• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ege sahillerinde hareketliliği

Ege sahillerinde Kurban Bayramı hareketliliği

10.08.2019, 16:48

Yerli ve yabancı turistler, ve Didim sahillerine akın etti. Tatil için yola çıkanlar -Denizli, Söke-Bodrum ile Söke-Kuşadası kara yollarında yoğunluk oluşturdu.

Ege Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden Kuşadası ve Didim ilçelerindeki sahillerde yoğunluk yaşanıyor. Oldukça sıcak bir gün yaşanan Aydın'da yerli ve yabancı turistler, kıyı şeridindeki ilçelere akın etti. Kurban Bayramı'nı Kuşadası'nda geçirmek isteyenler Sevgi Plajı, Kadınlar Denizi Sahili ve Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'ndaki koylarda yoğunluk oluşturdu.

Didim ilçesinde de dünyaca ünlü Altınkum Plajı, denizin keyfini yaşamak isteyenlerin tercihi oldu. Öte yandan, Kurban Bayramı dolayısıyla Aydın-Denizli, Söke-Bodrum ile Söke-Kuşadası kara yollarında yoğunluk yaşanıyor.

AA

Ege sahillerinde Kurban Bayramı hareketliliği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN