• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da domuzların saldırısına uğrayan baba ve iki oğlu yaralandı

Aydın'da domuzların saldırısına uğrayan baba ve iki oğlu yaralandı

05.08.2019, 17:39

'ın Çine ilçesinde incir toplarken domuzların saldırısına uğrayan baba ve iki oğlu yaralandı. Baba ve iki oğlu hastanede tedavi altına alınırken durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Alınan bilgiye göre, Ramazan Toy (35), iki çocuğuyla Çaltı ovasına incir toplamaya gitti. Burada karşılaştıkları domuz sürüsünün saldırısına uğrayan baba Toy, oğlu İzzet (7) ve İlyas Toy (5), vücutlarının çeşitli yerlerinden hafif yaralandı. Baba ve iki çocuğu Çine Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Ramazan Toy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, incir toplarken domuz sürüsü ile karşılaştıklarını belirterek, "25'e yakın domuz vardı. Biz onlardan kaçmak isterken o kargaşada yaralandık. Bizi öldürebilirlerdi, çok şükür çabuk ayrıldılar." dedi.

AA

Aydın'da domuzların saldırısına uğrayan baba ve iki oğlu yaralandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN