İngiltere - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - LaLiga | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İtalya - Coppa Italia | İY | |||||
22:00 | -:- |
Rusya - Rusya Kupası | İY | |||||
20:45 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 90' |
90'
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 83' |
83'
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 10' |
10'
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1 | İY | |||||
20:00 | -:- |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2 | İY | |||||
16:00 | -:- |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3 | İY | |||||
16:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:30 84' |
84'
|
3:0 | ||||
05:00 10' |
10'
|
0:0 |
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
04:00 | -:- |
İtalya - Serie D,Yükselme Playoff | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
18:55 | -:- | |||||
19:20 | -:- | |||||
20:50 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
19:00 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
03:20 90' |
90'
|
1:0 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:00 ER |
ER
|
-:- |
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar | İY | |||||
19:30 | -:- |
Angola - Girabola | İY | |||||
17:00 | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Arnavutluk - Kategoria e Pare | İY | |||||
17:00 | -:- |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Botsvana - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 82' |
82'
|
0:0 | ||||
03:30 83' |
83'
|
1:0 |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası | İY | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Roraimense | İY | |||||
01:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
02:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:30 | -:- |
Çekya - 1st Division | İY | |||||
20:30 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
14:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:35 | -:- |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
23:00 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
Fas - Fas Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Hırvatístan - Hırvat Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- |
Hong Kong, Çin - Division 1 | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi | İY | |||||
21:15 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Süper Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Kupa | İY | |||||
21:00 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Karadağ - 1. CFL | İY | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 ER |
ER
|
-:- |
Karadağ - 2. CFL | İY | |||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 ER |
ER
|
-:- |
Kenya - Premier Lig | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
23:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
10:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- |
Kosova - Kosovo FA Kupası | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
19:10 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Macaristan - Magyar Kupa | İY | |||||
20:30 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
18:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:05 | -:- |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Slovakya - U19 1. Liga | İY | |||||
16:00 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Ukrayna - Ukrayna Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Bayanlar Şampiyonası | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Vietnam - V Lig 2 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Yunanistan - Super League | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |