• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Keşfedilmeyi bekliyorlar

Keşfedilmeyi bekliyorlar
Giriş Tarihi: 20.7.2019

Tatilini sabahtan akşama kadar bir plajda geçirmek istemeyen İzmirliler için, tek seferde birçok koy gezerek farklı sahilleri ve doğal güzellikleri keşfetmelerini sağlamak günübirlik tekne turlarıyla mümkün kılınabiliyor. Hepsi çıkışlı olan bu turlarda, bir yandan sakin koylarda denize girip serinlerken, diğer yandan harika manzara fotoğrafları çekebilirsiniz.

YUVARLAKÇAY-AKYAKA- İZTUZU TEKNE TURU
Gökova Körfezı'nİn muhteşem manzarası eşliğinde çıkılan bu turda, Akyaka ve Kadın Azmağı deresinde bir gezinti yapılıyor. Yuvarlakçay'da öğle yemeği yeniyor ve Dalyan'a geçiliyor. Caretta caretta kaplumbağalarıyla tanışıp, İztuzu Plajı'nda denize girme fırsatı da ziyaretçilere sunuluyor.

​ÇESME TEKNE TURU
Çeşme adalarında gezintiye çıkaran turda; Eşek Adası, Mavi Koy, Yeşil Koy, Mercan Boğazı, Kış Limanı, Jandarma Koyu ve Macri Adası rota yerleri arasında. Koyların dört tanesinde birer saat yüzme molası, tavuk ya da balık seçenekleriyle öğle yemeği imkanı mevcut.

​AYVALIK TEKNE TURU
Tekne turunda Ayvalık'ın eşsiz güzelliklerini seyrederken Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu, İncirli Koyu, Ali Bey Koyu, Tımarhane Koyu'nda verilen molalarda tatilciler, tertemiz mavi sularda yüzme imkanı buluyor. Çeşitli aktivitelere katılan misafirler, 8 saatlik sürede unutulmaz bir gün geçiriyor.

Keşfedilmeyi bekliyorlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN