayı
M
14:00 | 10/11/18 | R 28
ISLOCH 0
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/10/18 | R 26
ISLOCH 0
Minsk 3
Maç Detayı
10 15 3 6 6 15 21 -6 15
B
14:00 | 02/12/18 | R 30
LUCH MINSK 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
B
19:45 | 04/11/18 | R 27
LUCH MINSK 1
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 22/10/18 | R 25
LUCH MINSK 1
FC Gomel 0
Maç Detayı
11 15 4 2 9 12 18 -6 14
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC SLUTSK 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/18 | R 27
FC SLUTSK 1
TORPEDO MINSK 3
Maç Detayı
M
14:00 | 21/10/18 | R 25
FC SLUTSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
12 15 3 5 7 21 25 -4 14
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
Minsk 1
Neman Grodno 2
Maç Detayı
M
15:00 | 02/11/18 | R 27
Minsk 0
FC GORODEYA 5
Maç Detayı
B
15:00 | 20/10/18 | R 25
Minsk 3
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
13 15 3 4 8 13 20 -7 13
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC SMOLEVICHI 0
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 05/11/18 | R 27
FC SMOLEVICHI 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
M
16:00 | 21/10/18 | R 25
FC SMOLEVICHI 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
14 15 3 4 8 7 21 -14 13
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
FC Gomel 1
FC Vitebsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 10/11/18 | R 28
FC Gomel 0
Minsk 2
Maç Detayı
M
19:00 | 28/10/18 | R 26
FC Gomel 0
Bate Borisov 1
Maç Detayı
15 15 3 3 9 10 19 -9 12
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
TORPEDO MINSK 0
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
TORPEDO MINSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
14:00 | 11/11/18 | R 28
TORPEDO MINSK 3
FC Transmash Mogilev 0
Maç Detayı
M
14:00 | 27/10/18 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
16 15 2 5 8 7 18 -11 11
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Transmash Mogilev 0
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 04/11/18 | R 27
FC Transmash Mogilev 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
G
18:00 | 26/10/18 | R 26
FC Transmash Mogilev 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 11 1 3 25 15 10 34
B
14:00 | 02/12/18 | R 30
Torpedo Belaz Zhodino 2
Bate Borisov 2
Maç Detayı
M
18:00 | 21/11/18 | R 28
Shakhter Soligorsk 3
Bate Borisov 0
Maç Detayı
G
20:45 | 31/10/18 | R 18
FC Dinamo Brest 1
Bate Borisov 3
Maç Detayı
G
19:00 | 28/10/18 | R 26
FC Gomel 0
Bate Borisov 1
Maç Detayı
2 15 9 5 1 23 7 16 32
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
TORPEDO MINSK 0
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Transmash Mogilev 0
Dinamo Minsk 3
Maç Detayı
G
15:00 | 03/11/18 | R 27
FC Vitebsk 0
Dinamo Minsk 1
Maç Detayı
B
18:45 | 31/10/18 | R 16
Torpedo Belaz Zhodino 0
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
3 15 7 5 3 19 10 9 26
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC SMOLEVICHI 0
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
B
19:45 | 04/11/18 | R 27
LUCH MINSK 1
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/10/18 | R 26
Torpedo Belaz Zhodino 1
Shakhter Soligorsk 0
Maç Detayı
4 15 7 5 3 20 14 6 26
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
FC Gomel 1
FC Vitebsk 3
Maç Detayı
G
14:00 | 10/11/18 | R 28
ISLOCH 0
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
M
16:45 | 31/10/18 | R 17
Shakhter Soligorsk 2
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 27/10/18 | R 26
TORPEDO MINSK 0
FC Vitebsk 1
Maç Detayı
5 15 7 2 6 14 16 -2 23
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
Minsk 1
Neman Grodno 2
Maç Detayı
M
18:00 | 04/11/18 | R 27
Bate Borisov 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
M
19:00 | 20/10/18 | R 25
Shakhter Soligorsk 1
Neman Grodno 0
Maç Detayı
6 15 7 1 7 14 18 -4 22
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
FC GORODEYA 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
M
19:45 | 09/11/18 | R 28
Dinamo Minsk 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
M
18:00 | 26/10/18 | R 26
FC Transmash Mogilev 2
FC SLUTSK 0
Maç Detayı
7 15 5 6 4 22 14 8 21
G
14:00 | 02/12/18 | R 30
Neman Grodno 0
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
M
18:00 | 09/11/18 | R 28
FC GORODEYA 1
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/10/18 | R 26
Dinamo Minsk 1
FC Dinamo Brest 1
Maç Detayı
8 15 5 4 6 16 13 3 19
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
TORPEDO MINSK 0
Torpedo Belaz Zhodino 2
Maç Detayı
G
16:00 | 04/11/18 | R 27
FC Transmash Mogilev 0
Torpedo Belaz Zhodino 3
Maç Detayı
9 15 4 5 6 10 22 -12 17
G
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC SLUTSK 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/11/18 | R 27
FC Dinamo Brest 3
ISLOCH 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/10/18 | R 25
FC SMOLEVICHI 0
ISLOCH 1
Maç Detayı
10 15 4 4 7 13 17 -4 16
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
Shakhter Soligorsk 4
Minsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 10/11/18 | R 28
FC Gomel 0
Minsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 26/10/18 | R 26
ISLOCH 0
Minsk 3
Maç Detayı
11 15 4 3 8 9 15 -6 15
B
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Dinamo Brest 0
FC Gomel 0
Maç Detayı
B
15:00 | 05/11/18 | R 27
FC SMOLEVICHI 1
FC Gomel 1
Maç Detayı
M
19:00 | 22/10/18 | R 25
LUCH MINSK 1
FC Gomel 0
Maç Detayı
12 15 4 2 9 15 19 -4 14
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
FC Vitebsk 1
FC GORODEYA 0
Maç Detayı
G
15:00 | 02/11/18 | R 27
Minsk 0
FC GORODEYA 5
Maç Detayı
M
17:00 | 20/10/18 | R 25
Bate Borisov 3
FC GORODEYA 2
Maç Detayı
13 15 3 3 9 10 22 -12 12
G
14:00 | 04/11/18 | R 27
FC SLUTSK 1
TORPEDO MINSK 3
Maç Detayı
M
18:30 | 21/10/18 | R 25
FC Dinamo Brest 2
TORPEDO MINSK 0
Maç Detayı
14 15 2 5 8 8 19 -11 11
B
14:00 | 02/12/18 | R 30
LUCH MINSK 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/11/18 | R 28
Neman Grodno 1
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
M
16:00 | 27/10/18 | R 26
FC GORODEYA 4
FC SMOLEVICHI 1
Maç Detayı
15 15 1 6 8 9 23 -14 9
M
14:00 | 24/11/18 | R 29
Bate Borisov 4
LUCH MINSK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 11/11/18 | R 28
Torpedo Belaz Zhodino 0
LUCH MINSK 0
Maç Detayı
B
18:00 | 27/10/18 | R 26
Neman Grodno 0
LUCH MINSK 0
Maç Detayı
16 15 1 2 12 10 35 -25 5
M
14:00 | 02/12/18 | R 30
ISLOCH 3
FC Transmash Mogilev 2
Maç Detayı
M
14:00 | 11/11/18 | R 28
TORPEDO MINSK 3
FC Transmash Mogilev 0
Maç Detayı
M
19:00 | 19/10/18 | R 25
FC Vitebsk 3
FC Transmash Mogilev 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%41,67 EV SAHİBİ
%33,75 DEPLASMAN
%24,58 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,16 EV SAHİBİ
0,99 DEPLASMAN
2,15 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 1,83 55
2 1,73 52
3 1,57 47
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,47 14
2 0,57 17
3 0,6 18