• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Putin’in yayında öksürmesi Rusya’da endişe yarattı

Putin’in yayında öksürmesi Rusya’da endişe yarattı

13.10.2021

RUSYA Devlet Başkanı Vladimir Putin, tarım ve sanayi sektörleri konulu online düzenlenen bir toplantıya katıldı. 1 saati aşan toplantının sonlarında Putin üst üste birkaç kez öksürdü. Rus lider daha sonra Güvenlik Konseyi üyeleriyle video konferans yoluyla bir araya geldi. Toplantıda Federasyon Konseyi Başkanı Valentina Matviyenko, "Toplantıda öksürdünüz. Sağlığınız için endişeleniyoruz" dedi. Putin ise geçtiğimiz hafta yaptığı Sibirya gezisini hatırlatarak, "Merak etmeyin her şey yolunda. Tüm durumlara karşı tahliller yapılıyor" yanıtını verdi.

Putin’in yayında öksürmesi Rusya’da endişe yarattı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.