• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Moda dünyasında işbirliği

Moda dünyasında işbirliği

20.2.2021

Yeni nesil moda markası Marine Serre ve köklü ayakkabı markası Jimmy Choo yeni bir iş birliğine imza atarak kapsül bir koleksiyon hazırladı. Jimmy Choo, 2000 Sonbahar/Kış koleksiyonunda bulunan sivri burunlu ve yüksek topuklu ayakkabıyla katılıyor. İki markanın da DNA'sı korunarak oluşturulan 6 farklı ayakkabı modeli fonksiyonelliği ve rahatlığı bir arada sunarken Jimmy Choo'nun nostaljik tasarımlarından da ilham alıyor. Alçak topuklardan sivri burunlara, kısa botlardan klasik ayakkabılara Serre'nin imzası haline gelen ay deseni kendini göstermeye devam ediyor.

Moda dünyasında işbirliği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.