• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

planınızı hazırlayın

Cumhuriyet Bayramı planınızı hazırlayın
Giriş Tarihi: 5.10.2019

Ekim ayının henüz başındayız. Ancak Türk milleti için önemli Ekim ayında bu yıl, Cumhuriyet’in ilanının 96. yılını kutlayacağız. Bayram resmi tatil ile gezme fırsatı da yaratıyor. Hafta sonu ile birleştirerek şehir dışında küçük bir kaçamak yapabilirsiniz. Fazla uzaklaşamıyorsanız kendi şehrinizde bu günün anlam ve önemine uygun bir plan yapabilirsiniz. İşte planlarınızı hazırlayabilmeniz için küçük bir rehber...

ANITKABİR- ANKARA
Bilindiği üzere Anıtkabir, Mustafa Kemal Atatürk'ün kabrinin bulunduğu yerdir. İlk ziyaret edilmesi gereken yerin Atamızın kabri olduğunu düşünüyorum. Başkent'te yer alan Mustafa Kemal Atatürk'ün anıt mezarı olan Anıtkabir'i her yıl yerli ve yabancı milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Özellikle 10 Kasım ve milli bayramlarda Anıtkabir yoğun bir ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Cumhuriyet Bayramı planınızı hazırlayın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN