Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 20 11 7 2 35 9 26 40
G
18:30 | 31/07/20 | R 20
FC Slutsk 0
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
G
20:00 | 26/07/20 | R 19
Shakhter Soligorsk 4
FC Smolevichi 0
Maç Detayı
B
18:45 | 19/07/20 | R 18
Neman Grodno 0
Shakhter Soligorsk 0
Maç Detayı
G
20:30 | 11/07/20 | R 17
Shakhter Soligorsk 4
FC Gorodeya 1
Maç Detayı
G
18:00 | 05/07/20 | R 16
Torpedo Belaz Zhodino 1
Shakhter Soligorsk 4
Maç Detayı
B
16:30 | 27/06/20 | R 15
FC Minsk 1
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
2 20 11 4 5 41 21 20 37
M
16:00 | 02/08/20 | R 20
Torpedo Belaz Zhodino 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
18:00 | 26/07/20 | R 19
Bate Borisov 6
FC Minsk 0
Maç Detayı
G
20:30 | 18/07/20 | R 18
FC Ruh Brest 0
Bate Borisov 3
Maç Detayı
B
18:30 | 11/07/20 | R 17
Bate Borisov 1
Slavia Mozyr 1
Maç Detayı
M
16:00 | 04/07/20 | R 16
Bate Borisov 0
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
M
20:30 | 27/06/20 | R 15
Bate Borisov 0
Dinamo Minsk 2
Maç Detayı
3 19 11 4 4 24 13 11 37
G
20:30 | 01/08/20 | R 20
Neman Grodno 1
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 25/07/20 | R 19
Belshina 0
Neman Grodno 1
Maç Detayı
B
18:45 | 19/07/20 | R 18
Neman Grodno 0
Shakhter Soligorsk 0
Maç Detayı
B
20:30 | 12/07/20 | R 17
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
G
20:00 | 04/07/20 | R 16
Neman Grodno 1
Isloch 0
Maç Detayı
G
18:30 | 27/06/20 | R 15
Neman Grodno 1
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
4 20 9 6 5 28 23 5 33
G
16:00 | 02/08/20 | R 20
Torpedo Belaz Zhodino 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
16:00 | 26/07/20 | R 19
Energetik BGU Minsk 1
Torpedo Belaz Zhodino 4
Maç Detayı
B
20:45 | 19/07/20 | R 18
Torpedo Belaz Zhodino 0
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
M
16:30 | 11/07/20 | R 17
Belshina 2
Torpedo Belaz Zhodino 1
Maç Detayı
M
18:00 | 05/07/20 | R 16
Torpedo Belaz Zhodino 1
Shakhter Soligorsk 4
Maç Detayı
G
16:00 | 28/06/20 | R 15
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
5 20 9 3 8 22 14 8 30
M
20:30 | 01/08/20 | R 20
Neman Grodno 1
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
20:30 | 25/07/20 | R 19
Dinamo Minsk 1
FC Gorodeya 0
Maç Detayı
B
20:45 | 19/07/20 | R 18
Torpedo Belaz Zhodino 0
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
18:30 | 12/07/20 | R 17
Dinamo Minsk 1
FC Minsk 0
Maç Detayı
M
20:00 | 05/07/20 | R 16
FC Ruh Brest 1
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
20:30 | 27/06/20 | R 15
Bate Borisov 0
Dinamo Minsk 2
Maç Detayı
6 20 9 3 8 27 30 -3 30
B
20:00 | 02/08/20 | R 20
FC Gorodeya 1
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 26/07/20 | R 19
Energetik BGU Minsk 1
Torpedo Belaz Zhodino 4
Maç Detayı
M
16:45 | 19/07/20 | R 18
FC Minsk 2
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
M
16:30 | 12/07/20 | R 17
Energetik BGU Minsk 1
FC Ruh Brest 8
Maç Detayı
G
16:00 | 04/07/20 | R 16
Bate Borisov 0
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 26/06/20 | R 15
Energetik BGU Minsk 5
Slavia Mozyr 0
Maç Detayı
7 18 9 2 7 32 22 10 29
G
20:30 | 31/07/20 | R 20
FC Dinamo Brest 1
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
M
16:30 | 25/07/20 | R 19
Isloch 2
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
B
19:00 | 03/07/20 | R 16
FC Smolevichi 3
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
M
18:30 | 27/06/20 | R 15
Neman Grodno 1
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
G
18:00 | 20/06/20 | R 14
FC Dinamo Brest 3
FC Gorodeya 1
Maç Detayı
G
18:00 | 13/06/20 | R 13
Torpedo Belaz Zhodino 0
FC Dinamo Brest 2
Maç Detayı
8 20 9 2 9 26 27 -1 29
G
18:30 | 01/08/20 | R 20
Slavia Mozyr 2
Isloch 4
Maç Detayı
G
16:30 | 25/07/20 | R 19
Isloch 2
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
M
18:00 | 17/07/20 | R 18
FC Slutsk 2
Isloch 1
Maç Detayı
M
18:30 | 10/07/20 | R 17
FC Smolevichi 3
Isloch 1
Maç Detayı
M
20:00 | 04/07/20 | R 16
Neman Grodno 1
Isloch 0
Maç Detayı
G
20:00 | 28/06/20 | R 15
FC Gorodeya 0
Isloch 2
Maç Detayı
9 20 7 8 5 20 19 1 29
M
20:30 | 31/07/20 | R 20
FC Dinamo Brest 1
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
20:00 | 24/07/20 | R 19
FC Vitebsk 2
FC Slutsk 0
Maç Detayı
G
16:30 | 18/07/20 | R 18
FC Vitebsk 1
FC Smolevichi 0
Maç Detayı
B
20:30 | 12/07/20 | R 17
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/07/20 | R 16
FC Gorodeya 2
FC Vitebsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/06/20 | R 15
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
10 20 7 8 5 27 20 7 29
G
18:00 | 02/08/20 | R 20
FC Minsk 0
FC Ruh Brest 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/07/20 | R 19
FC Ruh Brest 3
Slavia Mozyr 3
Maç Detayı
M
20:30 | 18/07/20 | R 18
FC Ruh Brest 0
Bate Borisov 3
Maç Detayı
G
16:30 | 12/07/20 | R 17
Energetik BGU Minsk 1
FC Ruh Brest 8
Maç Detayı
G
20:00 | 05/07/20 | R 16
FC Ruh Brest 1
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/06/20 | R 15
FC Ruh Brest 3
Belshina 0
Maç Detayı
11 19 6 5 8 26 36 -10 23
M
18:30 | 01/08/20 | R 20
Slavia Mozyr 2
Isloch 4
Maç Detayı
B
18:00 | 24/07/20 | R 19
FC Ruh Brest 3
Slavia Mozyr 3
Maç Detayı
B
18:30 | 11/07/20 | R 17
Bate Borisov 1
Slavia Mozyr 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/07/20 | R 16
Slavia Mozyr 3
FC Slutsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 26/06/20 | R 15
Energetik BGU Minsk 5
Slavia Mozyr 0
Maç Detayı
G
17:00 | 19/06/20 | R 14
Slavia Mozyr 2
FC Smolevichi 1
Maç Detayı
12 19 6 3 10 21 31 -10 21
M
18:30 | 31/07/20 | R 20
FC Slutsk 0
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
M
20:00 | 24/07/20 | R 19
FC Vitebsk 2
FC Slutsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 17/07/20 | R 18
FC Slutsk 2
Isloch 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/07/20 | R 16
Slavia Mozyr 3
FC Slutsk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 26/06/20 | R 15
FC Smolevichi 2
FC Slutsk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 19/06/20 | R 14
FC Slutsk 0
Neman Grodno 1
Maç Detayı
13 20 5 5 10 18 31 -13 20
B
20:00 | 02/08/20 | R 20
FC Gorodeya 1
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
M
20:30 | 25/07/20 | R 19
Dinamo Minsk 1
FC Gorodeya 0
Maç Detayı
G
20:00 | 17/07/20 | R 18
FC Gorodeya 2
Belshina 1
Maç Detayı
M
20:30 | 11/07/20 | R 17
Shakhter Soligorsk 4
FC Gorodeya 1
Maç Detayı
B
18:00 | 04/07/20 | R 16
FC Gorodeya 2
FC Vitebsk 2
Maç Detayı
M
20:00 | 28/06/20 | R 15
FC Gorodeya 0
Isloch 2
Maç Detayı
14 18 5 3 10 19 36 -17 18
M
18:00 | 02/08/20 | R 20
FC Minsk 0
FC Ruh Brest 1
Maç Detayı
M
18:00 | 26/07/20 | R 19
Bate Borisov 6
FC Minsk 0
Maç Detayı
G
16:45 | 19/07/20 | R 18
FC Minsk 2
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 12/07/20 | R 17
Dinamo Minsk 1
FC Minsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 05/07/20 | R 16
FC Minsk 2
Belshina 2
Maç Detayı
B
16:30 | 27/06/20 | R 15
FC Minsk 1
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
15 19 3 5 11 20 34 -14 14
M
16:30 | 01/08/20 | R 20
FC Smolevichi 0
Belshina 3
Maç Detayı
M
20:00 | 26/07/20 | R 19
Shakhter Soligorsk 4
FC Smolevichi 0
Maç Detayı
M
16:30 | 18/07/20 | R 18
FC Vitebsk 1
FC Smolevichi 0
Maç Detayı
G
18:30 | 10/07/20 | R 17
FC Smolevichi 3
Isloch 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/07/20 | R 16
FC Smolevichi 3
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
19:00 | 26/06/20 | R 15
FC Smolevichi 2
FC Slutsk 1
Maç Detayı
16 20 3 4 13 18 38 -20 13
G
16:30 | 01/08/20 | R 20
FC Smolevichi 0
Belshina 3
Maç Detayı
M
18:30 | 25/07/20 | R 19
Belshina 0
Neman Grodno 1
Maç Detayı
M
20:00 | 17/07/20 | R 18
FC Gorodeya 2
Belshina 1
Maç Detayı
G
16:30 | 11/07/20 | R 17
Belshina 2
Torpedo Belaz Zhodino 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/07/20 | R 16
FC Minsk 2
Belshina 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/06/20 | R 15
FC Ruh Brest 3
Belshina 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 7 2 1 16 6 10 23
G
20:30 | 01/08/20 | R 20
Neman Grodno 1
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
B
18:45 | 19/07/20 | R 18
Neman Grodno 0
Shakhter Soligorsk 0
Maç Detayı
G
20:00 | 04/07/20 | R 16
Neman Grodno 1
Isloch 0
Maç Detayı
G
18:30 | 27/06/20 | R 15
Neman Grodno 1
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
2 11 6 4 1 12 6 6 22
G
20:00 | 24/07/20 | R 19
FC Vitebsk 2
FC Slutsk 0
Maç Detayı
G
16:30 | 18/07/20 | R 18
FC Vitebsk 1
FC Smolevichi 0
Maç Detayı
B
20:30 | 12/07/20 | R 17
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
3 10 6 2 2 21 5 16 20
G
20:00 | 26/07/20 | R 19
Shakhter Soligorsk 4
FC Smolevichi 0
Maç Detayı
G
20:30 | 11/07/20 | R 17
Shakhter Soligorsk 4
FC Gorodeya 1
Maç Detayı
4 10 6 2 2 13 10 3 20
G
16:00 | 02/08/20 | R 20
Torpedo Belaz Zhodino 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
B
20:45 | 19/07/20 | R 18
Torpedo Belaz Zhodino 0
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
M
18:00 | 05/07/20 | R 16
Torpedo Belaz Zhodino 1
Shakhter Soligorsk 4
Maç Detayı
G
16:00 | 28/06/20 | R 15
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
5 10 6 1 3 9 4 5 19
G
20:30 | 25/07/20 | R 19
Dinamo Minsk 1
FC Gorodeya 0
Maç Detayı
G
18:30 | 12/07/20 | R 17
Dinamo Minsk 1
FC Minsk 0
Maç Detayı
6 10 5 3 2 17 7 10 18
G
18:00 | 26/07/20 | R 19
Bate Borisov 6
FC Minsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 11/07/20 | R 17
Bate Borisov 1
Slavia Mozyr 1
Maç Detayı
M
16:00 | 04/07/20 | R 16
Bate Borisov 0
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
M
20:30 | 27/06/20 | R 15
Bate Borisov 0
Dinamo Minsk 2
Maç Detayı
7 9 5 2 2 15 10 5 17
G
16:30 | 25/07/20 | R 19
Isloch 2
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
8 10 5 1 4 19 19 0 16
M
16:00 | 26/07/20 | R 19
Energetik BGU Minsk 1
Torpedo Belaz Zhodino 4
Maç Detayı
M
16:30 | 12/07/20 | R 17
Energetik BGU Minsk 1
FC Ruh Brest 8
Maç Detayı
G
17:00 | 26/06/20 | R 15
Energetik BGU Minsk 5
Slavia Mozyr 0
Maç Detayı
9 9 5 1 3 18 12 6 16
G
20:30 | 31/07/20 | R 20
FC Dinamo Brest 1
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 20/06/20 | R 14
FC Dinamo Brest 3
FC Gorodeya 1
Maç Detayı
10 9 3 3 3 12 14 -2 12
M
18:30 | 01/08/20 | R 20
Slavia Mozyr 2
Isloch 4
Maç Detayı
G
17:00 | 03/07/20 | R 16
Slavia Mozyr 3
FC Slutsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/06/20 | R 14
Slavia Mozyr 2
FC Smolevichi 1
Maç Detayı
11 10 3 3 4 12 13 -1 12
M
18:30 | 31/07/20 | R 20
FC Slutsk 0
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
G
18:00 | 17/07/20 | R 18
FC Slutsk 2
Isloch 1
Maç Detayı
M
19:00 | 19/06/20 | R 14
FC Slutsk 0
Neman Grodno 1
Maç Detayı
12 10 3 3 4 10 13 -3 12
B
20:00 | 02/08/20 | R 20
FC Gorodeya 1
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
G
20:00 | 17/07/20 | R 18
FC Gorodeya 2
Belshina 1
Maç Detayı
B
18:00 | 04/07/20 | R 16
FC Gorodeya 2
FC Vitebsk 2
Maç Detayı
M
20:00 | 28/06/20 | R 15
FC Gorodeya 0
Isloch 2
Maç Detayı
13 10 3 3 4 10 13 -3 12
B
18:00 | 24/07/20 | R 19
FC Ruh Brest 3
Slavia Mozyr 3
Maç Detayı
M
20:30 | 18/07/20 | R 18
FC Ruh Brest 0
Bate Borisov 3
Maç Detayı
G
20:00 | 05/07/20 | R 16
FC Ruh Brest 1
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/06/20 | R 15
FC Ruh Brest 3
Belshina 0
Maç Detayı
14 9 3 2 4 16 18 -2 11
M
16:30 | 01/08/20 | R 20
FC Smolevichi 0
Belshina 3
Maç Detayı
G
18:30 | 10/07/20 | R 17
FC Smolevichi 3
Isloch 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/07/20 | R 16
FC Smolevichi 3
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
G
19:00 | 26/06/20 | R 15
FC Smolevichi 2
FC Slutsk 1
Maç Detayı
15 9 3 2 4 11 16 -5 11
M
18:00 | 02/08/20 | R 20
FC Minsk 0
FC Ruh Brest 1
Maç Detayı
G
16:45 | 19/07/20 | R 18
FC Minsk 2
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/07/20 | R 16
FC Minsk 2
Belshina 2
Maç Detayı
B
16:30 | 27/06/20 | R 15
FC Minsk 1
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
16 10 1 2 7 7 20 -13 5
M
18:30 | 25/07/20 | R 19
Belshina 0
Neman Grodno 1
Maç Detayı
G
16:30 | 11/07/20 | R 17
Belshina 2
Torpedo Belaz Zhodino 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 5 5 0 14 4 10 20
G
18:30 | 31/07/20 | R 20
FC Slutsk 0
Shakhter Soligorsk 2
Maç Detayı
B
18:45 | 19/07/20 | R 18
Neman Grodno 0
Shakhter Soligorsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 05/07/20 | R 16
Torpedo Belaz Zhodino 1
Shakhter Soligorsk 4
Maç Detayı
B
16:30 | 27/06/20 | R 15
FC Minsk 1
Shakhter Soligorsk 1
Maç Detayı
2 10 6 1 3 24 14 10 19
M
16:00 | 02/08/20 | R 20
Torpedo Belaz Zhodino 3
Bate Borisov 2
Maç Detayı
G
20:30 | 18/07/20 | R 18
FC Ruh Brest 0
Bate Borisov 3
Maç Detayı
3 10 4 5 1 17 7 10 17
G
18:00 | 02/08/20 | R 20
FC Minsk 0
FC Ruh Brest 1
Maç Detayı
G
16:30 | 12/07/20 | R 17
Energetik BGU Minsk 1
FC Ruh Brest 8
Maç Detayı
4 9 4 2 3 8 7 1 14
G
18:30 | 25/07/20 | R 19
Belshina 0
Neman Grodno 1
Maç Detayı
B
20:30 | 12/07/20 | R 17
FC Vitebsk 0
Neman Grodno 0
Maç Detayı
5 10 4 2 4 8 11 -3 14
B
20:00 | 02/08/20 | R 20
FC Gorodeya 1
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
M
16:45 | 19/07/20 | R 18
FC Minsk 2
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/07/20 | R 16
Bate Borisov 0
Energetik BGU Minsk 1
Maç Detayı
6 9 4 1 4 14 10 4 13
M
16:30 | 25/07/20 | R 19
Isloch 2
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
B
19:00 | 03/07/20 | R 16
FC Smolevichi 3
FC Dinamo Brest 3
Maç Detayı
M
18:30 | 27/06/20 | R 15
Neman Grodno 1
FC Dinamo Brest 0
Maç Detayı
G
18:00 | 13/06/20 | R 13
Torpedo Belaz Zhodino 0
FC Dinamo Brest 2
Maç Detayı
7 10 3 4 3 15 13 2 13
G
16:00 | 26/07/20 | R 19
Energetik BGU Minsk 1
Torpedo Belaz Zhodino 4
Maç Detayı
M
16:30 | 11/07/20 | R 17
Belshina 2
Torpedo Belaz Zhodino 1
Maç Detayı
8 11 4 0 7 11 17 -6 12
G
18:30 | 01/08/20 | R 20
Slavia Mozyr 2
Isloch 4
Maç Detayı
M
18:00 | 17/07/20 | R 18
FC Slutsk 2
Isloch 1
Maç Detayı
M
18:30 | 10/07/20 | R 17
FC Smolevichi 3
Isloch 1
Maç Detayı
M
20:00 | 04/07/20 | R 16
Neman Grodno 1
Isloch 0
Maç Detayı
G
20:00 | 28/06/20 | R 15
FC Gorodeya 0
Isloch 2
Maç Detayı
9 10 3 2 5 13 10 3 11
M
20:30 | 01/08/20 | R 20
Neman Grodno 1
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
B
20:45 | 19/07/20 | R 18
Torpedo Belaz Zhodino 0
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
M
20:00 | 05/07/20 | R 16
FC Ruh Brest 1
Dinamo Minsk 0
Maç Detayı
G
20:30 | 27/06/20 | R 15
Bate Borisov 0
Dinamo Minsk 2
Maç Detayı
10 10 3 2 5 14 22 -8 11
B
18:00 | 24/07/20 | R 19
FC Ruh Brest 3
Slavia Mozyr 3
Maç Detayı
B
18:30 | 11/07/20 | R 17
Bate Borisov 1
Slavia Mozyr 1
Maç Detayı
M
17:00 | 26/06/20 | R 15
Energetik BGU Minsk 5
Slavia Mozyr 0
Maç Detayı
11 9 3 0 6 9 18 -9 9
M
20:00 | 24/07/20 | R 19
FC Vitebsk 2
FC Slutsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/07/20 | R 16
Slavia Mozyr 3
FC Slutsk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 26/06/20 | R 15
FC Smolevichi 2
FC Slutsk 1
Maç Detayı
12 10 2 2 6 8 18 -10 8
M
20:30 | 25/07/20 | R 19
Dinamo Minsk 1
FC Gorodeya 0
Maç Detayı
M
20:30 | 11/07/20 | R 17
Shakhter Soligorsk 4
FC Gorodeya 1
Maç Detayı
13 10 2 2 6 11 18 -7 8
G
16:30 | 01/08/20 | R 20
FC Smolevichi 0
Belshina 3
Maç Detayı
M
20:00 | 17/07/20 | R 18
FC Gorodeya 2
Belshina 1
Maç Detayı
B
16:00 | 05/07/20 | R 16
FC Minsk 2
Belshina 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/06/20 | R 15
FC Ruh Brest 3
Belshina 0
Maç Detayı
14 9 1 4 4 8 13 -5 7
M
20:30 | 31/07/20 | R 20
FC Dinamo Brest 1
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/07/20 | R 16
FC Gorodeya 2
FC Vitebsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/06/20 | R 15
Torpedo Belaz Zhodino 1
FC Vitebsk 0
Maç Detayı
15 9 2 1 6 8 20 -12 7
M
18:00 | 26/07/20 | R 19
Bate Borisov 6
FC Minsk 0
Maç Detayı
M
18:30 | 12/07/20 | R 17
Dinamo Minsk 1
FC Minsk 0
Maç Detayı
16 10 0 3 7 4 16 -12 3
M
20:00 | 26/07/20 | R 19
Shakhter Soligorsk 4
FC Smolevichi 0
Maç Detayı
M
16:30 | 18/07/20 | R 18
FC Vitebsk 1
FC Smolevichi 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%44,87 EV SAHİBİ
%32,05 DEPLASMAN
%23,08 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,4 EV SAHİBİ
1,19 DEPLASMAN
2,59 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,05 41
2 1,75 35
3 1,78 32
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,45 9
2 0,68 13
3 0,7 14