Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Sonraki Maç
Tarih Turnuva Hafta Maç
22/03/20 Ulusal Futbol Ligi 28 -:-
SIRALAMA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
14 PUAN

PERFORMANS

M
19:00 | 23/10/19 | R
FC Chertanovo Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
T.Telecom Ivanovo 4
FC Luch Vladivostok 3
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R
Torpedo Armavir 2
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R
T.Telecom Ivanovo 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
17:00 | 21/09/19 | R
FK Mordoviya Saransk 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
0 GALİBİYET
Toplam Gol
0
Ort.gol/maç
0
0 BERABERLİK
1 GALİBİYET
En fazla farkla kazanılan maç
3 - 0
Toplam Gol
3
Ort.gol/maç
3

PERFORMANS

M
19:00 | 23/10/19 | R
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Shinnik Yaroslavl 2
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
M
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 29/09/19 | R
FC Tom Tomsk 3
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
17:00 | 21/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
SIRALAMA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
24 PUAN
Son Karşılaşmaları
0 (%0)

TIV

0 (%0)
BERABERLİK

1 (%100)

PES

T.Telecom Ivanovo T.Telecom Ivanovo
Poz Oyuncu Oyuncu M M G G M/G
F Aleksandr Radchenko 16 4 0,25
O Maksim Sidorov 13 3 0,23
O Aleksey Goryushkin 18 2 0,11
O Maksim Gaydukov 15 2 0,13
O Evgeniy Marichev 12 2 0,17
F Ilya Yurchenko 18 2 0,11
D Denis Fomin 15 1 0,07
O Dmitry Shilov 13 1 0,08
F Evgeni Popov 18 1 0,06
D Kirill Saraev 8 1 0,13
O Adil Mukhametzyanov 16 1 0,06
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
Poz Oyuncu Oyuncu M M G G M/G
O Marat Shaymordanov 6 2 0,33
F Aleksandr Korotaev 12 3 0,25
F Ilya Belous 17 3 0,18
O Andrey Tekuchov 17 3 0,18
F Aleksandr Khohlachev 14 2 0,14
F Aleksandr Podbeltsev 16 2 0,13
D Andrey Demchenko 13 1 0,08
O Igor Bezdenezhnykh 13 1 0,08
O Andrey Pavlenko 14 1 0,07
O Maksim Mashnev 15 1 0,07
D Andrey Bychkov 17 1 0,06
T.Telecom Ivanovo T.Telecom Ivanovo
Poz Oyuncu O M M A A A/M
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
Poz Oyuncu O M M A A A/M
T.Telecom Ivanovo T.Telecom Ivanovo
Poz Oyuncu O M M D/K
D Denis Fomin 15 3 1 - -
O Aleksandr Schanitsin 13 1 - - -
O Dmitry Shilov 13 2 1 - -
O Aleksey Goryushkin 18 2 - - -
F Evgeni Popov 18 1 - - -
D Aleksandr Chibirov 7 2 - - -
K Aleksey Smirnov 11 1 - - -
O Ilya Demin 3 1 - - -
O Aleksandr Solodkov 2 1 - - -
O Maksim Sidorov 13 - - 1 -
D Aleksey Makushkin 10 1 - - -
K Ivan Mikhailovich Zirikov 7 1 - - -
F Aleksandr Radchenko 16 2 - 1 -
O Maksim Batov 12 2 - 1 -
O Maksim Gaydukov 15 2 - - -
O Adil Mukhametzyanov 16 6 - - -
O Evgeniy Marichev 12 5 - - -
D Nikolay Radchenko 13 5 - - -
O Damir Tregulov 8 1 - - -
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
Poz Oyuncu O M M D/K
K Dmitri Arapov 16 1 - - -
F Ilya Belous 17 2 - - -
D Vladislav Dubovoy 15 3 - - -
F Aleksandr Khohlachev 14 3 - - -
O Dmitriy Kartashov 16 4 - - -
O Sergey Kramarenko 2 1 - - -
F Aleksandr Podbeltsev 16 1 - - -
D Andrey Demchenko 13 1 - - -
K Maksim Kiselev 3 1 - - -
D Denis Tumasyan 11 3 - - -
O Igor Bezdenezhnykh 13 4 - - -
O Andrey Pavlenko 14 3 - 1 -
D Andrey Bychkov 17 3 - - -
O Andrey Tekuchov 17 2 - 1 -
O Igor Leontjev 13 2 - - -
O Artem Korzhunov 12 1 - - -
O Maksim Mashnev 15 1 - - -
O Nikita Glushkov 8 1 - - -
D Maksim Vasilev 8 1 - - -
D Artem Vyatkin 7 1 - - -
F Aleksandr Korotaev 12 3 - - -
D Leo Goglichidze 6 1 - - -
T.Telecom Ivanovo T.Telecom Ivanovo
Poz Oyuncu O Durum E Sebep D
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
Poz Oyuncu O Durum E Sebep D
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
11 19 6 6 7 20 21 -1 24
M
19:00 | 23/10/19 | R
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Shinnik Yaroslavl 2
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
M
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 29/09/19 | R
FC Tom Tomsk 3
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
17:00 | 21/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
18 19 4 2 13 21 41 -20 14
M
19:00 | 23/10/19 | R
FC Chertanovo Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
T.Telecom Ivanovo 4
FC Luch Vladivostok 3
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R
Torpedo Armavir 2
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R
T.Telecom Ivanovo 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
M
17:00 | 21/09/19 | R
FK Mordoviya Saransk 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
12 8 3 2 3 8 8 0 11
G
17:00 | 19/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
17:00 | 21/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
19:00 | 07/09/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 2
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
19:00 | 25/08/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
18 8 2 1 5 11 21 -10 7
G
15:00 | 12/10/19 | R
T.Telecom Ivanovo 4
FC Luch Vladivostok 3
Maç Detayı
M
16:00 | 29/09/19 | R
T.Telecom Ivanovo 0
FC Nizhny Novgorod 2
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R
T.Telecom Ivanovo 3
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 08/09/19 | R
T.Telecom Ivanovo 1
FC Baltika Kaliningrad 5
Maç Detayı
M
17:00 | 31/08/19 | R
T.Telecom Ivanovo 1
FC Fakel Voronezh 4
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
9 11 3 4 4 12 13 -1 13
M
19:00 | 23/10/19 | R
Torpedo Moskova 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/10/19 | R
FC Shinnik Yaroslavl 2
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
M
13:00 | 29/09/19 | R
FC Tom Tomsk 3
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
18:00 | 14/09/19 | R
FC Khimki 1
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
G
13:00 | 31/08/19 | R
FC Yenisey Krasnoyarsk 1
Chayka Peschanokopskoye 3
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
16 11 2 1 8 10 20 -10 7
M
19:00 | 23/10/19 | R
FC Chertanovo Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
15:00 | 19/10/19 | R
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R
Torpedo Armavir 2
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
17:00 | 21/09/19 | R
FK Mordoviya Saransk 1
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
19:00 | 25/08/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı