Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Çekya Jiri Balcarek Mestsky Stadion(Ostrava-Vítkovice), Ostrava
PERFORMANS
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
G
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 3 2 0 5 2 3 11
G
19:00 | 16/08/19 | R 5
FK Usti Nad Labem 0
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 4
1.SK Prostejov 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Pardubice 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
B
20:00 | 26/07/19 | R 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
G
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
2 4 3 1 0 5 0 5 10
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Vysocina Jihlava 1
FK Dukla Prag 0
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Fotbal Trinec 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
G
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
B
18:00 | 22/07/19 | R 1
FK Usti Nad Labem 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
3 5 3 0 2 8 5 3 9
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Dukla Prag 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Vysocina Jihlava 1
FK Dukla Prag 0
Maç Detayı
G
11:15 | 04/08/19 | R 3
FK Dukla Prag 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
G
18:00 | 29/07/19 | R 2
FC Hradec Kralove 0
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
M
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Dukla Prag 2
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
4 5 2 3 0 10 7 3 9
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
SK Lisen 0
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
G
18:00 | 11/08/19 | R 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
B
18:00 | 03/08/19 | R 3
SK Lisen 3
FC Hradec Kralove 3
Maç Detayı
G
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 1
SK Lisen 2
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
5 5 3 0 2 8 5 3 9
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
G
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
11:15 | 04/08/19 | R 3
FK Dukla Prag 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/07/19 | R 2
FC Viktoria Zizkov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
6 5 2 1 2 8 7 1 7
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
SK Lisen 0
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
FK Slavoj Vysehrad 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Slavoj Vysehrad 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
M
18:00 | 20/07/19 | R 1
1.SK Prostejov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
7 5 2 1 2 6 9 -3 7
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
M
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
G
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
8 5 1 3 1 12 6 6 6
B
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Fotbal Trinec 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Hradec Kralove 8
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
B
18:00 | 03/08/19 | R 3
SK Lisen 3
FC Hradec Kralove 3
Maç Detayı
M
18:00 | 29/07/19 | R 2
FC Hradec Kralove 0
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
B
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Baník Sokolov 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
9 5 1 3 1 8 7 1 6
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Dukla Prag 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
B
20:00 | 09/08/19 | R 4
FC ZBROJOVKA Brno 2
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Baník Sokolov 0
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
20:00 | 26/07/19 | R 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
19:00 | 19/07/19 | R 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
10 5 1 2 2 6 8 -2 5
M
19:00 | 16/08/19 | R 5
FK Usti Nad Labem 0
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
20:00 | 09/08/19 | R 4
FC ZBROJOVKA Brno 2
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
G
19:00 | 02/08/19 | R 3
FK Usti Nad Labem 3
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Slavoj Vysehrad 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
B
18:00 | 22/07/19 | R 1
FK Usti Nad Labem 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
11 5 1 2 2 6 7 -1 5
B
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Fotbal Trinec 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
M
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Fotbal Trinec 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Varnsdorf 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
G
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Dukla Prag 2
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
12 5 1 2 2 4 6 -2 5
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 4
1.SK Prostejov 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
M
19:00 | 02/08/19 | R 3
FK Usti Nad Labem 3
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
M
18:00 | 27/07/19 | R 2
1.SK Prostejov 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
18:00 | 20/07/19 | R 1
1.SK Prostejov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
13 5 1 1 3 4 7 -3 4
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 10/08/19 | R 4
FK Slavoj Vysehrad 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Baník Sokolov 0
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
M
11:15 | 28/07/19 | R 2
FC Viktoria Zizkov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
B
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Baník Sokolov 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
14 5 1 1 3 6 10 -4 4
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
M
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
G
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
15 5 1 1 3 5 7 -2 4
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
18:00 | 11/08/19 | R 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Pardubice 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/07/19 | R 2
1.SK Prostejov 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
B
19:00 | 19/07/19 | R 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
16 4 0 3 1 7 15 -8 3
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Hradec Kralove 8
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Varnsdorf 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 1
SK Lisen 2
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 2 0 1 6 4 2 6
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Dukla Prag 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
G
11:15 | 04/08/19 | R 3
FK Dukla Prag 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Dukla Prag 2
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
2 2 2 0 0 3 1 2 6
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Pardubice 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
3 2 2 0 0 4 0 4 6
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Vysocina Jihlava 1
FK Dukla Prag 0
Maç Detayı
G
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
4 2 2 0 0 6 2 4 6
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
FK Slavoj Vysehrad 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Slavoj Vysehrad 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
5 2 2 0 0 4 1 3 6
G
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
G
11:15 | 28/07/19 | R 2
FC Viktoria Zizkov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
6 3 1 1 1 3 2 1 4
M
19:00 | 16/08/19 | R 5
FK Usti Nad Labem 0
FK Pardubice 1
Maç Detayı
G
19:00 | 02/08/19 | R 3
FK Usti Nad Labem 3
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
B
18:00 | 22/07/19 | R 1
FK Usti Nad Labem 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
7 3 1 1 1 6 5 1 4
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
G
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
8 3 1 1 1 1 1 0 4
B
18:00 | 10/08/19 | R 4
1.SK Prostejov 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
M
18:00 | 27/07/19 | R 2
1.SK Prostejov 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
G
18:00 | 20/07/19 | R 1
1.SK Prostejov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
9 3 1 1 1 2 3 -1 4
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Baník Sokolov 0
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Baník Sokolov 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
10 3 0 3 0 5 5 0 3
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
SK Lisen 0
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
B
18:00 | 03/08/19 | R 3
SK Lisen 3
FC Hradec Kralove 3
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 1
SK Lisen 2
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
11 2 1 0 1 8 2 6 3
G
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Hradec Kralove 8
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
M
18:00 | 29/07/19 | R 2
FC Hradec Kralove 0
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
12 3 1 0 2 2 6 -4 3
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
G
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
M
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
13 2 0 2 0 5 5 0 2
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Varnsdorf 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
14 2 0 2 0 3 3 0 2
B
20:00 | 09/08/19 | R 4
FC ZBROJOVKA Brno 2
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
B
20:00 | 26/07/19 | R 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
15 2 0 1 1 3 4 -1 1
M
18:00 | 11/08/19 | R 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
B
19:00 | 19/07/19 | R 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
16 2 0 1 1 1 2 -1 1
B
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Fotbal Trinec 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Fotbal Trinec 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 2 2 0 0 5 2 3 6
G
18:00 | 11/08/19 | R 4
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
SK Lisen 2
Maç Detayı
G
11:15 | 27/07/19 | R 2
MFK Chrudim 1
SK Lisen 3
Maç Detayı
2 3 1 2 0 2 1 1 5
G
19:00 | 16/08/19 | R 5
FK Usti Nad Labem 0
FK Pardubice 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 4
1.SK Prostejov 0
FK Pardubice 0
Maç Detayı
B
20:00 | 26/07/19 | R 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
FK Pardubice 1
Maç Detayı
3 2 1 1 0 1 0 1 4
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Fotbal Trinec 0
FC Vysocina Jihlava 1
Maç Detayı
B
18:00 | 22/07/19 | R 1
FK Usti Nad Labem 0
FC Vysocina Jihlava 0
Maç Detayı
4 3 1 1 1 5 4 1 4
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Dukla Prag 2
FC ZBROJOVKA Brno 1
Maç Detayı
G
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Baník Sokolov 0
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
B
19:00 | 19/07/19 | R 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 2
FC ZBROJOVKA Brno 2
Maç Detayı
5 2 1 1 0 4 3 1 4
B
18:00 | 04/08/19 | R 3
FK Varnsdorf 3
MFK Chrudim 3
Maç Detayı
G
18:00 | 19/07/19 | R 1
Vitkovice 0
MFK Chrudim 1
Maç Detayı
6 3 1 1 1 5 5 0 4
M
11:15 | 10/08/19 | R 4
MFK Chrudim 1
FK Fotbal Trinec 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Varnsdorf 2
FK Fotbal Trinec 2
Maç Detayı
G
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Dukla Prag 2
FK Fotbal Trinec 3
Maç Detayı
7 2 1 0 1 2 1 1 3
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Vysocina Jihlava 1
FK Dukla Prag 0
Maç Detayı
G
18:00 | 29/07/19 | R 2
FC Hradec Kralove 0
FK Dukla Prag 2
Maç Detayı
8 3 0 3 0 4 4 0 3
B
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Fotbal Trinec 1
FC Hradec Kralove 1
Maç Detayı
B
18:00 | 03/08/19 | R 3
SK Lisen 3
FC Hradec Kralove 3
Maç Detayı
B
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Baník Sokolov 0
FC Hradec Kralove 0
Maç Detayı
9 3 1 0 2 2 3 -1 3
M
11:15 | 17/08/19 | R 5
FK Baník Sokolov 2
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
M
11:15 | 03/08/19 | R 3
FK Pardubice 1
FC Sellier & Bellot Vlasim 0
Maç Detayı
G
18:00 | 27/07/19 | R 2
1.SK Prostejov 0
FC Sellier & Bellot Vlasim 1
Maç Detayı
10 3 1 0 2 4 4 0 3
G
11:15 | 17/08/19 | R 5
MFK Chrudim 0
FC Viktoria Zizkov 3
Maç Detayı
M
11:15 | 04/08/19 | R 3
FK Dukla Prag 2
FC Viktoria Zizkov 0
Maç Detayı
M
11:15 | 20/07/19 | R 1
FK Pardubice 2
FC Viktoria Zizkov 1
Maç Detayı
11 2 0 1 1 2 10 -8 1
M
19:00 | 09/08/19 | R 4
FC Hradec Kralove 8
FK Varnsdorf 0
Maç Detayı
B
18:00 | 20/07/19 | R 1
SK Lisen 2
FK Varnsdorf 2
Maç Detayı
12 3 0 1 2 2 5 -3 1
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
SK Lisen 0
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
M
18:00 | 02/08/19 | R 3
Vitkovice 4
FK Slavoj Vysehrad 2
Maç Detayı
M
18:00 | 20/07/19 | R 1
1.SK Prostejov 1
FK Slavoj Vysehrad 0
Maç Detayı
13 2 0 1 1 3 5 -2 1
B
18:00 | 17/08/19 | R 5
Vitkovice 2
1.SK Prostejov 2
Maç Detayı
M
19:00 | 02/08/19 | R 3
FK Usti Nad Labem 3
1.SK Prostejov 1
Maç Detayı
14 2 0 1 1 3 6 -3 1
B
20:00 | 09/08/19 | R 4
FC ZBROJOVKA Brno 2
FK Usti Nad Labem 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 2
FK Slavoj Vysehrad 4
FK Usti Nad Labem 1
Maç Detayı
15 2 0 0 2 2 4 -2 0
M
11:15 | 10/08/19 | R 4
FK Slavoj Vysehrad 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
M
11:15 | 28/07/19 | R 2
FC Viktoria Zizkov 2
FK Baník Sokolov 1
Maç Detayı
16 2 0 0 2 0 5 -5 0
M
11:15 | 11/08/19 | R 4
FC Viktoria Zizkov 2
Vitkovice 0
Maç Detayı
M
20:00 | 27/07/19 | R 2
FC Vysocina Jihlava 3
Vitkovice 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 30/04/89 4 4 0 0 - - -
D 0 17/05/88 3 3 0 0 - - -
D 2 30/07/90 1 1 0 0 - - -
D 5 10/09/97 4 4 0 0 - - -
D 13 30/03/83 4 4 0 0 1 - -
D 16 16/06/94 1 1 0 0 - - -
O 7 30/01/96 1 1 0 0 - - -
O 17 17/07/98 2 1 0 0 - - -
O 17 25/02/85 2 1 0 0 2 - -
O 25 18/01/96 3 2 0 0 - - -
O 28 21/05/98 4 4 0 0 1 - -
F 22 09/07/00 1 0 0 0 - - -
F 28 25/10/99 3 3 1 0 2 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 3 1 0.33
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
D 4 1 - -
O 2 2 - -
O 4 1 - -
F 3 2 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır