• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kapitone rüzgarı

Kapitone rüzgarı

13.2.2021

Chanel'in tasarımları ile hayatımıza giren kapitone, günümüzde çeşitli şekillerde karşımıza çıkıyor. Ancak daha yakın zamanlara gelecek olursak, 'yorgan modası' konsepti son dönemlerin en konforlu trendlerinden biri oldu. Bir klasik haline gelen fakat popülerliğini yitirmeyen kapitone, tasarımcıların farklı yorumları ile sergileniyor. Sezonun en gösterişli modeli ise kapitone montlar. Biraz şaşırtıcı olsa da kadınlar bu modeli de kendi stillerine göre uyarlayacak gibi duruyor. Kapitone montlar, kaba ve büyük görünümleri ile dikkat çekiyor. Dikişinizi düşünerek seçin. Dokular ne kadar ince olursa, sizi de o kadar ince gösterir. Kapitone kısmın, vücudunuzda öne çıkarmak istediğiniz yere gelmesine özen gösterin.

Fulya TANYOL

Kapitone rüzgarı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.