• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Ölüyorum’ dedi ve öldü...

‘Ölüyorum’ dedi ve öldü...
Giriş Tarihi: 6.8.2019

'da geçtiğimiz günlerde "Hastayım, ölüyorum" diyerek yardım isteyen, ancak evinden çıkıp ambulansa binmeye ikna edilemeyen 59 yaşındaki Yüksel Beyoğlu yerleştirildiği huzurevinde yaşamını yitirdi.

Aydın'da "Hastayım, ölüyorum" diyerek yardım isteyen, ancak evinden çıkıp ambulansa binmeye ikna edilemeyen 59 yaşındaki Yüksel Beyoğlu, "Seni seviyorum" sözüyle ikna edilerek yerleştirildiği huzurevinde fenalaşarak yaşamını yitirdi.

1 GECELİK HUZUR...

Karacasu ilçesinde yalnız yaşayan 59 yaşındaki Yüksel Beyoğlu, gecen hafta "Ölüyorum, hastayım" diyerek komşularından yardım istedi. Komşularının haber vermesiyle eve gelen sağlık ekiplerinin hastaneye götürme teklifini Beyoğlu geri çevirdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ekipleri de kimsesiz kadını, hastaneye gitmesi konusunda ikna edemedi. Yaşadığı evin hali yürekleri burkan, aile bireylerini yıllar önce kaybeden Beyoğlu'nu, Kuşadası'nda özel bir engelli bakım merkezinde gören yapan Nermin Kanlıoğlu, "Seni seviyorum, gel seni götüreyim" diyerek evinden dışarı çıkarmayı başardı. Karacasu'dan Kuşadası'ndaki özel bir engelli bakım merkezine getirilen ve bir gece burada kalan Yüksel Beyoğlu, bakımevinde fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

KAZIM YÖRÜKCE

‘Ölüyorum’ dedi ve öldü... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN