• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Büyükşehir Belediye Başkanı afiş için ağaçları kesti

CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu afiş için ağaçları kesti

13.02.2019, 11:01

'li Büyükşehir Belediye Başkanı , astırdığı afişin daha iyi görünebilmesi için önündeki ağaçları kestirdi. Çerçioğlu'nun bu hareketi büyük tepki topladı.

Seçim hazırlıkları tüm partilerde devam ederken, CHP'nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, afişinin görünmesi için ağaç kesme çalışması başlattı.
Aydın'ın Nazilli ilçesinde, İstiklal Mahallesi Ordu Caddesi üzerindeki bir binanın dış cephesine, belediye görevlileri tarafından Çerçioğlu'nun seçim propaganda afişi asıldı.

AFİŞİN ÖNÜNÜ KAPATIYOR DİYE AĞAÇLARI KESTİLER
Afiş asıldıktan sonra cephesindeki ağaçların, afişin önünü kapattığının fark edilmesi üzerine buradaki ağaçlar kesildi. Sosyal medyada kesilme anının da paylaşıldığı görüntüler, tepkiyle karşılandı.

CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu afiş için ağaçları kesti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN