• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hastaneye felçli geldi yürüyerek çıktı

Hastaneye felçli geldi yürüyerek çıktı
Giriş Tarihi: 3.5.2019

Aydın'da yaşadığı rahatsızlık sonucu sol kolu ve bacağı tutmayan 86 yaşındaki Süleyman Elmas, üç günlük tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuştu.
Aydın'da yaşayan 86 yaşındaki Süleyman Elmas, sol kol ve bacağında yaşadığı güçsüzlük şikayeti nedeniyle Atatürk Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Sol tarafı hiç tutmayan Elmas'a Nöroloji Uzmanı Dr. Hasibe Özgeçen Dincel tarafından trombolitik tedavi uygulandı.
Elmas, Uzm. Dr. Hasibe Özgeçen Dincel ve ekibi tarafından uygulanan tedavi yöntemi sayesinde sağlığına kavuştu.
Felçli geldiği hastaneden üç günlük tedaviyle evine yürüyerek giden Elmas, Uzm. Dr. Dincel ve ekibi ile hastane yönetimine teşekkür etti.
Elmas'ın sağlığına kavuştuğunu belirten Uzm. Dr. Dincel, "Hastamız hastaneye geldiğinde sol tarafı tutmuyordu. Hemen tedaviye başladık. Hastamız sağlığına kavuştu ve yürüyerek evine gitti. Tüm ekibimi gösterdiği özverili çalışmadan dolayı tebrik ediyorum" dedi.

MEHMET KAVAS

Hastaneye felçli geldi yürüyerek çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN