• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Gençlerimize güveniyoruz”

“Gençlerimize güveniyoruz”

15.06.2018, 00:16

AK Parti MKYK üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, seçilme yaşını 25'ten 18'e indirerek gençlere olan güveni ortaya koyduklarını söyledi.
Seçim çalışmalarını sürdüren Savaş, Söke Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi tarafından düzenlenen iftarın ardından AK Parti İl Gençlik Kolları'nın düzenlediği "gençlerle çay sohbetlerine" katıldı. İncirliova Gençlik Kolları'nın twitter üzerinden "Sayın vekilimiz AK Gençlik olarak sizi sahura bekliyoruz" davetine "Geliyoruz İncirliova" yanıtı veren Savaş, gençleri kırmadı. Milletvekili Mustafa Savaş, "AK Parti olarak gençlere değer veriyoruz. Seçilme yaşını ilk önce 30'dan 25'e, daha sonra 25'ten 18'e indirdik. Hepimiz biliyoruz muhalefetin 'hayır' cephesi buna şiddetle karşı çıktı. Çünkü onlar gençlere güvenmiyor" dedi.

"EN DOĞRU KARAR SİZİN"

"Biz gençlerimize güvenmeye devam edeceğiz" diyen Savaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türkiye'nin kalkınma hamlesinin gençlerin önünü açacak atılımlarda olduğuna her zaman inandık ve buna göre hareket ettik. 24 Haziran seçimlerinde gençlerin en doğru kararı vereceklerine inancım tamdır."

KAZIM YÖRÜKCE

“Gençlerimize güveniyoruz” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN