• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tatil bize gelsin

Tatil bize gelsin
Giriş Tarihi: 9.5.2020

Bu sezon desenler, kaçınılmaz son gibi. Herkesin dolabında desenli ürünler mutlaka olacaktır. Özellikle tropikal desenler yaz aylarında enerji kaynağı olacak. Tropikal desenler zaten yazı simgeler. Tropikal desenleri görünce yaz mevsimin geldiğini anlamamak mümkün değil. Yaz aylarında görüyoruz ki moda dünyası tropikal desenlerle dolmuş durumda. Tropikal desenler, palmiye ağacı, berry, kivi, ananas, kaz üzümü gibi tropik bitki ve meyvelerin desenlerinden oluşur. Bu renkli ve cıvıl cıvıl desenleri görünce mutlu olmamak imkansız.Fulya TANYOL

Tatil bize gelsin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA