• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nin kıvılcımı ’e sıçradı

Anadolu Ateşi’nin kıvılcımı İzmir’e sıçradı
Giriş Tarihi: 14.9.2019

Okulu, 4 yaştan başlayarak her yaşa yönelik eğitim verecek. ’nin de işbirliğiyle bu okulda sadece dans ve müzik değil, tiyatro bölümü de yer alacak

Anadolu Ateşi, BKM işbirliğiyle İzmir akademisini açıyor. Mustafa Erdoğan yönetmenliğindeki Anadolu Ateşi, İzmir Westpark AVM'de hayata geçireceği dans akademisi ile çocuk ve gençleri dansın büyülü dünyasına davet ederken fiziksel ve mental gelişimin kapılarını aralayacak.

TİYATRO EĞİTİMİ

5 Ekim 2019'da eğitimin başlayacağı Akademi'de dans eğitimlerinin yanı sıra, BKM'nin hocaları ile birlikte tiyatro ve oyunculuk sınıfları da yer alacak. Kayıtların devam ettiği Anadolu Ateşi İzmir okulunda; kurumun kendi uzman koreograf ve eğitmenlerinin desteğiyle her yaştan sanatseverler için farklı branş ve programlarda kurs alternatifleri bulunacak. Ayrıca 12-13 Ekim tarihlerinde yapılacak seçmeler ile İzmirli profesyonel dansçıları da kendi ailesine katacak olan grup, şehrin eksik kalan tüm sanat gereksinimini karşılayacak.

Anadolu Ateşi’nin kıvılcımı İzmir’e sıçradı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN