• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çocuklara özel festival

Çocuklara özel festival
Giriş Tarihi: 11.5.2019

’in en büyük İzmir Çocuk Fest, bugün ve yarın İzmir Arena’da gerçekleşecek

İzmir' de yaşayan ebeveynlerin ve ebeveyn adaylarının çocukları ile keyifli bir gün geçirmesini sağlamak, hafızalara kazınacak büyüleyici güzellikleri çocuklarla buluşturmak için oluşturulan bu festivalde, çocuklar tasarlanmış alan içerisinde profesyonel çocuk eğitmenler ve stand sahipleri gözetiminde ücretsiz etkinlikler ile kaliteli zaman geçirip, çocuk olmanın tadını çıkartırken, aileler, sponsor katılımcı firmaların standlarında çocukları ve kendileri için alışveriş yapmanın keyfine varabilecekler.
Ayrıca kurulacak olan şişme oyun alanlarında ailelerin de katılımı ile çocuklar arasında yarışmalar düzenlenecek. Anne-Baba ve Çocuklar için bu eğlenceli festivalde, çocuklar aktiviteler ve showlarda zaman geçirirken, anne ve babalar da firma workshoplarında ve söyleşilerde daha fazla bilgi edinebilecekler.

Çocuklara özel festival haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN