• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

trend: Büyük yaka

Micro trend: Büyük yaka

6.2.2021

Hala yakaları hayatınıza sokmadıysanız acele edin. Çünkü her tarza ve her kombine uygun bir yaka bulmak artık mümkün. Bir parça çok moda olunca her köşe başında karşınıza çıkmaya başlar. Zamanı iyi değerlendirerek yakalarınızı seçin ve sizin için seçtiğimiz kombinlerden ilham alarak kendi kombininizi yaratın. Özellikle sevimli hırkalarda ve kazaklarda gördüğümüz kontrast yakalar, sezonun konforlu ve zamansız esintisine uyum sağlıyor. Yeni sezonun farklı trend temaları ile paralel ilerleyen yakaları, romantik stilde fırfırlı Viktoryan yakalarda, retro stilde 70'ler ilhamlı sivri ve oversized yakalarda görmeye devam ediyoruz.

Micro trend: Büyük yaka haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.