• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dubai'de Afyonkarahisar tanıtıldı

Dubai'de Afyonkarahisar tanıtıldı

26.04.2018, 12:29

'nin ev sahipliği yapacağı ( ) için Afyonkarahisar Belediyesi ve Türkiye Motosiklet Federasyonu, sektörünün dünyadaki en önemli buluşma noktalarından biri olan Arabian Travel Market'e (ATM2018) katıldı.

22-25 Nisan tarihleri arasında Dubai'de düzenlenen ATM 2018'de organizasyon, yurt dışından gelen seyircilerle buluştu.

ATM2018 bu yıl, 150 ülkeden 2 bin sektör uzmanı ve firmayı bir araya getirirken "Spor, Turizmin Geleceğidir" sloganı ile Afyonkarahisar'da yapılacak MXGP TURKEY organizasyonu ziyaretçilerin ilgisini çekti. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın tanıtım desteği verdiği Dünya Motokros Şampiyonası için Türkiye standında yer alan bölümde ziyaretçilere hem Türkiye hem de Afyonkarahisar'ın spor ve turistik alanları hakkında bilgiler verildi.

Türkiye Dubai Kültür ve Turizm Ateşesi Salih Özer, Ateşe Yardımcısı Orçun Alp Kızılkoca, Türkiye Motosiklet Federasyonu Basın Sorumlusu Fatih Geren ve MXGP Türkiye Yurtdışı Koordinatörü Ertan Pehlivan, dört gün boyunca turizm operatörleri ile uluslararası medya mensuplarını ülkemize davet etti.

MXGP TURKEY standının motosikletle renk kattığı Türkiye bölümü "ATM 2018 En İyi Öne Çıkan Stant" ödülünü aldı.

Dubai'de Afyonkarahisar tanıtıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN