• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ailesini ikna etti başrolde oynayacak

Ailesini ikna etti başrolde oynayacak

18.08.2018, 16:05

Geçen yıl "Faint Sound" belgesel-filmde Özgecan Aslan karakteriyle adından söz ettiren Muğlalı oyuncu Maral Büyüksaraç, "Minik Kalpler" filminde başrolde oynayacak.
Filmde "Mira" karakterini canlandıracak olan Büyüksaraç'ın babasını Mert Fırat oynayacak. Oyuncu Maral Büyüksaraç, yaşı küçük olduğu için sinemaya ara vermesini isteyen ailesini ikna ettiğini ve ilk kez bir sinema filminde başrol oynayacağını söyledi.
Mira adında, özel bir kolejde eğitim gören bir kızı canlandıracak olan Büyüksaraç, çello çalacak, bale yapacak. Büyüksaraç, "Her oyuncu birden fazla enstrüman çalabilmeli ve dil konuşabilmeli. Ben 4 yaşından bu yana bale yapıyorum. Ayak bileğim incindiği için sahneye çıkamıyorum ama doktorlar sette problem olmayacağını söyledi" dedi.

ADEM ÜLKER

Ailesini ikna etti başrolde oynayacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN