• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

için 1 milyar euroluk proje

Büyük Menderes için 1 milyar euroluk proje
Giriş Tarihi: 2.5.2019

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Büyük Menderes Nehri'ndeki kirliliğin önlenmesi için 1 milyar 100 milyon euroluk bir proje yürütüldüğünü belirterek, "Menderes Nehri'nin iyileştirilmesi noktasında devletimiz gereken çalışmaları yapıyor" dedi. Aydın'da Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 'Büyük Menderes Havzası Peyzaj Atlası Projesi'yle ilgili yapılan toplantıda konuşan Vali Köşger, "Devlet olarak yürütmemiz gereken unsur, Büyük Menderes Nehri'nin kirlilik yükünün ortadan kaldırılması, sanayi atıklarının, endüstri atıklarının, suni atıkların Menderes Nehri'ni kirletmesini engelleyecek tedbirlerin alınması" diye konuştu.

MEHMET KAVAS

Büyük Menderes için 1 milyar euroluk proje haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN