• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Turuncunun enerjisine sığınmanın tam sırası

Turuncunun enerjisine sığınmanın tam sırası

13.2.2021

BAHAR aylarında kırmızının çok klişe, bordonun çok gotik; nude rujların ise çoktan kış aylarında tüketilmiş olduğu düşünülürse turuncunun enerjisine sığınmanın tam vakti! bu harika rengi canlı çıplak bir ten ve dolgun kirpiklerle tamamlayarak göz alıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Ten renginize uygun olarak seçeceğiniz tonla siz de yazın gözde rengine merhaba deyin. Birçok davette karşımıza çıkan turuncu ruju, günlük makyajınla da kombinleyebilirsin. Bu seneye damgasını vuracak turuncu dudaklar pek çok ünlünün tercihi oldu.

Turuncunun enerjisine sığınmanın tam sırası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.