• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vatandaş fen ekibi oldu kendi yollarını düzeltti

Vatandaş fen ekibi oldu kendi yollarını düzeltti

12.06.2018, 23:43

Aydın'ın Koçarlı ilçesine bağlı Boğaziçi Mahallesi'nde belediyeden hizmet alamayan köylüler, iş makinesi kiralayıp kendi yollarını yaptı. Yolların köstebek yuvasına dönerek çukurdan geçilemeyecek duruma gelmesine isyan eden vatandaşlar, aylardır taleplerine cevap vermeyen Koçarlı Belediyesi'nden hizmet için ümidini kesti.

Kendi fen işleri ekibini kurarak kolları sıvayan mahalle sakinleri, kiraladıkları iş makinesiyle kendi yollarını düzelttirdi. Yolların yapılması için sürekli başkandan yardım istemelerine rağmen söz verildiği halde yolların yapılması bir yana bir kamyon çakılın bir gönderilmediğini belirten vatandaşlar, "Hizmet için para bulamayan belediye, ünlü sanatçıları getirtip festival düzenliyor" dedi.

Vatandaş fen ekibi oldu kendi yollarını düzeltti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN