• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

3 ay önce kazıldı bir daha kapatılmadı

3 ay önce kazıldı bir daha kapatılmadı

12.06.2018, 23:42

Aydın'ın Efeler ilçesi Ovaeymir Mahallesi Poligon Caddesi'nde doğalgaz çalışmaları nedeniyle kazılan yolun hali vatandaşları isyan ettiriyor. Yaklaşık üç ay önce kazılan yolun çalışmaların tamamlanmasının ardından kapatılmaması nedeniyle yolda çukurlar oluştuğunu belirten vatandaşlar, yetkilileri göreve davet etti.

PERİŞAN OLDUK

Yolun halinin köstebek yuvalarından farksız olduğunu kaydeden mahalle sakinlerinden Emrah Karakaya, "Yolumuz üç ay önce doğalgaz çalışmaları nedeniyle kazıldı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yol kazıldığı gibi bırakıldı. Yol çukurlardan geçilmiyor. Bu çukurlardan dolayı araçlarımız büyük zarar görüyor. Yolun halinden dolayı bazı vatandaşlar araçlarıyla ters yönden gitmek zorunda kalıyor. Bu durum da hem yayalar hem de sürücüler için büyük tehlike saçıyor. Bu caddeden şehiriçi minibüsleri geçiyordu, onlar da yolun durumundan dolayı güzergahlarını değiştirdi. Artık bu yolu kullanmıyorlar. Bu bölgede yaşayan vatandaşlar olarak mağduruz. Yolun bu hali bizi perişan etti. Yetkilileri göreve davet ediyoruz. Kısa sürede yolun yaya ve araç trafiğine uygun hale getirilmesini talep ediyoruz" dedi.

3 ay önce kazıldı bir daha kapatılmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN