• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ı bir de rehberle gezin

Her gün önünden geçtiğiniz yerler, belki de işyerinizin yanı başı.. Ama bu yıkık dökük görülen binalar hakkında ne kadarını biliyorsunuz? Şehrin merkezinde tarihi bir yolculuğa çıkmak ve ’a başka bir gözle bakmak isterseniz 3 Eylül için randevunuzu alın...

Konak’ı bir de rehberle gezin
Giriş Tarihi: 31.8.2019

Yaşamın binlerce yıldır aktığı, nice medeniyete ev sahipliği yapan kadim semt 'ta tarih yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız?

Kendi zamanını kuran bu büyülü semtin, derin hafızasında sakladıklarını öğrenmek, çok kültürlü dokusunda yol almak istiyorsanız, Konak Belediyesi'nin düzenlediği tarih gezilerine katılabilirsiniz.

Konak’ı bir de rehberle gezin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA