• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Helenistik döneme dönüş

Helenistik döneme dönüş
Giriş Tarihi: 17.8.2019

Tek omuzlu, boyun yakalı halter kesimlerin kullanıldığı Helenistik tarzdaki elbise modelleri yine, yeniden moda! Kumaşların gelişi güzel şekilde, şık bir ahenkle vücudu sarmaladığı bu moda akımı önümüzdeki sonbaharda ceketlerle kombinlenerek karşımıza çıkmaya devam edecek. Özellikle bu elbiseleri tercih ederken saçınızada farklı örgü stilleri deneyerek bir bütün oluşturabilirsiniz.

Tek omuzlu, boyun yakalı halter kesimlerin kullanıldığı Helenistik tarzdaki elbise modelleri yine, yeniden moda! Son zamanlarda karşımıza çıkan Yunan masallarındaki kadınları anlatan elbiseler, özellikle beyaz, krem ve açık tonlardakiler ile şehre iniyor. Kumaşların gelişi güzel şekilde, şık bir ahenkle vücudu sarmaladığı bu moda akımı önümüzdeki sonbaharda ceketlerle kombinlenerek karşımıza çıkmaya devam edecek. Özellikle bu elbiseleri tercih ederken saçınızada farklı örgü stilleri deneyerek bir bütün oluşturabilirsiniz.

Günlük hayatımızda çok sık kullandığımız ve kurtarıcımız olan jeanler bildiğiniz gibi 2016- 2019 sezonu ile geri döndü. Sade giyim tarzı, sokak modası, rahat ve cool tavırlar, moda dünyasında ses getirirken imdadımıza mom jeanler yetişti. Bildiğiniz gibi crop toplar yani kısa üstler bu yıl çok moda. Ayrıca mom jeanlerle birlikte de bir harika duruyor. Özellikle yaz aylarında sokaklarda sıkça gördüğümüz bu üstler yüksek bel pantolonlarla kullanmak için oldukça ideal bir seçim.

PORTAKAL TADINDA

Her gün hayatımıza yeni bir trend giriyor. Bugünkü konu başlığımız 'orange' dudaklar. Kırmızı ve turuncu tonlarının muhteşem bir karışımı olan orange bütün sezon karşımıza farklı tonlarıyla çıkıyor. Dikkat çekici ve etkileyici görünümün anahtarı kırmızı rujun etkisini, daha canlı ve cool bir havaya büründüren turuncu tonlar, bronz görünümü pekiştirdiği gibi cilt tonunun canlılığını da arttırıyor. Turuncu renkli bir ruj kullanacağınızda, saçlarınıza sade bir model verdiğinizden emin olun. Yoksa dikkati yüzünüzden saçlarınıza çekmiş olursunuz.

Helenistik döneme dönüş haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN