• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Afyonkarahisar’da yağmur yağışı sevinçle karşılandı

Afyonkarahisar’da sabah erken saatlerde başlayan yağmur yağışı gün boyu devam ederken, vatandaşlar uzun süredir beklenen yağışı sevinçle karşıladı. Günün en yüksek sıcaklığı, 10 derece olarak kayda geçti.

Afyonkarahisar’da yağmur yağışı sevinçle karşılandı
İHA

24.11.2021, 16:32 Güncelleme Tarihi: 24.11.2021, 16:45

Meteorolojinin tahminleri doğru çıkarken, Afyonkarahisar güne yağmur yağışı ile başladı. Yağmur yağışı ile birlikte hava sıcaklıklarında da hissedilir derecede düşüş yaşanırken, kentte günün en yüksek sıcaklığı 10 derece olarak ölçüldü.Yağmur yağışının yarında devam edeceği ve bir günlük aranın ardından hafta sonu tekrar devam etmesi bekleniyor. Kentte uzun süren kuraklık döneminin ardından yağmur yapması ise vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.Öte yandan, meteorolojinin uyarılarını dikkate alan vatandaşların ise şemsiyeleri ile sokağa çıkmaları ise dikkatlerden kaçmadı.

Afyonkarahisar’da yağmur yağışı sevinçle karşılandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.