Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Çekya David Oulehla Mestsky Stadion V Kotline, Varnsdorf
PERFORMANS
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 15 11 2 2 28 9 19 35
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
M
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Pardubice 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
2 15 9 4 2 31 19 12 31
G
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
B
11:15 | 29/09/19 | R 10
FC Viktoria Zizkov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
3 15 10 1 4 33 19 14 31
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Baník Sokolov 2
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
4 15 8 4 3 33 16 17 28
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
G
19:30 | 28/09/19 | R 10
FC ZBROJOVKA Brno 2
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
5 15 8 3 4 29 15 14 27
G
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
G
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
M
19:30 | 28/09/19 | R 10
FC ZBROJOVKA Brno 2
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
6 15 7 4 4 24 17 7 25
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
7 15 7 2 6 24 20 4 23
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
B
11:15 | 29/09/19 | R 10
FC Viktoria Zizkov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
8 15 5 6 4 23 20 3 21
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
G
17:30 | 29/09/19 | R 10
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
9 15 5 5 5 29 27 2 20
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Pardubice 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
10 15 5 3 7 18 31 -13 18
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
M
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
B
17:30 | 28/09/19 | R 10
1.SK Prostejov 1
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
11 15 4 6 5 16 24 -8 18
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
B
17:30 | 28/09/19 | R 10
1.SK Prostejov 1
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
12 15 4 2 9 19 26 -7 14
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
13 15 3 5 7 20 36 -16 14
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
14 15 3 2 10 13 27 -14 11
M
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
17:30 | 29/09/19 | R 10
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
15 15 2 3 10 16 31 -15 9
M
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
16 15 1 4 10 13 32 -19 7
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Baník Sokolov 2
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 8 0 0 24 10 14 24
G
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
2 7 7 0 0 17 2 15 21
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Pardubice 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
3 8 6 2 0 21 6 15 20
G
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
G
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
G
19:30 | 28/09/19 | R 10
FC ZBROJOVKA Brno 2
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
4 8 6 1 1 13 5 8 19
G
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
B
11:15 | 29/09/19 | R 10
FC Viktoria Zizkov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
5 7 6 0 1 18 8 10 18
G
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
6 8 6 0 2 20 6 14 18
G
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
7 8 3 4 1 10 8 2 13
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
B
17:30 | 28/09/19 | R 10
1.SK Prostejov 1
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
8 8 4 1 3 11 15 -4 13
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
9 8 4 1 3 14 12 2 13
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
10 7 3 3 1 10 5 5 12
G
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
11 8 3 3 2 14 13 1 12
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
G
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
G
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
12 7 2 4 1 17 12 5 10
G
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
13 7 2 3 2 10 9 1 9
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
14 7 2 2 3 11 11 0 8
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
15 7 2 1 4 7 11 -4 7
G
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
M
17:30 | 29/09/19 | R 10
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
16 7 1 3 3 8 11 -3 6
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Baník Sokolov 2
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 4 2 2 11 7 4 14
G
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Slavoj Vysehrad 0
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
19:00 | 25/10/19 | R 13
FC Vysocina Jihlava 3
FK Pardubice 2
Maç Detayı
M
14:10 | 05/10/19 | R 11
FC Hradec Kralove 1
FK Pardubice 0
Maç Detayı
2 8 4 1 3 15 11 4 13
B
16:00 | 10/11/19 | R 15
FK Varnsdorf 1
FK Dukla Prag 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
MFK Chrudim 3
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/10/19 | R 12
Vitkovice 0
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
G
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Baník Sokolov 2
FK Dukla Prag 3
Maç Detayı
3 8 4 1 3 14 12 2 13
M
12:15 | 10/11/19 | R 15
FC Viktoria Zizkov 2
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Fotbal Trinec 0
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 11
SK Lisen 1
FK Usti Nad Labem 3
Maç Detayı
4 8 3 3 2 13 11 2 12
B
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Baník Sokolov 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
M
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Pardubice 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
G
17:30 | 29/09/19 | R 10
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
5 8 3 1 4 12 15 -3 10
B
12:15 | 09/11/19 | R 15
FK Fotbal Trinec 1
SK Lisen 1
Maç Detayı
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Dukla Prag 4
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Baník Sokolov 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Pardubice 2
SK Lisen 0
Maç Detayı
6 7 2 3 2 9 9 0 9
M
20:00 | 01/11/19 | R 14
FK Usti Nad Labem 2
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
G
16:30 | 20/10/19 | R 12
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
FC Hradec Kralove 2
Maç Detayı
M
19:30 | 28/09/19 | R 10
FC ZBROJOVKA Brno 2
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
7 7 2 2 3 12 10 2 8
M
14:00 | 26/10/19 | R 13
FC Viktoria Zizkov 1
FC ZBROJOVKA Brno 0
Maç Detayı
G
11:15 | 05/10/19 | R 11
MFK Chrudim 1
FC ZBROJOVKA Brno 4
Maç Detayı
8 7 1 4 2 7 9 -2 7
B
15:15 | 02/11/19 | R 14
1.SK Prostejov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
11:15 | 19/10/19 | R 12
FK Slavoj Vysehrad 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
11:15 | 29/09/19 | R 10
FC Viktoria Zizkov 1
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
9 7 1 2 4 7 16 -9 5
M
12:15 | 02/11/19 | R 14
FK Pardubice 4
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
M
19:00 | 18/10/19 | R 12
FK Usti Nad Labem 2
MFK Chrudim 0
Maç Detayı
B
17:30 | 28/09/19 | R 10
1.SK Prostejov 1
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
10 7 1 2 4 6 16 -10 5
M
21:00 | 08/11/19 | R 15
FC ZBROJOVKA Brno 5
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/19 | R 13
FC Hradec Kralove 1
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Dukla Prag 1
1.SK Prostejov 0
Maç Detayı
11 8 1 1 6 6 16 -10 4
M
20:00 | 08/11/19 | R 15
FC Vysocina Jihlava 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 26/10/19 | R 13
FK Slavoj Vysehrad 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/10/19 | R 11
FK Varnsdorf 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
12 7 1 1 5 11 15 -4 4
M
16:00 | 03/11/19 | R 14
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
M
15:30 | 19/10/19 | R 12
1.SK Prostejov 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
13 7 0 2 5 6 23 -17 2
B
19:00 | 01/11/19 | R 14
Vitkovice 0
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
20:00 | 18/10/19 | R 12
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/09/19 | R 10
FK Slavoj Vysehrad 3
FK Varnsdorf 1
Maç Detayı
14 8 0 1 7 5 20 -15 1
M
17:00 | 10/11/19 | R 15
FC Hradec Kralove 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
15:30 | 26/10/19 | R 13
SK Lisen 5
Vitkovice 1
Maç Detayı
M
11:15 | 05/10/19 | R 11
FK Fotbal Trinec 3
Vitkovice 2
Maç Detayı
B
19:00 | 27/09/19 | R 10
FK Usti Nad Labem 1
Vitkovice 1
Maç Detayı
15 7 0 1 6 5 14 -9 1
M
21:00 | 01/11/19 | R 14
FC ZBROJOVKA Brno 4
FK Slavoj Vysehrad 1
Maç Detayı
M
11:15 | 06/10/19 | R 11
FC Viktoria Zizkov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
16 8 0 1 7 5 21 -16 1
M
12:15 | 09/11/19 | R 15
MFK Chrudim 1
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
16:30 | 27/10/19 | R 13
FK Varnsdorf 3
FK Baník Sokolov 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/10/19 | R 11
FC Vysocina Jihlava 3
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
-- 9 25/07/98 3 2 0 0 - - -
K 1 24/04/86 13 13 0 0 - - -
K 28 18/04/00 1 1 0 0 - - -
D 0 25/08/98 3 2 0 0 - - -
D 3 23/05/98 5 5 0 0 2 - -
D 4 21/06/96 10 7 1 0 3 - -
D 5 11/05/97 13 13 0 0 2 - -
D 9 10/02/98 9 9 0 0 1 - 1
D 14 27/12/98 9 5 0 0 - - -
D 18 05/01/96 8 6 1 0 1 - 1
D 21 25/05/00 5 4 0 0 - - -
D 22 04/03/97 7 7 0 0 1 - -
O 2 30/01/95 13 8 2 0 2 - -
O 6 01/10/96 5 1 1 0 - - -
O 7 11/05/00 1 0 0 0 - - -
O 8 22/08/96 13 12 0 0 8 - -
O 10 28/04/98 4 0 0 0 - - -
O 11 04/01/96 13 12 4 0 3 - -
O 15 04/08/96 13 12 1 0 2 - -
O 16 26/01/96 13 10 5 0 2 1 -
O 19 13/07/88 13 12 3 0 2 - -
O 20 05/12/96 13 13 1 0 2 1 -
F 12 12/03/98 7 2 1 0 - - -
F 17 31/08/99 5 0 0 0 - - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
O 13 5 0,38
O 13 4 0,31
O 13 3 0,23
O 13 2 0,15
D 10 1 0,1
D 8 1 0,13
O 13 1 0,08
O 13 1 0,08
O 5 1 0,2
F 7 1 0,14
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
D 7 1 - -
D 9 1 - 1
D 10 3 - -
D 5 2 - -
D 13 2 - -
D 8 1 - 1
O 13 2 - -
O 13 3 - -
O 13 8 - -
O 13 2 1 -
O 13 2 - -
O 13 2 1 -
O 13 2 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır