• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de sakin bir hafta sonu

Güzelbahçe’de sakin bir hafta sonu
Giriş Tarihi: 27.7.2019

İzmirlinin nefes aldığı şirin ilçesi Güzelbahçe'de, denizin hemen yanı başındaki kafe ve restoranlarda kafa dinleyebilir, stres atabilirsiniz. Burada güne deniz esintili serpme kahvaltı ile başlayabilir, semaverde dolduracağınız çaylarınızı dalga sesleriyle eş zamanlı yudumlayabilirsiniz. Dünya kahvelerini içerken ufka dalabilir yada sohbetin başka bir fazına geçebilirsiniz. Yöresel tatlardan her defasında başka birini tatmak isteyebilirsiniz. İzmir'in en güzel gün batımında yaşamı tekrar keşfedeceksiniz. İzmir merkezden Güzelbahçe'ye araçla Mithatpaşa caddesi üzerinden ya da 8 nolu eshot otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe’de sakin bir hafta sonu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN