• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cilt bakımında son moda

Cilt bakımında son moda Gua Sha
Giriş Tarihi: 16.5.2020

Uzakdoğu'nun gizemli dokunuşlarından biri olan Gua Sha, son yılların en popüler masaj trendleri arasında yer alıyor. Kristal, kemik veya boynuzlardan yapılan bu geometrik taşın, yüzdeki kan dolaşımını ve enerjiyi artırdığı söyleniyor. Canlı bir cilt için doğal bir yüz kaldırma etkisi yaratan Gua Sha, tarih kitaplarından çıkarak güncel güzellik furyasına katıldı. Yüzyıllar önce Çin'de bir imparatorun tedavisinde kullanıldığı ileri sürülen masaj tekniği, bugün vücudu rahatlatan sistemlerin de kullanılmasıyla birlikte daha etkili hale getiriliyor. Gua Sha masajı, ellerin uyguladığı baskıyı arttırmak için özel taşlar yardımıyla yapılıyor. Daha modern bir masaj için özel olarak geliştirilmiş Gua Sha masaj aleti kullanılıyor.

Cilt bakımında son moda Gua Sha haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA