• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İncirliova’yı tatlandırdı

İncirliova’yı tatlandırdı

6.2.2021

Korona virüs salgını sürecinde birçok esnaf zor günler geçirirken iki çocuk annesi Aydınlı Kübra Güneş, iş hayatına atıldı. Yaptığı araştırmalar sonucu İncirliova'nın tatlıcıya ihtiyacı olduğunu belirleyen Güneş, açmayı planladığı dükkan için tatlılarıyla da meşhur olan Şanlıurfa'nın yolunu tuttu.

EŞİ DESTEK OLDU
Güneş, ürünlerinin tadını çok beğendiği Urfalı Hacıbey Baklavaları'nın İncirliova Şubesi'ni hizmete açtı. Ailesine destek olmak için ev hanımlığından iş kadınlığına geçiş yapan girişimci Kübra Güneş, "Ev hanımıydım ama çalışıp aileme katkı sunmayı çok istiyordum. Bu konuda, sağ olsun eşim de her zaman beni destekledi. Yaptığım araştırmalar sonucu, ilçemizin tatlıcıya ihtiyacı olduğunu belirledim. Kendi dükkanımı açarak, iş kadını oldum. Artık aileme ekonomik olarak destek verme zamanı. Dükkan açmamda emeği ve desteği olan başta eşim olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

KAZIM YÖRÜKCE

İncirliova’yı tatlandırdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.