• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Minikler anaokulunda sevgiyi ögrendı

Minikler anaokulunda sevgiyi ögrendı

20.2.2021

Çocuklara ilgi, sorumluluk, saygı ve empatik anlama öğretildi. Özel Evrensel Anaokulu'nda geçen hafta 'Sevgi' konusu ele alındı. Psikomotor, sosyal-duygusal, bilişsel, dil ve öz bakım becerileri alanında yapılan etkinliklerin yanı sıra haftanın konusuna ilişkin olarak sevgi günü hakkında bilgilendirme çalışmaları yapıldı. İlgi, sorumluluk, saygı ve empatik anlamanın temelini oluşturan 'Sevgi' konusunda çocuklar, oynadıkları bilgilendirici ve eğlendirici oyunların yanında; haftanın son günü düzenledikleri kırmızı renk partisiyle günü mutlu şekilde sonlandırdı. Çocukların kendi elleriyle hazırladıkları küçük hediyeler de ebeveynler tarafından oldukça ilgi gördü. Girişimci anaokulu kurucuları Gökçe Gökşen ve Tuğçe Ay, günün anlam ve önemine yönelik öğretmenlerine ve personellerine LÖSEV'in hazırlamış olduğu Sevgi temalı hediyeler verdi.

MELİH DEMİRTAŞ

Minikler anaokulunda sevgiyi ögrendı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.